Що таке «фіксована» конкурсна пропозиція

У фіксованих конкурсних пропозиціях кількість місць державного замовлення заздалегідь визначена

Що таке «фіксована» конкурсна пропозиція

Конкурсна пропозиція – це пропозиція закладу вищої освіти, щодо кількості місць для прийому вступників на певну спеціальність, яка включає інформацію про форму та строки навчання, конкурсні предмети тощо. Конкурсна пропозиція може бути відкрита (широкий конкурс), фіксована та небюджетна (контракт).

Фіксована конкурсна пропозиція – це конкурсна пропозиція із заздалегідь визначеною кількістю місць для навчання за кошти державного або місцевого бюджету (бюджетних місць).

У фіксованих конкурсних пропозиціях кількість бюджетних місць заздалегідь визначена і надається вступникам з найкращими балами, які подали заяву саме на цю конкурсну пропозицію.

Цим вона відрізняється від відкритої конкурсної пропозиції, де кількість бюджетних місць у закладі вищої освіти залежить насамперед від кількості вступників з найкращими балами, які його обрали (адресне розміщення держзамовлення).

Вид кожної конкурсної пропозиції в усіх закладах освіти України вказано на сайті Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA».

«Вступ.ОСВІТА.UA»

Для отримання оперативної інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
15.03.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
Де можна подивились кількість бюджетних місць на фіксовану КП спеціальність 022 дизайн
Mixa
Для Оксана: Ес найдешь напиши
Коментувати