Osvita.ua Вступна кампанія Де дивитись рейтинговий список абітурієнтів?
Де дивитись рейтинговий список абітурієнтів?

Рейтингові списки абітурієнтів публікуватимуться на сайті інфосистеми Вступ.ОСВІТА.UA

Де дивитись рейтинговий список абітурієнтів?

Під час вступної кампанії 2019 року рейтингові списки абітурієнтів у всіх навчальних закладах України публікуватимуться на сайті інформаційної системи Вступ.ОСВІТА.UA.

Онлайн-платформа створена у 2017 році з метою забезпечення відкритості та прозорості при проведенні прийому до закладів вищої освіти та інформування абітурієнтів, їх батьків, освітніх експертів та інших зацікавлених осіб про перебіг вступної кампанії.

Рейтингові списки абітурієнтів публікуватимуться за кожною спеціальністю окремо у період, коли відбувається подання заяв про вступ до закладів вищої освіти та зарахування вступників на навчання (липень-серпень 2019 року).

У рейтингових списках зазначатимуться конкурсні бали, результати вступних іспитів та сертифікатів ЗНО, інша інформація, що необхідна для повного інформування зацікавлених осіб про перебіг вступної кампанії.

Інформація, що розміщена на сайті інформаційної системи, отримана з Єдиної державної бази з питань освіти на підставі укладених договорів із Державним підприємством «Інфоресурс».

Сьогодні на сайті розміщена інформація про всі заклади вищої освіти в Україні, що здійснюють прийом абітурієнтів на навчання для здобуття ступеня молодшого спеціаліста, бакалавра та магістра.

По кожному закладу вищої освіти надається інформація про спеціальності та освітні програми, за якими здійснюється підготовка фахівців, контактна інформація тощо.

Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» також надає статистичні дані вступної кампанії минулого року по кожному закладу вищої освіти України.

Вступ.ОСВІТА.UA

Освіта.ua
03.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Катерина
Добрий день, підскажіть, будь ласка: не розумію, а що, якщо я трішки недотягую бюджет(наприклад,бюджетних місць 15,а я 17 за рейтингом), і мені рекомендовано контракт 26 липня, але хтось відхилить пропозицію з того рейтингу і я буду вже 14,наприклад. Мені дадуть бюджет? І як вони це розраховують все?
Мама
Для Катерина: Ні Вам бюджет не дадутью Ці місця пропадають нажаль.
Коментувати
Марія
Добрий вечір. У вівторок через університет подала заяву, мене ще й досі немає у списках. Це нормально?? Електронний кабінет не проводить через розбіжності прізвищ.
Олеся
Підкажіть,будь-ласка,я подала заявки на бюджет,статуси заявок "допущено", але в рейтингових списках мене немає? Чи варто хвилюватись, бо з моменту подачі заяв пройшло більше доби?
Ірина
Підкажіть, будь ласка, в чому різниця статусів заяви" допущено" (допущено до конкурсу на бюджет-контракт) та "зареєстровано"(у закладі освіти, приймається рішення про допуск до конкурсу...) Заява вже в конкурсі, перевіряла по рейтингах, статус- "зареєстровано", в інших вузах- "Допущено"
Наталія
Для Ірина: Допущено означає, що заява прийнята, а зареєстровано, то ще на розгляді.Згодом зміниться на рекомендовано бюджет або рекомендовано контракт. Студент тоді обирає куди везти документи у який вуз хоче поступити.
Коментувати
Вікторія
Доброго дня, підкажіть,якщо 1 та 2 пріоритет віддали у вуз де мала імовірність вступу,якщо їх удалити заява з 3 пріоритетом буде іти як з першим?тут десь писали не можу знайти?!
Наталія
Для Вікторія: При видаленні пріоритету скасовується заява. То краще нічого не міняти нічого не видаляти. Доречі, донька поступила тогоріч із п’ятою пріоритетністю у вуз ще й на бюджет. Так що пріоритетність великого значення не дає. Головне бали.
Вікторія
Дякую!
Коментувати
Катерина
В моїй електронній заяві зазначено, що вона потребує уточнення вступником, а саме: «Просимо надіслати скановану копію Додатка до свідоцтва з серією та номером». Куди я повинна надіслати цю копію?
Наталія
Для Катерина: Копію додаєте через особистий кабінет або, як у нашому випадку, через електронну. Повірте скоро буде гонитва за абітурієнтами вони особисто почнуть дзвонити, уточняти, пропонувати, залучати, пропагувати.
Коментувати
Наталія
В кого більша ймовірністьзарахування на навчання - якщо високий бал і нижча пріорітетність, чи в кого нижчий бал і пріорітетність 1 ?
Віталік
Для Наталія: В кого вищий бал і нижчий пріоритет
Оксана Руденко
В кого вищий бал і вищий пріоритет
Наталія
Бал має найважливіше значення. Навіть медаль не дає гарантії пройти на бюджет. Головне ЗНО і середній бал атестату.
Коментувати
Абітурієнт
Уже цілу добу у системі "Вступ" статус "Заява надійшла з сайту", інші заяви змінили статус на "Зареєстровано", на "Допущено". Підкажіть, будь ласка, який порядок розгляду (реєстрації) заяв , хвилюємося, що за добу наша заява не розглядалася.
Віталік
Для Абітурієнт: Да, немає різниці: раніше вашу заяву приймуть, чи пізніше.
Коментувати
Віталій
Як можна здійснити пошук заяв по Прізвище Ім’я По батькові абітурієнта 2019? .
Оксана
Для Віталій: абіт пошук
Коментувати
Оксана
А де можна подивитись всеукраїнські рейтинги по спеціальностям? Без поділу на ВУЗи
...
Для Оксана: абіт пошук. Там будуть всі дані.
Оксана
Дуже дякую! Але виникли нові питання. Виявила розбіжність не по одному студенту! Наприклад, ШИРОКИЙ КОНКУРС 125 КІБЕРБЕЗПЕКА №45 Левадна А. С. Мене зацікавив її пріоритет 4. Думаю, з такими балами (198) де їй відмовили? Набираю її в пошук як абітурієнта - і оп пріоритет 1. І так багато....
Влад
Оксана, вона вступила за 1 пріоритетом на спеціальність 121. Все там правильно. А на 4 пріоритеті 125 заява вже анулювалась, так як вона пройшла по першому
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!