Запізнення на тестування унеможливить проходження тесту

У випадку запізнення на тестування учасник буде позбавлений права проходити мультитест і не буде допущений до аудиторії

Запізнення на тестування унеможливить проходження тесту

Складання національного мультипредметного тесту відбудеться в тимчасових екзаменаційних центрах у дві зміни за київським часом.

Час початку тестування буде вказаний у запрошенні, яке стане доступним на інформаційній сторінці учасника на сайті Українського центру оцінювання якості освіти за десять днів до початку основної сесії тестування.

Важливо памʼятати, що час початку вказаний за Києвом. Таким чином, учасники, які перебувають за кордоном, мають врахувати різницю в часі. У більшості країн, де передбачено проведення мультитесту, місцевий час на одну-дві години відрізняється від київського часу. 

Допуск учасників до тимчасового екзаменаційного центру починають за 30 хвилин до початку тесту і завершують за 10 хвилин до початку тесту.

У випадку запізнення учасник буде позбавлений права проходити мультитест і не буде допущений до тимчасового екзаменаційного центру.

Оскільки будь-яке запізнення унеможливить проходження тесту, учасникам рекомендується заздалегідь перевірити маршрути доїзду до тимчасового екзаменаційного центру.

ДОРОЖНЯ КАРТА УЧАСНИКА ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
13.06.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Павло
Підскажіть, а якщо прибув на пункт проведення ЗНО о 10:56, то чи можуть ще мене впустити? Чи то як повезе?