«Театр»: 10-й тиждень НУШ для першого класу

Додаткові навчальні матеріали та завдання для 10-го тижня 1-го класу НУШ за темою «Театр»

«Театр»: 10-й тиждень НУШ для першого класу

Сайт «Розвиток дитини» пропонує додаткові навчальні матеріали та завдання для 10-го тижня 1-го класу Нової української школи за темою «Театр»

Скільки кутів: розвиваємо просторове мислення. Завдання спрямоване на формування в дітей здатності розрізняти геометричні фігури та їхні істотні ознаки. Дитині потрібно порахувати кількість кутів кожної геометричної фігури і вибрати правильну відповідь поміж запропонованих.

Створюємо театральні афіші: фантазуємо й малюємо. Комплект завдань допоможе дитині розвинути комунікативні вміння, творчі здібності, уяву й фантазію. Дитині пропонується прочитати назви 8 театральних вистав і виконати декілька завдань.

Створюємо театральну афішу: фантазуємо, пишемо, малюємо. Завдання розвиватиме здатність спостерігати за мовними явищами, експериментувати зі словами, фразами, залучатиме учнів до сценічної творчості, розвитку творчого мислення, самосвідомості й самоефективності.

Розвиваємо емоційний інтелект: маски й емоції. Це завдання сприятиме розвитку емоційного інтелекту, логічного мислення дитини, пізнанню себе, розширенню словникового запасу. Дитині пропонується розглянути маски, прочитати назви емоцій (почуттів) і з'єднати ці слова з відповідними емоціями.

Порівнюємо ціни на квитки, вирішуємо, куди йти з рідними. Завдання допоможе дитині розвинути логіко-математичне мислення у процесі вирішення життєвих ситуацій. Дитині пропонується розглянути ціни на різних квитках до кінотеатру, цирку, театру і прийняти певне рішення.

Рахуємо місця в театрі, обираємо бажане. Завдання допоможе дитині розвинути логіко-математичне мислення. Дитині пропонується цікава задача, що допоможе навчитися оперувати числами, розв’язуючи різні життєві проблеми, ‒ такі , як, наприклад, знайти й порахувати місця в театрі.

Малюємо емоції театральних масок. Це завдання сприятиме пізнанню дитиною себе, розвитку емоційного інтелекту, творчих здібностей. Дитині пропонується прочитати назви емоцій і намалювати відповідні маски для акторів. Завдання спонукатиме дитину зацікавитися чарівним світом театрального мистецтва.

Розвиваємо логіку, шукаємо таланти акторів. Завдання допоможе дитині розвинути логічне мислення, творчі здібності, емоційну чутливість, цілеспрямованість, зорово-моторну координацію. Дитині пропонується відібрати акторів для музичної вистави лісового театру.

Орієнтуємось у нумерації місць у театрі. Це завдання допоможе дитині закріпити знання чисел від 28 до 34 на практиці: через орієнтування в нумерації місць у театрі. У завданні є малюнок, що схематично демонструє нумерацію місць у театрі.

Орієнтуємось у нумерації місць у кінозалі. Це завдання допоможе дитині закріпити знання чисел від 12 до 19 на практиці: через орієнтування в нумерації місць у кінозалі. У завданні є малюнок, що схематично демонструє нумерацію місць у кінозалі.

Розрізняємо голосні звуки та літери (українська мова). Комплект завдань допоможе дитині навчитися розрізняти голосні звуки української мови в словах та позначати їх на письмі. Кожне завдання містить 6-11 слів та присвячено певним літерам та голосним звукам.

Написання цифри «7». Це завдання - перший крок до вивчення написання цифри «7» та рахунку. Завдання також сприяє здобуттю навичок дрібної моторики. У завданні дитина кілька разів з’єднує пунктирні лінії для написання цифри «7», а потім самостійно пише цифру «7» у спеціально відведеному для цього місці.

Розмальовка «Числа довкола нас»: словосполучення з «7». Це завдання допоможе дитині запам’ятати число «7» й відповідну цифру. Дитині пропонується прочитати зразок, поміркувати, в яких ще словосполученнях згадується вказана цифра, і написати свої варіанти на сторінці. Саму цифру потрібно розмалювати.

Знайди доданки цифри «7». Це завдання створено таким чином, аби воно надавало дитині можливість вдумливо й зосереджено тренувати не лише навички розв’язання математичних прикладів на додавання, а й розвивало логічне мислення. У завданні математичні приклади подані без доданків, які необхідно підібрати, виходячи з того, що їх сума має складати «7».

«Квадрати»: тренуємо увагу та логіку. Це завдання-головоломка допоможе дитині потренувати увагу, логіку та зорову пам’ять, а також добре вивчити таке геометричне поняття, як квадрат, навчившись вирізняти його навіть у складних перетинах ліній і фігур. Дитині пропонується подивитись на картинку та порахувати кількість квадратів.

Дивіться також: Завдання для всіх тижнів 1-го класу Нової української школи.

Освіта.ua
16.05.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів