Графік проведення тестів ЗНО у 2021 році

Календарний план та дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року

Графік проведення тестів ЗНО у 2021 році

Графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання визначається згідно з затвердженим Міністерством освіти календарним планом проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до закладів вищої освіти у 2021 році.

У 2021 році зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 21 травня з хімії, також у травні випускники шкіл складуть тести з іноземних мов (англійської, німецької, французької та іспанської) та математики. ЗНО з інших предметів відбудеться з 1 по 15 червня 2021 року.

Дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року

Предмет

Дата проведення

Хімія

21 травня (п’ятниця)

Іспанська мова

24 травня (понеділок)

Німецька мова

24 травня (понеділок)

Французька мова

24 травня (понеділок)

Англійська мова

25 травня (вівторок)

Математика

28 травня (п’ятниця)

Українська мова

01 червня (вівторок)

Українська мова та література

01 червня (вівторок)

Історія України

04 червня (п’ятниця)

Фізика

07 червня (понеділок)

Біологія

10 червня (четвер)

Географія

15 червня (вівторок)


Оголошення результатів ЗНО

Оголошення результатів учасників зовнішнього тестування з усіх предметів відбудеться не пізніше 30 червня 2021 року.

Розгляд апеляційних заяв щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться з дня офіційного оголошення результатів.

Апеляційні заяви від учасників тестування, яких не задовольнили отримані результати ЗНО, будуть розглядатись, починаючи з дня оголошення результатів кожного тесту.

Додаткова сесія ЗНО для учасників, які не змогли взяти участь у основній сесії тестування з поважних причин, пройде у період з 29 червня до 16 липня 2021 року.

Оголошення результатів учасників додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться не пізніше 23 липня 2021 року.

