Скільки балів потрібно для вступу на бюджет

Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» надає інформацію про середній бал ЗНО вступників на бюджет

Скільки балів потрібно для вступу на бюджет

На сайті Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA» розміщено статистичні дані вступної кампанії 2020 року для всіх закладів вищої освіти України.

Завдяки поданій інформації, майбутні абітурієнти можуть дізнатись середні та мінімальні бали з якими абітурієнти були зараховані на бюджетну або контрактну форму навчання в минулому році, та оцінити власні шанси вступу на ту чи іншу спеціальність у обраному закладі вищої освіти.

У профілі кожного закладу освіти та кожної спеціальності на сайті Інформаційної системи наведені середні рейтингові бали зарахованих вступників на бюджет та контракт, середні бали ЗНО серед зарахованих на бюджет та контракт, інформація про кількість зарахованих абітурієнтів, інформація про конкурс на одне бюджетне місце тощо.

Окрім того, системою пропонується інформація про мінімальний бал сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання серед всіх осіб, які зараховані на навчання на бакалаврські спеціальності за кошти державного бюджету та інші дані, що будуть корисними вступникам в 2021 році.

Також, на підставі даних інформаційної системи складено рейтинг закладів вищої освіти за показником середнього бала ЗНО абітурієнтів, яких зараховано на навчання за кошти державного бюджету.

ВСТУП.ОСВІТА.UA

Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» — інтернет-сайт, що здійснює інформування абітурієнтів та їхніх батьків про перебіг вступної кампанії до закладів вищої освіти України. На сайті розміщується інформація про всі спеціальності закладів вищої освіти України.

Освіта.ua
17.03.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мама студента
Як мама випускника 2020 , можу сказати, що останній у сп иску бюджетник, то і є прохідний бал на 2021.Нижче не буде.Пільговики всі вгорі.Нам пощастило і ми на бюджетв.Але конкуренція дуже сильна, бо ті діти, хто хоче вчитись він прикладає зусилля.Отож хочете бюджет на нормальну спеціальність і нормальний виш - вчить .
Якось так
Для Мама студента: якщо так було у Вас, то це не означає, що так було і в інших. В топ вишах бал останнього бюджетника, зазвичай, вищий ніж прохідний. А ось приклад того про, що я писав нижче https://vstup2020.edbo.gov.ua/offer/673146/ Подивіться на бал останніх чотирьох (!!!), а то й п’яти бюджетників і скажіть чому вони вчаться на бюджеті, якщо прохідний бал за широким конкурсом на цю спеціальність був близько 188.8? І задачка з зірочкою. Як так сталося, що останній бюджетник (№34, прізвище писати не буду) потрапив на бюджет, а ще 5 вступників з ідентичним балом не потрапили? Я вже не кажу про більш ніж 350 вступників, що мають більший бал і знаходяться вище в рейтинговому списку.
Коментувати
Якось так
Середні і мінімальні для вступу на бюджет не дають ЖОДНОЇ корисної інформації, бо з мінімальними балими можуть вступити лише квотники (топ-пільговики). Бали цих квотників тянуть вниз середній бал. Якщо Ви хочете оцінити більш-менш реалістичні шанси на вступ, то дивіться бали другого-третього з кінця бюджетника.Бо останні 1-3 бюджетника це також пільговики (менш "крутих", з точки зору держави, категорій), які вступили на контракт, але через те, що деякі вступивші бюджетники не принесли документи на їх місця ще до початку навчання перевели контрактників-пільговиків.
Ніна
Для "Якось так": Згодна з Вами, ці дані неінформативні абсолютно. Щодо пільговиків - вони на початку списку завжди, напроти них позначено КВ1 - квота 1 або КВ2 - квота 2 і так далі. Кількість пільгових міст суворо регламентується. Так, якщо їх бали врахувати, то середні бали ЗНО для вступу тим паче не інформативні. Не згодна з Вашим твердженням щодо останніх в списку пільговиків. Ви неправильно рузмієте. Це не пільговики, це просто абітурієнти, яким не вистачило балів на бюджет, але вони втспупають на сеціальність, що має підтримку держави!!!, і хтось з тих ,хто реально бюджетне місце отримав від нього взяв та відмовивися. Ось тоді дитина може спочатку вступити на контракт, а потім її переведуть на вакантне бюджетне місце. Але ці діти не є пільговиками по суті.
Якось так
Для Ніна: не знаю (хоч і маю сумнів), як на спеціальності з підтримкою держави (їх порівняно не так багато), але за загальним правилом на вакантні бюджетні місця переводять не наступного за балом контрактника, а того, що віднесений до одної з пільгових категорій. Їхній список займає майже сторінку в Правилах прийому. Більше того ці категорії поділяються на тих, кого зобов’язані перевести з контракту на вакантне бюджетне місце і тих, кого можуть (за певних умов). Якщо таких пільговиків декілька, то вони конкурують (балом) між собою в межах цих підкатегорій. Діти без пільги, навіть якщо їх бал достатній для вступу на бюджет за широким конкурсом, на вакантні бюджетні місця на першому курсі не переводяться.
Якось так
Для Ніна: Ось тут https://osvita.ua/consultations/bachelor/68926/ є переліки пільгових категорій про які я писав. І дійсно, для спеціальностей з держпідримкою передбачено підтягування у рейтингу наступного за балом контрактника. АЛЕ таке переведення можливе за наявності місць та ВІДСУТНОСТІ ПРЕТЕНДЕНТІВ на них з числа ПІЛЬГОВИХ категорій.
Коментувати