«Світ захоплень»: 17-й тиждень НУШ для першого класу

Додаткові навчальні матеріали та завдання для 17-го тижня 1-го класу НУШ за темою «Світ захоплень»

«Світ захоплень»: 17-й тиждень НУШ для першого класу

Сайт «Розвиток дитини» пропонує додаткові навчальні матеріали та завдання для 17-го тижня 1-го класу Нової української школи за темою «Світ захоплень»

Виправляємо букви: формуємо навички письма та читання. Завдання спрямоване на формування та розвиток навичок читання і письма. Його виконання допоможе закріпити навички розпізнавання та написання друкованих літер. Дитині пропонується знайти в словах неправильно написані букви, закреслити їх і записати виправлений текст.

Пишемо про незвичайного домашнього улюбленця. Це завдання сприятиме розвитку мовної компетентності дитини, формуванню вмінь орієнтуватися в історичному часі. Дитині пропонується уявити, що її домашній улюбленець – динозавр, розмалювати й написати про нього маленьку розповідь.

Відрізняємо реальні факти від вигадок № 1. Це завдання допоможе дитині навчитися відрізняти реальні факти від вигадок, розвинути логічне мислення, уважність. Дитині пропонується прочитати 6 тверджень. Більшість цих тверджень містять правдиву інформацію, але серед них також є 2 твердження з помилками.

Вигадуємо візерунки для манікюру. Цей комплект завдань допоможе дитині розвинути навички малювання, уяву й фантазію. Кожне завдання містить малюнок кисті руки з детально промальованими нігтями. Дитині пропонується уявити себе майстром (майстринею) манікюру й намалювати візерунки на нігтях за поданим зразком.

Вручаємо відзнаки: собі, рідним, друзям, однокласникам. Цей комплект завдань сприятиме розвитку емоційного інтелекту, допоможе навчитися здійснювати самооцінювання й взаємооцінювання. Комплект містить 8 сторінок, на яких потрібно зобразити унікальні відзнаки.

Скринька щастя. Що приносить нам задоволення? Це завдання сприятиме формуванню уявлення дитини про емоції, розвитку здатності розпізнавати почуття та позитивно мислити. Дитині пропонується скласти до скриньки все, що асоціюється в неї зі щастям: написати чи намалювати, що приносить їй задоволення.

Зашифровані картини: додавання в межах 10. Це завдання допоможе дитині навчитися усно виконувати арифметичну дію додавання в межах 10. Воно містить 8 прикладів та малюнок із такої самої кількості хаотично розташованих фрагментів з числами. Дитині потрібно розв’язати приклади, вирізати фрагменти та приклеїти кожен з них на місце того прикладу, відповідь до якого збігається з числом на фрагменті.

Малюй та віднімай: вивчаємо віднімання. Цей комплект завдань допоможе дитині опанувати арифметичну дію віднімання (в межах 10). Кожне з шести завдань містить задачу, що розв’язується за допомогою дії віднімання. Перед тим як записати розв’язок у числовій формі, дитині пропонується намалювати відповідну кількість предметів та викреслити ті, що потрібно відняти згідно з умовою задачі.

Додаємо точки та вчимося арифметики. Це завдання створено для дітей, які роблять перші кроки до набуття арифметичних навичок додавання. Ігровий підхід допоможе краще зрозуміти процес додавання та візуально його запам’ятати. Окрім рахування точок, дитині потрібно «описати» кожну з п’ятнадцяти костей доміно у вигляді математичної операції додавання.

Прогнозуємо й вимірюємо довжину предметів. Це завдання допоможе дитині здобути досвід прогнозування, вимірювання й запису результатів вимірювання величин. Дитині пропонується розглянути різні предмети домашнього вжитку, подумати, якою може бути довжина цих предметів, потім – знайти ці предмети й виміряти їхню довжину.

Рахунок до 10: скільки малюнків? Це завдання допоможе дитині розвинути навички рахунку в межах 10, увагу й кмітливість. Дитині пропонується порахувати однакові малюнки й замалювати відповідну кількість клітинок. Виконуючи завдання, дитина зможе цікаво та просто оволодіти основними математичними поняттями, сформує наочне уявлення про кількість та її графічне позначення.

Орієнтуємось у нумерації місць на стадіоні. Це завдання допоможе дитині закріпити знання чисел від 40 до 65 на практиці: через орієнтування в нумерації місць на стадіоні. У завданні є малюнок, що схематично демонструє нумерацію місць на стадіоні.

Вподобання друзів: збираємо та систематизуємо інформацію. Цей комплект із 8-ми завдань допоможе дитині дізнатися більше про своїх друзів (знайомих), навчитися збирати й впорядковувати дані. У кожному завданні дитині пропонується закрите питання про вподобання, яке потрібно задати десятьом друзям. Отримані відповіді «Так» або «Ні» треба позначити в різних полях таблиці й порахувати, а потім занести їх у графік, замальовуючи відповідну кількість комірок.

Дивіться також: Завдання для всіх тижнів 1-го класу Нової української школи.

Освіта.ua
17.05.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів