Власні висловлення обсягом понад 250 слів

Чи перевіряють власні висловлювання з української мови та літератури обсягом понад 250 слів?

Власні висловлення обсягом понад 250 слів перевіряються за загальними правилами.

Правила, якими керуються екзаменатори, перевіряючи власні висловлення, не передбачають жодних «штрафів» стосовно тих власних висловлень, обсяг яких дуже великий (тобто більше 250 слів).

Очевидно, учителі й репетитори, які радять писати не дуже великі власні висловлення, у такий спосіб намагаються допомогти майбутнім учасникам тестування наробити поменше мовних (орфографічних, пунктуаційних, лексичних, граматичних і стилістичних) помилок, адже чим коротший текст – тим менше помилок у цьому тексті можна зробити.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Збірник для підготовки до власного висловлення створено Освіта.ua відповідно до діючих вимог до написання власного висловлення на зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови та літератури. Копіювання та розміщення матеріалів збірника на інших ресурсах заборонено.

Освіта.ua
15.12.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
наталя
Відомо, що мова — це скарбниця духовних надбань нації, досвіду співжиття, праці й творчості попередніх поколінь. Вона є віддзеркаленням інтелекту людини, її культурного рівня. Проте сьогодні дуже часто з екранів телевізорів й інших засобів масової інформації, з уст тих, хто покликаний бути взірцем гідності для українців, можна почути думки, викладені кострубато, неграмотно, суржиком. А головне, що люди уже й перестали реагувати на це, мовляв, нехай розмовляють, як хочуть, головне, щоб учинки «слуг народу» були гідними. Але є люди, для яких таке ставлення до рідної мови — це образа і приниження гідності, бо ж, як казав Л. Фейєрбах, «…мова с критерієм того, на якому рівні перебуває людська культура». Джерело: https://ukrclassic.com.ua/vlasni-vislovlennya/3509-tvir-na-temu-mova-e-kriteriem-togo-na-yakomu-rivni-perebuvae-lyudska-kultura Бібліотека української літератури © ukrclassic.com.ua
Шева
Для наталя: ви задрали із причитанням на мовні теми. Треба оборону зміцнювати, сміття навчитись переробляти, а не скиглити…. це найлегше!
Коментувати
Діана
Також треба зауважити, що якщо ви збираєтесь написати велике за обсягом ВВ, то ризикуєте "налити води" у нього.