Весняні свята. Великдень. 26 тиждень НУШ для першого класу

Додаткові навчальні матеріали та завдання для 26-го тижня 1-го класу НУШ за темою «Весняні свята. Великдень»

Весняні свята. Великдень. 26 тиждень НУШ для першого класу

Сайт «Розвиток дитини» пропонує додаткові навчальні матеріали та завдання для 26-го тижня 1-го класу Нової української школи за темою «Весняні свята. Великдень».

Кольоровий Великдень: цікава геометрія. Це завдання сприятиме формуванню математичної компетентності, розвитку вміння мислити логічно, удосконаленню вміння орієнтуватися за інструкцією. Дитині пропонується зафарбувати зображення писанок різними кольорами, відповідно до умов, прописаних в інструкції.

Тематична анаграма «Великдень». Це завдання познайомить дитину з анаграмами та допоможе повторити правопис дев’яти слів великодньої тематики. Завдання не містить жодних підказок, окрім самої назви, що побічно допомагатиме дитині проявляти кмітливість і розшифровувати написані слова.

Великодня головоломка «Знайди слова». Це тематичне завдання-головоломка допоможе дитині повторити правопис слів великодньої тематики, потренувати увагу та пам’ять, а також дасть можливість попрактикувати навички читання.

Створюємо листівку: Великдень. Це завдання покликане надихнути дитину на створення привітальної листівки до Великодня. Воно містить два варіанти ескізу листівки. У першому варіанті дитині пропонується намалювати листівку за контурними лініями, а в другому – проявити фантазію та самостійно домалювати відсутні елементи.

Розмальовка «Великодня арифметика». Це тематичне завдання має всі переваги розмальовки та дає можливість потренувати навички додавання й віднімання в невимушеній, творчій формі. Виконуючи завдання, дитина тренуватиме увагу, дрібну моторику та творче мислення.

Арифметична розмальовка «Веселий кролик». Це тематичне завдання пропонує зображення писанки та веселого кролика, а також різноманітні математичні приклади, кожний з яких написаний на певному фрагменті зображення. Розв’язуючи приклади, дитина отримуватиме результат, що буде вказувати їй на певний колір, в який треба розмалювати відповідну ділянку малюнка.

Розмальовка «Великодня симетрія». Це завдання-розмальовка допоможе дитині навчитись малювати симетричні зображення без жодних орієнтирів і підказок, покладаючись виключно на власні зір, увагу, просторове мислення та зорово-моторну координацію. У кінці їй треба все розмалювати на власний розсуд, застосувавши творче мислення й уміння підбирати кольори.

«Писанка»: учимось підбирати кольори. Ця тематична великодня розмальовка дозволить дитині виразити себе й потренувати творче мислення. У завданні дитині пропонуються зображення п’яти писанок з різним орнаментом, вона повинна розмалювати їх, підібравши потрібні кольори на власний розсуд.

Числові ваги: порівняння в межах 100. Дитині пропонується записати числа на вагах, ураховуючи їхнє положення. У процесі виконання цього завдання дитина вчитиметься практично застосовувати досвід навчальної математичної діяльності в життєвих ситуаціях, розвиватиме увагу й логічне мислення, спостережливість і зорове сприйняття.

Числа по порядку: вивчаємо послідовний рахунок. Цей комплект завдань допоможе дитині відпрацювати навички послідовного рахунку та закріпити знання чисел від 1 до 30. У кожному завданні дитині пропонується вирізати числа, символічно представлені овочами або фруктами, й приклеїти на порожні місця, заповнивши пропуски в тризначних числових послідовностях згідно з порядком у числовому ряді.

Дивіться також: Завдання для всіх тижнів 1-го класу Нової української школи.

Освіта.ua
15.03.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів