«Моя родина»: 31 тиждень НУШ для першого класу

Додаткові навчальні матеріали та завдання для 31-го тижня 1-го класу НУШ за темою «Моя родина»

«Моя родина»: 31 тиждень НУШ для першого класу

Сайт «Розвиток дитини» пропонує додаткові навчальні матеріали та завдання для 31-го тижня 1-го класу Нової української школи за темою «Моя родина»

Загублені букви: пишемо правильно. Завдання спрямоване на розвиток навичок читання та письма. Дитині пропонується назвати, що зображено на малюнку, вставити пропущені букви й прочитати утворені слова.

Визначаємо, хто нас навчає. Це завдання спрямоване на формування соціальної компетентності дітей молодшого шкільного віку та ціннісного ставлення до праці людини. Дитині пропонується заповнити пропуски, написавши, хто допоміг би опанувати перераховані вміння та навички.

Усе на своїх місцях: предмети побуту. Завдання спрямоване на збагачення словникового запасу на тему побутових предметів господарського призначення. Дитині пропонується стрілкою показати місця для зберігання речей, що використовуються в побуті, підписати їх.

Доповнюємо речення про маму. Це завдання спрямоване на формування мовленнєвої компетентності. Дитині пропонується доповнити речення порівняннями, щоб описати свою маму. Також дитина має намалювати мамин портрет.

Пишемо вірш для мами. Це тематичне завдання допоможе дитині формувати творчі літературні здібності, сприятиме розвитку образного мислення, уяви, фантазії, уміння добирати слова в потрібній формі. Дитині пропонується доповнити римовані рядки словами й словосполученнями про маму так, щоб вийшов акровірш.

Розповідаємо про своїх маму й бабусю. Завдання, що допоможе дитині навчитися описувати своїх маму й бабусю, а також сприятиме розвитку творчих здібностей. Завдання складається з двох сторінок.

Визначаємо, хто кому родичі. Це завдання спрямовано на розвиток соціальної компетентності. Виконуючи завдання, дитина вчитиметься правильно ідентифікувати членів родини за назвами. Дитині пропонується заповнити пропуски, написавши, ким для інших людей є члени її родини. Також дітям пропонується поміркувати й позначити назви людей, які не є членами родини.

Пишемо про свою матусю. Завдання допоможе дитині розвинути комунікативні вміння, навчитися бачити в рідних людях позитивні риси, різні емоції, сприятиме усвідомленню індивідуальності, неповторності кожної людини. Дитині пропонується дописати речення про свою матусю, намалювати її емоції в сердечках і розповісти, коли вона їх проявляє.

Пишемо ім’я мами й компліменти. Завдання допоможе дитині розвинути комунікативні вміння, навчитися робити компліменти. Дитині пропонується обвести в абетці літери, що є в імені мами, і написати її ім'я в середині квітки. На кожну літеру імені потрібно написати в пелюсточках комплімент для мами.

Пишемо про свого татка. Завдання допоможе дитині розвинути комунікативні вміння, навчитися бачити в рідних людях позитивні риси, різні емоції. Дитині пропонується дописати речення про свого татка, намалювати його емоції в зірочках і розказати, коли він їх проявляє.

Пишемо ім’я тата й компліменти. Завдання сприятиме усвідомленню індивідуальності, гідності й неповторності кожної людини. Дитині пропонується обвести в абетці літери, які є в імені тата, й написати його ім'я в середині сонечка. На кожну літеру імені потрібно написати в промінцях комплімент для тата.

Моя суперова родина: доповнюємо речення. Цей комплект допоможе дитині навчитись описувати зовнішність і вподобання людини. У кожному завданні пропонується доповнити речення за поданим шаблоном й намалювати портрет одного з членів родини.

Описуємо стосунки з сім’єю й малюємо. Це завдання допоможе дитині розвинути емоційний інтелект і навчитися висловлювати своє ставлення до членів родини. Дитині пропонується в 6 рамках намалювати портрети свої рідних і підписати їх, а потім продовжити 7 тверджень, що описують ставлення до будь-кого з членів сім’ї.

