Як готуватися до виконання завдань НМТ з хімії

Якісно підготуватися до майбутнього тестування допоможе самостійне тренування

Як готуватися до виконання завдань НМТ з хімії

Замість традиційного ЗНО у 2023 році вступники до закладів вищої освіти мають скласти національний мультипредметний тест. Він складатиметься з трьох блоків, і третім буде блок завдань з одного предмета на вибір (історії України, біології, хімії, фізики або іноземної мови).

Усього в блоці НМТ з хімії буде 30 завдань, з-поміж яких:

  • 22 завдання з вибором однієї правильної відповіді з чотирьох варіантів;
  • 2 завдання на встановлення відповідності (потрібно встановити по 3 «логічні пари»);
  • 6 завдань відкритої форми з короткою відповіддю.

За виконання завдань блоку мультитесту з хімії вступники зможуть отримати від 0 до 40 балів.

Зміст завдань блоку НМТ з хімії буде відповідати чинній програмі ЗНО з хімії. Ця програма охоплює 4 тематичні блоки, вивчення яких передбачено в шкільному курсі з хімії.

Під час оцінювання кожному учаснику тестування буде надана можливість скористатися довідковими матеріалами, із якими варто ознайомитися заздалегідь.

Як отримати високий результат?

Для того щоб отримати високий результат з хімії, необхідно ретельно працювати над шкільною програмою, відвідуючи онлайн або офлайн уроки, які проводять ваші вчителі.

Якісно підготуватися до майбутнього тестування допоможе й самостійне тренування. Регулярно виконуючи тести ЗНО-ОНЛАЙН з хімії за попередні роки, вступники зможуть повторити весь теоретичний матеріал, застосовуючи його на практиці.

А завдання з хімії, згруповані за певними темами, які відповідають програмі, дозволять відпрацювати найбільш проблемні розділи, приділивши їм максимум уваги при підготовці.

Якщо при виконанні тих чи інших завдань будуть виникати питання щодо правильності відповідей, абітурієнти можуть скористатися коментарями до тестів з хімії минулих років, які надані провідними фахівцями з підготовки до тестування.

Регулярне виконання тестових завдань з хімії онлайн, які максимально наближені до запропонованих під час реального тестування, дозволить призвичаїтися до роботи в середовищі онлайн-тестувальників та отримати результат, який стане перепусткою до омріяного закладу вищої освіти.

ДОРОЖНЯ КАРТА УЧАСНИКА ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
02.02.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів