Дорожня карта учасника ЗНО-2023: національний мультитест

Інформаційні матеріали для підготовки до національного мультипредметного тесту

Дорожня карта учасника ЗНО-2023: національний мультитест

У звʼязку з бойовими діями на території України у 2023 році замість зовнішнього незалежного оцінювання буде проведено національний мультипредметний тест (НМТ).

Тест проводять з метою забезпечення прав вступників на рівний доступ до вищої освіти.

Участь у НМТ може взяти особа, яка має повну загальну середню освіту або здобуде її в поточному навчальному році та зареєструвалася для проходження тестування відповідно до встановлених вимог.

Освіта.ua пропонує інформаційні матеріали, що допоможуть якнайкраще підготуватися до національного мультипредметного тесту та успішно його скласти.

Загальна інформація

Реєстрація на ЗНО

Підготовка до ЗНО

Про тести ЗНО

Напередодні ЗНО

Освіта.ua
10.05.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Миколайчук Ірина Василівна
Доброго дня! Будь ласка, надішліть ссилку для реєстрації на додаткову сесію, та на заяву, яку потрібно роздрукувати. Дякую.
Вікторія
Доброго дня! Будь ласка, надішліть ссилку для реєстрації на додаткову сесію, та на заяву, яку потрібно роздрукувати. Дякую.
Артем
Добрий день скажіть будь-ласка який термін дії сертифікату мульти тесту і чи потрібно його здавати студентам коледжів та пту
Любов
Доброго дня! Киньте, будь ласка, ссилку для реєстрації на додаткову сесію, а також на заяву, яку потрібно роздрукувати. Дякую.
Лариса
Доброго дня! Як діяти, якщо дитина не має наміру здавати НМТ? Чи потрібно їй заходити на індивідуальну сторінку і десь це вказувати?
Оксана
Добрый день. Подскажите пожалуйста я из Макеевки Донецкой обл. Принять участие в основной сессии НМТ не смогу. Что мне надо сделать, чтобы попасть в специальную сессию? Логин и пароль есть. Намерение принять участие в основной сессии пока не подтвердила. Заранее спасибо.
Галина
Для Оксана: ну запитуйте в центрі оцінювання. звідки ж тут хто знає
Коментувати
Елена
Подскажите, пожалуйста,в каких городах Италии можно сдать тест?Время идёт, а мы не можем зарегистрироваться, потому что не знаем где сдавать можно будет. Мы находимся в Кунео
Анна
Для Елена: Рим, Милан, Бари
Коментувати
Ірина Струшинська
Скажіть, будь ласка, якщо моя донька навчається у коледжі, закінчує другий курс і буде далі навчатись у коледжі, чи обов’язково їй здавати НМТ?
Elina
Для Ірина Струшинська: Ні, необов’язково. ДПА скасували, а НМТ потрібно для вступу. Якщо ви будете після коледжу вступати в університет, то в тому році (через 1 або 2 роки (залежить від того скільки років ви навчаєтесь в коледжі)) будете складати ЗНО для вступу.
Коментувати
Валентина Сотник
Добрий день. Дитина хоче обрати Миколаїв для проходження НМТ, але в переліку населених пунктів немає. Як бути?
Ірина
Підкажіть будь ласка, я після 9 класу навчалася в ліцеї. Отримала свідоцтво про повну загальну середню освіту та диплом кваліфікованого працівника. Чи повинна я проходити МНТ для вступу до вищого учбового закладу, для навчання на контрактній основні. Зно здавала у 2021 році, але не пройшла.
Ірина
Підкажіть будь ласка, чи може мій син здати тест в Італії? Якщо так, то в якому місті?
Містер Курсова
Доброго дня, я проводжу дослідження. Прохання до учнів (бажано 9-11 класу) пройти анкету: https://forms.gle/7LQpwM1yrtoxg3N99
Татьяна
Добрый день.Если на тот момент ученик будет находиться в Германии,в каком городе нужно будет здавать НМТ в Германии и как это будет происходить?
Назар
Доброго времени суток, подскажите пожалуйста, закончил в 2012 году МКТФ , хожу в рейс с 2014 года, сейчас решил поступать, ЗНО здавал очень давно, что сейчас мне потребуеться для поступления ?
Наташа
Доброго дня,может рассмотрите сдачу теста онлайн на примере сдачи экзамена английского тестирования ,при сдаче экзамена ученик остаётся в помещении один, автоматически включается камера на компе подтверждающая присутствие, онлайн сдача теста даст возможность сдать его независимо от територии нахождения,но при наличии компьютера
Оля
Для Наташа: ваше питаня не по адресу. Вам або до росії, або до колоборантів.
гість
ку-ку с головой? война ничему не научила?
Коментувати
Артем
Доброго дня. В мене така проблема. Я навчався в колежді , провчився там півтора року та забрав документи по власному бажанню.Хотів поступити закордон та цього в мене не вийшло.Тобто в мене не закінчений коледж.Перший курс та половина другого була за програмою школи 10-11 класу.Все , що мені дали з документів це лист з моїми оцінками та годинами за півтора року.Тобто атестату та чогось типу такого в мене немає.На зно я не подавався та чи зможу я податись на НМТ якщо можна буде в червні ще раз подавати та чи візьмуть мене в Вищий заклад? Порадьте до кого звернутись будь ласка
Serhii
Для Артем: 1. Невідкладно потрібно зарахуватися на екстернат до школи ( зараз це ге складно). 2. Зареєструватися на НМТ, як учню цієї школи. 3. Отримати свідоцтво про повну загальну середню освіту та пройти НМТ у додаткову чи спеціальну сесію.
Артем
А якщо я зараз в іншій країні ?
Галина
Для Артем: то вступайте в їхню школу на базі 9 класу (якщо приймуть). Коли Ви відрахувались з коледжу, мали повернутись в школу аби отримати атестат. А так у Вас освіта лише на рівні 9 класів. Без свідоцтва про повну середню освіту (11 класів) ні в який вищий навчальний заклад Ви вступати не можете. Можете знову вступити до коледжу разом з 9-класниками.
Коментувати
Катерина
Доброго дня. Підскажіть будь ласка, чи буде дійсний результат теста для вступу в наступному році? Чи результати, будуть діяти тільки для вступу в цьому році?
mlegenkiy
Для Катерина: Цього наразі невідомо. В найкращому випадку буде відомо восени.
Serhii
НМТ це одноразова ініціатива у зв’язку з війною. І він не заміняє ЗНО. Тому відповідь - ні.
Коментувати
Ольга
Чому нема ніяких рекомендацій для дітей з окупованих територій Херсонщини і частини Запоріжжя? Їм НМТ здавати не треба?
Марина
Доброго дня, підскажіть будь ласка чи я можу в будь якому порядку виконувати тести. Чи є якась черга блоків НМТ?
Наталя
Доброго часу доби. Досі не можу зрозуміти: якщо вступати на спеціальність з творчим конкурсом на бюджет, НМТ потрібно чи ні?