«Спорт»: 20-й тиждень НУШ для першого класу

Додаткові навчальні матеріали та завдання для 20-го тижня 1-го класу НУШ за темою «Спорт»

«Спорт»: 20-й тиждень НУШ для першого класу

Сайт «Розвиток дитини» пропонує додаткові навчальні матеріали та завдання для 20-го тижня 1-го класу Нової української школи за темою «Спорт»

Анаграми: літні та зимові види спорту. Це завдання допоможе дитині вивчити назви деяких літніх і зимових видів спорту, збагатити словниковий запас і розширити кругозір. 11 анаграм назв видів спорту розміщені в комірках футбольного м’яча.

Розвиток логіки й уваги: спортивна плутанина. Пропоноване завдання допоможе розвитку логічного мислення дитини, спостережливості, допитливості, кмітливості. У завданні представлено малюнки, на яких чотириногі спортсмени переплутали спортивні предмети. Дитині необхідно з’ясувати, що кому належить, і провести стрілки від спортсменів до потрібних предметів.

«Спортивна математика»: бейсбол. Це ілюстроване завдання-головоломка допоможе дитині потренувати арифметичні навички, а також логічне й математичне мислення та кмітливість. Завдання присвячене такому виду спорту, як бейсбол, і пропонує зображення, які тематично пов’язані з ним і грають роль доданків, зменшуваного або від’ємника.

«Спортивна математика»: баскетбол. Це ілюстроване завдання-головоломка допоможе дитині потренувати арифметичні навички, а також логічне й математичне мислення та кмітливість. Дитині треба розгадати головоломку та записати, якому саме числу відповідає кожне із трьох зображень.

«Спортивна математика»: бадмінтон. Це ілюстроване завдання-головоломка допоможе дитині потренувати арифметичні навички, а також логічне й математичне мислення та кмітливість. Завдання присвячене такому виду спорту, як бадмінтон. Виконуючи завдання, дитина тренуватиме гнучкість мислення та з цікавістю сприйматиме математику.

«Спортивна математика»: футбол. Це ілюстроване завдання-головоломка допоможе дитині потренувати арифметичні навички, а також логічне й математичне мислення та кмітливість. Завдання присвячене такому виду спорту, як футбол, і пропонує зображення, які тематично пов’язані з ним і грають роль доданків, зменшуваного або від’ємника.

Рахуємо уважно: спортивні ігри. Це завдання надає дитині відмінну можливість поєднати розвиток уваги із тренуванням навичок рахунку. У завданні дитині потрібно почергово зосередити увагу на кожному з різновидів зображень, підібраних відповідно до категорії «Спортивні ігри», та порахувати їх, а отриманий результат написати внизу сторінки.

«Секрети арифметики»: головоломка № 1. Це завдання допоможе дитині потренувати кмітливість, увагу, логічне й математичне мислення, а також арифметичні навички додавання та віднімання. У завданні даються чотири зашифровані математичні вирази. Усі чотири вирази мають один і той самий принцип.

«Секрети арифметики»: головоломка № 2. Це завдання допоможе дитині потренувати кмітливість, увагу, логічне й математичне мислення, а також арифметичні навички додавання та віднімання. У завданні даються чотири зашифровані математичні вирази, кожний з яких має вигляд великого кола, поруч з яким розташовані чотири маленьких.

«Секрети арифметики»: головоломка № 3. Це завдання допоможе дитині потренувати кмітливість, увагу, логічне й математичне мислення, а також арифметичні навички додавання та віднімання. У завданні даються чотири зашифровані математичні вирази, кожний з яких має вигляд великого кола, поруч з яким розташовані чотири маленьких. Число у великому колі є результатом математичних операцій із числами в маленьких.

Башти з чисел №3: додавання в межах 20. Завдання допоможе дитині розвинути навички додавання чисел у межах 20, вміння знаходити невідомі члени математичного виразу. Виконуючи завдання, дитина розвине логічне й математичне мислення, уважність й дрібну моторику. Завдання містить зразок виконання.

Башти з чисел №4: віднімання в межах 20. Завдання допоможе дитині розвинути навички віднімання чисел у межах 20, вміння знаходити невідомі члени математичного виразу. Виконуючи завдання, дитина розвине логічне й математичне мислення, уважність й дрібну моторику.

Арифметичні перегони зайців: додавання й віднімання в межах 20. Це завдання допоможе дитині в цікавій формі потренувати навички додавання й віднімання в межах 20, а також розвинути логічне мислення. Воно містить 4 приклади, розміщені на зайцях, що беруть участь в перегонах. За лінією фінішу на тварин чекають призові місця: їх займуть учасники, що матимуть у своїх прикладах найбільші числа-відповіді.

Арифметичні перегони вовків: додавання й віднімання в межах 20. Це завдання допоможе дитині в цікавій формі потренувати навички додавання й віднімання в межах 20, а також розвинути логічне мислення. Воно містить 5 прикладів, розміщених на вовках, що беруть участь в перегонах. За лінією фінішу на тварин чекають призові місця: їх займуть учасники, що матимуть у своїх прикладах найбільші числа-відповіді. Дитині потрібно обчислити приклади й визначити переможців шляхом порівняння відповідей.

Дивіться також: Завдання для всіх тижнів 1-го класу Нової української школи.

Освіта.ua
17.05.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів