Чого не потрібно робити під час проходження ЗНО

Відповідальність за порушення процедури проходження або проведення зовнішнього оцінювання

Чого не потрібно робити під час проходження ЗНО

Учасник зовнішнього незалежного оцінювання може бути позбавлений права проходити зовнішнє незалежне оцінювання, або його робота може бути анульована, у випадку порушення процедури проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Спілкування з іншими учасниками. Абітурієнт може бути позбавлений права на продовження роботи над тестом, якщо в аудиторії, де проводиться тестування, він заважає іншим абітурієнтам працювати над тестом, або спілкується з іншими абітурієнтами, або передає їм будь-які предмети чи матеріали.

Засоби зв’язку. Учасник ЗНО зобов’язаний залишити аудиторію, якщо з’ясується, що він має при собі засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації або друковані чи рукописні матеріали, що не передбачені процедурою тестування.

Речі, що не передбачені процедурою зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали, засоби, предмети, прилади) залишаються учасником ЗНО у спеціально відведеному місці, на яке зобов'язаний вказати інструктор в аудиторії тестування.

Зверніть увагу, що абітурієнт позбавляється права проходити тестування за наявності навіть вимкненого телефону. Також робота абітурієнта може бути анульована вже після проходження тестування, якщо з’ясується, що він мав при собі телефонний апарат під час виконання тесту.

Для виявлення в абітурієнтів засобів зв’язку та з метою здійснення контролю за дотриманням процедури проходження зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) в пунктах тестування можуть використовуватися технічні засоби (камери відеоспостереження, металодетектори тощо).

Виявляти наявність заборонених предметів матимуть право працівники Державної служби охорони, Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, особи, уповноважені здійснювати державний контроль за проведенням зовнішнього оцінювання.

Запізнення. Допуск до пункту тестування розпочинається за 45 хвилин та припиняється за 10 хвилин до початку зовнішнього незалежного оцінювання. Будь-яке запізнення унеможливить проходження тесту, тому рекомендується заздалегідь відвідати пункт тестування та перевірити маршрути доїзду до нього. На пункт тестування бажано з’явитися за 45 хвилин до початку тесту.

Рішення про припинення роботи над тестом. Рішення про припинення роботи абітурієнта над тестом приймається колегіально уповноваженою особою, відповідальним за пункт тестування і старшим інструктором відповідної аудиторії (якщо порушення відбулося поза межами аудиторії – черговим).

