Osvita.ua ЗНО Підготовка до ЗНО Українська мова: власне висловлення Чи обов’язкові мікровисновки у власному висловленні?

Чи обов’язкові мікровисновки у власному висловленні?

Природа власного висловлення як тексту-доведення переконує в тому, що мікровисновки доречні й корисні.

Мікровисновки як змістово-композиційні елементи власного висловлення не обов’язкові для власного висловлення, оскільки їх наявність не передбачена умовою відкритого тестового завдання.

Разом із тим природа власного висловлення як тексту-доведення переконує в тому, що мікровисновки доречні й корисні для структурування викладу думки автора.

Кожен мікровисновок (а їх у типовому власному висловленні з двома аргументами й двома прикладами буде два) є своєрідною невеличкою зупинкою, яка допоможе авторові оцінити попередньо написане й, за необхідності, відкоригувати чи аргумент, чи приклад, щоб текст був дійсно якісний, а його елементи – узгоджені між собою.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Збірник для підготовки до власного висловлення створено Освіта.ua відповідно до діючих вимог до написання власного висловлення на зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови та літератури. Копіювання та розміщення матеріалів збірника на інших ресурсах заборонено.

Освіта.ua
01.03.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!