Готуйтеся до зовнішнього оцінювання 2022 року онлайн

Користуйтесь ефективним онлайн-сервісом для комфортної підготовки до ЗНО

Готуйтеся до зовнішнього оцінювання 2022 року онлайн

Випускники шкіл, які складатимуть зовнішнє оцінювання та державну підсумкову атестацію у 2022 році, мають змогу ефективно підготуватися до тестування з допомогою сайту ЗНО-ОНЛАЙН.

Усі завдання справжнього ЗНО

Для комфортної підготовки до іспиту на сайті ЗНО-ОНЛАЙН розміщено майже 500 варіантів тестів з усіх предметів зовнішнього оцінювання за всі роки його проведення. Послідовне опрацювання завдань дозволить учасникам підвищити свої шанси на успішне складання тестів.

Спосіб виконання тестових завдань на сайті максимально наближений до справжніх умов тестування, а форма надання відповідей аналогічна формі в реальних тестах, що покращує адаптацію до виконання завдань.

Після виконання кожного варіанта учасники зможуть ознайомитися з правильними відповідями на всі завдання цього тесту. 

Щоденне вдумливе виконання принаймні 10 тестових завдань сприятиме ґрунтовній підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання та гарантуватиме успішне складання важливого іспиту.

Заглиблюйтеся в завдання й виконуйте їх правильно 

Для більш ґрунтовної підготовки до іспиту варто скористатися коментарями-поясненнями до тестових завдань. Ці коментарі створені провідними фахівцями з підготовки до тестування спеціально для сайту ЗНО-ОНЛАЙН. 

У коментарях-поясненнях враховано потреби й типові помилки випускників, які готуються до зовнішнього оцінювання. 

Кожен коментар знайомить з особливостями побудови завдання, скеровує на теоретичний матеріал, який знадобиться під час виконання, аналізує основу та варіанти відповіді, підказує логіку пошуку правильної відповіді тощо.

Фахівці з підготовки до ЗНО також діляться хитрощами та лайфхаками, що допоможуть спростити роботу над завданням і краще впоратися з подібними завданнями на справжньому ЗНО.

Зосередьтеся на завданнях з потрібної теми

Учасники також мають змогу опрацьовувати на сайті ЗНО-ОНЛАЙН завдання з певного предмета, що згруповані за темами. Перелік запропонованих тем відповідає чинним програмам зовнішнього оцінювання. 

Таким чином можна опрацьовувати саме ті завдання, які необхідні під час повторення певної теми. Завершивши роботу із завданнями конкретного розділу, учасник може зрозуміти рівень своїх знань із цієї теми й надалі приділяти їй більшу чи меншу увагу. 

Опрацювання завдань за тематичними розділами є ефективним як за умов самостійної підготовки, так і під час роботи з вчителем, викладачем на курсах чи репетитором на індивідуальних заняттях.

Наразі на сайті доступні завдання, згруповані за темами з таких предметів:

ГОТУВАТИСЯ ДО ЗНО

Освіта.ua
23.09.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марія Овочі
валентино, ти й0бнута, сука сука сука сука ти срана кончена блядь стара гадина смердюча випила мої нерви зараза стара
ВАЛЕНТИНА ПЕТРІВНА КОЛОМІЙЧУК
ЩО Ж ЦЕ ТАКЕ?! ЗНОВУ ЦЕЙ КЛЯТИЙ КАРАНТИН!!! З РОКУ В РІК Я ЗМУШУВАЛА ЦІЛІ КЛАСИ ХОДИТИ ДО МЕНЕ НА ПЛАТНІ ФАКИ (ФАКУЛЬТАТИВИ) З МАТЕМАТИКИ А ТЕПЕР АО ЦЬОМУ СМЕРДЮЧОМУ ДЗУМУ ВОНИ ПРИКИДАЮТЬСЯ, ЩО НЕ ЧУЮТЬ МОЇХ ПОГРОЗ І НЕ КИДАЮТЬ ГРОШІ МЕНІ НА КАРТКУ НА НОВУ ШУБКУ НА ЗИМУ!!! Я ЩО, ГОЛА ВЗИМКУ МАЮ ХОДИТИ ЧИ В МИНУЛОРІЧНІЙ ШУБІ? С₴УКИИИ!
Зима вже близько
Для ВАЛЕНТИНА ПЕТРІВНА КОЛОМІЙЧУК: Хоча й збоченський сарказм але "карантин" таки доб’є матеріальну базу багатьох дома-напівставки родин, бо кволі цифрові діти не хочуть і не вміють вчитися із екрану, який легко відклюити хоч через поганий інтернет, віруси та інше. То як потянути нові ціні і тарифи насильно зубожілим вчителям, окрім примусового репетиторства? Однак іншим це знак і буде стимул.
ВАЛЕНТИНА ПЕТРІВНА КОЛОМІЙЧУК
Піздєц, ти єбанута, я написала це від імені зарази в універі, що змушувала ходити нас на "факультативи", а інакше не ставила заліки, довбанута хабарниця, харкала б вона кров’ю до кінця своїх днів, а ти це сприйняло всерйоз. Щоб ви срані "учілки", ноги попротягали від скупості, сукия отримуєте по 20 тис. за те, що їбете нам мозги і ніхера не робите І МАЛО! А на дистанційці ВИ ВЗАГАЛІ НІЧОГО НЕ РОБИТЕ!!!
Коментувати