Вступники вже подали майже 500 тисяч заяв до вишів

Вступ.ОСВІТА.UA продовжує інформування громадськості щодо перебігу вступної кампанії

Вступники вже подали майже 500 тисяч заяв до вишів

В Україні триває подача вступниками електронних заяв про вступ до закладів вищої освіти.

Станом на ранок 15 липня в Єдиній державній базі з питань освіти зареєстровано більше 482 тисяч заяв вступників, які вступають на бакалавра або медичного магістра на базі повної загальної середньої освіти.

Більшість заяв подано до вишів столиці - понад 145 тисяч.

Також популярними серед абітурієнтів є заклади вищої освіти Харкова (64 тисячі заяв), Львова (50 тисяч), Дніпра (39 тисяч) і Одеси (32 тисячі).

Вступники, які вступають до вишів після отримання базової загальної середньої освіти (9 клас) подали понад 196 тисяч заяв.

З метою оперативного інформування вступників, батьків та громадськості про конкурсну ситуацію у вишах, Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» продовжує публікацію рейтингових списків вступників, які подають заяви до закладів вищої освіти України.

Оновлення даних системи відбувається тричі на добу.

Також на сайті інформаційної системи доступна інформація про конкурсні пропозиції від всіх закладів вищої освіти, що здійснюють прийом абітурієнтів для здобуття ступенів молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра, бакалавра або магістра.

Окрім цього відкрита інформація про конкурсні предмети для вступу на різні спеціальності, ліцензовані обсяги, коефіцієнти, що застосовуються до конкурсних балів вступника та статистична інформація вступної кампанії минулого року, яка допоможе абітурієнтам зорієнтуватись та оцінити можливості вступу на бюджет на ту чи іншу спеціальність у кожному закладі освіти.

ВСТУП.ОСВІТА.UA

Додаткова інформація для вступника

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
15.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Алексей Поляков
Понизити порогові бали ЗНО 2019 для вступу до магістратури, до балів, які були у 2018 році. Електронні петиції — Офіційне інтернет-представництво https://petition.president.gov.ua/petition/65934 Будь-ласка підпишить петицію. Разом - ми сила!
Алексей Поляков
РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВА НА ВИЩУ ОСВІТУ Просимо переглянути та вимагаємо від членів фахових комісій з питань оцінювання виконання завдань з блоків ЄФВВ та ЄВІ перерахування мінімальної кількості тестових балів (порогових), які за виконання завдань відповідного блоку може отримати вступник https://petition.president.gov.ua/petition/66014... Будь-ласка підпишить петицію. Разом - ми сила!
Анна
Подскажите пожалуйста мне одной только звонят из универа приглашают к ним , или они всем звонят
ОЛЕНА
Щире дякую МОН за те, що в цьому році при вступі не враховується бал атестата, тому що мені минулого року було надзвичайно образливо побачити, що, ті хто мав середній бал атестату 12, ЗНО здали на 140-150 балів, в мене в атестаті з предметів ЗНО 8 та 9, а саме ЗНО здала 195-191 бал ( з чотирьох предметів, включаючи такі складні предмети, як математика та англійська мова з непростим звуком на аудіюванні). Коли я прийшла до школи вияснити, чому такі оцінки, вчитель з ухмилкою сказала: "Ну що ж поробиш, головне, що ЗНО прекрасно написано". Так, але через таких вчителів, які за гроші завищують оцінки, тим хто їм заплатив, і занижують тим хто дійсно знає предмет, я пів року не отримувала стипендії, тому що не вистачило 0.1 бала. Також після неприємної розмови з вчителькою, дивлячись в свій атестат, де з чотирьох предметів в атестаті-8 балів, а в іншій графі атестату з чотирьох предметів за ЗНО 12 балів чорним по білому виведено, я подумала: щось в цій системі освіти не так. Також відразу перед очима промайнув весь навчальний рік: які розумні в цьому році стали відмінники!!!( тобто ті, які претендують не медаль) одні 12 зі всіх предметів, все чудово, все просто прекрасно !!! А після складання ЗНО на скромну оціночку 6, цим псевдовідмінникам навіть срібна медаль не дісталась, і найголовніше, вони і далі платять немалі кошти, спочатку шкільним вчителям за оцінки, а тепер на ПЛАТНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ У ВНЗ. Так що МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ ЩЕ РАЗ ВЕЛИКЕ вам спасибі за неврахування балу атестату при вступі у цьому році.Тепер, кому потрібно куплені 12 балів в атестаті, будь ласка КУПУЙТЕ НА РАДІСТЬ.
Вася
Для ОЛЕНА: Умничка, все правильно!
нап
Дякувати потрібно не мон, а вузу, який коефіцієнт для атестату прирівняв до 0. Бо ліньки перераховувати середні бали.
нап
Панянка Олена вчилася у Львові, чи я помиляюсь?
Коментувати