Державна служба якості освіти України підготувала методичні рекомендації для педагогічних та наукових працівників щодо розроблення «нетипових» освітніх програм.
Рекомендації були презентовані під час заходу «Розроблення нові можливості та перспективи для закладів загальної середньої освіти» на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
За словами голови Державної служби якості освіти Руслана Гурака, сучасні школи мають вибір щодо організації освітнього процесу.
«Школи отримали більше можливостей, щоб у межах академічної автономії заявити про свою суб’єктність у системі освіти. У них з’явився вибір, як організувати освітній процес: продовжувати працювати за типовою освітньою програмою або ж заявити про свою унікальність і розробити власну освітню програму, не на основі типової, щоб відгукнутися на запит кожного свого учня, його батьків, учителя і своєї громади загалом. Така «децентралізація» в освіті дійсно сприятиме змінам і підвищенню якості в школі», - зазначив голова Держслужби.
У ході ...
