Osvita.ua ЗНО Дорожня карта учасника Графік проведення зовнішнього оцінювання - 2019
Графік проведення зовнішнього оцінювання - 2019

Календарний план та дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року

Графік проведення зовнішнього оцінювання - 2019

Графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання визначається згідно з затвердженим Міністерством освіти календарним планом проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до закладів вищої освіти у 2019 році.

У 2019 році зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 21 травня з математики, також у травні випускники шкіл складуть тести з української мови та літератури, іспанської, німецької, французької, англійської мов та фізики. ЗНО з інших предметів відбудеться з 4 червня по 13 червня 2019 року.

Дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року

Предмет

Дата проведення

Математика

21 травня (вівторок)

Українська мова та література

23 травня (четвер)

Іспанська мова

27 травня (понеділок)

Німецька мова

27 травня (понеділок)

Французька мова

27 травня (понеділок)

Англійська мова

28 травня (вівторок)

Фізика

30 травня (четвер)

Історія України

04 червня (вівторок)

Біологія

06 червня (четвер)

Географія

11 червня (вівторок)

Хімія

13 червня (четвер)


Оголошення результатів ЗНО

Оголошення результатів учасників зовнішнього тестування з математики, української мови та літератури, фізики відбудеться не пізніше 14 червня 2019 року; оголошення результатів з іноземних мов та біології – не пізніше 20 червня 2019 року; оголошення результатів з історії України, географії та хімії – не пізніше 25 червня 2019 року.

Розгляд апеляційних заяв щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться з дня офіційного оголошення результатів.

Апеляційні заяви від учасників тестування, яких не задовольнили отримані результати ЗНО, будуть розглядатись, починаючи з дня оголошення результатів кожного тесту.

Додаткова сесія ЗНО для учасників, які не змогли взяти участь у основній сесії тестування з поважних причин, пройде у період з 26 червня до 12 липня 2019 року.

Оголошення результатів учасників додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться не пізніше 18 липня 2019 року.

