Особливості вступу на медичні спеціальності в 2020 році

Умовами прийому визначені мінімальні значення балів ЗНО при вступі на деякі медичні спеціальності

Особливості вступу на медичні спеціальності в 2020 році

У 2020 році для вступу на спеціальності галузі знань «Охорона здоров’я» абітурієнтам необхідно надати приймальним комісіям результати ЗНО з трьох навчальних предметів:

До галузі знань «Охорона здоров’я» належать наступні спеціальності:

Мінімальні значення кількості балів із вступних випробувань для вступу на основі повної загальної середньої освіти для спеціальностей «Стоматологія», «Медицина» та «Педіатрія» не можуть бути менше ніж 150 балів з другого та третього конкурсних предметів.

Конкурсний бал для вступу на основі повної загальної середньої освіти для здобуття ступеня магістра за спеціальністю «Фармація, промислова фармація» не може бути менше ніж 130 балів.

У 2020 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2017, 2018, 2019 та 2020 років.

Складено на підставі Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2020 році.

Освіта.ua
05.08.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ggggg
Які предмети потрібно здавати в мед. Унівеситет в 2021 році?
Анастасия
У 2017 закінчила в мед.коледжі спеціальність «Акушерство»,чи можу поступити без ЗНО у ВНЗ на спеціальність «Фармація» заочно?
Віталій О
Чи можна в 2021 році хімію не здавати, а здавати тільки: Укр мову, математику, біологію і історію?
Нина
Математика 132 Биология 176 Украинский 175 сможет девушка поступить в медицинский университет на контракт?
Kateryna
Для Нина: Ні, тільки коледж. Якщо є ЗНО з хімії або фізики (вище 150 б) то можливий вступ в університет на небюджетну конкурсну пропозицію.
Юрий
Для Нина: фармацея
Коментувати
Світлана
навчалася в медичному коледжі на бюджеті ,вступила до медичного коледжу після 9 класу, провчилася 2 роки і вирішила вступати на підставі ЗНО на "медицина" магістр на бюджет. В електронному кабінеті статус заяви "Не рекомендовано бюджет" . Чи є підставою для відмови, що я вже два роки навчалася у коледжі на бюджеті?
Esperanza
Для Світлана: Ні. Для вступу на магісратуру необхідно мати освіту "бакалавр".
Коментувати
Це нонсенс!
Дніпровська медакадемія зараховує на бюджет 189 чоловік при максимальному бюджетному замовленні 300. При цьому 189-й щасливчик має конкурсний бал "аж" 157! Українська ледь 130, біологія біля 160, зате математика 151! То поясніть: чим він конкурентний за абітурієнтів з конкурсним балом від 175? Де біологія та мова за 180, а ще й здана хімія біля 170??? Але... Бачите, математика не 159, а 140! І все... Тушіть світло.... Кажуть йдіть на контракт з 40-50 тис на рік. Самі йдіть! Не для нас, ми вже розчарувались з такими примітивними та необгрунтованими критеріями - А для тих, хто вступатиме після нас - наступного року, схаменіться і напрацюйте алгоритм, який базуватиметься на здоровому глузді! На фізтех математика- пофіг, на мехмат- пофіг ( нема мінімального порогу для інженерів, конструкторів), а тут " високі вимоги" з логарифмів та інтегралів. Чому? А хто його знає? Бо нам дурників лікарів не треба ( з хімією біологією на рівні шкільної 10-11), а інженери чи архітектори з математикою 125 ( це шкільна 5-6) можна! От і виходить нонсенс!
Ilya
Это какая-то дичь.Почему ребенок,который сдал укр и био на 190+, но написал матем на 149 из-за глупых ошибок, потуу-что волновался на первом экзамене и из-за масок и жары не может поступить, а слушатель школы написавший биологию на 150 украинский на 102 и матем на 153 может поступить
Ангелина
