Особливості вступу на медичні спеціальності у 2022 році

В Умовах прийому визначені мінімальні значення балів ЗНО при вступі на медичні спеціальності

Особливості вступу на медичні спеціальності у 2022 році

У звʼязку з бойовими діями на території України та зміною правил проведення вступної кампанії у 2022 році ця публікація не актуальна. Актуальну інформацію для вступників до закладів вищої освіти дивіться в Дорожній карті вступника 2022 року.

У 2022 році для вступу на спеціальності галузі знань «Охорона здоров’я» абітурієнтам необхідно надати приймальним комісіям сертифікати з результатами ЗНО з трьох навчальних предметів:

Замість результатів ЗНО з української мови можна використати для вступу результати ЗНО з української мови і літератури.

До галузі знань «Охорона здоров’я» належать такі спеціальності:

Мінімальні значення кількості балів зі вступних випробувань для вступу на основі повної загальної середньої освіти для спеціальностей «Стоматологія», «Медицина» та «Педіатрія» не можуть бути менше ніж 150 балів з другого та третього конкурсних предметів, за винятком випадків, коли загальний конкурсний бал вступника більше ніж 175.

Конкурсний бал для вступу на основі повної загальної середньої освіти для здобуття ступеня магістра за спеціальністю «Фармація, промислова фармація» не може бути менше ніж 130 балів.

У 2022 році для вступу приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2019, 2020, 2021 та 2022 років.

Складено на підставі Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2022 році.

Освіта.ua
20.10.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ксенія
Я медсестра,чи можу я вступити на спеціальність стоматологія,на який курс і що для цього потрібно?
Ірина
Добрий день.В мене запитання.Чи є математики головним предметом без якого в медичний не вступити?
Паша
Доброго дня я навчався на кухара тому що були вади здоровя чи можу я навчатися у мед університеті з вадами. І також я здавав екстерном навчання за 10-11 клас і вмене немає зно все тому що навчання тривало два роки але я закінчив з дипломом з відзнакою ПТУ
Галина
Для Паша: задавайте ці питання в медуніверситеті. Тут немає спеціалістів з таких питань. Тим більше ніхто не знає які у Вас "вади". А ось медуніверситети точно знають які вимоги висувають до вступників. У нас в коледжі на художника навчався хлопець, який від народження не мав пальців. Це не завадило стати йому художником, і наразі видавати мальописи власного авторства.
Коментувати
Владислав
Добрий день, на скільки потрібно знати математику ,якщо йдеш на платне навчання (стоматолог)
Федіна
Добрий вечір Які предмети потрібно здавати на фармацевта після 11 класу?Скажіть будь ласка чи є інформація?
Sasha
Скажіть будь ласка На платне цього року можна поступити без тесту? Я чула, що в деякі університети можна цього року поступити без тесту Скажіть, будь ласка чи є це точна інформаці?
Андрій
Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова створив спеціальний telegram канал для абітурієнтів у 2022 році, де можна дізнатися всю детальну інформацію про вступ та місто Вінницю - https://t.me/vnmu_vstup.
Адріана
Добрий день) підкажіть будь ласка, якщо дочка минулого року закінчила школу, має високі бали ЗНО, навчається в іншому вузі, але дуже хоче медичний, здавала укр.мову і літературу, математику і географію. Що можна зробити?
Галина
Для Адріана: нічого. Вона ж не здавала цього року нмт. А предмети зно не підходять. Може спробувати наступного року. Але врахуйте, що якщо вона зараз навчається на бюджеті і хоче вступати на бюджет, то необхідно буде повернути кошти державі. Тому краще відрахуватись зараз аби платити за рік а не за 2
Коментувати
Руслана
Доброго дня, закінчила коледж 2016 р, що мені потрібно тепер, щоб вступити на Старшу медсестру?
Uliana
Доброго дня. Якщо є бакалаврат, магістратура по медсестринству, чи можна поступити без ЗНО, здавши лише вступні?
Оксана
Чи можна поступити без зно є диплом з медичного коледжу(поступлення по екзамену)
Alla
Підкажіть.на сьогодні які предмети здаються на вступ,тому що читаю цю сторінку і не розумію....мова, математика і біологія. Чи мова, математика та історія..,або сторінка не оновлена або ...поясніть мені. Чи є державні місця і їх кількість
Галина
Для Alla: Ви бачите напис червоним кольором "ця публікація не актуальна. Актуальну інформацію для вступників до закладів вищої освіти дивіться в Дорожній карті вступника 2022 року."? Державні місця є. Скільки державних місць цього ще не відомо. Їх надають абітурієнтам
Коментувати
Юлія
Чи можна вступати лише за вступними випробуваннями,без зно (я маю диплом з медичного коледжу) .
Людмила
Слава Україні! Скажіть будь ласка якщо я здавала ЗНО в 2021р і навчаюсь у мед.коледжі то треба знову здавати? То підкажіть що нам робити? Дякую.
Яна
Слава Україні! Якщо я планувала вступати на основі молодшого шкільного, на 2 курс медичного, як цьогоріч це буде відбуватися? Взагалі, десь реєструватися зараз потрібно? Зно у мене є минулих років
ANDREY
А що говорять про вступ на основі ЗНО минулих років, можливо поступити? Чи уже ні?
Голбан Ріта
Доброго вечора. Моя дочка в 2021 році здала ЗНО з укр. мови Біології і нім, мови, математику не здала. Зареєструвалася цього року на хімію. Говорять, що ЗНО з хімії не буде. Дочка хоче поступати на 222 Медицина. Підскажіть будь ласка, що нам робити
Анжеліка
Добрий день ,якщо я навчаюся на медсестру чи зможу я після коледжу вступити в університет на сімейного лікаря і на який курс я поступаю ? Дякую!
Наталія
Для Анжеліка: я наскільки знаю можеш вчитися в університеті відають на 3 курс можуть відати
Коментувати
Марта
Доброго дня! якщо я маю складене ЗНО з трьох потрібних предметів (укр.мова, біологія, математика) за 2021 рік, чи можу я по них вступати у медичний університет, цього 2022 року? чи потрібно здавати новий спрощений екзамен? Коли будуть озвучені усі умови вступу до мед.універу цього року? Який поріг вступних балів за зно чи за новий єдиний екзамен вимагатимуться? Дякую!
ANDREY
Добрый день, имею ЗНО с нужных предметов 2019 года, с ними можно поступать на фоне отмены зно в 2022 году?