Графік проведення тестів ЗНО у 2020 році

Календарний план та дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року

Графік проведення тестів ЗНО у 2020 році

Графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання визначається згідно з затвердженим Міністерством освіти календарним планом проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до закладів вищої освіти у 2020 році.

У 2020 році зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 25 червня з математики, також у червні випускники шкіл складуть тести з української мови й літератури. ЗНО з інших предметів відбудеться з 2 по 17 липня 2020 року.

Дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року

Предмет

Дата проведення

Математика

25 червня (четвер)

Українська мова та література

30 червня (вівторок)

Фізика

02 липня (четвер)

Іспанська мова

06 липня (понеділок)

Німецька мова

06 липня (понеділок)

Французька мова

06 липня (понеділок)

Англійська мова

07 липня (вівторок)

Історія України

09 липня (четвер)

Біологія

13 липня (понеділок)

Географія

15 липня (середа)

Хімія

17 липня (п'ятниця)


Оголошення результатів ЗНО

Оголошення результатів учасників зовнішнього тестування з усіх предметів відбудеться не пізніше 29 липня 2020 року.

Розгляд апеляційних заяв щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться з дня офіційного оголошення результатів.

Апеляційні заяви від учасників тестування, яких не задовольнили отримані результати ЗНО, будуть розглядатись, починаючи з дня оголошення результатів кожного тесту.

Додаткова сесія ЗНО для учасників, які не змогли взяти участь у основній сесії тестування з поважних причин, пройде у період з 23 липня до 11 серпня 2020 року.

Оголошення результатів учасників додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться не пізніше 14 серпня 2020 року.

