Чи можна навести приклад із сучасної літератури?

Приклад із літератури у власному висловленні з української мови може бути взятий із будь-якого періоду літературного процесу.

Приклад із літератури як ілюстрація до аргументу у власному висловленні може бути взятий із будь-якого періоду літературного процесу будь-якої країни.

Головне, щоб приклад із уявної (художньої, образної) реальності був наявний у власному висловленні.

Увага! При перевірці власного висловлення екзаменатори обов’язково перевіряють в Інтернеті, чи літературний приклад, який наведений учасником тестування, не вигадка.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Збірник для підготовки до власного висловлення створено Освіта.ua відповідно до діючих вимог до написання власного висловлення на зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови та літератури. Копіювання та розміщення матеріалів збірника на інших ресурсах заборонено.

Освіта.ua
15.12.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Стривожений випускник
Насправді, в перевірці прикладів в інтернеті є проблема. Наприклад, я знаю один прекрасний корейський твір, з безлічюю епізодів з важкими життєвими ситуаціями, які були б чудесними прикладами. Але ця книга, як і відомості про автора, є в інтернеті тільки корейською та англійською. Якщо я перекладу назву та ім’я автора на українську, екзаменатори просто не знайдуть такого в інтернеті, і подумають що це вигаданий приклад (хоча в англомовному просторі цей твір доволі популярний). Зрозуміло,що є безліч інших, більш популряних творів, але що робити якщо при написанні власного висловлюванні пригадаєш приклад саме з такого твору? Адже якщо вже згадаєш якийсь влучний приклад, важко вигадати якийсь інший.
совесть
Для Стривожений випускник: Подаєш апеляцію й немає проблеми.
????
Для Стривожений випускник: Можно название книги?
Коментувати