Osvita.ua ЗНО Дорожня карта учасника Хто має складати тести ЗНО у 2020 році
Хто має складати тести ЗНО у 2020 році

ДПА у формі ЗНО складають учні і студенти, які здобувають повну загальну середню освіту

Хто має складати тести ЗНО у 2020 році

У 2020 році державну підсумкову атестацію у формі ЗНО проходитимуть випускники старшої школи, а також учні та студенти професійно-технічних і вищих закладів освіти, які цього року здобувають повну загальну середню освіту. Також зовнішнє оцінювання можуть складати випускники минулих років, які планують вступати на навчання до закладів вищої освіти.

Випускники шкіл 2020 року складають ДПА у формі ЗНО з трьох навчальних предметів:

  • українська мова і література (частина тесту з української мови);
  • математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття) – за вибором випускника;
  • навчальний предмет за вибором випускника (математика, історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька, французька мови).

Учні та студенти професійно-технічних і вищих закладів освіти, які у 2020 році здобудуть повну загальну середню освіту, складають ДПА у формі ЗНО з трьох навчальних предметів:

  • українська мова і література (частина тесту з української мови);
  • математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття) – за вибором випускника;
  • навчальний предмет за вибором випускника (математика, історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька, французька мови).

Випускники шкіл 2020 року, які вступають до закладів вищої освіти, можуть скласти тести не більше ніж з 4-х навчальних предметів:

  • українська мова і література (обов'язково);
  • на вибір: математика, історія України, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова, біологія, географія, фізика, хімія. 

Випускники шкіл минулих років, які вступають до закладів вищої освіти, можуть скласти тести не більше ніж з 4-х навчальних предметів на вибір: 

  • українська мова і література, математика, історія України, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова, біологія, географія, фізика, хімія.

Дорожня карта учасника ЗНО

Освіта.ua
28.11.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Горе від реформ
...Лише якесь Чмо стане міністром чи замом і наші директори і ректтори готові ставати на цирла перед цими нещастями і руку під козирок.... Оце про нараду в Запоріжжі , де навязували формулу руйнування вищоі школи ?!
Березань
Плата за навчання - це винахід украінських реформаторів. У Польщі для поляків , у Німеччині навіть для іноземців, плати немає. У нас немає чим платити.... Але , Новосад- Зеленський ?! ! !!?
Дніпро
Вітаю!!! Вчора в нас в Запоріжжі в нацунівері був круглий стіл з вищоі освіти. Стало зрозуміло, що уря цих Зе введе індикативні ціни дя контрактників: приблизно 45-50 тисяч в рік. Із першого року- min 60% , тобто 27-30 тис Грн!!? І це в Мелітополі і в кривому розі, не тільки у Львові чи харкові. І друге- виші отримають 80% грошей у 2020 році від цього року. А далі- скільки статей в Скопусі .... Тобто наша вища школа йде в ж... услід за украінською землею. Автори реформ: новосад, бабак, стадний, шаров, фінніков, колтунець. Будемо знати кого питати.
Смерды полавские
Для Дніпро: я так понял- контрактников не будет, зарплаты не будет, останутся одни Зе- скопусы
Коментувати
Олена
Чому для технікумів більше предметів ніж для школи, мало того що у дітей ущільнення програми і спеціальних предметів більше,то їх ще більше нагружають Зно?Де в переліку інформатика!!!!Є спеціальності у технікумах ,які напряму пов’язані з даним предметом,чому діти мають вибирати щось інше???
Віктор
Для Олена: А чому Ви вирішили, що більше предметів для випускників технікумів?
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!