«Я і моя Батьківщина»: 6-й тиждень НУШ для першого класу

Додаткові навчальні матеріали та завдання для 6-го тижня 1-го класу НУШ за темою «Я і моя Батьківщина»

«Я і моя Батьківщина»: 6-й тиждень НУШ для першого класу

Сайт «Розвиток дитини» пропонує додаткові навчальні матеріали та завдання для 6-го тижня 1-го класу Нової української школи за темою «Я і моя Батьківщина»

Вивчаємо карту й символи України. Завдання сприятиме усвідомленню себе громадянином/громадянкою України, ознайомить із культурою українського народу. У процесі виконання завдання дитина вчитиметься розповідати про Україну як про свою Батьківщину, розпізнавати державні й народні символи, шанобливо ставитися до них.

Рахуємо, скільки вишиванок у родині. Завдання допоможе дитині розвинути логіко-математичне мислення, фантазію й уяву. Потрібно порахувати й записати, скільки вишитих суконь і сорочок у родині. Зокрема, потрібно розмалювати малюнки вишиванок й поміркувати, про те, чому вишиванку одягають на свята, чому носити вишиванку патріотично, стильно й модно.

Продовжуємо вишивку, розвиваємо увагу й координацію. Комплект завдань допоможе дитині розвинути зорово-моторну координацію, просторове сприйняття, творчі здібності, фантазію й уяву, спонукатиме до створення нових художніх образів.

Малюємо орнамент для вишивки. Завдання допоможе дитині розвинути творчі здібності, фантазію й уяву, зорово-моторну координацію, просторове сприйняття. Завдання містить інформацію про два види орнаментів для вишивки.

Написання цифри «4». Це завдання - перший крок до вивчення написання цифри «4» та рахунку. Завдання також сприяє здобуттю навичок дрібної моторики. У завданні дитина кілька разів з’єднує пунктирні лінії для написання цифри «4», а потім самостійно пише цифру «4» у спеціально відведеному для цього місці.

Розмальовка «Числа довкола нас»: словосполучення з «4». Це завдання допоможе дитині запам’ятати число «4» й відповідну цифру. Воно містить зображення цифри «4», а також відоме словосполучення (фразу), у якому згадується ця цифра. Дитині пропонується прочитати зразок, поміркувати, в яких ще словосполученнях згадується вказана цифра, і написати свої варіанти на сторінці. Саму цифру потрібно розмалювати.

Знайди доданки цифри «4». Це завдання створено таким чином, аби воно надавало дитині можливість вдумливо й зосереджено тренувати не лише навички розв’язання математичних прикладів на додавання, а й розвивало логічне мислення. У завданні математичні приклади подані без доданків, які необхідно підібрати, виходячи із того, що їх сума має складати «4».

Добрі сусіди: слова-пари з м'якими й твердими приголосними. Це завдання допоможе дитині вивчити тверді й м’які звуки, розвиватиме вміння знаходити парні за твердістю та м’якістю приголосні звуки. Дитині пропонується прочитати слова й записати їх у віконечках, утворюючи пари: слова з твердим приголосним і слова з м’яким приголосним звуком.

Дивіться також: Завдання для всіх тижнів 1-го класу Нової української школи.

Освіта.ua
16.05.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів