Інформаційна сторінка учасника НМТ

На інформаційній сторінці учасника міститься важлива інформація про кожен етап тестування

Інформаційна сторінка учасника НМТ

Інформаційна сторінка учасника  національного мультипредметного тесту є спеціальним індивідуальним онлайн-кабінетом, доступ до якого отримує кожен зареєстрований учасник тестування.

На інформаційній сторінці учасника міститься важлива інформація щодо кожного етапу проведення тестування.

Зокрема, на інформаційній сторінці потрібно підтвердити своє бажання проходити національний мультитест і повідомити організаторів про те, у якому регіоні ви перебуватимете в червні або липні 2023 року.

Також на інформаційній сторінці ви зможете дізнатися дізнатися про дату, час і місце проходження НМТ, отримавши запрошення для участі у тесті. 

Запрошення для учасників основної сесії розміщується не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку проведення основної сесії НМТ.

Учасники, які будуть складати мультитест в додаткову сесію, отримають запрошення не пізніше ніж за 3 календарні дні до початку проведення додаткової сесії.

Після визначення результатів ЗНО на сторінці розміщується інформаційна картка з персональними результатами учасника тестування.

ІНФОРМАЦІЙНА СТОРІНКА УЧАСНИКА ЗНО

​Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
23.03.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юлія
Добрий вечір. Скажіть, будь ласка, чи була можливість у 2022 році скачати сертифікат НМТ, чи він видавався? Маю лише інформаційну картку, а в університеті вимагають сертифікат.
Олександра
Як зайти на цю сторінку, якщо сертифікат сформований в 2023? Вибір року тільки до 2022(((
Лілія
Добрий день.В кого можна запитати,як зареєструватися на НМТ,якщо в переліку навчальних закладів,де моя донька закінчує в цьому році навчання,немає цього закладу?..Ми знаходимось за кордоном,боюся,що не вистачить місць .Може ,у когось була подібна ситуація?Вона навчається в Бериславському педагогічному коледжі імені Беньковського.
Ганна
Добрий день. Потрібно звернутися до адміністрації закладу освіти, оскільки вона має внести інформацію про заклад через ЄДЕБО (за інформацією з test-portal.od.ua/faq).
Коментувати
Илья Шульга
Здравствуйте, а какие предметы надо сдавать чтоб заниматься сексом? И есть ли возможность сдать ЗНО по сексу (оральному, анальному и вагинальному) и есть ли там практическая часть?
Leonid
Для Илья Шульга: Добрий день! Обовязково треба скласти ЗНО з Географії та Історії. Для орального треба скласти НМТ. На НМТ вас і так трахнуть, тому і не запровадили ЗНО з сексу. Бажаю успіхів!
Коментувати
Дмитрук Степанида Євгенівна
Воно чось одправилось, ноя не кончила. Так от вона вже очі всі виплакала юо та сторінка не відчиняється скіко можна? За сталіна вас би вже за таку "роботу" в лагиря віжправили!
Дмитрук Степанида Євгенівна
Шо це за беспреділ? Колись як я поступала за Хрущова, батько свиню зарізав, заніс вступній комісії, і всьо, 40 років бухгалтіром проробила на сахарному заводі. В мене у внучки очі червоні вже від того зно, та ше й сторінки на нашу голову! Не можна по пошті прислати?!
Марія
ЗНО 2021 обов’язкових предметів має бути 3 чи 4?Чи дайте хто небудь сайт, де можна задати запитання про ЗНО?
Влад
Для Марія: для отримання атестату треба здати 4 ДПА у формі ЗНО, а для вступу подається 3 ЗНО
Коментувати
Альона
ГАЛИНА - ГРУБІЯНКА! Для чого таким доручають спілкування???Запитання було конкретним(12.06). А,що стосується правил укр.мови - їй самій потрібно ще вчитися!!!
Галина
Для Альона: За 12.06 немає коментарів. А в коментарі за 16.01 я відповідала дуже конкретно.
Коментувати
Anna
Здрастуйте, скажите пожалуйста,будут ли переносить основную сессию ЗНО?
Елена
Здравствуйте.Обьясните пожалуйста, ребенок в 2020 году заканчивает техникум(который неожиданно с 01.01.2020 переименован в колледж)хочет поступать в ВУЗ, в прошлом году сдала ЗНО по математике и украинскому языку, теперь говорят в техникуме что это было для получения диплома техникума,а чтобы поступать В ВУЗ нужно в этом году опять сдавать ЗНО не понятно ни сколько предметов сдавать, ни почему ребенок должен проходить через все это второй раз!!!!Поступать будет на ту же специальность что и техникум заканчивает.Помогите.
Галина
Для Елена: Дурню Вам говорять. ЗНО дійсні з 2017 року.
Владик
Сертифікат дійсний 2 чи 3 роки! Те, що говорять - дурня!
Коментувати
ольга
Добрий день. Скажіть, скажіть будь ласка, інформаційна картка тільки роздруковуться, чи мають ще присилати поштою ?
ЛЮБОВЬ
