Час, відведений на виконання національного мультитесту (НМТ)

Скільки часу матимуть учасники зовнішнього незалежного оцінювання на виконання завдань мультитесту

Час, відведений на виконання національного мультитесту (НМТ)

Через воєнні дії в Україні у 2023 році скасовано проведення традиційних вступних випробувань до закладів вищої освіти.

Замість традиційних тестів зовнішнього незалежного оцінювання у 2023 році вдруге буде проведено національний мультипредметний тест, що включатиме 2 обов'язкових предметних блоки  завдань (з української мови та математики) та один блок на вибір (історія України, біологія, хімія, фізика, англійська, німецька, французька або іспанська мова).

Тривалість національного мультитесту складатиме 180 хвилин.

Учасники зможуть самостійно розподіляти свій час між блоками, тож ті з них, хто швидше виконає завдання з української мови або математики, зможе довше працювати над блоком з предмета на вибір або навпаки.

З метою дистанційної підготовки до тестування учасники НМТ можуть використовувати сайт ЗНО онлайн, на якому представлені всі завдання тестів, що були запропоновані абітурієнтам з часів запровадження незалежного тестування, а також демонстраційну версію національного мультитесту та сервіс із підготовки до мультитесту.

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

ДОРОЖНЯ КАРТА УЧАСНИКА ЗНО

Освіта.ua
20.01.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів