Хто має складати тести ЗНО у 2021 році

ДПА у формі ЗНО складають учні і студенти, які здобувають повну загальну середню освіту

Хто має складати тести ЗНО у 2021 році

У 2021 році державну підсумкову атестацію у формі ЗНО проходитимуть випускники старшої школи, а також учні та студенти професійно-технічних і вищих закладів освіти, які цього року здобувають повну загальну середню освіту. Також зовнішнє оцінювання можуть складати випускники минулих років, які планують вступати на навчання до закладів вищої освіти.

Кожен зареєстрований учасник зовнішнього оцінювання має право скласти тести не більш ніж з п’яти навчальних предметів.

Випускники шкіл 2021 року, а також учні та студенти професійно-технічних і вищих закладів освіти, які у 2021 році здобувають повну загальну середню освіту, обов’язково складають ДПА у формі ЗНО з чотирьох навчальних предметів:

При складанні тесту з української мови та літератури учасники тестування можуть отримати три оцінки: за частину тесту з української мови (за шкалою 100-200 балів), за весь тест з української мови та літератури (за шкалою 100-200 балів) та оцінку ДПА за шкалою 1-12 балів за виконання завдань з української мови.

При складанні будь-якого іншого тесту учасники можуть отримати дві оцінки: оцінку ДПА за виконання всього тесту або його частини (для математики, іноземної та історії), а також оцінку за шкалою 100-200 балів за виконання всіх завдань відповідного тесту.

Оцінки за шкалою 100-200 балів будуть використовуватись для вступу до закладів вищої освіти України. Вибір необхідних учаснику ЗНО оцінок за кожним предметом здійснюється під час реєстрації на ЗНО.

Також, для вступу до закладів вищої освіти випускники 2021 року можуть додатково обрати будь-який п’ятий предмет з переліку предметів ЗНО.

Випускники шкіл минулих років, які вступають до закладів вищої освіти, можуть скласти тести не більше ніж з 5-ти навчальних предметів на вибір: українська мова, українська мова і література, математика, історія України, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова, біологія, географія, фізика, хімія.

Як відомо, реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року триватиме з 1 лютого до 5 березня 2021 року.

Освіта.ua
23.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Павло
Як поступити в Університет якщо ти пропустив ЗНО а потрібно цього року? Варіант чекати до наступного року не підходить!
Vladimir
Я зареєстрований на ЗНО з української мови та літератури, чи можу я вступати на спеціальності де потрібна лише мова? Чи будуть у мене дві оцінки, з мови та з мови+ літератури?
Олександра
Добрий вечір. Чи потрібно здавати англійську мову, якщо мені не потрібно для вступу до вищого навчального закладу на медичний.
Влад
Для Олександра: не потрібно
Коментувати
Katya
Доброго дня! Якщо я їду жити за кордон, я маю складати ЗНО, якщо мені потрібен лише атестат школи? Про це є наказ?
Влад
Для Katya: ЗНО - це Ваша особиста справа. Воно потрібне для вступу. Якщо не збираєтеся вступати, то і здавати не потрібно.
Коментувати
Марія
Навчаюся 2 рік у коледжі, цьогоріч треба скласти зно,але я поступати планую вище на наступний рік,я можу цьогоріч не складати зно,але я вже на нього зареєстрована?
Влад
Для Марія: можеш не складати
Коментувати
Олена
Доброго вечора. Підскажіть, якщо я працюю і маю стаж роботи, то мені потрібно здавати ЗНО?
Влад
Для Олена: так
Коментувати
Мирослава
Доброго дня! У 2017 році я закінчила Комунальний вищий навчальний заклад, і здобула рівень молодший спеціаліст. А тепер 2021 хочу здобути бакалавра заочно, чи потрібно мені здавати ЗНО?
Влад
Для Мирослава: 2 ЗНО+фаховий іспит в наступному році вже
mironovna371
Дякую!
Коментувати
Катерина
Вітаю. Я закінчила 11 класів у 2000р. Зараз потрібний бакалавр(маю мол. спеціаліста).Мені потрібе ЗНО?
Влад
Для Катерина: потрібне. 2 ЗНО+фаховий іспит
Коментувати
Ольга
Доброго дня!моя дитина закінчує школу за кордоном,чи зможе поступити в Україні у вищий заклад без ЗНО?
Ніна
Для Ольга: Ні. Реєструйте її на додаткову сесію ЗНО. реєстарція буде в травні
Коментувати
Олена
Доброго дня! Якщо відмінять ДПА, то я можу піти лише на 2 предмети ЗНО? Чи потрібно складати 3 предмети?
Костя
Добрый день. Я поступаю в университет в Европе. Университет требует только аттестат. Я должен в этом случае сдавать ДПА в форме ЗНО?
Анатолій
Для Костя: в мене також таке питання
Коментувати
Уляна
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, якщо ЗНО з історії (для поступлення нам сертифікат не потрібен) здати нижче ніж визнчений порговий бал, то як це вплине на тестат.
Галина
Для Уляна: в атестаті за дпа з цього предмету буде стояти оцінка від 1 до 4 (дивлячись на скільки напрацював
KATARINA
Для Уляна. Советую учить, ну если время решите потратить хоть немного на историю, только временной отрезок с начала 20в. до наших дней. Уточните программу ДПА по истории. Все, что не попадает в ДПА, вам вообще не нужно. Обычно, это программа 10-11 классов. Программа за 7-9 классы вам ни к чему. Уточните у учителя истории программу. Если на выбранную вами специальность вес школьного аттестата 5 процентов или меньше, вообще не заморачивайтесь. Учите предметы ЗНО.
Уляна
Дякую за відповідь
Коментувати
Галина Кіщук
Доброго дня, скажіть, якщо не скласти 4 предмет (за вибором) чи можна вступити до ВУЗу? Мені до вступу потрібно лише два Сертифікати, оскільки буде ще творчий конкурс. Дякую.
Влад
Для Галина Кіщук: 4 предмет йде для свідоцтва про середню освіту, щоб його отримати, Вам потрібно скласти 4 ДПА обов’язковоі і не важливо скільки Вам потрібно ЗНО - 2 чи 3. ДПА повинно бути 4
Коментувати
Світлана
Якщо я хочу вступити у 2021 році, мені для вступу на ріелтора потрібно здавати ЗНО чи ДПА?
Влад
Для Світлана: такої спеціальності не існує. Виясніть, як правильно називається спеціальність, на яку Ви хочете вступити. З ДПА взагалі не можна вступити. Тільки ЗНО.
Коментувати
Максим
Якщо я здаю ДПА у формі ЗНО і цього року не планую отримувати вищу освіту,то чи зможу я здати ЗНО у 2022 році,якщо так то як це зробити?
Влад
Для Максим: зможете. В наступному році зареєструєтесь на ЗНО і складете.
Коментувати
Софія
Доброго дня) я закінчила школу,та складала Зно у 2020 році Чи можу я вступити до університету без математики?так як її у 20-му році не потрібно було всюди?Чи треба складати додатково зно з математики?
Якось так
Для Софія: ЗНО з математики потрібно здавати ЛИШЕ за умови, якщо воно є обов’язковим для вступу на обрану Вами спеціальність (конкурсну пропозицію). Зверніть також увагу, що в багатьох конкурсних пропозиціях цього року ЗНО з математики зазначено, як один з декількох предметів ЗНО які МОЖНА подати ЗА ВИБОРОМ вступника. Тобто, і в такому випадку воно не обов’язкове.
Коментувати
Ася
Я навчаюся в 11 класі. Після навчання НЕ планую нікуди вступати (хочу зайнятися творчістю та знайти якийсь підробіток), але на ЗНО вже зареєструвалася, бо директорка школи примусила. Чи можу я НЕ здавати ЗНО та отримати атестат, посвідчення чи ще якийсь папірець про закінчення 11 класів ?
Якось так
Для Ася: поки не можете. Проте, судячи із розвитку епідситуації, яка є навіть гіршою ніж у минулому році та повторення минулорічних процесів звільнення від ДПА випускників молодшої та базової середньої школи, можна припустити, що парламент звільнить від ДПА і випускників 11 класів.
Коментувати
Анонім
Якщо ти не плануєш поступати після 2 курсу і хочеш іти на 3 але не здав ЗНО можуть вигнати із навчального закладу?
Вероніка
Доброго дня,я здаватиму зно з англійської мови,але вона мені не треба,що мені робити?
Галина
Зареєструвалась на ЗНО, але за станом здоров"я буду звільнена від ДПА. Планую вступати у ВУЗ на спеціальних умовах, ЗНО мені не потрібно. Що робити з реєстрацією?