Чого не потрібно робити під час проходження мультитесту

Відповідальність за порушення процедури проходження національного мультитесту ЗНО

Чого не потрібно робити під час проходження мультитесту

Учасник національного мультипредметного тесту ЗНО може бути позбавлений права проходити онлайн-тестування у випадку порушення процедури проходження мультитесту.

Відповідно до Порядку проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту, учасник онлайн тестування має своєчасно прибути до тимчасового екзаменаційного центру, зазначеного в його запрошенні. Учасникам слід пам'ятати, що допуск до центру припиняється за 10 хвилин до початку тестування.

Для входу до центру учасник має пред'явити документ, що посвідчує особу, а перебуваючи в аудиторії, виконувати вказівки та вимоги працівників центру щодо процедури проходження мультипредметного тесту.

Учаснику НМТ заборонено приносити до пункту тестування небезпечні предмети або речовини, що становлять загрозу для життя та здоров’я людини.

Також учасник мультитесту протягом часу, відведеного для тестування, не повинен:

  • заважати іншим учасникам НМТ;
  • спілкуватися в будь-якій формі з іншим учасником НМТ під час проходження тестування;
  • мати при собі або на своєму робочому місці засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими частинами відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали, інші засоби, предмети, прилади, що не передбачені процедурою НМТ (крім дозволених виробів медичного призначення, про наявність яких учасник НМТ повинен повідомити працівників ТЕЦ до початку виконання роботи).

Якщо учасник мультитесту порушив хоча б один з вище перерахованих пунктів, за вимогою осіб, відповідальних за організацію та проведення мультитесту, він має залишити аудиторію, де відбувається тестування..