ДОРОЖНЯ КАРТА УЧАСНИКА ЗНО

Освіта.ua
18.11.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Валерій
доброго дня защо мені аналювали роботу пп10 п 11 якщо я нічого не порушував ну це все
Надія
Сьогодні доньки здавала ЗНО з англійської. Під час тестування в клас ввійшла поліція з металодетекторами. Донька перехвилювалась так, що скрутило живіт і закрутилась голова, який час втратила на відновлення себе. Чи може йти мова про оцінювання знань при такому підході???? Було б цікаво дізнатись, хто пише ці норми?
Галина
Для Надія: взагалі то, завжди так всі здавали. Думаєте тільки Вашій донці "повезло". Ні. До всіх і завжи заходять з металошукачем. Вас мали попереджати вчителі. Та казати, що, якщо металошукачем знайдуть якісь пристрої, то виженуть з тестуання.
Коментувати
Ростислав
В якому одязі можна прийти на зовнішнє незалежне оцінювання і, чи не виженуть за носіння шортів ?
Абитуриент
Для Ростислав: в шортах можно. В любой адекватной одежде, не выходящей за рамки приличия
Коментувати
Наталія
Якщо закінчити коледж дошкільної освіти є можливість вступити на 2 курс філолога(українська мова і література).Чи ні. Дякую за відповідь
Батько абітурієнта
Подивився на Ютубі передачу: «Все краще - дітям сєпарів. Українські діти - в прольоті: Дроздов позиція», з приводу того, що діти сєпарів тепер будуть вступати до українських університетів без ЗНО. Хто не бачив - погугліть! Все правильно Дроздов каже, що українські діти – це діти низької якості, а діти сєпарів – це нова еліта.
123
Для Батько абітурієнта: Страдай
Коментувати
Зношнік
Гиги А мені вообще було похрен на ЗНО який з нього толк вообще я того чого хотів добився і без цього довбаного ЗНО хоч і нагадував там на 140-150балів
Віталій
Для Зношнік: Вітаю! Правда всього-на-всього турбує лише одна річ: якщо ти всього необхідного "добився" (досяг), що тебе спонукало зайти сюди?
...
З такою грамотністю дивно, що такий високий бал
Коментувати
1
Исправьте наконец баги или увольте своего программиста. Что за ерунда последнее время с пропажей комментариев?
Адм
Для 1: Просто ты гусь и несешь хуиту.
Коментувати
natalia
А есть ли особый дресс код?я должна прийти именно в форме или можно свободную,удобную и не жаркую?
Наталия Пинчук
Для natalia: в принципе можно любую одежду
123
Для natalia: Тебе можно без одежды.
Коментувати
Ігор
Як можна здавати спокійно ЗНО якщо дитина уже залякана всими перевірками і відеокамерами. Після цього дитині буде важко виконувати тест
1
Для Ігор: Дитина?! Людину у 17 і старше років називають дитиною?! Це абітурієнт, доросла людина, яка прийшла складати вступні іспити у вищий навчальний заклад, а не у дитсадок чи перший клас. І чому це ваша дитина так боїться металошукачів, може, тому що звикла у школі списувати і сподіватися на когось. Менше носіться із своїми дитятками, вони не такі немічні, як здається переляканим батькам.
Наталія
А чого це, ви, наїжджаєте на Ігоря!? Він просто хвилюється за свою дитину, нехай уже дорослу, але дитину! А ви одразу списувати, схоже на наклеп.
Коментувати
Someone_of_the_shadow
"Також робота абітурієнта може бути анульована вже після проходження тестування, якщо з’ясується, що він мав при собі телефонний апарат під час виконання тесту." А как выяснить что абитуриент пользовался запрещенными средствами если во время прохождения ВНО его не "поймали на горячем"? Даже если кто то увидел нарушителя и сообщил о нём уже ПОСЛЕ прохождения ВНО, вину будет трудно доказать, почти невозможно.
Рысь
Для Someone_of_the_shadow: это правило будет работать только если ты сдаёш работу и телефон у тебя находят до твоего выхода из аудитории. пример: сдал работу, пошел к вещам, выронил случайно телефон, не дойдя до вещей Изи же схема
Коментувати
я
Це жах, а не ЗНО... Деякі діти від такої процедури здачі ЗНО, набувають собі різних хвороб. Дуже б хотілося, щоби панови депутати, прем"єр теж взяли участь у здачі тестів. Потрібно все змінювати в освіті...
Абітурієнт
Для я: Знущаєтеся хвороб? Смішно ж! В освіті потрібно щось змінювати, проте явно не процедуру та сам факт ЗНО. Наявністю ЗНО задоволений на 100%, адже воно суттєво знизило рівень корупції при вступі до ВНЗ. ТАк звісно певні схеми залишилися, проте це тепер рідкість та й виконати їх стало важче!
1
Для я: Якщо ваша дитина така хвора, то не випускайте її у дорослий світ, а то там купа роботи, несправедливості, перевтом, обовязків та відповідальності. Тому краще діток тримати років так до 50 під захисним ковпаком. Хотілось би нагадати, що люди, які складають ЗНО - це вже не шестирічні діти. Це достатньо дорослі люди, яких ви своєю гіперопікою робите безпомічними.
Anton Trots
100%
Коментувати
unforgiven
Тотальна недовіра до дітей (камери, металодетектори, вимкнені мобільні телефони) - негативний показник якості української освіти. Боротися зі списуванням потрібно іншим шляхом, наприклад, вихованням чесності серед дітей.
filolog
смішно...
Ирен
Зовсім не смішно. ЗНО хоч і зменшує рівень корупції при вступі в ВНЗ, але і прекрасно псує дітям нерви, ніяк не позитивно впливає на самооцінку, витягує з них суттєву кількість грошей. Якби держава забезпечувала дітей потрібними матеріалами для ЗНО, чи давала можливість корегувати кількість годин тих чи інших предметів( це б заміняло репетирорів), тоді на втрачені нерви та здоров"Я ще можна було б дивитись крізь пальці. А на данний момент ЗНО це лишень перевірка на міцність організму та нервів дітей.
мама учня
Практично кожний учень вдається до послуг репетитора, це теж значні витрати, то для чого відвідувати заняття у школі, якщо без репетиторства ЗНО не здаш. Чому заняття на уроках навіть старанних учнів не дає можливості здати ЗНО на достатні бали і це вже не кажучи про саму процедуру, коли і діти, і їх батьки перебувають у стані тривоги - щось не до кінця продумали розробники.
Коментувати