Реєстрація для участі в мультипредметному тесті ЗНО

Інформація про реєстрацію та доступ до інформаційної сторінки учасника тестування

Реєстрація для участі в мультипредметному тесті ЗНО

Усі майбутні учасники національного  мультипредметного тесту з 3 квітня до 3 травня 2023 року мають заповнити необхідні реєстраційні форми.

Для реєстрації на мультитест учасникам необхідно буде заповнити реєстраційну форму з особистими даними на сайті Українського центру оцінювання якості освіти та завантажити сканкопії або фотокопії необхідних документів і фотографію.

Також до 7 травня майбутній учасник НМТ зможе внести зміни в дані, які він вніс у своєму персональному кабінеті. Зміни можуть стосуватись вибору третього предмета (додаткового предметного блоку), потреби у проходженні НМТ під час додаткової сесії та міста перебування вступника під час проведення основної чи додаткової сесії.

Після 7 травня внесення будь-яких змін є неможливим.

Після перевірки всіх документів регіональним центром оцінювання якості освіти учасник отримає повідомлення про успішну реєстрацію.

Потім кожен учасник в персональному кабінеті має сформувати Сертифікат національного мультипредметного тесту та роздрукувати його для допуску до тимчасового екзаменаційного центру у день тестування.

Комунікація учасників НМТ з організаторами тестування буде відбуватись на персональних Інформаційних сторінках.

Саме тут учасник мультитесту отримуватиме відомості, де і коли відбудеться тестування, іншу актуальну інформацію щодо проходження тесту, а потім результати оцінювання.

Докладніше про реєстрацію – у розʼясненні УЦОЯО.

ДОРОЖНЯ КАРТА УЧАСНИКА ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
08.02.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Крусер Анастасия
Доброго дня. Моя донька зареєструвалася ставати екзамен в Україні, зараз ми знаходимось в Польщі. Чи можна змінити місце здачі? Щоб в Польщі здавати його
Евген
Для Крусер Анастасия: канечеа, специально для непонятливых писали
Коментувати