Що таке «Сертифікат НМТ»?

Сертифікат національного мультипредметного тесту є підтвердженням факту реєстрації для участі в тестуванні

Що таке «Сертифікат НМТ»?

Сертифікат національного мультипредметного тесту є підтвердженням факту реєстрації для участі в тестуванні. 

У 2023 році учасник НМТ отримає можливість сформувати Сертифікат після успішної обробки регіональним центром інформації та копій документів, наданих вступником у персональному електронному кабінеті, створеному на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Цей персональний е-кабінет, по суті, є інформаційною сторінкою учасника НМТ, де відбувається комунікація організаторів НМТ з кожним учасником тестування.

Пройшовши реєстрацію для участі в НМТ, учасник має самостійно сформувати Сертифікат національного мультипредметного тесту 2023 року та роздрукувати його в персональному кабінеті.

Цей документ буде необхідним для допуску учасника тестування до тимчасового екзаменаційного центру.

Окрім Сертифіката, для допуску до тимчасового екзаменаційного центру учасник НМТ має обов’язково пред'явити документ, що посвідчує особу.

Після складання іспиту учасник отримає результати НМТ у вигляді рейтингових оцінок за шкалою 100–200 балів.

Вони будуть зазначені в Інформаційній картці до Сертифіката (додаток 4 до Порядку проведення в 2023 році національного мультипредметного тесту), також розміщеній у персональному кабінеті.

Для отримання важливої інформації про проведення НМТ та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

Освіта.ua
23.03.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Андріана
Доброго дня, я реєєструвалась в електронному кабінеті на нмт 2023 і здала нмт. Для вступу мені кажуть що потрібний оригінал сертифікату якого у мене немає. Куди мені звернутись із цим питання та де взяти оригінал?
Галина
Для Андріана: Ви з ним ходили на здачу нмт
Андріана
я роздрукувала сертифікат з електронного кабінету і з ним здавала
Ганна
Для Андріана: Добрий день. Потрібно замовити витяг з відомостей результатів НМТ в УЦОЯО (детальну інформацію можна знайти за пошуком "витяг з відомостей результатів НМТ").
Коментувати
Давид
Доброго дня, запрошення потрібно роздрукувати чи воно в персональному кабінеті є й нічого не потрібно роздруковувати?
Ганна
Для Іван: Добрий день. Якщо немає вагомої обставини, що унеможливлювала реєстрацію під час основного періоду (наприклад, паспорт був на переоформленні), не можна зареєструватися на додаткову сесію під час додаткового періоду реєстрації. Без результатів НМТ можна вступити на спеціальність з особливою підтримкою на контракт (потім можна буде вступити на бюджет на іншу спеціальність, якщо буде достатній конкурсний бал ЗНО; обрати спеціальність можна так, щоб здобути знання, корисні для бажаної майбутньої спеціалізації).
Арсен
Доброго дня, розумію щоб потрапити до ТЦК потрібно взяти з собою сертифікат, запрошення, документ, що поствідчує особу. Чи достатньо просто сформувати сертифікат/запрошення в персональному кабінеті та роздрукувати, чи потрібно брати з собою оригінал запрошення який має кудись прийти (як я зрозумів з минулого коментаря на адресу проживання)?
іван
Я пропустив регистрацию на НМТ що мені тепер робити ? можу я з червня місяця зарегеструватись на якісь сесії щоб пройти це НМТ ?
Марія
Доброго дня . Підскажіть будь-ласка, я випускниця минулих років. Куди прийде запрошення на НМТ? Бо знаю, що для випускників цього року, прийди до школи.
Галина
Для Марія: на ту адресу, яку Ви вкажете
Марія
Дякую. Електронну чи звичайну ?
Галина
Для Марія: вам же мають прислати сертифікат, з яким Ви прийдете на іспит. Тож, звичайно на адресу Вашого проживання
Коментувати
Оксана
Чи буде дійсний НМТ для вступу у наступних 2023-2024 роках? Дуже дякую за відповідь:)
Жора
Я випускник минулих років . Тож мені прямо на адресу прийде чи на віділення укр пошти?
Олег
А як і коли ставляться бали в сертифікаті ?
Олена
Учасники ЗНО отримують Сертифікат в індивідуальному конверті разом з повідомленням про реєстрацію на ЗНО. Підкажіть, будь ласка, де його учень має отримати
Мирослава
Для Олена: у школі
Коментувати