Osvita.ua ЗНО Все про ЗНО Графік проведення ЗНО 2016 року
Графік проведення ЗНО 2016 року

Календарний план та дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року

Графік проведення ЗНО 2016 року

Графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання визначається згідно з затвердженим Міністерством освіти календарним планом проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів у 2016 році.

У 2016 році зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури, математики та історії України відбудеться у травні. ЗНО з інших предметів відбудеться з 3 червня по 17 червня 2016 року.

Дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року:

Предмет

Дата проведення

Українська мова і література

5 травня (четвер)

Математика

11 травня (середа)

Історія України

13 травня (п’ятниця)

Російська мова

3 червня (п’ятниця)

Іспанська мова

6 червня (понеділок)

Англійська мова

7 червня (вівторок)

Німецька мова

8 червня (середа)

Французька мова

9 червня (четвер)

Біологія

10 червня (п’ятниця)

Фізика

13 червня (понеділок)

Географія

15 червня (середа)

Хімія

17 червня (п’ятниця)


Визначення результатів ЗНО

Обробка бланків відповідей та визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання учасників зовнішнього тестування з української мови та літератури, математики та історії України здійснюватиметься з 6 травня до 26 травня 2016 року.

Оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, математики та історії України відбудеться не пізніше 26 травня 2016 року.

Розгляд апеляційних заяв щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, математики та історії України розпочнеться з дня офіційного оголошення результатів.

Оголошення результатів учасників зовнішнього незалежного оцінювання з інших предметів відбудеться не пізніше 25 червня 2016 року.

Апеляційні заяви від учасників тестування, яких не задовольнили отримані результати ЗНО, будуть розглядатись починаючи з дня оголошення результатів кожного тесту.

Додаткова сесія ЗНО для учасників, які не змогли взяти участь у основній сесії тестування з поважних причин, пройде у період з 14 червня до 4 липня 2016 року.

Оголошення результатів учасників додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться не пізніше 8 липня 2016 року.

Освіта.ua
26.04.2016


Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Читайте також
Коментарі
Аватар
Введіть ваше ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Введіть код:
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Катерина
Доброго дня , що мені робити якщо я захворіла перед самим ЗНО ,як мені зарегеструватися на додаткову сесію(які документи потрібні )?
Ян
Для Катерина: дивись якщо це звичайна застуда и ти не в лікарні то нія і тобі доведеттся писати наступного року
Ян
Сорі за суржик
учитель
ЗНО повинно проходити у червні місяці. На даний момент це розрив навчального процесу.
Антон
Для учитель: Який в біса "навчальй процес" в травні місяці в 11 класі?)) Кому та школа треба, всі просто зубрять предмети до ЗНО. Решта предметів нікому не потрібна і лиш забирає час.
unforgiven
Графік проведення ЗНО 2016 року - це знущання над майбутніми випускниками і яскравий приклад халатного ставлення працівників міністерства освіти до виконання свої обов’язків. Ось така ЯКІСТЬ ОСВІТИ в Україні!!!
Борис
Відповіді на зно 2016. Є відповіді на всі предмети. Пишіть на e-mail: info@zno2016.tk Ми з Вами зв’яжемося протягом 24 годин.
Борис
Відповіді на зно 2016 на сайті - zno2016.tk Є відповіді на всі предмети. Надішліть Ваш e-mail і ми з вами зв’яжемося.
Лариса
Для Борис: Не смішіть, будь ласка!!!!
Ольга
Я на фоумі дізналась, що цього ЗНО одного рівня тільки http://forum.znoclub.com/forum/subjects/1255-zapytai-vykladacha-zno-matematyka.html?start=12 , чи не так?
Оксана Кравченко
Здравствуйте,подскажите где будет проходить зно в Киеве?? И какое-то приглашение будет высылаться по почте??Кто-нибудь,я нервничаю,осталось совсем мало времени.....!!!
Павлович
Для Оксана Кравченко:Оксано, Вам потрібно зайти на свою інформаційну сторінку (№ і пін-код є у Вашому сертифікаті) у Центрі незалежного оцінювання, де Ви зареєстровані і подивитись адресу. Там же можна роздрукувати перепустку-запрошення.
юлия
Обязательно нужно распечатать перепустку-запрошення, в котором будет указан адрес где вы сдаете зно и время, и ехать по данному адресу. Так же при себе иметь паспорт, сертификат и перепустку-запрошення (обязательно иметь при себе ручки с черными чернилами не гелевыми). Если не будет у Вас одного из перечисленных документов, Вас не пропустят и Вы не сможете сдать зно.
Мандзя Галина
Добрий вечір! Я проживаю у Бродівському районі Львівської області. Скажіть, де я буду здавати українську мову?
Тетяна
Чи потрібно випускникові 2015 року складати обов’язкові предмети окрім української мови та літератури?
Олег
доброго дня, коли стане відоме місце проведення ЗНО? якщо ходити на підготовчи курси при ВНЗ, обіцяні 10-20 балів будуть зараховуватись, як ДОПОВНЕННя бала ЗНО, чи тільки при вступі до цього самого ВНЗ?
Vica
Для Олег: 10-20 балів за курси додаються абітурієнту до загального вступного балу до цього самого ВНЗ
настя
коли проходитиме зно з історі україни, у разі, якщо на дпа я обираю математику?
Vica
Для настя: Якщо ти не обрала ЗНО з історії України при реєстрації, то в цьому році ти не маєш права скласти це ЗНО
Taniushka Gorovaia
Чи будуть дітям давати два дні для підготовки до кожного екзамену? Раніше це було як ДПА і період підготовки і складання іспитів. А тепер?
Антон
Так як і в минулому році. Ніяких днів на підготовку, 11 років же всі уже навчалися)
Андрій
Скажіть будьласка які предмети потрібно здавати для того щоб вчитись на бармена
революціонерка
Для Андрій: українську мову і історію України
Наталья Козлова
Не поступила в прошлом году. Как и где могу сдать ЗНО если живу в другом городе. а не там где училась
Наталья
Не поступила в прошлом году. Как и где могу сдать ЗНО если живу в другом городе. а не там где училась
вадім
Я не поступив минулого року чи можу цього року здати зно з випускниками цього року?
революціонерка
Для вадім: треба було вчасно зареєструватися
Альона
поясніть, будь ласка, як це творчий екзамен з хореографії?
Інна
Доброго дня! Я закінчила медичний коледж у 2015 році. А тепер я хочу навчатись далі, зовсім по іншій спеціальності на заочному відділенні. Тому хочу запитати, чи є якісь особливості при здачі ЗНО в моїй ситуації? Дякую!)
революціонерка
Для Інна: Ніякої . Здаєш ЗНО як усі...
Инна
А можна писати і Історію і математику (саме як зно )?
Андрій
Можна
Ірина
Є інформація ,що для випускників вищих навчальних закладів ЗНО відбудеться з 1 по 31 березня,а реєстрація закінчується 4 березня, як це буде вібдуватися???
Ольга
Для Ірина: "Поки що скасовано проведення ДПА у форматі ЗНО для студентів вишів І-ІІ рівнів акредитації, тобто технікумів та коледжів. Передбачалося, що вони мають складати його у березні, але питання відкладене, оскільки незрозуміло, скільки часу знадобиться, щоб відновити всю комп’ютерну структуру Українського центру оцінювання і наскільки ми спроможні забезпечити це додаткове навантаження, адже розмова йде про значне збільшення кількості тих, хто проходитиме ЗНО".

Щоб отримувати першим
всі новини від «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть
«Подобається»

Дякую,
не показуйте це мені!