Osvita.ua ЗНО Підготовка до ЗНО Українська мова: власне висловлення Безкоштовний посібник для підготовки до власного висловлення
Безкоштовний посібник для підготовки до власного висловлення

Збірник матеріалів для підготовки до написання власного висловлення на ЗНО з української мови та літератури

Безкоштовний посібник для підготовки до власного висловлення

Відкрите тестове завдання з розгорнутою відповіддю у вигляді власного висловлення — одне з найважливіших завдань у тесті ЗНО з української мови та літератури.

Освіта.ua пропонує до вашої уваги збірник матеріалів стосовно того, як краще діяти на зовнішньому незалежному тестуванні при написанні власного висловлення.

Подані у цьому посібнику матеріали допоможуть пройти своєрідний прискорений курс підготовки до написання власного висловлення на ЗНО з української мови та літератури.

Інформація стосовно різноманітних аспектів написання власного висловлення подана у вигляді відповідей на запитання, які найчастіше турбують випускників – учасників тестування.

Працюючи із цими матеріалами, ви можете обрати саме ті питання, які вас цікавлять найбільше, швидко отримати відповіді на них, а також ознайомитися з різноманітними порадами, прикладами тощо. У такий спосіб ви зможете ефективно використати той час, що залишився до дня тестування, і якісно підготуватися до написання власного висловлення.

ЗМІСТ

Збірник створено Освіта.ua відповідно до діючих вимог до написання власного висловлення на зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови та літератури. Копіювання та розміщення матеріалів збірника на інших ресурсах заборонено.

Освіта.ua
16.04.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Алла
Яким чином можна завантажити чи придбати цей посібник. Гадаю, він стане у пригоді не лише вчителям, а й учням.
Степан Радченко
Не понимаю суть этого задания. Что оно проверяет? Понимаете, не каждому дано так мыслить... Да, человек может иметь свои взгляды на ту или иную тему, но так всё красиво и подробно описать, как вы просите, это должна быть хотя бы и минимальная, но предрасположенность от природы; знакомо слово "муза"? Ну в самом деле. Я знаю людей, который учатся хорошо, понимают всё, усваивают, мб нормально бы занимались в своём деле, но они не смогут, если не доберут баллы из-за того, что им.. ай короче. Зачем я это всё писал? Жаль стирать, по этому отправлю...
Tim_Snow
Главное не как ты напишешь ЗНО, а как ты себя проявишь на деле ;)
Валентина
Як можна придбати посібник? Я дуже хочу його отримати, адже він може стати в нагоді і тім, хто готується до зно, і тім, хто готує до його написання.
Марина
Чи можна його заваетажити або придбати? Цікавий і корисний посібник для випускників
Руслана
Як можна отримати такий посібник?Думаю, він буде цікавим для усіх.
Діана
Я хочу мати такий посібник. Як його отримати?
Любов
Як можна придбати цей посібник? Вчителям та випускникам він дуже потрібний.
Аліна
Яким чином можна придбати посібник для підготовки учнів?
Міла
Чи можна придбати цей посібник? Корисно для вчителів, які викладають у 9-11 класах.
Людмила
А як щодо діючих вимог, може вони чинні? Навіщо відправляти сто знаків,коли є конкретне запитання?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!