Osvita.ua ЗНО Підготовка до ЗНО Українська мова: власне висловлення Що таке відкриті тестові завдання в тестах ЗНО?

Що таке відкриті тестові завдання в тестах ЗНО?

Завдання на написання власного висловлення в тесті з української мови та літератури є одним із різновидів відкритих тестових завдань.

Відкриті тестові завдання – це один із типів тестових завдань, виконання яких передбачає:

  • створення учасником тестування розгорнутої відповіді (від одного знака, слова, словосполучення, фрази до цілого тексту);
  • дотримання учасником тестування визначених в умові завдання правил щодо обсягу, змісту та ін.; 
  • запис учасником тестування своєї відповіді у відведеному для цього місці (наприклад, у бланку).

Обсяг відповіді на відкриті тестові завдання варіюється від одного знака, числа, слова, словосполучення чи фрази до цілого зв’язного тексту у вигляді твору, есе, статті, документа тощо.

Завдання на написання власного висловлення в тесті з української мови та літератури є одним із різновидів відкритих тестових завдань.

Як відомо, тест з української мови та літератури складається з двох типів завдань:

  • «закритого типу», серед яких є завдання: з вибором однієї правильної відповіді з-поміж чотирьох або п’яти варіантів відповіді; та завдання на встановлення відповідності (або на пошук логічних пар) між запропонованими елементами;
  • «відкритого типу», умовами якого передбачено, що учасник має дати на завдання розгорнуту відповідь у вигляді власноруч написаного тексту – власного висловлення.

Таким чином, одним із тестових завдань, що стало невід’ємною частиною тесту з української мови та літератури на зовнішньому незалежному оцінюванні, є завдання на створення розгорнутої відповіді, яка повинна мати вигляд власного висловлення.

Більш детальну характеристику видів тестових завдань, що використовуються в тесті ЗНО з української мови та літератури можна знайти за посиланням.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Збірник для підготовки до власного висловлення створено Освіта.ua відповідно до діючих вимог до написання власного висловлення на зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови та літератури. Копіювання та розміщення матеріалів збірника на інших ресурсах заборонено.

Освіта.ua
01.03.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!