Пошук спеціальностей у всіх вишах України

Інформаційна система Вступ.ОСВІТА.UA надає можливість пошуку конкурсних пропозицій у закладах вищої освіти

Пошук спеціальностей у всіх вишах України

Скориставшись сервісом пошуку спеціальностей на сайті Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA» абітурієнти можуть знайти конкурсні пропозиції 2019 року в усіх закладах вищої освіти України.

За допомогою пошуку можна окремо знайти спеціальності для здобуття освітньо-кваліфікаційних рівнів молодшого спеціаліста, бакалавра або магістра.

Також, вступникам пропонується зручний фільтр конкурсних пропозицій за галуззю знань та назвою спеціальності.

Окрім цього, абітурієнти можуть скористатись пошуком конкурсних пропозицій за предметами ЗНО або іншими вступними випробуваннями.

На сайті розміщено 77000 конкурсних пропозицій 2019 року, на які здійснюватиметься набір вступників у всіх закладах вищої освіти України.

ЗНАЙТИ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
11.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
darkness
Дизайнерський напрям: 132 Матеріалознавство Магістр / Бакалавр/ ЛО 60 / Фіксована Освітня програма: Промислова естетика і сертифікація виробничого обладнання Факультет: Механіко-машинобудівний факультет https://vstup.osvita.ua/y2019/r5/36/613602/
989
Для darkness: це Ви до чого?
Коментувати
D
З’явились спеціальності на ОКР "Молодший бакалавр" https://vstup.osvita.ua/spec/6-40-1/