Спеціальності, на які потрібно проходити творчий конкурс

Творчі конкурси у вишах при вступі на бакалавра на основі повної загальної середньої освіти

Спеціальності, на які потрібно проходити творчий конкурс

Творчий конкурс (випробування з фізичної підготовки) – це форма вступного випробування для вступу для здобуття ступеня молодшого бакалавра, бакалавра на основі повної загальної середньої освіти, яка передбачає перевірку та оцінювання творчих та/або фізичних здібностей вступника.

Для вступників на бюджет творчі конкурси проводяться в кілька потоків з 1 по 13 липня 2021 року включно, за графіками, що затверджені правилами прийому закладу вищої освіти, який проводить творчі конкурси.

У період з 14 по 23 липня заклади вищої освіти можуть проводити додаткові сесії творчих конкурсів для вступників на контракт.

Механізми реєстрації на творчі конкурси, дати та час проведення творчих конкурсів визначаються закладами вищої освіти та публікуються на офіційному сайті навчального закладу.

У творчих конкурсах мають право брати участь особи, які здобули повну загальну середню освіту або завершують її здобуття до 10 липня 2021 року, що підтверджується відповідним документом або довідкою закладу середньої освіти.

Творчі конкурси проводяться при вступі на спеціальності:

Випробування з фізичної підготовки (у вищих військових навчальних закладах (закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання), військових навчальних підрозділах закладів вищої освіти) проводяться при вступі на спеціальності:

  • Безпека державного кордону
  • Військове управління (за видами збройних сил)
  • Державна безпека
  • Забезпечення військ (сил)
  • Національна безпека (за окремими сферами забезпечення і видами діяльності);
  • Озброєння та військова техніка
  • Пожежна безпека
  • Правоохоронна діяльність.

Освіта.ua
20.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія
На сайті не вказано що для зубних техніків теж потрібне творчий конкурс, чи в 2022р вже щось відмінили ??? Творчі конкурси проводяться при вступі на спеціальності: Архітектура та містобудування Аудіовізуальне мистецтво та виробництво Дизайн (спеціалізація «Графічний дизайн») Дизайн (спеціалізація «Дизайн одягу (взуття)») Дизайн (спеціалізація «Дизайн середовища») Дизайн (спеціалізація «Промисловий дизайн») Музичне мистецтво Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація Сценічне мистецтво Фізична культура і спорт Хореографія.
Надя
Чи потрібно здавати творчий конкурс, коли ти його здав в іншому закладі, але хочеш подавати документи для вступу в інші? Спеціальність одна й та сама
Юля
Чи потрібен творчий конкурс на спеціальність журналістика та міжнародні відносини?
Студентка
Добрий день, підкажіть, будь ласка, я зараз поки що навчаюсь у ЛНУ ім. Франка на 1 курсі. Але планую поступати на 1 курс (на спеціальність актор кіно і телебачення ) в ІНШИЙ університет. Питання: ЧИ ПОТРІБНО ЗАБИРАТИ ОРИГІНАЛИ ДОКУМЕНТІВ З ЛНУ ПЕРЕД ТВОРЧИМ КОНКУРСОМ?(чи вже коли пройду тк )(чи ці документи необхідні для електронного кабінету вступника?)
Ігор
Чи правильно я розумію, що при поступленні на спеціальність "Дизайн" творчого конкурсу не буде, а при поступленні на спеціальність "Дизайн" за спеціалізаціями «Графічний дизайн» чи «Дизайн одягу (взуття)» чи «Дизайн середовища» чи «Промисловий дизайн» - творчий конкурс буде. Дякую.
Галина
Для Ігор: дивіться перелік: https://ru.osvita.ua/consultations/bachelor/10025/. там все чітко вказано.
Ігор
Галині. Власне, після прочитання даного матеріалу в мене виникло це уточнююче запитання. Ви можете відповісти, чи правильно я зрозумів. Так чи ні ? Дякую.
Коментувати
Мама
Питання до міністерства:творчий конкурс для тих спеціальностей,ще зрозуміло,а для чого (більшість тих,що перераховано спеціалізацій)ЗНО з математики?-поясніть,мені не зрозуміло. І взагалі для тих інших професій"безпека ..."ЗНО з мат.-це обов’язково чи ні,може я щось не зрозуміла?Якщо-так,для чого їм ЗНО з мат.?,може вистачить мучити дітей?
Val
Для Мама: Чтобы тупых отсеять. Если человек, после 11 лет изучения математики в школе, не может сдать ее даже на проходной балл зно, то его умственных способностей недостаточно для получения ВО.
Коментувати
Олег
Спростіть у цьому році проведення творчого конкурсу для вступу у ЗВО. Щоб зменшити ризик поширення вірусу, заплануйте тільке одне головне (коротке у часі) випробування. Треба зменшити контакти людей, нехай випробування для кожного проводяться на великих відстанях, або окремих класах (враховуючи засоби безпеки). Можна творчі здібності оцінити за одним випробуванням і не мучити дітей. Вступників й так все менше. Полегшіть завдання. Всі й так отримали великий стрес. Здоров’я важливіше.
мама
Кто знает: мы поступаем на творческую специальность в 2022, когда планируется 4 обязательных ЗНО - будет ли считаться творческий конкурс четвертым экзаменом или нет? Спасибо
хаджибей
Для мама: ні
Коментувати