Для Ilya:при среднем бале 175+ ребенок проходит,даже если у него один из предметов ниже 150
Яяя
Ні, це неправдива інформація, дізнавалась про це. Це лише був проєкт, який не затвердмли
Коментувати
Наталья
Доброго дня, підкажіть хто знає, чи в університеті Богомольця надають гуртожиток студенту 1 курсу з іншого міста без пільг. Дякую.
Анна
Для Наталья: ні, точно не дають.
.марія
Звичайно, мають дети. Особливо якщо високий бал
Коментувати
Обурений
Це злочин перед дитиною 178,196профіль,тобто біологія,149 математика сума 184 і дитина не може подати документи в медичний,тому що якийсь дебіл вирішив,що там взагалі має бути математика,а не хімія.
Ірина
Лікар, який не вміє провести математичні розрахунки - оце злочин!
Антон
Ахаххааа шо ты несёшь , посмотри на наших врачей и пойми что все злодеи . Пробки , а не люди пошли
Коментувати
Фан
Вступ до мед.коледжу на основі ЗНО чи внутрішніх іспитів, з можливістю безкоштовного навчання. https://www.facebook.com/pbmk.poltava/
Ірина
https://www.facebook.com/groups/276575076977990/?ref=share
Юлия
Скажіть будь ласка, на ветеринарну медицину враховується галузевий коефіцієнт? Не розумію на цьому сайті враховують , написала у виш -нубіп сказали не рахують.
.
Для Юлия: Ні. На цьому сайті він теж не враховується.
Коментувати
Даша
хтось знає чому в універ Богомольця немає відкритих пропозицій на спеціальністьфармація?
Богуслава
який освітній ступінь потрібно вибирати при вступі в медичний після закінчкння 11 класу?
Влад
Для Богуслава: магістр
Богуслава
При вступі в медичний коледж?
Алекс
Бакалавр
Коментувати
Сніжана
Добридень, підкажіть, будь ласка, що потрібно обрати в графі освітній ступінь (ОКР) при подачі електронної заяви в медичний університет, якщо я закінчила школу?
Aa
Добрий день  Якщо мною вже здобувався освітній ступінь(навчання не завершено)- бакалавр, а я хочу подати електронну заяву на магістра(медичний) на 1 курс на основі ЗНО, в ділянці «обраний освітній ступень за бюджетні кошти» мені обирати варіант «вже здобувався(навчання не завершено)», незалежно від того що бакалавр і магістратура різні ступені? Дякую
Женя
Якщо ваш конкурсний бал 175+ ,то можна брати участь у конкурсі ,і є досить великі шанси поступити ..
Женя
Для Женя: навіть якщо не вистачає одного чи декількох балІв до якогось з одного предмета.
Ірина
А на контракт при недостачі декількох балів з математики?
Коментувати
Чернявская Яна Александровна
https://m.facebook.com/groups/276575076977990/?ref=group_browse Ребята, вступайте в группу, мы боремся за то, чтобы понизили проходные баллы на медицинские специальности! Давайте проявлять активность. Мы уже собрали митинг. Есть шансы, что нас услышат!
Марія
Чи є шанс пройшли на медицину, якщо математику написала на 143?А з біології і української мови є прохідний.
Анон
Для Марія: нІ
Чернявская Яна Александровна
https://m.facebook.com/groups/276575076977990/?ref=group_browse Ребята, вступайте в группу, мы боремся за то, чтобы понизили проходные баллы на медицинские специальности! Давайте проявлять активность. Мы уже собрали митинг. Есть шансы, что нас услышат!
Твой друг
Ну да, понизте баллы, чтобы и дале за жизни людей отвечали долбни, которые даже 150 баллов набрать не могут. Если зно сдать не можешь, то какой мед, что ты там делать будешь? Но если уже уверен в себе, что ты можешь быть врачом, тогда в коледж, не вижу проблем
Коментувати
Фан
Вступ до мед.коледжу на основі ЗНО чи внутрішніх іспитів, з можливістю безкоштовного навчання. https://www.facebook.com/pbmk.poltava/

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!