Створюємо комікси. Це завдання допоможе дитині на мить стати художником та створити власний комікс. Воно містить два малюнки, на яких зображено початок та завершення історії про господиню та вечерю. Дитині пропонується придумати, як розвивалися події в історії. Виконуючи завдання, дитина розвиватиме образне мислення, уяву та фантазію, розширить словниковий запас, потренує навички читання та письма, придумуючи репліки героїв.

Розмірковуємо про щасливу родину. Завдання сприятиме розвитку власного індивідуального потенціалу дитини, вмінню взаємодіяти зі світом, спонукатиме до думок про відносини в родині. Дитині пропонується обрати, що, на її думку, робить родину щасливою. Вибрані слова потрібно обвести, зайві – закреслити. Щасливу родину пропонується намалювати.

Святкова математика: обчислювання в межах 100. Це завдання допоможе дитині опанувати додавання й віднімання чисел у межах 100, розвинути увагу й кмітливість. Дитині пропонується розв’язати приклади й дізнатися, яка свічка підходить для кожного торту. Свічки з тортами потрібно з’єднати лініями.

Портрет у промінцях: пізнаємо себе й своїх рідних. Це завдання сприятиме розвитку емоційного інтелекту, мовленнєвої культури дитини, усвідомленню індивідуальності, гідності й неповторності кожної людини. Дитині пропонується подумати про свої особисті риси й якості. Слова-характеристики потрібно записати на сонячних промінчиках. Також пропонується намалювати сонечка для своїх рідних і написати на промінчиках їхні характеристики.

Творче завдання «Моя матуся». Це творче завдання допоможе дитині створити чудове привітання до Дня матері, власноруч намалювавши портрет найріднішої людини та написавши слова, що характеризують маму найкращим чином. За умовами завдання, дитина повинна намалювати зображення мами в сердечку, розташованому посередині аркуша, та вписати слова у спеціальних місцях – різноманітних малюнках навколо.

Головоломка «Знайди слова» до Дня Матері. Це завдання-головоломка допоможе дитині повторити правопис слів, тематично пов’язаних із Днем Матері, потренувати увагу та пам’ять, а також навички читання. У завданні дитині пропонується поле з багатьма літерами, яке вона повинна уважно роздивитись і знайти на ньому п’ятнадцять слів, що мають безпосереднє відношення не тільки до вищевказаного свята, а й до кожної мами.

Тематичний лабіринт до Дня Матері. Це тематичне завдання пропонує дитині допомогти маленькому білченяті прокласти шлях лабіринтом, щоб дістатись до своєї матусі та подарувати їй букет квітів. Як і кожний лабіринт, завдання допомагатиме дитині розвивати довільну увагу, логічне й просторове мислення, а також учитиме досягати цілей, не дивлячись на певні труднощі та перешкоди.

Беремо інтерв’ю в улюбленої родини. Цей комплект завдань допоможе дитині краще пізнати своїх рідних, дізнатися про їхні смаки та вподобання, а також про погляди на важливі світоглядні питання, дізнатися про події, що мали велике значення в їхньому житті, та літературні твори, що вразили їх найбільше та залишили глибокий слід у душі й серці, крім того, допоможе дитині отримати корисні й мудрі життєві поради.

Склади таблицю додавання. Це завдання допоможе дитині покращити та закріпити навички додавання та надалі слугуватиме наочним матеріалом, користуючись яким, вона залучатиме зорову пам’ять і запам’ятовуватиме суми двох чисел в наданому діапазоні. У завданні дитині необхідно заповнити всі клітинки на перетинах рядків і стовпців, додаючи відповідно розміщені числа.

Рахунок до 10: малюємо вікна в будиночках. Це завдання допоможе дитині опанувати рахунок у межах 10, орієнтуючись на кількісне й цифрове зображення, розвинути математичне мислення, увагу та кмітливість. Дитині пропонується намалювати віконечка в будиночках. Цифри на даху зорієнтують, скільки віконечок потрібно намалювати.

Дивіться також: Завдання для всіх тижнів 1-го класу Нової української школи.

Освіта.ua
19.04.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів