Графік проведення тестів ЗНО у 2020 році

Календарний план та дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року

Графік проведення тестів ЗНО у 2020 році

Графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання визначається згідно з затвердженим Міністерством освіти календарним планом проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до закладів вищої освіти у 2020 році.

У 2020 році зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 21 травня з математики, також у травні випускники шкіл складуть тести з української мови й літератури та фізики. ЗНО з інших предметів відбудеться з 1 червня по 15 червня 2020 року.

Дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року

Предмет

Дата проведення

Математика

21 травня (четвер)

Українська мова та література

26 травня (вівторок)

Фізика

28 травня (четвер)

Іспанська мова

01 червня (понеділок)

Німецька мова

01 червня (понеділок)

Французька мова

01 червня (понеділок)

Англійська мова

02 червня (вівторок)

Історія України

04 червня (четвер)

Біологія

09 червня (вівторок)

Географія

11 червня (четвер)

Хімія

15 червня (понеділок)


Оголошення результатів ЗНО

Оголошення результатів учасників зовнішнього тестування з математики та фізики відбудеться не пізніше 12 червня 2020 року; оголошення результатів з української мови та літератури, іноземних мов та історії України – не пізніше 20 червня 2020 року; оголошення результатів з біології, географії та хімії – не пізніше 24 червня 2020 року.

Розгляд апеляційних заяв щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться з дня офіційного оголошення результатів.

Апеляційні заяви від учасників тестування, яких не задовольнили отримані результати ЗНО, будуть розглядатись, починаючи з дня оголошення результатів кожного тесту.

Додаткова сесія ЗНО для учасників, які не змогли взяти участь у основній сесії тестування з поважних причин, пройде у період з 25 червня до 17 липня 2020 року.

Оголошення результатів учасників додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться не пізніше 22 липня 2020 року.

ДОРОЖНЯ КАРТА УЧАСНИКА ЗНО

Освіта.ua
16.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Адмін
Можливість вступу на основі внутришніх іспитів для всіх категорій вступників. https://www.facebook.com/193482491223374/posts/595891037649182/
Мартп
Які предмети із зно потрібно здавати для професії вчителя фізкультури)? І чи потрібна математика
Лариса
Доброго дня.Скажіть,якщо дитина не може здавати аудіювання по англ.мові згідно медичного висновку,то екзамен здається в основну сесію,чи додаткову?Дякую.
239
Для Лариса: до чого тут це? На додаткову сесію йдуть ті хто з поважних причин не зміг прийняти участь у основній сесії (наприклад перебував у цей час в лікарні). А у Вашаму випадку можливо може бути звільнення від ЗНО (з’ясовуйте в поліклініці). Або обирайте інший предмет (навряд чи з проблемами слуху Ви збираєтесь вступати на мовника, де розмовна мова є одним із основних моментів).
Лариса.
Так.Мовником не буде,але для ІТ є або англ. або фізика.Він буде здавати і те ,і те.Запитую,тому що мені сказав це директор центру оцінювання.Якщо є така можливість англ. без аудіювання,то чому це має бути додаткова сесія.Звільнення від ЗНО нам не показане.Дитина добре знає англ. мову.,якби цей текст читала жива людина,проблем не було б.Дякую за відповідь.
Андрій
А його читає нежива людина?
Коментувати
Алёна Боровик
Доброго дня. Якщо у чоловіка є спеціальна освіта після училища,закінчив давно, чи потрібно йому здавати ЗНО для вступу в ВНЗ ? І куди треба звертатись, щоб подати заявку для участі у ЗНО у м.Кременчук. Дякую.
777
Для Алёна Боровик: Звісно треба. В регіональний ценрт оцінювання. Для Полтавської області - Харківський (майдан Свободи, 6, кім. 463 м. Харків, 61022 (057) 705-07-37, office@zno-kharkiv.org.ua)
Коментувати
ОЛЬГА
Доброго дня! Підкажіь чи потрібно здавати ЗНО ДЛЯ ВСУП на МАГІСТРАТУРУ спеціальність СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО?
Ірина
Доброго дня, скажіть, будь ласка, скільки часу чинний сертифікат ЗНО? Якщо другокурсник училища отримає сертифікат з української мови і літератури у 2020 році, то чи потрібно йому буде ще раз складати це ЗНО у 2022 році, після закінчення 4 курсу, щоб вступити в університет? Дякую!
Світлана
З яких предметів треба здати ЗНо при вступі на факультет : Інженерно - технічний , Ужгородського університету.
Артур
Для Світлана: Дивіться на сайті університету
Коментувати
Виктория
Подскажите пожалуйста, в 2020 году при поступлении можно будет воспользоваться результатами зно 2019 года или только 2020? Спасибо!
Артур
Для Виктория: Можнo
Коментувати
лариса
Большая просьба к тем кто составляет графики ЗНО. Нельзя ставить сложный предмет физика через день после объемного предмета украинский язык и литература. Где равный доступ до образования? После украинского логичнее ставить историю, так как это предмет для ДПА как и математика обязательный. Складывается впечатление что кто то заинтересован чтобы физику не сдавали вообще.
Артур
Для лариса: А история значит фигня и необъёмная
Коментувати
Таня
Доброго дня! Скажіть будь ласка, а чому в моєму кабінеті досі нема інформації про МІСЦЕ складання ЗНО?
Юлія
Доброго дня ! Зно для магістратури в 2019 році буде? І коли саме буде реєстрація?
Коля
А девятиклассники пишут ЗНО.И когда, и с каких предметов. Подскажите пожалуйста а то мы тут спорим да или нет
Роман
Для Коля: Нет,девятиклассники ЗНО не пишут.Для девятых классов ДПА
Коментувати
money lender
Вам потрібні ФІНАНСИ? ми виділяємо гарантовані готівкові гроші за ставкою 3%. Зв’яжіться з нами на будь-якому виді фінансів електронною поштою: taplender@gmail.com
Ігор
В котрій годині можна буде дізнатися результати?
Юрій
Чи можу я поступити на маркетинг з такими зно:укр мова та літ-ра,географія,історія,англ мова?
Надія
Для Юрій: В ТНЕУ на маркетинг : українська мова та література; математика; іноземна мова або географія. http://www.tneu.edu.ua/entrant/
Коментувати
Вероніка
Доброго часу суток! Скажіть будь ласка, запрошення прийде на електронну адресу?
Oleg Taran
Добрий день Я маю вищу освiту. помiняв свою професiю за фахом. Я моряк. Закiнчив додатково технiчний колiдж за цiєю професією.I здобув другу спiальнiсть, за рiвнем молодший бакалавр. Питания таке: Для того, щоб вступити (продовжити навчяння) в вищому закладi за напрямком по цiй спецiальностi менi потрiбно здавати ЗНО. Чи можливо здавати ЗНО не за графiком, скажiмо екстерном? Питаю це тому, що специфіка даної роботи полягає в тому, що працюю 6 місяців і 3-4 відпочиваю, це в кращому випадку, буває і меньше.
Христина, зношнік 2017
Для Oleg Taran: раджу перше мову підтягнути, а потім підстроюватися під ЗНО в травні
Коментувати
Оля
Чи вважається робота поважною причиною, через яку людина не може прийти на іспит (випускник минулих років)? Випадає один іспит, чи можна здавати його під час додаткової сесії? Якщо так, які документи, довідки потрібні? Що взагалі вважається "поважною причиною"? О котрій годині зазвичай проводять іспити?
Галина
Для Оля: По-перше: на який іспит Ви збираєтась прийти або не прийти? Якщо на ЗНО, то час проведення зазначають в запрошенні. По-друге: робота ні в якому випадку не може вважатись "поважною причиною". Ви можете на цей період взяти відпустку або відгул за раніше відпрацьований день (якщо у вас таке практикують). "Поважною причиною є те, що не можна перенести у часі. Наприклад: хвороба, пологи, міжнародні конкурси та змагання на яких Ви маєте представляти країну, служба в зоні АТО тощо. Все що може бути перенесене в часі, в тому числі одруження, відпустка тощо, не може вважатись поважною причиною
Коментувати
Ангеліна Томишин
Скажіть будь-ласка де можна дізнатись місце проведення ЗНО в м. Хуст оскільки на сайті Українського центру оцінювання якості освіти така інформація відсутня?
Ангеліна
Для Ангеліна Томишин: УВАЖНО!!! прочитай лист від УЦОЯО, там зазначено, що інформація про місце проходження ЗНО буде розміщена на інформаційних сторінках учасників незадовго до ЗНО.
Коментувати
Коля
Подскажите, где можно посмотреть информацию, о месте прохождения ЗНО? в каких именно школах или..?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!