Здала 3(три) предмета ЗНО Українську, математику, хімію, не встигла зареєструватись на біологію, деже потрібно. Чи можна зареєструватись та отримати запрошення перепустку на біологію на 09 липня 2019р. Дуже потрібно 4-й ЗНО.
Іван
Для ЛЮБОВЬ: Можна зареєструватися на 2020 рік.
777
Для ЛЮБОВЬ: Ні не можна. Є виключний перелік причин за якими включають для участі в додатковій сесії. Коли Ви обирали предмети Ви мали визначитись з тим, за якими саме Вам портібні сертифікати для вступу на певну спеціальність. Варіант "не подумав" або "не встиг" (як можна не встигнути, якщо реєструєшся на всі предмети одразу) не підходить.
Коментувати
любов
Здала 3(три) предмета ЗНО Українську, математику, хімію, не встигла зареєструватись на біологію, деже потрібно. Чи можна зареєструватись та отримати запрошення перепустку на біологію на 11 липня. Дуже потрібно 4-й ЗНО.
student
Проблема і в тому полягає, що якщо дитина перенервувала, і неправильно вписала відповіді до ЗНО, то чернетки ніхто не перевіряє. Чому ж не можна було так зробити, щоб чернетки здавалися також з бланками відповідей?! Щоб якщо дитина не набирає прохідний бал, то роботу звіряють по чернетці. Я сам учень, який здавав Зовнішнє незалежне оцінювання в 2019 році. На екзамені я перехвилювася, та неправильно звірив відповіді, навіть коли перевіряв по другому колу. Нехай буде можливість в учнів показати свої справжні знання, а не залежати від якоїсь поганої випадковості. Я хочу наголосити, що це можливо зробити!
Іван
Для student: Якщо в майбутньому дитина перенервує роблячи операцію на відкритому серці (батьки куплять диплом медвишу) і людина помре - що в такому разі використовувати в якості чернетки? Якщо дитина неврівноважена - то їй треба йти вчитися на спокійні спеціальності з низькими балами ЗНО, де немає відповідальності.
Лол
Таке відчуття, що неврівноважений тут ви! Нервувати через якусь важливу подію нормально з певної сторони , ніхто не каже , що руки трусяться як в наркомана чи істерика. Когнітивні помилки цілком можливі навіть в спокійних людей , але до чого тут медвиш ?!!! Ми б**ть говоримо про ЗНО , наче всі в медвиш тільки йдуть ??? Хотів би я бачити як би ви робили операцію на серці , коли за вами стежили кілька людей і камери , а перед цим вам би сказали ,,що від цього залежить ким ти будеш"... Можливо ви хотіли донести щось важливе , але зробили так криво , що зачепили почуття всього людства... (Всі люди нервують ми не роботи чи ви робот?)
Лол
P.S. Одне діло випадково сплутати хрестики в колонці для заповнення, а інше операцію проводити. Відчуваю таке порівняння недоцільним.
Коментувати
Шарага по всій Україні!
Не висвітлюється картинка з прикладом, мене це вже бісить. Спочатку чекала поки загрузить, ввела пін і номер, і тут на тобі, гівняна картинка вирішила не показуватись!!!
Олена
Це жах. Все в електронному вигляді, а сторінки сайту не грузяться. Сором працівникам і творцям сайту. З 09 години сидіти за компом щоб взнати інформацію.
Вікторія
Чому не грузить інформаційна сторінка учасника ЗНО, щоб подивитися результати?? Що робити?
Злой школьник
Дибильные тесты есть мозги соченять, а сайт норм чтоб не глючил ума нехватило Сколько существует это зно каждый год одно и тоже, совесть есть...? Неадекватные
Тётенька
Для Злой школьник: Кто же тебя, "Злой школьник", грамоте учил? Кто к ЗНО допустил? Тебе дворником работать с такими ошибками.
Коментувати
Батько дітей
Щоб ваші діти і ви так здавали це зно Вам так жаль щоб діти нормально вступили в омріяний вуз? Чи коштів жалко щоб діти які вчилися попали на державне чи взагалі б кудись...? Жах і позор в країні!!!
Жанна
Для Батько дітей: не здати зно можуть тільки двієчники, а для контракту набрати 100 балів може дитина, яка б хоч щось вчила, а не штани в школі протирала
Владик
Там, взагалі, досить багато питань, що потребують логічного мислення! Я думаю, що в школі, взагалі, за 11 років можливо хоч що-небудь засвоїти! І, до речі, навіть двієчники ІНОДІ складають ЗНО краще або так само як відмінники!
Коментувати
Наталья
Очень жаль тех детей,которые не сдали.Надо заставить тех кто придумал это ЗНО,тех кто сидит в Раде сдавать ежегодно и привселюдно.
Жанна
Для Наталья: напевно ті діти погано вчилися. Моя племінниця здала Укр. мову на 195, а математику на 181. Чи краще щоб неуки вступали за хабарі?
Лариса Новакова
В нашей школе тоже очень хорошо дети сдали ЗНО. Из 32 детей 11 написали на высокий балл! А 3 ученика получили 12!!! Школа общеобразовательная, не лицей, не гимназия. Учиться в школе надо - вот весь секрет!
Тётенька
Кто учился- тот сдал
Коментувати