ДОРОЖНЯ КАРТА УЧАСНИКА ЗНО

Освіта.ua
10.05.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Таня
Доброго дня! Скажіть будь ласка, а чому в моєму кабінеті досі нема інформації про МІСЦЕ складання ЗНО?
Юлія
Доброго дня ! Зно для магістратури в 2019 році буде? І коли саме буде реєстрація?
Коля
А девятиклассники пишут ЗНО.И когда, и с каких предметов. Подскажите пожалуйста а то мы тут спорим да или нет
Роман
Для Коля: Нет,девятиклассники ЗНО не пишут.Для девятых классов ДПА
Коментувати
money lender
Вам потрібні ФІНАНСИ? ми виділяємо гарантовані готівкові гроші за ставкою 3%. Зв’яжіться з нами на будь-якому виді фінансів електронною поштою: taplender@gmail.com
Ігор
В котрій годині можна буде дізнатися результати?
Юрій
Чи можу я поступити на маркетинг з такими зно:укр мова та літ-ра,географія,історія,англ мова?
Надія
Для Юрій: В ТНЕУ на маркетинг : українська мова та література; математика; іноземна мова або географія. http://www.tneu.edu.ua/entrant/
Коментувати
Вероніка
Доброго часу суток! Скажіть будь ласка, запрошення прийде на електронну адресу?
Oleg Taran
Добрий день Я маю вищу освiту. помiняв свою професiю за фахом. Я моряк. Закiнчив додатково технiчний колiдж за цiєю професією.I здобув другу спiальнiсть, за рiвнем молодший бакалавр. Питания таке: Для того, щоб вступити (продовжити навчяння) в вищому закладi за напрямком по цiй спецiальностi менi потрiбно здавати ЗНО. Чи можливо здавати ЗНО не за графiком, скажiмо екстерном? Питаю це тому, що специфіка даної роботи полягає в тому, що працюю 6 місяців і 3-4 відпочиваю, це в кращому випадку, буває і меньше.
Христина, зношнік 2017
Для Oleg Taran: раджу перше мову підтягнути, а потім підстроюватися під ЗНО в травні
Коментувати
Оля
Чи вважається робота поважною причиною, через яку людина не може прийти на іспит (випускник минулих років)? Випадає один іспит, чи можна здавати його під час додаткової сесії? Якщо так, які документи, довідки потрібні? Що взагалі вважається "поважною причиною"? О котрій годині зазвичай проводять іспити?
Галина
Для Оля: По-перше: на який іспит Ви збираєтась прийти або не прийти? Якщо на ЗНО, то час проведення зазначають в запрошенні. По-друге: робота ні в якому випадку не може вважатись "поважною причиною". Ви можете на цей період взяти відпустку або відгул за раніше відпрацьований день (якщо у вас таке практикують). "Поважною причиною є те, що не можна перенести у часі. Наприклад: хвороба, пологи, міжнародні конкурси та змагання на яких Ви маєте представляти країну, служба в зоні АТО тощо. Все що може бути перенесене в часі, в тому числі одруження, відпустка тощо, не може вважатись поважною причиною
Коментувати
Ангеліна Томишин
Скажіть будь-ласка де можна дізнатись місце проведення ЗНО в м. Хуст оскільки на сайті Українського центру оцінювання якості освіти така інформація відсутня?
Ангеліна
Для Ангеліна Томишин: УВАЖНО!!! прочитай лист від УЦОЯО, там зазначено, що інформація про місце проходження ЗНО буде розміщена на інформаційних сторінках учасників незадовго до ЗНО.
Коментувати
Коля
Подскажите, где можно посмотреть информацию, о месте прохождения ЗНО? в каких именно школах или..?
Оксана
Підскажіть будь ласка:що потрібно здавати на психолога?
Марта
Для Оксана: в прошлом году сдавала англ, биологию, укр язык и математику (просто в каких-то универах нужна биология, а где-то вместо неё математику можно)
Коментувати
Оля
Доброго дня, якщо учениця вагітна і не може зявитися на ЗНО що їй буде за це?
Професор Онуфрий
Для Оля: нічого їй не буде за це
khrystyna_19
Для Оля: Якщо не зявиться на ЗНО , то не отримає атестат про завершення школи, відповідно не поступить нікуди і не буде мати жодного документа (навіть про завершення школи)
Дмитро
Так і треба поганій шльондрі, хай сидить без документів про освіту, сучка.
Коментувати
НАТАЛІЯ
Чи можна реєструватися і на математику і на історію України, чи потрібно обрати тільки один предмет з цих двох?
Сергій
Для НАТАЛІЯ: можна на обидва, дивіться самі, що вам потрібно, дивлячись на яку спеціальність поступати
Коментувати
Марія
Як будуть 2018 році здавати тести з української мови студенти 2 курсу коледжу які поступали на базовій освіти чи буде тільки мова чи ще література
Леонид
Добрый вечер, подскажите пожалуйста , если я прописан в Киеве , а поступаю в Винице где надо сдавать ЗНО?
Анна
Для Леонид: де зручно. Під час реєстрації на ЗНО треба вказати те місто, в якому буде складатись ЗНО, те, де ти будеш в період складання ЗНО. Якщо випускник 2018 року, то, мабуть, без варіантів, бо реєстрація на ЗНО прив’язана до школи, адже ДПА складається у формі ЗНО.
Коментувати
Галина
Для технічних вузів (спеціальність IT) , який рівень іноз. мов потрібен В1 чи В2? Де це конкретніше взнати?
Анна
Для Галина: немає значення, яка спеціальність обирається для вступу. ЗНО з іноземної, якщо воно потрібне для вступу, складається однакове усіма - одна робота для всіх, треба виконати всі 59 завдань. Єдина різниця - якщо потрібен тільки результат ДПА з іноземної, тоді він буде обраховуватись на основі лише 43 завдань тесту для учнів, які вивчали в школі іноземну не на профільному, а на академічному рівні. Детальніше можете почитати тут: https://goo.gl/4Vxetp
Коментувати
світлана
скажіть ,будь ласка,чи можна поступити на математичний факультет із такими зно : укр мова ,математика ,історія ( на рівні дпа)
Анастасия Домбровская
Для світлана: так
Коментувати
darialafi
Отменили русский и теперь я не знаю, что сдавать. Собиралась на филолога (русский язык) и тут такое.
Наталія
Який формат тестування з аудіювання (англійська мова)? Які інструкції щодо цієї частини іспиту? В яких посібниках на 2018 рік описано формат і надано тренувальні вправи?
Анна
Для Наталія: зразки рівнів В1 та В2, як і текстів для аудіювання, будуть опубліковані на початку листопада: https://goo.gl/2WZhKF. Треба дочекатись, після чого ще через деякий час можлива поява посібників та збірників тестів
Мвргарита
На основі якої шкільної програми складалися завдання на зно з хімії?:Це для кандидатів хімічних наук чи для школярів? Схаменіться!!! Все робиться для того,щоб ,,завалити" дітей? ВПЕВНЕНА,щр багато вчителів і викладачів не впораються із завданнями((
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!