Робота з е-кабінетом вступника: помилки при реєстрації

Основні помилки при реєстрації електронного кабінету вступника та порядок дій для їх виправлення

Робота з е-кабінетом вступника: помилки при реєстрації

Помилка 1.1.

Текст помилки: «Помилка при реєстрації: сертифікат НМТ (сертифікат ЗНО минулих років) не знайдено. Перевірте правильність введених даних. У разі їх коректності дійте у відповідності до пункту інструкції П1.1».

У реєстрі сертифікатів ЗНО не знайдено сертифіката з параметрами вступника. Вступник наполягає, що в нього діючий сертифікат.

Порядок дій:

Вступник надсилає на електронну пошту технічного адміністратора системи (vstup@inforesurs.gov.ua) лист з темою: «Помилка при реєстрації П1.1».

До листа додаються: сканкопія (фото) сертифіката ЗНО (з номером, піном, роком видачі) та скріншот з помилкою. Для сертифікатів НМТ – скрін повідомлення УЦОЯО.

За результатами перевірки технічний адміністратор повідомляє про додання дійсного сертифіката в реєстр або про недійсність сертифіката.

Помилка 1.2.

Текст помилки: «Помилка при реєстрації: документ не знайдено у Реєстрі документів про освіту. Перевірте правильність введених даних. У разі їх коректності дійте у відповідності до пункту інструкції П1.2».

У реєстрі документів про освіту не знайдено свідоцтва/атестата з параметрами, вказаними вступником. Вступник наполягає, що в нього діюче свідоцтво/атестат про ПЗСО.

Порядок дій:

Вступник надсилає на електронну пошту технічного адміністратора системи (vstup@inforesurs.gov.ua) лист з темою: «Помилка при реєстрації П1.2».

До листа додаються: сканкопія (фото) свідоцтва/атестата (з ПІБ, серією, номером, датою видачі) та скріншот з помилкою.

За результатами перевірки технічний адміністратор повідомляє про додання в Реєстр документів про освіту інформації щодо свідоцтва/атестата про ПЗСО вступника або про неможливість це зробити (із зазначенням причини).

Помилка 1.3.

Текст помилки: «Помилка при реєстрації: вказано анульований документ про освіту. Перевірте правильність введених даних. У разі їх коректності дійте у відповідності до пункту інструкції П1.3».

У реєстрі документів про освіту свідоцтво/атестат з параметрами вступника позначений як анульований. Вступник наполягає, що в нього діюче свідоцтво/атестат.

Порядок дій:

Вступник надсилає на електронну пошту технічного адміністратора системи (vstup@inforesurs.gov.ua) лист з темою: «Помилка при реєстрації П1.3».

До листа додаються: сканкопія (фото) свідоцтва/атестата (з ПІБ, серією, номером, датою видачі) та скріншот з помилкою.

За результатами перевірки технічний адміністратор повідомляє про додання дійсного свідоцтва/атестата в реєстр або про недійсність свідоцтва/атестата.

Помилка 2.1.

Текст помилки: «Помилка при реєстрації: у вступника в ЄДЕБО вказано інший діючий сертифікат НМТ (ЗНО) зазначеного року видачі. Перевірте правильність введених даних. У разі їх коректності дійте у відповідності до пункту інструкції П2.1».

В даних вступника, що вже містяться в ЄДЕБО, наявне свідоцтво/атестат про ПЗСО, але вказано інший діючий сертифікат ЗНО зазначеного року видачі. Вступник наполягає, що саме в нього діючий сертифікат.

Порядок дій:

Вступник надсилає на електронну пошту технічного адміністратора системи (vstup@inforesurs.gov.ua) лист з темою: «Помилка при реєстрації П2.1».

До листа додаються: сканкопії (фото) свідоцтва/атестата (з ПІБ, серією, номером, датою видачі), сертифіката (з ПІБ, номером, піном, роком видачі), паспорта/документа, що посвідчує особу (з ПІБ, датою народження, серією, номером), та скріншот з помилкою.

За результатами перевірки технічний адміністратор повідомляє про додання дійсного сертифіката в дані вступника, що містяться в ЄДЕБО, або про недійсність сертифіката.

Помилка 2.2.

Текст помилки: «Помилка при реєстрації: у вступника в ЄДЕБО вказано інший діючий документ про освіту. Перевірте правильність введених даних. У разі їх коректності дійте у відповідності до пункту інструкції П2.2».

В даних вступника, що вже містяться в ЄДЕБО, наявний сертифікат НМТ (ЗНО), але вказано інше діюче свідоцтво/атестат. Вступник наполягає, що саме в нього діюче свідоцтво/атестат.

Порядок дій:

Вступник надсилає на електронну пошту технічного адміністратора системи (vstup@inforesurs.gov.ua) лист з темою: «Помилка при реєстрації П2.2».

До листа додаються: сканкопії (фото) свідоцтва/атестата (з ПІБ, серією, номером, датою видачі), сертифіката (з ПІБ, номером, піном, роком видачі), паспорта/документа, що посвідчує особу (з ПІБ, датою народження, серією, номером), та скріншот з помилкою.

За результатами перевірки технічний адміністратор повідомляє про додання дійсного свідоцтва/атестата в дані вступника, що містяться в ЄДЕБО, або про недійсність свідоцтва/атестата.

Помилка 3.1.

Текст помилки: «Помилка при реєстрації: в даних вступника, що містяться в ЄДЕБО, є розбіжності з даними вказаного сертифіката НМТ (ЗНО). Перевірте правильність введених даних. У разі їх коректності дійте у відповідності до пункту інструкції П3.1».

Дані вступника, що вже містяться в ЄДЕБО, не повністю відповідають даним вказаного сертифіката НМТ (ЗНО). Вступник наполягає, що саме в його сертифікаті дійсні дані.

Порядок дій:

Вступник надсилає на електронну пошту технічного адміністратора системи (vstup@inforesurs.gov.ua) лист з темою: «Помилка при реєстрації П3.1».

До листа додаються: сканкопії (фото) свідоцтва/атестата (з ПІБ, серією, номером, датою видачі), сертифіката (з ПІБ, номером, піном, роком видачі), паспорта/документа, що посвідчує особу (з ПІБ, датою народження, серією, номером), та скріншот з помилкою.

За результатами перевірки технічний адміністратор повідомляє про додання дійсного сертифіката в дані вступника, що містяться в ЄДЕБО, або про недійсність сертифіката НМТ (ЗНО).

Помилка 3.2.

Текст помилки: «Помилка при реєстрації: в даних вступника, що містяться в ЄДЕБО, є розбіжності з даними вказаного документа про освіту. Перевірте правильність введених даних. У разі їх коректності дійте у відповідності до пункту інструкції П3.2».

Дані вступника, що вже містяться в ЄДЕБО, не повністю відповідають даним вказаного документа про освіту. Вступник наполягає, що саме в його документі дійсні дані.

Порядок дій:

Вступник надсилає на електронну пошту технічного адміністратора системи (vstup@inforesurs.gov.ua) лист з темою: «Помилка при реєстрації П3.2».

До листа додаються: сканкопії (фото) свідоцтва/атестата (з ПІБ, серією, номером, датою видачі), сертифіката (з ПІБ, номером, піном, роком видачі), паспорта / документа, що посвідчує особу (з ПІБ, датою народження, серією, номером), та скріншот з помилкою.

За результатами перевірки технічний адміністратор повідомляє про додання дійсного сертифіката в дані вступника, що містяться в ЄДЕБО, або про недійсність свідоцтва/атестата.

Помилка 3.3.1.

Текст помилки: «Помилка при реєстрації: в даних вступника, що містяться в ЄДЕБО, є розбіжності в даті народження, вказаній у документі про освіту та сертифікаті НМТ (ЗНО). Перевірте правильність введених даних. У разі їх коректності дійте у відповідності до пункту інструкції П3.3.1».

Не пройдено перевірку на створення картки фізичної особи (щодо співпадіння дати народження в документі про ПЗСО та сертифікаті НМТ (ЗНО), обидва документи до карток інших осіб в ЄДЕБО не додавались). Вступник наполягає, що це його документи про ПЗСО та сертифікат НМТ (ЗНО).

Порядок дій:

Якщо помилку в даті народження виявлено у сертифікаті НМТ, вступник звертається до Регіонального представництва УЦОЯО для виправлення помилки в даті народження.

Якщо помилку в даті народження виявлено в сертифікаті ЗНО за 2019-2021 роки або в документі про освіту, вступник надсилає на електронну пошту технічного адміністратора системи ([email protected] ) лист з темою: «Помилка при реєстрації П3.3.1».

До листа додаються: сканкопії (фото) свідоцтва/атестата про ПЗСО (з ПІБ, серією, номером, датою видачі), сертифіката (з ПІБ, номером, піном, роком видачі), паспорта/документа, що посвідчує особу (з ПІБ, датою народження, серією, номером), та скріншот з помилкою.

За результатами перевірки технічний адміністратор виправляє помилку в даті народження у документі про ПЗСО та повідомляє вступнику про можливість створення електронного кабінету.

Помилка 3.3.2.

Текст помилки: «Помилка при реєстрації: в даних вступника, що містяться в ЄДЕБО, є розбіжності в ПІБ, вказаними в документі про освіту та сертифікаті НМТ (ЗНО). Перевірте правильність введених даних. У разі їх коректності дійте у відповідності до пункту інструкції П3.3.2».

Не пройдено перевірку на створення картки фізичної особи (щодо співпадіння ПІБ (ІБ) у документі про ПЗСО та сертифікаті НМТ (ЗНО), обидва документи до карток інших осіб в ЄДЕБО не додавались). Вступник наполягає, що це його документи про ПЗСО та сертифікат НМТ (ЗНО).

Порядок дій:

Якщо виявлено помилку в ПІБ у сертифікаті НМТ (ЗНО), вступник звертається до Регіонального УЦОЯО для виправлення помилки в сертифікаті НМТ (ЗНО).

Якщо виявлено помилку в документі про освіту, вступник надсилає на електронну пошту технічного адміністратора системи ([email protected] ) лист з темою: «Помилка при реєстрації П3.3.2».

До листа додаються: сканкопії (фото) свідоцтва/атестата про ПЗСО (з ПІБ, серією, номером, датою видачі), сертифіката ЗНО (з ПІБ, номером, піном, роком видачі), паспорта/документа, що посвідчує особу (з ПІБ, датою народження, серією, номером), та скріншот з помилкою.

За результатами перевірки технічний адміністратор надає вступнику можливість створення електронного кабінету. Разом з тим, у разі зарахування на навчання, вступник повинен у визначений закладом освіти строк надати дублікат документа про ПЗСО з виправленим ПІБ (замовлення здійснює заклад освіти, який видав цей документ. Дублікат доцільно отримати, навіть якщо Вас не зараховано!).

Помилка 3.3.3.

Текст помилки: «Помилка при реєстрації: в ЄДЕБО відсутні дані, вказані в документі про ПЗСО та/або сертифікаті НМТ (ЗНО). Перевірте правильність введених даних. У разі їх коректності дійте у відповідності до пункту інструкції П3.3.3».

В ЄДЕБО є картка особи з ПІБ та датою народження вступника. Разом з тим, картка не містить дані вказаних вступником документа про ПЗСО та сертифіката ЗНО. Вступник наполягає, що в його документах дійсні дані.

Порядок дій:

Як правило, у таких випадках в існуючій в ЄДЕБО картці особи наявне свідоцтво про народження або свідоцтво про БЗСО вступника. У вікні реєстрації електронного кабінету для підтвердження, що в ЄДЕБО вже наявна його картка особи, вступнику пропонується внести їх дані у формі «Додаткова інформація для ідентифікації» – у разі успішного результату вступник продовжує створення електронного кабінету.

Якщо дані не підтверджено – вступник надсилає на електронну пошту технічного адміністратора системи ([email protected] ) лист з темою: «Помилка при реєстрації П3.3.3».

До листа додаються: сканкопії (фото) свідоцтва/атестата про ПЗСО(з ПІБ, серією, номером, датою видачі), сертифіката ЗНО (з ПІБ, номером, піном, роком видачі), а також сканкопію свідоцтва про народження або свідоцтва про базову загальну середню освіту (з ПІБ, серією, номером). Крім того, скріншот з помилкою.

За результатами перевірки технічний адміністратор повідомляє щодо можливості створення електронного кабінету.

