Графік проведення ЗНО (НМТ) у 2023 році 

Графік національного мультипредметного тесту затверджений календарним планом проведення НМТ

Графік проведення ЗНО (НМТ) у 2023 році 

У межах вступної кампанії 2023 року для вступу на бакалаврат замість традиційного ЗНО вдруге передбачено проведення національного мультипредметного тесту (НМТ) в комп’ютерному форматі.

Тестування не можна буде пройти вдома, адже воно відбуватиметься в спеціальних тимчасових екзаменаційних центрах (приміщеннях шкіл, університетів), створених у населених пунктах України (за погодженням з органами державної влади), а також у деяких країнах світу.

Загалом передбачено дві сесії тестування. Окрім основної сесії, буде проведена додаткова сесія.

Сесія

Дати

 Основна

5 червня – 23 червня

 Додаткова

11 липня –24 липня


Очікується, що переважна більшість учасників мультипредметного тесту має пройти тестування під час основної сесії.

Додаткова сесія буде доступною для тих, хто не зможе взяти участі в основній сесії.

Для участі в додатковій сесії тестування може бути декілька причин – неможливість потрапити до пункту проведення тестування, зокрема, з окупованої території, або перешкода при роботі над тестом (наприклад, оголошення повітряної тривоги).

Кожен учасник зможе пройти тестування лише один раз. Тобто можливості перескласти тест під час додаткової сесії не передбачено.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ НМТ У 2023 РОЦІ

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
21.03.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Елизавета
добрий день я знаходжусь в словенії,у тому році був тур у місті марібор,підкажіть в цьому році також він буде?
Андрій
Конкретних дат проведення НМТ немає? Тільки періоди? Тобто вказані періоди проведення основної і додаткової сесій, а точних дат немає...
Настя
Добрий вечір. Якщо я складу НМТ 2023, але результати мене не будуть задовольняти. Чи можна вступити за результатами НМТ 2022, чи збережаться вони?
Ганна
Добрий вечір. Так. Можна буде вступати за результатами НМТ 2022 або 2023 року.
Коментувати
Olena
Доброго дня , підкажіть будь ласка , якщо дитина знаходиться за кордоном має присвоєний РНОКПП але немає документа з податкової про його достовірність, чи можливо буде зареєструватись на НМТ без нього , в приймальній комісії сказали в поле там де потрібно цей документ, завантажити фото ID картки , можливо хтось стикався з таким
Ганна
Добрий день. Такі запитання розглядають на test-center.od.ua/faq (є відповіді на схожі запитання й можливість поставити своє).
Коментувати
Наталія
Добрий день! Скажіть, будь ласка, правда, що в 23 році не має значення який предмет на вибір складає випускник, і що це не важливо при вступі. Дякую.
Ганна
Добрий день. Так, на всі спеціальності можна вступати з будь-яким вибірковим предметом. Потрібно розрахувати очікуваний конкурсний бал з різними предметами й обрати той, з яким конкурсний бал найвищий.
Коментувати
Вікторія
Добрий день,може хто знає відповідь на моє запитання?Якщо дитина після закінчення школи 9 класів,вступила та провчилася в колледжі 2 курса. Хоче звільнитися з коледжу (за сімейними обставинами) і нікуди не збирається вступати вчитися в цьому році. Коледж видасть дитині Свідоцтво про повну середню освіту?Чи ,щоб получити Свідоцтво потрібно обов’язково здавати екзамени?Прошу відповісти тих,хто точно знає відповідь на моє питання.Дякую.
Галина
Для Вікторія: все залежить від 2 причин: 1. на якому курсі у коледжі завершують навчання за програмою повної середньої освіти (є коледжі, які розтягують на 3 курси); 2. чи є дитині 18 років. Якщо середню освіту завершено, і 18 років виповнилось, то свідоцтво зобов’язані віддати. Якщо 18 років не виповнилось, то має бути дозвіл служби у справах дітей. Якщо завершення ПЗСО відбувається на 3 курсі, то маєте переводитись у школу
Вероніка
В минулому році саме за таким алгоритмом відраховувалась я. Іспити НМТ не складала. Свідоцтво про ПЗСО видали.
Коментувати
валерія
Добрий день ,чи буде місце для здачі у Швейцарії ,тому що в цьому році місце не затверджено,скільки чекати офіційну інформацію,щоб не з‘явилось в останні дні
Андрій
Де можно дізнатися місця здачі тестів за кордоном, на якому офіційному ресурсі? Якщо маєте таку інформацію прошу надати посилання.
Андрій
Добрий вечір. Підкажіть де в Канаді, а саме в Едмонтоні (провінція Альберта) можно буде здати тести? І в який час, бо маємо різницю у часі -9 годин.
Степан
Для Андрій: В Едмонтоні є українське консульство. Зверніться туди
Коментувати
Олена
Добрий вечір! Тимчасово проживаю у Словенії. Підкажіть найближчий населений пункт ля проходження (основного) НМТ. Дякую!
Вадим
Доброго дня, у яких містах Чехії буде тестування? Просто на данний момент я у Чехії, і мені потрібно знати де можна у Чехії зда НМТ
Вікторія
Добрий день, де в Луцьку чи Києві можна здати в ЗНО в цьому році? скажіть будь ласка
Тіана
Для Вікторія: коли будете реєструватися, оберіть місце де вам буде зручніше пройти тестування, за 10 календарних днів прийде повідомлення на пошту де і о якій годині будете проходити тест
Коментувати
Максим
Доброго дня чи збережуться бали на 2 вступний рік чи буде треба здавати щерез?дякую хто відповідає.
Серго
Для Максим: Так вони зберігаються понад 3 років
Коментувати
Неля
Добрий день, чи буде проводитись тестування у Варшаві Польща?? Дякую за відповідь
Віра
Добрий день ми знаходимось Червіньськ над Віслою, чи поблизу можна знайти пункт тестування. Дякую.
Каріна
В яких регіонах Польщі можна здати НМТ? Найбільше цікавить Бидгощ.За здалегідь дякую.
Марія
Доброго дня. Чи можливо пройти тест перебуваючи у Португалії? Буду вдячна за відповідь.
Кулик Валентина Анатоліївна
Доброго дня ми знаходимося в населеному пункті Саївка Кам’янского району Дніпропетровської області . Де ми будемо проходиьи НМТ??
Наталия Тельнова
Доброго дня ! Ми знаходимося у Франції місто Труа , де будуть проводитися тести для здачі ЗНО ?
Галина
Добрий день! Де буде проводитися тест в Німеччині? Ми знаходимося у м. Варендорф. Район входит в землю Северный Рейн-Вестфалия. І чи буде враховано, що до місця проведення тесту треба ще добиратися якийсь час.
Людмила
Для Галина: добрий день, вам відповіли на ваше запитання? Мене теж цікавить Німеччина. Знаю тільки що всього два міста на вибір
Марія
Добрий день ,я теж у Варендорфі. Ми зареєструвались на Гамбург на сайті
Коментувати