Osvita.ua ЗНО Підготовка до ЗНО Українська мова: власне висловлення Скільки балів можна отримати за якісний висновок?

Скільки балів можна отримати за якісний висновок?

Якісний висновок у власному висловленні з української мови – це стисле, зрозуміле, повне узагальнення всіх суттєвих позицій, що були заявлені в тезі, аргументах і прикладах.

За якісний висновок у власному висловленні можна отримати максимально 2 бали.

Якісний висновок – це стисле, зрозуміле, повне узагальнення всіх суттєвих позицій, що були заявлені в тезі, аргументах і прикладах до них, яке:

  • з одного боку, авторові власного висловлення дає можливість показати, що його доведення свого погляду на певну проблему добігло свого логічного завершення й увінчалося успіхом – висловлена теза знайшла своє якнайкраще обґрунтування;
  • з іншого боку, читачеві (екзаменаторові) дає можливість переконатися в виправданості заявленої автором у тезі позиції стосовно порушеної в тестовому завданні проблеми й у здатності автора проводити повний цикл доведення своїх поглядів.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Збірник для підготовки до власного висловлення створено Освіта.ua відповідно до діючих вимог до написання власного висловлення на зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови та літератури. Копіювання та розміщення матеріалів збірника на інших ресурсах заборонено.

Освіта.ua
01.03.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!