ДОРОЖНЯ КАРТА УЧАСНИКА ЗНО

Освіта.ua
16.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Alex
"осіб, які виявили бажання вступати до закладів вищої освіти у 2020 році", в смысле? А если, я на данный момент на 2-м курсе в Колледже(Частный Колледж), я могу не сдавать? Или как это работает? Дальше идти учиться смысла не вижу, ибо в семье свое дело, и гнаться за красным дипломом и высшем образовании, мне вообще не нужно. Или же, в конечном итоге, без высшего образования, не смогу переоформить фирму на себя в будущем?!.. Или, как это работает.. Спросить толком не у кого, так как нахожусь в другой стране.
Elliot
Чи переносяться дати проведення ЗНО в цьому році або це поки не відомо?
Друг
Для Elliot: Без вищої освіти деякий бізнем на себе переофлрмити не вийде. Там де потрібен керввний склад.прийдеться шукати людину і довіряти ій керувати та приймати за вас рішення
:D
не шути так)
Коментувати
Ваня
Я сдавал зно в 2019 году мне нужно в 2021 поступать, сертификат будет действителен или нет?
Юлия
Для Ваня: так
Коментувати
FAK ЗНО
навіщо учням ЗНО якщо деякі одинці нашої країни учаться добре а інші учні учаться погано або плюс мінус нормально або сини депутатів просто бл*ть платят щоб вони получили освіту і так де бл*ть логіка це просто піздиц
Микола
Для FAK ЗНО: ЗНО має свої плюси і мінуси, як для мене один з найважливіших плюсів це щоб діти які не вчилися в попередніх роках хоть в кінці останнього року навчання могли себе проявити. Якщо би ЗНО не було це би не зіграло ніякої ролі, так як всі університети зробили би своє ЗНО(ВНО) тому що має бути хоть якийсь рейтинг учня щоб знати що він з себе представляє. ЗНО - це перший екзамен в житті який показує здібності майбутньої людини в праці, потім решта екзаменів це сесії і співбесіди.
Дмитрий
писька
Коментувати
Адмін
Можливість вступу на основі внутришніх іспитів для всіх категорій вступників. https://www.facebook.com/193482491223374/posts/595891037649182/
Мартп
Які предмети із зно потрібно здавати для професії вчителя фізкультури)? І чи потрібна математика
Лариса
Доброго дня.Скажіть,якщо дитина не може здавати аудіювання по англ.мові згідно медичного висновку,то екзамен здається в основну сесію,чи додаткову?Дякую.
239
Для Лариса: до чого тут це? На додаткову сесію йдуть ті хто з поважних причин не зміг прийняти участь у основній сесії (наприклад перебував у цей час в лікарні). А у Вашаму випадку можливо може бути звільнення від ЗНО (з’ясовуйте в поліклініці). Або обирайте інший предмет (навряд чи з проблемами слуху Ви збираєтесь вступати на мовника, де розмовна мова є одним із основних моментів).
Лариса.
Так.Мовником не буде,але для ІТ є або англ. або фізика.Він буде здавати і те ,і те.Запитую,тому що мені сказав це директор центру оцінювання.Якщо є така можливість англ. без аудіювання,то чому це має бути додаткова сесія.Звільнення від ЗНО нам не показане.Дитина добре знає англ. мову.,якби цей текст читала жива людина,проблем не було б.Дякую за відповідь.
Андрій
А його читає нежива людина?
Коментувати
Алёна Боровик
Доброго дня. Якщо у чоловіка є спеціальна освіта після училища,закінчив давно, чи потрібно йому здавати ЗНО для вступу в ВНЗ ? І куди треба звертатись, щоб подати заявку для участі у ЗНО у м.Кременчук. Дякую.
777
Для Алёна Боровик: Звісно треба. В регіональний ценрт оцінювання. Для Полтавської області - Харківський (майдан Свободи, 6, кім. 463 м. Харків, 61022 (057) 705-07-37, office@zno-kharkiv.org.ua)
Коментувати
ОЛЬГА
Доброго дня! Підкажіь чи потрібно здавати ЗНО ДЛЯ ВСУП на МАГІСТРАТУРУ спеціальність СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО?
Ірина
Доброго дня, скажіть, будь ласка, скільки часу чинний сертифікат ЗНО? Якщо другокурсник училища отримає сертифікат з української мови і літератури у 2020 році, то чи потрібно йому буде ще раз складати це ЗНО у 2022 році, після закінчення 4 курсу, щоб вступити в університет? Дякую!
Світлана
З яких предметів треба здати ЗНо при вступі на факультет : Інженерно - технічний , Ужгородського університету.
Артур
Для Світлана: Дивіться на сайті університету
Коментувати
Виктория
Подскажите пожалуйста, в 2020 году при поступлении можно будет воспользоваться результатами зно 2019 года или только 2020? Спасибо!
Артур
Для Виктория: Можнo
Коментувати
лариса
Большая просьба к тем кто составляет графики ЗНО. Нельзя ставить сложный предмет физика через день после объемного предмета украинский язык и литература. Где равный доступ до образования? После украинского логичнее ставить историю, так как это предмет для ДПА как и математика обязательный. Складывается впечатление что кто то заинтересован чтобы физику не сдавали вообще.
Артур
Для лариса: А история значит фигня и необъёмная
Коментувати
Таня
Доброго дня! Скажіть будь ласка, а чому в моєму кабінеті досі нема інформації про МІСЦЕ складання ЗНО?
Юлія
Доброго дня ! Зно для магістратури в 2019 році буде? І коли саме буде реєстрація?
Коля
А девятиклассники пишут ЗНО.И когда, и с каких предметов. Подскажите пожалуйста а то мы тут спорим да или нет
Роман
Для Коля: Нет,девятиклассники ЗНО не пишут.Для девятых классов ДПА
Коментувати
money lender
Вам потрібні ФІНАНСИ? ми виділяємо гарантовані готівкові гроші за ставкою 3%. Зв’яжіться з нами на будь-якому виді фінансів електронною поштою: taplender@gmail.com
Ігор
В котрій годині можна буде дізнатися результати?
Юрій
Чи можу я поступити на маркетинг з такими зно:укр мова та літ-ра,географія,історія,англ мова?
Надія
Для Юрій: В ТНЕУ на маркетинг : українська мова та література; математика; іноземна мова або географія. http://www.tneu.edu.ua/entrant/
Коментувати
Вероніка
Доброго часу суток! Скажіть будь ласка, запрошення прийде на електронну адресу?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!