Завдання для 1-го класу Нової української школи

Додаткові навчальні матеріали та завдання для навчання за програмою Нової української школи у 1-му класі

Завдання для 1-го класу Нової української школи

Сайт «Розвиток дитини» пропонує додаткові навчальні матеріали та завдання для всіх тижнів 1-го класу Нової української школи (НУШ).

Перелік тижнів:

Дивіться також: Завдання для 2-го класу Нової української школи.

Освіта.ua
18.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Микола Аверін
Першою темою має бути не "Я - школяр", а - "Я - людина"! Далі - "Я - особистість!" "Я - біосоціальна, інформаційно відкрита, імовірнісна,самоорганізована розумна істота..." Ну скільки ж можна вам, колеги, пояснювати, що "школяр" - це не НУШ, а день учорашній; що людиною стати не можна, не одержавши спочатку настанови про те, що нас робить людино (ще за Я.А.Коменським), хто ми є за своєю природою та призначенням на землі... Поет теж говорить: "Ти знаєш, що ти - людина? Ти знаєш про це, чи ні?"... (Василь Симоненко). Прокинься ж, школо: до тебе приходить найдорожче у Всесвіті: ЛЮДИНА! Постав собі за мету допомогти їй навчитися самопізнанню і самоорганізації особистості заради життєвого самовдосконалення!
Ірина Яковлєва
Добрий день, Миколо Аверін. Всі претензіі спочатку спрямуйте до тих , хто складав цю програму, а потім вже вчителів лайте. Саме у програмі НУШ така назва першого тижня.
Коментувати