Дорожня карта учасника ЗНО 2022 року

Інформаційні матеріали для участника зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року

Дорожня карта учасника ЗНО 2022 року

Зовнішнє оцінювання проводиться з метою забезпечення прав осіб на рівний доступ до вищої освіти та оцінювання відповідності результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, державним вимогам.

Участь у зовнішньому оцінюванні може взяти особа, яка має повну загальну середню освіту або здобуде її в поточному навчальному році та зареєструвалася відповідно до встановлених вимог.

Освіта.ua пропонує учасникам зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року інформаційні матеріали, які допоможуть краще підготуватися до ЗНО та успішно скласти тести.

Загальна інформація

Реєстрація на ЗНО

Підготовка до ЗНО

Про тести ЗНО

Напередодні ЗНО

Під час ЗНО

Після ЗНО

Додаткова сесія ЗНО

  • Дати додаткового періоду реєстрації на ЗНО (з лютого 2022 року)
  • Порядок участі в додатковій сесії ЗНО (з лютого 2022 року)
  • Графік додаткової сесії ЗНО (з лютого 2022 року)

Освіта.ua
08.05.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина
Добрий день! Якщо вибрали математику в формі ДПА, а його відмінили, чи можна складати ЗНО з математики?
Черкаси
Я узнала,що здача німецької буде в Києві.я з Черкаси.на мій погляд,це суттєво.і як би знала не вибрала німецьку,а інший предмет.
Валя
Питання виникло після інформації:"Учні, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації. "
Валя
Добрий день ,я готуюсь до вступу в мед університет,підкажіть чи мені потрібно здавати ДПА ( н-д я вибрала історію). В сертифікаті ЗНО що має бути у мене в графі Історія. Дякую .
Влад
Для Валя: якщо Ви вибрали історію як ДПА, а не як ЗНО. То в сертифікаті історії не буде взагалі. В сертифікаті будуть тільки предмети ЗНО. . Від ДПА всих звільнили. Якщо ж Ви хочете, щоб Вам внесли в атестат всі ДПА, то треба тоді складати всі предмети, на які реєструвалися на ДПА
Коментувати
Іван
За яким принципом розподіляют учасників ЗНО по місцям складання тесту? Мені доведеться їхати в інше місто області.
Юрій
Для Іван: ЗНО з основных предметов яви будете здавати в себе в місті. А ЗНО, з яких здають мало учнів, так треба буде їхати до найближчого осередку.
Коментувати
Вікторія
Якщо в реєстраційній картці вказано предмет ЗНО з української мови і літератури, але учасник ЗНО передумав здавати ЗНО з украйнської мови та літератури, а хоче здавати ЗНО з укр.мови, чи потрібно йому робити перереєстрацію на укр.мову ? Дякую.
Марина
Для Вікторія: коли прийде вам лист що ви уже зараховані до здачі на зно , то на сайти де ви регеструвались, введіть с листа логін та пароль и можно внести зміни, тобто можете змінити будь-який предмет, також як що виникнуть питання, знайдіть в інтернеті по вашій області регіональний центр оцінювання якості освіти і там можна буде проконсультуватися
Коментувати
Оксана
Доброго дня! Я правильно зрозуміла, якщо моїй дитині на факультет маркетингу необхідно здавати математику, а він навчається в середній агальноосвітній школі, то він тоді реєструються на математику рівня стандарту+ зно( не профільний рівень)?
Влад
Для Оксана: ЗНО не має рівнів. Він реєструється на математику стандарт і відмічає, що йому треба отримати результат в 200 бальній системі. Це і є ЗНО. Одна оцінка буде в атестат як ДПА. І бали ЗНО для вступу
Іванна
Доброго дня,моя дочка зареєструвала історія як ДПА,але тепер ДПА відмінено,але вона б хотіла здати історію у формі ЗНО чи це можливо?
Влад
ДПА у формі ЗНО, чи ЗНО?
Коментувати