Посібник для підготовки до власного висловлення

Збірник матеріалів для підготовки до написання власного висловлення на ЗНО з української мови та літератури

Посібник для підготовки до власного висловлення

У звʼязку з бойовими діями на території України та проведенням у 2022 році національного мультипредметного тесту замість зовнішнього незалежного оцінювання ця публікація не актуальна. Актуальну інформацію для вступників до закладів вищої освіти дивіться в Дорожній карті учасника національного мультипредметного тесту у 2022 році.

Відкрите тестове завдання з розгорнутою відповіддю у вигляді власного висловлення — одне з найважливіших завдань як у тесті ЗНО з української мови, так і в тесті з української мови та літератури.

Освіта.ua пропонує до вашої уваги збірник матеріалів стосовно того, як краще діяти на зовнішньому незалежному тестуванні при написанні власного висловлення.

Подані у цьому посібнику матеріали допоможуть пройти своєрідний прискорений курс підготовки до написання власного висловлення на ЗНО з української мови та літератури.

Інформація стосовно різноманітних аспектів написання власного висловлення подана у вигляді відповідей на запитання, які найчастіше турбують випускників – учасників тестування.

Працюючи із цими матеріалами, ви можете обрати саме ті питання, які вас цікавлять найбільше, швидко отримати відповіді на них, а також ознайомитися з різноманітними порадами, прикладами тощо. У такий спосіб ви зможете ефективно використати той час, що залишився до дня тестування, і якісно підготуватися до написання власного висловлення. Після вивчення матеріалів посібника ознайомтесь з прикладами написання власного висловлення.

ЗМІСТ

Збірник створено Освіта.ua відповідно до діючих вимог до написання власного висловлення на зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови та літератури. Копіювання та розміщення матеріалів збірника на інших ресурсах заборонено.

Освіта.ua
21.10.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юрій
Для пошуку використання слів в українській мові рекомендую https://yak-pyshetsya.com/пошук/ Можна знайти приклади використання того чи іншого слова в літературі.
Алла
Якщо вже зовсім тупі або не підготовлені самостійно писати твір - пишіть готові зразки, переписуйте зразки у свій зошит. Таким способом наберетесь чимало відповідної лексики, емоційних висловлювань, особливо швидко підтягнете граматику, звертаючи увагу на правильний правопис слів і розділові знаки. Навчитесь мислити у правильному напрямку, якщо до сих пір не навчились, розширите свій кругозір і ще багато чого, якщо потрудитись і щодня переписувати. Шикарний досвід!
д
Зачем вам его заказывать - здесь все есть, все открывается/
Тетяна
Хочу замовити посібник. Напишіть на ел. пошту [email protected] Як зв’язатися з автором?
Тамара
Як придбати такий посібник? Він допоможе учителю й учням підготуватися до власного висловлення.
Яна
Як написати власне висловлювання (твір): http://education.od.ua/tvir-zno-vlasne-vislovljuvannja.html
Алла
Яким чином можна завантажити чи придбати цей посібник. Гадаю, він стане у пригоді не лише вчителям, а й учням.
алла
Для Алла:
Коментувати
Степан Радченко
Не понимаю суть этого задания. Что оно проверяет? Понимаете, не каждому дано так мыслить... Да, человек может иметь свои взгляды на ту или иную тему, но так всё красиво и подробно описать, как вы просите, это должна быть хотя бы и минимальная, но предрасположенность от природы; знакомо слово "муза"? Ну в самом деле. Я знаю людей, который учатся хорошо, понимают всё, усваивают, мб нормально бы занимались в своём деле, но они не смогут, если не доберут баллы из-за того, что им.. ай короче. Зачем я это всё писал? Жаль стирать, по этому отправлю...
Валентин
Для Степан Радченко: Там самая простая форма: тезис, аргумент1, пример, аргумент2, пример, итог. ВСЕ. Если умеешь грамотно писать и хоть что-то читал из литературы, то можно набрать как минимум 10 из 20 баллов
Артем
Для Степан Радченко: Вам із таким ім’ям гріх жалітися на відсутність музи. Сподіваюся ви гарно написали власне висловлення та ЗНО загалом.
Коментувати
Tim_Snow
Главное не как ты напишешь ЗНО, а как ты себя проявишь на деле ;)
Валентина
Як можна придбати посібник? Я дуже хочу його отримати, адже він може стати в нагоді і тім, хто готується до зно, і тім, хто готує до його написання.
Марина
Чи можна його заваетажити або придбати? Цікавий і корисний посібник для випускників
Руслана
Як можна отримати такий посібник?Думаю, він буде цікавим для усіх.
Діана
Я хочу мати такий посібник. Як його отримати?
Любов
Як можна придбати цей посібник? Вчителям та випускникам він дуже потрібний.
Аліна
Яким чином можна придбати посібник для підготовки учнів?
Міла
Чи можна придбати цей посібник? Корисно для вчителів, які викладають у 9-11 класах.
Людмила
А як щодо діючих вимог, може вони чинні? Навіщо відправляти сто знаків,коли є конкретне запитання?