Для отримання оперативної інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
20.06.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Кирил
А скільки часу триває перевірка технічного адміністратора ?(Через який проміжок часу надсилають відповідь)…………………………………………………………………
Неоніла
Доброго дня. Чому немає відповіді на лист? Помилка М1.2. Відправляла лист 9 серпня. Якщо не зареєструватися до 16.08 , пізніше реєстрація можлива?
Назар
В мене показує помилку п4.1 підкажіть будь ласка як діяти…………………………... …………………………………?... ??………………………………??... ?…………………………………... …………………………………?... ??………………………………??... ?………………….....
Вова
Чому так довго не відповідають? Чекаю 4 день помилка п3.1. Скільки ще потрібно чекати?
Алінв
Добрий день , помилка про особу що зареєстрована в селі та у поточному році здобула середню освіту в закладі освіти,що знаходяться на території села
Тетяна
Добрий день! Не відображається другий документ про освіту. Підкажіть, що треба зробити. Дякую!
Юлія
Помилка М4.2 ( розбіжність паспортних даних), підкажіть будь ласка як виправити?
007
Для Юлія: читати умови вступу перш ніж подавати заяви. Якщо Ви змінювали прізвище, то не можете подати через кабінет заяву. Лише йти нозями
Сантьяго Ельке Сальве
Для 007: Хех хлопчик не будь занадто розумним, краще допоможи, або зовсім не пиши дурниці)
Коментувати
Діана
Доброго дня помилка М4.2 при введені паспортних даних. Як її виправитию.дані введені правильно.
Юлія
Для Діана: в мене таке ж, як виправили помилку?
Коментувати
Аня
Доброго дня, в мене помилка М3.1, лист на електронну пошту відправила, скільки часу займає перевірка і в кого була також така ситуація, чи вдалось виправити помилку?
Віктория
Маю помилку М4.2 при введені паспортних данних. Все введено правильно, перевіряла багато разів. Хтось мав таку помилку? Як її вирішити?
Юлія
Для Віктория: в мене таке ж, як вирішили питання?
Сантьяго Ельке Сальве
Для Віктория: така проблема виникає якщо ви міняли свій паспорт Можна вирішити знайти дані старого паспорта,. У разі їх коректності дійте у відповідності до порядку, визначеному в Інструкції помилка Б4.2». Існує картка фізичної особи в ЄДЕБО з вказаним документом про освіту, але особа не може пройти додаткову ідентифікацію, хоча наполягає, що правильно вносить дані. В картці фізичної особи можуть бути застарілі документи, що посвідчують особу або може бути картка іншої особи. Вступник надсилає на електронну пошту технічного адміністратора системи ([email protected]) лист з темою: «Помилка при реєстрації Б4.2». До листа додаються: сканкопії (фото) свідоцтва про БСО (з ПІБ, серією, номером, датою видачі), паспорта/документа, що посвідчує особу (з ПІБ, датою народження, серією, номером) та скріншот з помилкою. У тексті листа, рекомендуємо вказувати контактний номер телефону
Коментувати
Екатерина
Добрый день! При регистрации электронного кабинета показывает ошибку М4.6.3. О чем эта ошибка и как можно решить этот вопрос? Заранее благодарю!
Natalia
Для Екатерина: пишіть у приймальну комісію обраного ВНЗ, вони можуть допомогти, дякую.
Коментувати
Оксентюк надія
Добрий день.Маю таке питання. В електронному кабінеті в розділі «сертифікат нмт» вписав пароль та логін (повідомлення від УЦОЯО) , але ще на той момент не мав результатів НМТ. Зараз я їх бачу на інформаційній сторінці ЛРЦОЯ , коли вони з’являться на сайті вступника?
Ольга
Не можу подати документи , пише «функціонал тимчасово не доступний» , в когось було таке ??
Анна
Для Ольга: У мене теж таке. Ви уже вирішили цю проблему?
Коментувати
назар
помилка П1.1 написав на електронну пошту чому ніхто не відписує скільки можна чекати, будь ласка відпишіть
Terlop
Як довго треба очікувати відповідь на пошту? 2 дні вже пройшло, а я так нічого не отримав.
Василь
Помилка при реєстрації П 1.2, написав на електронну пошту, чому ніхто не відповідає?
Захар
Доброго дня. Що робити, якщо замість додатку випадково завантажили фотокартку? Допоможіть, будь ласка!
Коментатор
Для Захар: написати на електронну пошту приймальної комісії ЗВО
Коментувати
Наталя
Доброго ранку. Що робити, якщо замість додатку випадково завантажили свідоцтво? Підкажіть, будь ласка.
Онуфрак Оксана Дмитрівна
Чому пише заборонено подавати заяви на конкурсну пропозицію, яка не пройшла перевірку на наявність виділених дерзамовником обсягів?
Абітурієнт 2021
Рекомендований калькулятор середнього балу атестату працює не вірно! Зверніть увагу Оцінки 7 7 8 8 11 10 11 10 9 8 9 8 8 8 12 10 12 12 Звичайним рахунком 168/18=9.33 Гарно рекоменодаваное Міністерством 9.2 Жутко , чому нас зневажають...
Тарас
Для Абітурієнт 2021: Вніс ваші оцінки до калькулятора з електронного кабінету і в результаті отримав 9,3, тобто правильний результат. Отже, калькулятор працює належним чином. А помилка у Вас, можливо, виникла тому, що Ви неправильно внесли власні оцінки до таблиці калькулятора.
Коментувати