ДОРОЖНЯ КАРТА УЧАСНИКА ЗНО

Освіта.ua
18.05.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Студент ІІ-курс
Не знаю чи у одного мене таке, чи ні. В період з 20 травня-7 червня я з великими зусиллями підтвердив свою участь проходження НМТ(витрачено було 30 хв. часу і не одна спроба, через те, що на сайті УЦОЯО був якийсь баг, і я просто не міг підтвердити свою участь), коли прийшов час другий раз підтвердити місце проведення, то я зіткнувся з такою проблемою: начебто не підтвердив участь в проходженні НМТ. Я почав звертатись як в свій регіональний так і в всеукраїнський центр оцінювання якості освіти і знаєте, що мені сказали,-"Раз у Вас пише нажаль, значить нажаль, зустрінемося дев’ятого липня.". Хто знає куди звернутися і як мені допомогти, будь ласка, пишуть сюди в телеграм @killenemyspubgn!
Студент ІІ-курс
Для Студент ІІ-курс: дякую вже допомогли.
Коментувати
Валерій
доброго дня защо мені аналювали роботу пп10 п 11 якщо я нічого не порушував ну це все
Надія
Сьогодні доньки здавала ЗНО з англійської. Під час тестування в клас ввійшла поліція з металодетекторами. Донька перехвилювалась так, що скрутило живіт і закрутилась голова, який час втратила на відновлення себе. Чи може йти мова про оцінювання знань при такому підході???? Було б цікаво дізнатись, хто пише ці норми?
Галина
Для Надія: взагалі то, завжди так всі здавали. Думаєте тільки Вашій донці "повезло". Ні. До всіх і завжи заходять з металошукачем. Вас мали попереджати вчителі. Та казати, що, якщо металошукачем знайдуть якісь пристрої, то виженуть з тестуання.
Коментувати
Ростислав
В якому одязі можна прийти на зовнішнє незалежне оцінювання і, чи не виженуть за носіння шортів ?
Абитуриент
Для Ростислав: в шортах можно. В любой адекватной одежде, не выходящей за рамки приличия
Коментувати
Наталія
Якщо закінчити коледж дошкільної освіти є можливість вступити на 2 курс філолога(українська мова і література).Чи ні. Дякую за відповідь
Батько абітурієнта
Подивився на Ютубі передачу: «Все краще - дітям сєпарів. Українські діти - в прольоті: Дроздов позиція», з приводу того, що діти сєпарів тепер будуть вступати до українських університетів без ЗНО. Хто не бачив - погугліть! Все правильно Дроздов каже, що українські діти – це діти низької якості, а діти сєпарів – це нова еліта.
123
Для Батько абітурієнта: Страдай
Коментувати
Зношнік
Гиги А мені вообще було похрен на ЗНО який з нього толк вообще я того чого хотів добився і без цього довбаного ЗНО хоч і нагадував там на 140-150балів
Віталій
Для Зношнік: Вітаю! Правда всього-на-всього турбує лише одна річ: якщо ти всього необхідного "добився" (досяг), що тебе спонукало зайти сюди?
...
З такою грамотністю дивно, що такий високий бал
Коментувати
1
Исправьте наконец баги или увольте своего программиста. Что за ерунда последнее время с пропажей комментариев?
Адм
Для 1: Просто ты гусь и несешь хуиту.
Коментувати
natalia
А есть ли особый дресс код?я должна прийти именно в форме или можно свободную,удобную и не жаркую?
Наталия Пинчук
Для natalia: в принципе можно любую одежду
123
Для natalia: Тебе можно без одежды.
Коментувати
Ігор
Як можна здавати спокійно ЗНО якщо дитина уже залякана всими перевірками і відеокамерами. Після цього дитині буде важко виконувати тест
1
Для Ігор: Дитина?! Людину у 17 і старше років називають дитиною?! Це абітурієнт, доросла людина, яка прийшла складати вступні іспити у вищий навчальний заклад, а не у дитсадок чи перший клас. І чому це ваша дитина так боїться металошукачів, може, тому що звикла у школі списувати і сподіватися на когось. Менше носіться із своїми дитятками, вони не такі немічні, як здається переляканим батькам.
Наталія
А чого це, ви, наїжджаєте на Ігоря!? Він просто хвилюється за свою дитину, нехай уже дорослу, але дитину! А ви одразу списувати, схоже на наклеп.
Коментувати
Someone_of_the_shadow
"Також робота абітурієнта може бути анульована вже після проходження тестування, якщо з’ясується, що він мав при собі телефонний апарат під час виконання тесту." А как выяснить что абитуриент пользовался запрещенными средствами если во время прохождения ВНО его не "поймали на горячем"? Даже если кто то увидел нарушителя и сообщил о нём уже ПОСЛЕ прохождения ВНО, вину будет трудно доказать, почти невозможно.
Рысь
Для Someone_of_the_shadow: это правило будет работать только если ты сдаёш работу и телефон у тебя находят до твоего выхода из аудитории. пример: сдал работу, пошел к вещам, выронил случайно телефон, не дойдя до вещей Изи же схема
Коментувати
я
Це жах, а не ЗНО... Деякі діти від такої процедури здачі ЗНО, набувають собі різних хвороб. Дуже б хотілося, щоби панови депутати, прем"єр теж взяли участь у здачі тестів. Потрібно все змінювати в освіті...
Абітурієнт
Для я: Знущаєтеся хвороб? Смішно ж! В освіті потрібно щось змінювати, проте явно не процедуру та сам факт ЗНО. Наявністю ЗНО задоволений на 100%, адже воно суттєво знизило рівень корупції при вступі до ВНЗ. ТАк звісно певні схеми залишилися, проте це тепер рідкість та й виконати їх стало важче!
1
Для я: Якщо ваша дитина така хвора, то не випускайте її у дорослий світ, а то там купа роботи, несправедливості, перевтом, обовязків та відповідальності. Тому краще діток тримати років так до 50 під захисним ковпаком. Хотілось би нагадати, що люди, які складають ЗНО - це вже не шестирічні діти. Це достатньо дорослі люди, яких ви своєю гіперопікою робите безпомічними.
Anton Trots
100%
Коментувати
unforgiven
Тотальна недовіра до дітей (камери, металодетектори, вимкнені мобільні телефони) - негативний показник якості української освіти. Боротися зі списуванням потрібно іншим шляхом, наприклад, вихованням чесності серед дітей.
filolog
смішно...
Ирен
Зовсім не смішно. ЗНО хоч і зменшує рівень корупції при вступі в ВНЗ, але і прекрасно псує дітям нерви, ніяк не позитивно впливає на самооцінку, витягує з них суттєву кількість грошей. Якби держава забезпечувала дітей потрібними матеріалами для ЗНО, чи давала можливість корегувати кількість годин тих чи інших предметів( це б заміняло репетирорів), тоді на втрачені нерви та здоров"Я ще можна було б дивитись крізь пальці. А на данний момент ЗНО це лишень перевірка на міцність організму та нервів дітей.
мама учня
Практично кожний учень вдається до послуг репетитора, це теж значні витрати, то для чого відвідувати заняття у школі, якщо без репетиторства ЗНО не здаш. Чому заняття на уроках навіть старанних учнів не дає можливості здати ЗНО на достатні бали і це вже не кажучи про саму процедуру, коли і діти, і їх батьки перебувають у стані тривоги - щось не до кінця продумали розробники.
Коментувати