Освіта.ua
30.09.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олег
як дізнатися де я буду здавати зно?.
Аннв
Простите,а если человеку отказали в здаче зно в осной сессии,он будет сдавать допольнительную сессию,то сможет ли он поступить
Анна
Здравствуйте!если попадает что 4 предмет на выбор по расписанию попадает раньше обязательных,в случае его нездачи(или недобора баллов)будет ли ребёнок допущен к последующим экзаменам?
Влад
Для Анна: буде.
Коментувати
Олена
Доброго дня! Чи враховується як вступний ЗНО результат іспиту IELTS? Якщо так, то який бал? Дякую.
Влад
Для Олена: ні. Треба складати ЗНО.
Коментувати
Оксана
Якщо моя дитина планує вступати в зарубіжний ВУЗ , в якому враховується лише загальний бал атестату, вона повинна здавати ЗНО чи ДПА? яку кількість предметів? І ще: при наявності міжнародного сертифікату IELTS у дитини - здавати англійську мову потрібно чи ні?
Галина
Для Оксана: Що за дурне запитання? Як можна здавіати або ЗНО або ДПА? ДПА здають у формі ЗНО. Жодним іншим чином ДПА здати неможливо. Але сертифікат дійсно зараховують замість ЗНО. В1 - за рівень стандарту, В2 - за профільний рівен
Світлана
а як тоді рахуються бали за ЗПО з англійскої, якщо зданий испит IELTS, і де можна знайти офіційне підтвержження, що в разі отримання міжнарожного сертефікати, не потрібно здавати ЗНО з англійскої?
Лариса
Якщо з англійської не складатимете ЗНО, то балів за нього не буде. До ЗНО іспит IELTS не має відношення, він дає змогу отримати 12 за ДПА.
Коментувати
Anna
Доброго дня, якщо моє місце приписки відрізняється від місця фактичного проживання, я маю подавати документи в який із центрів оцінювання?
Галина
Для Anna: Туди де проживаєте і де будете здавати ЗНО
Коментувати
Світлана
Доброго дня, моя дитина хворіє цукровим діабетом 1 типу вона буде здавати ЗНО? Якщо вона може не здавати то що для цього потрібно?
Галина
Для Світлана: рішення медичної комісії, якщо ваше захворювання відноситься до переліку тих, що дає звільнення від ЗНО
Коментувати
Марія
Доброго дня, підкажіть дати початку реєстрації на зно і де саме треба реєструватися, якщо робиш це самостійно (я з Києва) ? Я планую складати зно другий раз і через це мене також цікавить, чи потрібно мені писать 4 екзамени або ж я можу вибрати тільки ті, які потрібні меня для виступу.
Галина
Для Марія: реєстрація відбувається у лютому. Вам треба складати лише ті ЗНО, які необхідні саме для вступу
Коментувати
Світлана
Скажіть мені будь ласка, якщо мені для вступу потрібно 3 предмети ЗНО, чи можу я здавати 4 у формі ДПА?
Наталя
Для Світлана: так)
Коментувати
Анастасія
Скажіть будь ласка, якщо для вступу потрібно у ВНЗ потрібно 3 предмети, то обов’язково здавати 4 в 2021 році?
Максим
Для Анастасія: В 2021 році відбудуться зміни, тому обов’язково треба буде складати ЗНО з 4 предметів
Максим
Для Анастасія: https://www.google.com/url?sa=i&url=https%3A%2F%2Fmon.gov.ua%2Fua%2Fnews%2Fz-2021-roku-zno-z-matematiki-matime-2-rivni-ta-bude-obovyazkovim-dlya-skladannya&psig=AOvVaw27Zzwu-1Ovzv3MBJBb7Smg&ust=1609244005053000&source=images&cd=vfe&ved=0CAIQjRxqFwoTCNCGiLXT8O0CFQAdABAD
Коментувати
Т.Ю
Т.Ю Якщо для поступлення дитині потрібно ЗНО з укр.мови і літератури історії, творчий конкурс , ну і звісно обовязкова цього року математика. Скажіть будь -ласка , чи обовязково здавати 4- тий предмет, так як він взагалі нам не потрібен.
Галина
Для Т.Ю: він здається не для вступну, а для випуску. ДПА - це випускні іспити. Всі мають з 2021 року здавати 4 предмети ДПА, незалежно будуть вони далі вступати до вишу чи ні.
Коментувати
оля
ну от, як завжди, в тих хто розробив графік чи клепки немає, чи совісті....наймасовіші предмети поставити підряд...ставлю на те, що совісті нема
Alex
"осіб, які виявили бажання вступати до закладів вищої освіти у 2020 році", в смысле? А если, я на данный момент на 2-м курсе в Колледже(Частный Колледж), я могу не сдавать? Или как это работает? Дальше идти учиться смысла не вижу, ибо в семье свое дело, и гнаться за красным дипломом и высшем образовании, мне вообще не нужно. Или же, в конечном итоге, без высшего образования, не смогу переоформить фирму на себя в будущем?!.. Или, как это работает.. Спросить толком не у кого, так как нахожусь в другой стране.
Elliot
Чи переносяться дати проведення ЗНО в цьому році або це поки не відомо?
Друг
Для Elliot: Без вищої освіти деякий бізнем на себе переофлрмити не вийде. Там де потрібен керввний склад.прийдеться шукати людину і довіряти ій керувати та приймати за вас рішення
:D
не шути так)
Коментувати
Ваня
Я сдавал зно в 2019 году мне нужно в 2021 поступать, сертификат будет действителен или нет?
Юлия
Для Ваня: так
Коментувати
FAK ЗНО
навіщо учням ЗНО якщо деякі одинці нашої країни учаться добре а інші учні учаться погано або плюс мінус нормально або сини депутатів просто бл*ть платят щоб вони получили освіту і так де бл*ть логіка це просто піздиц
Микола
Для FAK ЗНО: ЗНО має свої плюси і мінуси, як для мене один з найважливіших плюсів це щоб діти які не вчилися в попередніх роках хоть в кінці останнього року навчання могли себе проявити. Якщо би ЗНО не було це би не зіграло ніякої ролі, так як всі університети зробили би своє ЗНО(ВНО) тому що має бути хоть якийсь рейтинг учня щоб знати що він з себе представляє. ЗНО - це перший екзамен в житті який показує здібності майбутньої людини в праці, потім решта екзаменів це сесії і співбесіди.
Дмитрий
писька
Коментувати
Адмін
Можливість вступу на основі внутришніх іспитів для всіх категорій вступників. https://www.facebook.com/193482491223374/posts/595891037649182/
Мартп
Які предмети із зно потрібно здавати для професії вчителя фізкультури)? І чи потрібна математика
Кабуджо
Для Мартп: Ну посмотри на сайте университета,где есть такая специальность
Коментувати
Лариса
Доброго дня.Скажіть,якщо дитина не може здавати аудіювання по англ.мові згідно медичного висновку,то екзамен здається в основну сесію,чи додаткову?Дякую.
239
Для Лариса: до чого тут це? На додаткову сесію йдуть ті хто з поважних причин не зміг прийняти участь у основній сесії (наприклад перебував у цей час в лікарні). А у Вашаму випадку можливо може бути звільнення від ЗНО (з’ясовуйте в поліклініці). Або обирайте інший предмет (навряд чи з проблемами слуху Ви збираєтесь вступати на мовника, де розмовна мова є одним із основних моментів).
Лариса.
Так.Мовником не буде,але для ІТ є або англ. або фізика.Він буде здавати і те ,і те.Запитую,тому що мені сказав це директор центру оцінювання.Якщо є така можливість англ. без аудіювання,то чому це має бути додаткова сесія.Звільнення від ЗНО нам не показане.Дитина добре знає англ. мову.,якби цей текст читала жива людина,проблем не було б.Дякую за відповідь.
Андрій
А його читає нежива людина?
Коментувати
Алёна Боровик
Доброго дня. Якщо у чоловіка є спеціальна освіта після училища,закінчив давно, чи потрібно йому здавати ЗНО для вступу в ВНЗ ? І куди треба звертатись, щоб подати заявку для участі у ЗНО у м.Кременчук. Дякую.
777
Для Алёна Боровик: Звісно треба. В регіональний ценрт оцінювання. Для Полтавської області - Харківський (майдан Свободи, 6, кім. 463 м. Харків, 61022 (057) 705-07-37, office@zno-kharkiv.org.ua)
Коментувати