Допуск учасників до пункту проведення ЗНО

Учасникам ЗНО необхідно вчасно з'явитися на пункт тестування та мати при собі необхідні документи

Допуск учасників до пункту проведення ЗНО

Всі тести зовнішнього незалежного оцінювання розпочинаються об 11-й годині. Відповідно, допуск до пунктів тестування завершуватиметься в 10 годині 50 хвилин.

Для уникнення скупчень учасників біля входу до пунктів тестування у запрошенні-перепустці кожного учасника зазначено рекомендований проміжок часу, протягом якого йому варто прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску.

У разі несприятливих погодних умов учасники зовнішнього оцінювання повинні бути допущені до вестибюля пункту ЗНО завчасно.

Учасник зовнішнього оцінювання для допуску до пункту ЗНО обов’язково має пред’явити:

За умови відсутності Сертифіката та документа, назва і номер якого зазначені в Сертифікаті, учасник зовнішнього оцінювання не допускається до проходження зовнішнього оцінювання.

Учасники зовнішнього оцінювання, які запізнилися, до пункту ЗНО не допускаються.

ДОРОЖНЯ КАРТА УЧАСНИКА ЗНО

Освіта.ua
20.05.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Людмила
Якщо в Сертифікаті вказаний один номер паспорту, а на ЗНО дитина прийде й іншим, бо той в того закінчився термін дії?Її ваустять?
Оксана
почему тогда в пропуске время прохождения написано 9-50 и 9-55,а начинается аж через 1час,что они просто сидеть час будут?
Михайло
Якщо учасник ЗНО не встигає отримати новий паспорт до дати першого тесту, він може бути допущений до аудиторії проведення тестування за наявності свідоцтва про народження та довідки з поліції, що підтверджує втрату паспорта, номер та серія якого зазначена в Сертифікаті ЗНО.
Андрій
Вчора ввечері, 18.05.2019, вкрали паспорт! Як тепер діяти? Чи допустять на ЗНО з копією паспорта та довідкою з поліції про втрату паспорта або тимчасовим посвідченням?
mmm
Для Андрій: не сюди, тут лише плачуть про гірку долю
Коментувати
Олександр
Якщо учаник запізнився до здачі ЗНО, за станом здоровя? Як можна перездати повторно?
Іван
Для Олександр: В резервний день. Звісно має бути документальне підтвердження стану зодов’я.
Коментувати