Що таке «Сертифікат ЗНО»?

Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання є підтвердженням факту реєстрації для участі у тестуванні

Що таке «Сертифікат ЗНО»?

Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання є підтвердженням факту реєстрації для участі у тестуванні. Але, для участі у 2022 році в національному мультитесті (НМТ) цей документ не потрібен.

Однак, для успішної участі у НМТ учаснику необхідно мати доступ до інформаційної сторінки учасника ЗНО. Доступ до неї здійснюється за номером сертифіката ЗНО та PIN-кодом, що зазначені у сертифікаті. 

Якщо ви маєте сертифікат, обов’язково запамʼятайте (збережіть) його номер і PIN-код, щоби надалі використовувати цю інформацію для входу на Інформаційну сторінку учасника ЗНО.

Якщо у вас немає сертифіката, ви маєте отримати на початку травня 2022 року смс-повідомлення від Centr_ZNО, де буде зазначено ваше прізвище, а також логін (номер сертифіката) та пароль (PIN-код), що використовуються для входу на Інформаційну сторінку.

Якщо ви помилилися, вказуючи номер свого мобільного телефону, і не отримали відповідне смс-повідомлення, то з 12 до 19 травня 2022 року зможете зателефонувати на спеціальну «гарячу лінію» Українського центру оцінювання якості освіти і дізнатися інформацію про логін і пароль.

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
06.05.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
Чи буде дійсний НМТ для вступу у наступних 2023-2024 роках? Дуже дякую за відповідь:)
Жора
Я випускник минулих років . Тож мені прямо на адресу прийде чи на віділення укр пошти?
Олег
А як і коли ставляться бали в сертифікаті ?
Олена
Учасники ЗНО отримують Сертифікат в індивідуальному конверті разом з повідомленням про реєстрацію на ЗНО. Підкажіть, будь ласка, де його учень має отримати
Мирослава
Для Олена: у школі
Коментувати