Osvita.ua ЗНО Все про ЗНО Час, відведений на виконання тестів ЗНО
Час, відведений на виконання тестів ЗНО

Скільки часу матимуть учасники зовнішнього незалежного оцінювання на виконання завдань тестів

Час, відведений на виконання тестів ЗНО

У 2019 році до програми проведення зовнішнього незалежного оцінювання включено 11 тестових предметів. Зокрема, абітурієнтам під час реєстрації було запропоновано обрати тести з української мови і літератури, математики, історії України, біології, географії, фізики, хімії, а також з англійської, німецької, французької та іспанської мов.

Враховуючи різну кількість завдань та їх форм, на виконання кожного тесту зовнішнього незалежного оцінювання відводиться різний час.

Час, відведений на виконання завдань тестів ЗНО у 2019 році:

Предмет

Час на виконання завдань тесту

Англійська мова

150 хвилин

Біологія

120 хвилин

Географія

150 хвилин

Іспанська мова

150 хвилин

Історія України

150 хвилин

Математика

180 хвилин

Німецька мова

150 хвилин

Українська мова і література

180 хвилин

Фізика

180 хвилин

Французька мова

150 хвилин

Хімія

150 хвилин


З метою дистанційної підготовки до тестування учасники ЗНО можуть використовувати сайт ЗНО онлайн, на якому представлені всі завдання тестів зовнішнього оцінювання, що були запропоновані абітурієнтам Українським центром оцінювання якості освіти з часів запровадження незалежного тестування.

Для отримання інформації про зовнішнє незалежне оцінювання та вступну кампанію приєднуйтесь до групи Абітурієнт у Facebook або Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
19.11.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
оля
А ще дуже "допомагає" візит під час написання ЗНО дядечка з металошукачем. Потрібно перевіряти ДО ЗАХОДУ в аудитрію, а не під час написання. Це дуже заважає.
Юля
Биология- 120. Вы издеваетесь?
оля
Для Юля: Беріть приклад з Бика "та шо там встигати, Боже мій", та Максима! Вони специ у написання ЗНО. Такі, як вони,грають собі в хрестики-нулики. І все встигають. А час обмежують до мінімального, щоб знову ж таки зекономити гроші ( на оплату викладачам, що працюють під час проведення ЗНО).
Коментувати
оля
На англ. мову і правда часу мало. Мій син дуже добре знає англійську. Вільно розмовляє нею. З граматикою теж все ОК. В рік брав участь більш ніж у 20 олімпіадах і конкурсах з різних предметів (І місце в обл. центрі у коннкурсі "Спілкуємось англійською, наприклад) Тож дитина досить підготовлена І психічною, і практично. Але ледь встиг виконати всі завдання Причому текст писав, як рідної мовою, дуже швидко. Часу на перевірку майже не лишалося. Не говорю про роздуми чи міркування. Написав на 195 б. Але це було нелегко. Мені здається, що могли б саме для цього ЗНО добавити часу. (На інших ЗНО:математика, фізика, укр. мова. часу вистачало на спокійне виконання).
оля
Не 195, а 196 балів(помилка)
Ок
Для оля: Що Ви шановна несете? Більше 20 олімпіад в рік- це по 2 олімріади в місяць! Можливо, він просто з дому тікав та й з уроків також. Брехня!
оля
Для Ок: Олімпіади ІІ етапу, ІІІ етапу майже з усіх предметів, конкурси Яцика, Шевченка, історії, англ. мови(ост і виходит більше 20) І не дві , а 6-7 олімпіад в місяць, шосуботи і щонеділі у листопаді, грудні, а потім у січні - лютому обласні. Тоdстезна пачка грамот за пермоги, а не тікання з дому. Результати- золота медаль, атестат середній бал 12 б. всі ЗНО більше 194 балів. Вчиться у напрестижнішому ВНЗ на айтішніка. А несете ви, нешановний, і курки в курятнику!!!
Коментувати
поліна
Дуже мало часу відводиться на виконання тестів... Чому?
оля
Для поліна: Викладачам, що сидять в аудиторіях під час ЗНО за кожну годину платять гроші. Ось і еконмлять на нервах дітей. Коли дитина знає, що часу обмаль, це дуже вибиває з колії навіть найстійкіших, найрозумніших, найпідготовленіших. Особливо на першому ЗНО. Потім вже легше. А пробні ЗНО - то марне витрачання грошей і часу. Всеодно обстановка не та. Є розуміння, що це тільки проба.
Коментувати
Тетяна
Чому так мало часу відводиться на тест з іноземної. Діти не встигають. Чи ви вважаєте, що це найлегший предмет з переліку?!
Бик
Для Тетяна: та шо там встигати, Боже мій
Ірина
Є що встигати! Жах як важко!!!
Максим
Скільки років здають ЗНО, завжди було яякраз, цей рік не вийняток. Є різні школярі, які навіть і з більшим часом нічого не будуть встигати, тому, що маємо....
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!