Osvita.ua Середня освіта Нова українська школа «Театр»: 10-й тиждень НУШ для першого класу
«Театр»: 10-й тиждень НУШ для першого класу

Додаткові навчальні матеріали та завдання для 10-го тижня 1-го класу НУШ за темою «Театр»

«Театр»: 10-й тиждень НУШ для першого класу

Сайт «Розвиток дитини» пропонує додаткові навчальні матеріали та завдання для 10-го тижня 1-го класу Нової української школи за темою «Театр»

Орієнтуємось у нумерації місць у театрі. Це завдання допоможе дитині закріпити знання чисел від 28 до 34 на практиці: через орієнтування в нумерації місць у театрі. У завданні є малюнок, що схематично демонструє нумерацію місць у театрі.

Орієнтуємось у нумерації місць у кінозалі. Це завдання допоможе дитині закріпити знання чисел від 12 до 19 на практиці: через орієнтування в нумерації місць у кінозалі. У завданні є малюнок, що схематично демонструє нумерацію місць у кінозалі.

Розрізняємо голосні звуки та літери (українська мова). Комплект завдань допоможе дитині навчитися розрізняти голосні звуки української мови в словах та позначати їх на письмі. Кожне завдання містить 6-11 слів та присвячено певним літерам та голосним звукам.

Написання цифри «7». Це завдання - перший крок до вивчення написання цифри «7» та рахунку. Завдання також сприяє здобуттю навичок дрібної моторики. У завданні дитина кілька разів з’єднує пунктирні лінії для написання цифри «7», а потім самостійно пише цифру «7» у спеціально відведеному для цього місці.

Розмальовка «Числа довкола нас»: словосполучення з «7». Це завдання допоможе дитині запам’ятати число «7» й відповідну цифру. Дитині пропонується прочитати зразок, поміркувати, в яких ще словосполученнях згадується вказана цифра, і написати свої варіанти на сторінці. Саму цифру потрібно розмалювати.

Знайди доданки цифри «7». Це завдання створено таким чином, аби воно надавало дитині можливість вдумливо й зосереджено тренувати не лише навички розв’язання математичних прикладів на додавання, а й розвивало логічне мислення. У завданні математичні приклади подані без доданків, які необхідно підібрати, виходячи з того, що їх сума має складати «7».

«Квадрати»: тренуємо увагу та логіку. Це завдання-головоломка допоможе дитині потренувати увагу, логіку та зорову пам’ять, а також добре вивчити таке геометричне поняття, як квадрат, навчившись вирізняти його навіть у складних перетинах ліній і фігур. Дитині пропонується подивитись на картинку та порахувати кількість квадратів.

Освіта.ua
16.05.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!