Osvita.ua Бакалавр Вступ на бакалавра Строки вступу на бакалавра у 2019 році
Строки вступу на бакалавра у 2019 році

Строки формування рейтингових списків, прийому документів, конкурсного відбору та зарахування

Строки вступу на бакалавра у 2019 році

У цьому матеріалі зазначені строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання для здобуття ступеня молодшого бакалавра, бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти.

Вступ до закладів вищої освіти у 2019 році відбувається на підставі чинних Правил прийому на навчання до закладів вищої освіти, що затверджені наказом Міністерства освіти і науки України № 1096 від 11 жовтня 2018 року.

Вступники на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання подають заяви в електронній формі крім випадків передбачених п.1 розділу VI Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти.

ВСТУП НА ДЕННУ ФОРМУ НАВЧАННЯ

Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження до електронного кабінету необхідних документів розпочинається 01 липня 2019 року.

Медичні огляди та інші доконкурсні процедури, якщо це викликано установленими законодавством особливими умовами конкурсного відбору за відповідними конкурсними пропозиціями, проводяться до 9 липня 2019 року.

Прийом заяв та документів від вступників розпочинається 10 липня, крім вищих військових навчальних закладів (закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання), військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти.

Прийом документів закінчується:

  • о 18.00 годині 16 липня 2019 року — для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів;
  • о 18.00 годині 22 липня 2019 року — для осіб, які вступають тільки за результатами зовнішнього незалежного оцінювання.

Творчі заліки

Якщо для певної конкурсної пропозиції передбачено складання творчого заліку, то особа допускається до конкурсного відбору в разі успішного складання творчого заліку, який проводиться з 01 лютого 2019 року до дня завершення прийому документів на відповідну конкурсну пропозицію.

Творчі конкурси, вступні іспити та співбесіди

Творчі конкурси проводяться в кілька сесій з 01 по 10 липня (12 липня для спеціальності 025 «Музичне мистецтво») включно (для вступників на місця державного та регіонального замовлення за графіком, що має бути поданим 15 лютого на погодження до Міністерства освіти і науки України), у період з 11 по 22 липня можуть проводитись додаткові сесії творчих конкурсів для вступників, які вступають на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

Порядок реєстрації учасників творчих конкурсів, їх організація та проведення визначається Порядком проведення творчих конкурсів для вступу до закладів вищої освіти України. У творчих конкурсах мають право брати участь особи, які здобули документ про повну загальну середню освіту, або завершують її здобуття до 10 липня, що підтверджується довідкою відповідного закладу освіти.

Вступні іспити у закладах вищої освіти проводяться з 17 до 22 липня 2019 року включно.

Співбесіди у закладах вищої освіти проводяться з 17 до 19 липня 2019 року включно.

Строки прийому заяв, проведення творчих заліків та творчих конкурсів, співбесід, вступних іспитів, оприлюднення рейтингових списків з повідомленням про отримання чи неотримання вступниками права здобувати вищу освіту за державним замовленням, виконання вимог до зарахування на місця державного замовлення, зарахування вступників на місця державного замовлення та виключення заяв зарахованих на інші місця державного замовлення для осіб, які вступають на навчання для підготовки військових фахівців з вищою освітою, визначаються правилами прийому закладу освіти. Вищі військові навчальні заклади (заклади вищої освіти із специфічними умовами навчання) та військові підрозділи закладів вищої освіти забезпечують виключення заяв зарахованих на місця державного замовлення вступників з конкурсів на інші місця державного замовлення не пізніше 20 липня.

Оприлюднення рейтингових списків

Оприлюднення списків осіб, рекомендованих до зарахування за результатами співбесіди та за квотою-2, з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за кошти державного або регіонального бюджету (за державним або регіональним замовленням) здійснюється не пізніше 12.00 години 20 липня. Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного замовлення до 10.00 години 22 липня, а також подати письмову заяву про виключення заяв на інші місця державного замовлення. Зарахування цієї категорії вступників за державним замовленням відбувається не пізніше 15.00 години 22 липня. Заяви зарахованих осіб на інші місця державного замовлення виключаються впродовж 22 липня.

Формування рейтингових списків вступників, які вступають на основі результатів зовнішнього незалежного оцінювання, творчих конкурсів та вступних іспитів (у тому числі за квотою-1 та квотою-3, квотою-4), надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за кошти державного або регіонального бюджету (за державним або регіональним замовленням) здійснюються не пізніше 18.00 години 26 липня.

Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 18.00 години 31 липня.

Зарахування на навчання

Зарахування вступників за кошти державного або регіонального бюджету (за державним або регіональним замовленням) проводиться не пізніше 12.00 години 01 серпня 2019 року.

Зарахування на навчання вступників за рахунок цільових пільгових державних кредитів, за кошти фізичних та/або юридичних осіб — не пізніше 30 вересня 2019 року.

Переведення на вакантні місця державного, регіонального замовлення та на місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб на основі повної загальної середньої освіти — не пізніше 09 серпня.

Надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих для вступників, які вступають на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб на відкриті та фіксовані (закриті) конкурсні пропозиції здійснюється не раніше 12.00 години 01 серпня.

ВСТУП НА ІНШІ ФОРМИ НАВЧАННЯ (КРІМ ДЕННОЇ)

Строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання за іншими (крім денної) формами здобуття освіти за кошти державного або регіонального бюджету або за рахунок цільових пільгових державних кредитів не відрізняються від строків прийому документів на денну форму навчання.

Строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб визначаються правилами прийому закладу освіти, при цьому прийом документів починається не раніше 10 липня, тривалість кожної сесії прийому документів становить не більше 30 днів, зарахування проводиться не пізніше ніж через 15 днів після завершення чергової сесії прийому заяв та документів, протягом яких проводиться конкурсний відбір, але не пізніше 30 листопада 2019 року.

ВСТУП НА ОСНОВІ ОКР МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА

Для вступу на основі освітню-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за денною формою здобуття освіти прийом заяв та документів розпочинається 10 липня і закінчується о 18.00 годині 22 липня. Фахові вступні випробування проводяться з 23 липня до 30 липня.

ІНШІ УМОВИ

Для тих категорій вступників, для яких строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання не встановлені, визначаються правилами прийому закладу освіти. Реєстрація електронних кабінетів вступників закінчується 30 серпня.

Складено відповідно до положень Правил прийому на навчання до закладів вищої освіти у 2019 році.

Освіта.ua
19.06.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Валерій
Добрий день ! Чи можу я подати документи на заочне навчання на бакалавра , (учителя фізкультури?)
Александр
Здравствуйте, какого числа будут опубликованы списки рекомендованных на заочную форму?
Олександр
До якого числа можна вести документи у вуз бо пріорітету електронної заяви стоїть рекомендовано до зарахування фізичних та або юридичних осіб
'''
Для Олександр: питайте в приймальній комісії.
Коментувати
Христина
Чи можу я поступити на заочну форму навчання, якщо у заявці я вказувала тільки денну?
Віка
Чи буду я зарахована на бюджет , якщо привезла оригіналм документів після закінчення терміну подання оригіналів?
Таня
Чи можна раніше зазначеного терміну поселятися в гуртожиток першокурснику?Нам сказали 29-31 серпня. А чи можна скоріше?
Studentka
Якщо я вже подала документи і заплатила то чому пише ще все рекомендовано на контракт
.
Для Studentka: Бо у вашому закладі освіти ще не підписано накази про зарахування (і сплачувати навчання до появи такого наказу не рекомендується, бо офіційно вас ще не зараховано, а оплата за навчання, а не за те, щоб вас взяли до закладу освіти).
Коментувати
Аліна
Подала сьогодні документи на контракт, але мені сказали чекати до 8 серпня і коли у кабінеті буде статус рекомендовано до зарахування лише тоді їхати підписувати контракт. Питання ,а якщо не проходжу і на контракт чи не пізно буде подати до іншого вузу куди проходжу?
.
Для Аліна: Дивно, що сказали чекати 8 серпня, рекомендації будуть вже 1 серпня, а в багатьох закладах освіти 5-6 серпня вже будуть накази про зарахування на контракт. Але не варто хвилюватися, якщо на Вашу спеціальність не заповнюються платні місця, бо в такому разі Ви точно пройдете (можете подивитися рейтинги минулих років і перевірити, чи залишалося там багато незайнятих місць)
Коментувати
Інна
Для вступу на основі диплома молодшого спеціаліста до якого терміну треба подати оригінали документіа
юлія
На сайті ВНЗ в рейтингових списках (що вже подали оригінали) знаходяться абітурієнти з низькими балами. Навпроти їхніх прізвищ - Рекомендовано на вільні небюджетні місця. Чи означає це, що вони будуть зараховані? Бо якось буде несправедливо.... Виходить не залежно від балу, проходить той, хто перший надав оригінали документів.
Комментатор
Для юлія: вы же тоже Рекомендованы на эти места. Они же не зачислены, а рекомендованы! Если таких будет больше чем мест, то пройдут лучшие по баллам. С другой стороны-если вы решили там учиться, то чего тянуть? Несите документы
Коментувати
Anna1
Доброго дня, чи можна подавати документи на контракт якщо ще не дзвонили з університету , і я не знаю пройшла чи ні? Чи краще дочекати дзвінка ?
Комментатор
Для Anna1: лучше не ждать. Позвоните им сами или просто везите документы. В принципе, после 1 августа в кабинете будет рекомендация на контракт. Но народ уже подаёт документы полным ходом
Anna1
А якщо в списку 293 з 362 осіб , можна нести?
Лика
можна.
Коментувати
Світлана
Доброго дня! Якщо невспіли подавати заявку в електронному вигляді на вступ до закладу,чи можемо ми подавати документи власно до навчального закладу в серпні місці. На платну основу.
Комментатор
Для Світлана: нет
Галина
Для Світлана: спробуйте сьогодні в коледж
Olja
І я не подала документів, прогавила, то чекати вже наступного року для вступу?
Коментувати
Лариса
Підкажіть наступне. В коментарях я вичитала про необхідність подання довідки з місця проживання. В переліку документів такої довідки не вказано.. Лише йдеться про паспорт
Комментатор
Для Лариса: это для Теху кого ID карточка. Там нет прописки
Retro
Эта справка необходима, если есть нуждаемость в общежитии.
Retro
Не все вузы её просят
Коментувати
Лариса
Як саме проходить переведення на вакантні місця державного, регіонального замовлення, якіі зараховані на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб? Якщо перед нами на спеціальність не пройшли троє чоловік, в ми четверті, то чи реально, що ми можемо розраховувати на переведення, якщо кілька державних місць вивільниться по певним причинам?
Комментатор
Для Лариса: процедура для льготников. Смотрите правила приема
Retro
Это касается только льготников. Сначала вы заключаете контракт, причем в кратчайшие сроки. Далее среди всех льготников, пришедших на контракт, строится очередность по типу льготы и потом по среднему баллу (подробнее в правилах приема) и если есть места, которые должны были прийти в этот вуз, но абитуриенты не принесли оригиналы документов, то для специальностей поддерживаемых государством( есть установленный список) можно перевести на бюджет льготников (если их балл меньше проходного не более, чем на 15. Короче, очень много ЕСЛИ. Прочтите сами правила приёма на сайте конкретного вуза
Коментувати
Людмила
На юрид.факультет Шевченка , на контракт , коли можна подавати оригінали документів ???
Alin
Для Людмила: хоть сегодня. Прямо сейчас можешь.
Коментувати
Людмила
Добрий вечір , підкажіть , на контракт в Шевченка , на бо.факультет коли можна подавати ориг.документів
Олена
Доброго вечора)чи можу я вступити на заочну форму навчання, якщо заявку подала на денну?
Retro
Для Олена: на контракт. Бюджет для заочки уже распределен. Да и заявление, возможно, уже поздно добавлять. Лучше спросить в приемной комиссии
Коментувати
Диана
Доброго дня. Якщо на сайті "Вступ.ОСВІТА.UA" у моїй заяві пише "Не рекомендовано на бюджет", то я пройшла на контракт, чи ні?
Влад
Для Диана: як відвезти документи в вуз тоді взнати пройшли чи ні
Коментувати
Виктория
До какого числа нужно привезти документы на контракт?
Диана
Для Виктория: до 6 серпня
.
Для Диана: Не корректный ответ. В каждом ВУЗе свои сроки, нужно смотреть в правилах приёма
Коментувати
Оля
Мені рекомендовано у 2 навчальних закладах на бюджет. Я обираю Київ. Чи потрібно мені попередити інший заклад про те що до них я документи не везу? І що у них звільняється місце ?
user
Для Оля: Вітаю! Ви єдина в Україні, хто отримав більше однієї рекомендації на бюджет. Решті абітурієнтів не пощастило ;-(
Комментатор
Этого не может быть. Рекомендация даётся только одна. Смотрите в кабинете Ане в вузах
Retro
У вас осталось три дня, чтоб отвезти документы, иначе без бюджета останетесь
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!