Конкурсний бал при вступі до магістратури

Як розраховується конкурсний бал при вступі на навчання для здобуття ступеня магістра

Конкурсний бал при вступі до магістратури

Конкурсний бал – це комплексна оцінка досягнень вступника, яка розраховується за результатами вступних випробувань та іншими конкурсними показниками при вступі до магістратури.

На основі конкурсних балів здійснюється процедура відбору вступників на конкурсні пропозиції у закладах вищої освіти.

Відомості про результати вступних випробувань та інших конкурсних показників вносяться до запису про вступника в Єдиній державній електронній базі з питань освіти та відображаються на сайті Інформаційної системи Вступ.ОСВІТА.UA.

Формула розрахунку конкурсного бала

Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра зі спеціальностей «Право» та «Міжнародне право» за такою формулою:

Конкурсний бал (КБ) = 0,3 × П1 + 0,7 × П2, де

П1 - оцінка блоку магістерського комплексного тесту (або індивідуальної усної співбесіди) з іноземної мови або єдиного вступного іспиту з іноземної мови 2019-2021 років (за шкалою від 100 до 200 балів).

П2 - оцінка блоку магістерського комплексного тесту (або індивідуальної усної співбесіди) з права або єдиного вступного фахового випробування 2019-2021 років (за шкалою від 100 до 200 балів).

Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра з спеціальностей галузей знань «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Управління та адміністрування», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини» (крім спеціальності 293 «Міжнародне право») за такою формулою:

Конкурсний бал (КБ) = 0,5 × П1 + 0,5 × П2, де

П1 - оцінка магістерського тесту навчальної компетентності (або індивідуальної усної співбесіди з іноземної мови) (за шкалою від 100 до 200 балів).

П2 - оцінка фахового іспиту (за шкалою від 100 до 200 балів).

Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра з усіх інших спеціальностей за такою формулою (у разі конкурсного відбору за результатами фахового іспиту):

Конкурсний бал (КБ) = П1, де П1 – це оцінка фахового іспиту.

За різної кількості складових у конкурсному балі має дотримуватись принцип рівності прав вступників.

Мінімальний бал за вступні випробування

Заклад вищої освіти у правилах прийому самостійно визначає мінімальне значення кількості балів із вступних випробувань (конкурсного бала), з якими вступник допускається до участі у конкурсі.

Оцінювання мотиваційних листів

Критерії оцінювання мотиваційних листів при вступі на контракт на окремі спеціальності затверджуються приймальними комісіями закладів освіти та обовʼязково оприлюднюються на вебсайті закладу освіти не пізніше 1 червня 2022 року.

Перехрестний вступ

Особа може вступити до закладу вищої освіти для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра, магістра та освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста, здобутого за іншою спеціальністю за умови успішного проходження вступних випробувань. Заклад вищої освіти у власних правилах прийому може встановлювати додаткові вимоги для такої категорії осіб щодо строків навчання, включення додаткових обов’язкових навчальних компонентів до індивідуального навчального плану та обмеження щодо можливого поєднання спеціальностей різних галузей знань.

Види іспитів

У 2022 році вступ на навчання для здобуття ступеня магістра може відбуватися на підставі магістерського комплексного тесту, магістерського тесту навчальної компетентності, єдиного вступного іспиту з іноземної мови 2019-2021 років, єдиного фахового вступного випробування 2019-2021 років, індивідуальної усної співбесіди або розгляду мотиваційних листів. Перелік іспитів і фахових випробувань для вступу в магістратуру у 2022 році за окремими спеціальностями дивіться за посиланням.

Складено відповідно до положень Порядку прийому до вищих навчальних закладів України у 2022 році.

Для отримання оперативної інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
10.05.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
Тільки що пройшла тест, відповіла 14 питань з 33 питань. Як розрахувати? Чекати,поки з’являться результати в додатку?
Дарья
Здравствуйте, подскажите можно ли проходить одновременно и спивбесиду и НМТ либо считаются только одни балы?
Ольга
Всем привет , кто-то знает как рассчитывают средний бал додатка до диплома? У меня в двух разных вузах на одну и ту же специальность посчитали по разносу (
Нерогуль
Для Ольга: "По разносу посчитали" - поступаете на специальность "ресторанное хозяйство"? На эту специланость считают не по разносу, если оставите чаевые.
Ольга
Т9 , бывает такое знаете ? Как же печально , хоть в чем то пытаться самоутвердиться ????
Коментувати
Віталій
Людоньки, в особистому кабінеті там, де диплом (серія і номер) треба завантажити додаток до диплому, то це тільки оцінки чи весь повністю?? Мене додаток займає десь 12 стр!
Галина
Для Віталій: додаток з оцінками
Дима
Написано там усі сторінки додатку в один файл pdf
lizzy
Боже, я тільки зараз побачила,що я завантажила лише одну сторінку!! На що це впливає і як виправити цю помилку??
Коментувати
Марія
Коли в університетах з’явиться обсяг держ. замовлення в магістратуру ? Завтра подавати документи , а не можу знайти дану інформацію!
Влад
Для Марія: десь 2 серпня узнаєш чи пройшла на державне
Коментувати
Елена
Якщо не добрала одного балу? З англійської мови 22, з логіки 12, з права 34? Чи є ще шанси?
Влад
Для Елена: нет
Коментувати
Дмитрий
А если додаток дадут аж в августе, как быть? А если додаток дадут аж в августе, как быть?
Я Никто
Для Дмитрий: просить пдф, просити дпф
Коментувати
Галина
Як порахувати середній бал диплому бакалавра для вступу на магістратуру. У 100-бальній, чи рахувати добре, відмінно, задовільно. Як перевести в 20-ти бальну? Хто знає? Спасибі!
Галина
Для Галина: знайдіть на сайті вишу куди вступаєте правила вступу в магістратуру. Там все розписано
Коментувати
Рина
Чи можна вступати до магістратури за квотою (сирота)?
Влад
Для Рина: ні, пільги на магістратуру не діють
Коментувати
Аліна
Хочу запитати , які предмети потрібні для вступу на дизайнера ? У 2021 ?
Влад
Для Аліна: правила ступу 2021, додаток 4
Коментувати
Диана
Хочу запитати, а який пороговий бал на іспиті, вважається, що склав іспит?! У 20 році це було 11 правильних відповідей, а в цьому році скільки?
Ольга
Для Диана: це буде відомо, коли всі напишуть ЄВІ
Коментувати
Оля Ребенок
Я хочу стати ветеринарним лікарем в Національному університеті біоресурсів(Нубіп) . Біологія і хімія:179 і 180 , украінська-175, атестат- 9,5. Чи зарахують мені перемогу в обласній олімпіаді з англійськоі?
Наталія
Для Оля Ребенок: ні, моєму синові не зарахували. Сказали, що тільки за перемогу в міжнародних олімпіадах. Ну, і англійська сюди аж ніяк до Ваших предметів
Олекса
Оля, ти зробила правильний крок. Оцінки гарні.
Коментувати
Світлана
чи є при всупі на бюджет у магістратуру (напрям - станкова та монументальна скульптура) "нижній поріг" (чи планка) результату ЗНО з іноземної? )) Донька ЗНО склала, але це менше. ніж 125.
Анжеліка
Добрий день! А яким чином нараховуються додаткові бали за участь у олімпіадах та наукових конференціях?
Олег
Вступ у магістратуру у 2020 році проведіть за середнім балом без вступних іспитів та ЄВІ. Не треба щоб люди контактували. Нехай подають заяви в електронному вигляді. Зарахування теж можна здійснити в електронному (безконтактному для людей) вигляді. Це буде економія коштів та безпека людей.
Ага
Для Олег: давай всех шариковых возьмём в вузы, красота, потом они тебя полечат и на самолете покатают, ну если ....
.марія
А навчатися як по-вашому.. не дистанційно ж, сподіваюся. Адже на багатьох спеціальностя воно є недопустимим( наприклад медицина, сценічне мистецтво, фізична культура тощо)
399
Для Ага: давай всех шариковых возьмём в вузы, Они уже давно там.
Коментувати