Дорожня карта учасника ЗНО 2021 року

Інформаційні матеріали для участника зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року

Дорожня карта учасника ЗНО 2021 року

Зовнішнє оцінювання проводиться з метою забезпечення прав осіб на рівний доступ до вищої освіти та оцінювання відповідності результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, державним вимогам.

Участь у зовнішньому оцінюванні може взяти особа, яка має повну загальну середню освіту або здобуде її в поточному навчальному році та зареєструвалася відповідно до встановлених вимог.

Освіта.ua пропонує учасникам зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року інформаційні матеріали, які допоможуть краще підготуватися до ЗНО та успішно скласти тести.

Загальна інформація

Реєстрація на ЗНО

Підготовка до ЗНО

Про тести ЗНО

Напередодні ЗНО

Під час ЗНО

Після ЗНО

Додаткова сесія ЗНО

  • Порядок участі у додатковій сесії ЗНО
  • Графік додаткової сесії ЗНО

Освіта.ua
03.02.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вікторія
Якщо в реєстраційній картці вказано предмет ЗНО з української мови і літератури, але учасник ЗНО передумав здавати ЗНО з украйнської мови та літератури, а хоче здавати ЗНО з укр.мови, чи потрібно йому робити перереєстрацію на укр.мову ? Дякую.
Оксана
Доброго дня! Я правильно зрозуміла, якщо моїй дитині на факультет маркетингу необхідно здавати математику, а він навчається в середній агальноосвітній школі, то він тоді реєструються на математику рівня стандарту+ зно( не профільний рівень)?
Влад
Для Оксана: ЗНО не має рівнів. Він реєструється на математику стандарт і відмічає, що йому треба отримати результат в 200 бальній системі. Це і є ЗНО. Одна оцінка буде в атестат як ДПА. І бали ЗНО для вступу
Коментувати