Статус заяви вступника: як відслідковувати

Вступники, які подали заяву до закладу освіти, мають можливість перевірити статус своєї заяви

Статус заяви вступника: як відслідковувати

Відслідковувати весь процес проходження своєї електронної заяви до закладу вищої освіти вступник може через її статус.

Статус заяви змінюється в електронному кабінеті вступника та на сайті Вступ.ОСВІТА.UA.

Статуси можуть бути такими:

Зареєстровано в ЄДЕБО

Цей статус підтверджує факт подання електронної заяви до обраного закладу вищої освіти.

Потребує уточнення вступником

Заяву прийнято до розгляду вишем, але її дані потребують уточнення (якого саме – зазначає заклад вищої освіти).

Скасовано вступником

Подана електронна заява вважається такою, що не подавалась, якщо її скасовано вступником в особистому електронному кабінеті до моменту присвоєння заяві статусу «Зареєстровано у закладі освіти» або «Потребує уточнення вступником». У такому випадку можливо скасувати заяву на бюджет без втрати пріоритету і подати замість неї нову.
Після присвоєння заяві вказаних статусів можливе лише скасування заяви зі статусом «Скасовано вступником (без права подання нової заяви з такою самою пріоритетністю)».

Зареєстровано у закладі освіти

Заяву прийнято до розгляду.

Допущено до конкурсу

Заяву допущено до участі у конкурсі на бюджетну або контрактну форму навчання.

Допущено до конкурсу (навчання за кошти фізичних і юридичних осіб)

Заяву допущено до участі у конкурсі на контракт.

Відмовлено закладом освіти

Заяву не допущено до участі в конкурсі на підставі рішення приймальної комісії закладу освіти.

Скасовано закладом освіти

Заяву скасовано закладом освіти за рішенням приймальної комісії (у разі виявлення технічних помилок, зроблених під час внесення даних до ЄДЕБО).

Рекомендовано до зарахування

Вступник пройшов конкурсний відбір і рекомендований до зарахування на бюджетне місце.

Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти фізичних і юридичних осіб)

Вступника рекомендовано до зарахування на контракт.

Включено до наказу

Вступника зараховано на навчання до закладу вищої освіти.

Включено до наказу (навчання за кошти фізичних і юридичних осіб)

Вступника зараховано на навчання контракт.

Скасовано (у зв’язку із зарахуванням на бюджет)

Подана заява вважається такою, що не подавалась, якщо вступника включено до наказу про зарахування на навчання за державним або регіональним замовленням.

БІЛЬШЕ ПРО ВСТУПНУ КАМПАНІЮ

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
22.07.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Andriana
Що означає статус "Допущено до конкурсу" і "Зареєстровано в закладі освіти"?? Скільки часу мені чекати щоб статус змінився??
Andriana
Якщо до 5 вересня мені прийде, що я не зарахована, не пройшда конкурсного відбору, то що мені робити? Вступна кампанія закінчена, а тест зданий успішно
Оля
Зателефонували мені що пройшла на бюджет, сказали щоб я привезла документи, я вже їх заповнила але ще досі не змінився статус в електронній заявці, чому це так?Може бути так що вони передумали?
Роман
Для Оля: Слідкуйте за статусами заяв у Вашому кабінеті вступника. Коли в кабінеті побачите статус "Рекомендовано на бюджет", тоді подавайте документи до того закладу, до якого буде статус заяви "Рекомендовано". Також подивіться у правилах прийому до того закладу терміни оприлюднення списків рекомендованих до зарахування - якщо термін ще не настав, то будь-які телефонні розмови можете просто ігнорувати. На жаль, деякі недобросовісні працівники приймальних комісій вводять абітурієнтів в оману, обіцяючи зарахування на бюджет без відповідного статусу заяви, приймають документи і потім дуже довго їх не повертають, що приводить до неможливості вчасно виконати умови вступу за рекомендованою до зарахування заявою, і таким чином абітурієнт втрачає бюджетне місце і змушений вступати на контракт. Тому до появи статусу "Рекомендовано на бюджет" не подавайте документи до жодного закладу, що б по телефону Вам не говорили.
Коментувати
Діана
Підкажіть будь ласка , якщо у електронному кабінеті відображає "зареєстровано у закладі освіти , це кінцевий статус чи він ще буде змінюватися?
Галина
Для Діана: звісно буде. Буде "допущено" потім "рекомендовано". Або в гіршому випадку "відхилено"
Коментувати
Ліна
Який конкурс проходять на контракт (спеціальність право) і коли можна подавати оригінал ?
Анастасія
Магістр. Не пройшла на бюджет, чекаю рекомендації на контракт. Чи потрібно підтверджувати якимось чином участь у конкурсі на контракт, якщо всі мої заяви з приорітетом? Чи вони стають контрактними автоматично?
Євгенія
Магістр. Зараз світиться статус "допущено". Але як взнати, чи пройшов ти власне на бюджетне місце? Надано три бюджетних місць, я четврта "Допущено", студент під №1 подав документи в інший вуз на бюджет - це бюджетне місце може перейти мені? Дякую.
Галина
Для Євгенія: питайте в приймальній комісії. Ви ж не на "право" вступаєте?
Євгенія
Ні не на "право". Оригінали подала. Як що пройду на бюджет за другою хвилею, у кабінеті буде змінено статус "Допущено" на "Рекомендовано на бюджет" чи ні?
Коментувати
Вікторія
Прошу поради. Ситупція: 10.08 мають бути результати по контракту, проте у ВНЗ сказали, що потрібно приїхати особисто та ознайомитись з рейтингом на місці. Чи зобов’язані взагалі ВНЗ вносити в ЄДЕБО відомості рекомендували вони чи відмовили, щоб ми спокійно могли це побачити у електронному кабінеті?
Ясно
Для Вікторія: все кто подавал заявления будут автоматически рекомендованными на контракт, а вот после подачи оригиналов, в некоторых вузах/специальностях будет еще и конкурс
Коментувати
Ольга
Магістр. Зараз світиться статус "допущено". Але як взнати, чи пройшов ти власне на бюджетне місце? де ці рейтинги дивитись? чи на який і коли має статус змінитися? Дякую
Галина
Для Ольга: офіційно має бути 3 серпня. Але якщо це не право, то набір фіксований. Отже Ви бачите вже проходите чи ні
Коментувати
Марко
Коли починається і закінчується прийом оригіналів документів на контрактну форму навчання?
Ясно
Для Марко: уже начался - заканчивается у всех по разному, смотрите сайты вузов
Коментувати
Ольга
Доброго дня. Вступаю в університет на основі мол.спец . Подавала на денну і на заочну форму. Кількість вступників 30 , бюджетних місць 10 . Я в рейтингу 12 . Багато хто подавав і на денну і на заочну. Якщо вступник який вище за рейтингом обере денну то місце на заочній формі займе хто? Людина яка наступна за рейтингом чи людина яка подала вже документи на контракт?
Дмитрий
Здравствуйте, я правильно понял, если пишет :"допушено до конкурсу:- это значит что экзамен внутри ВУЗа я на как минимум на минимальный бал точно сдал, правильно?И,если да то это значит что я могу ещё на бюджетные места претендовать или только контракт?
Галина
Для Дмитрий: Ви на який рівень вступаєте? якщо на бакалавра, то рекомендації на бюджет вже були. Тепер лише контракт
Дмитрий
Поступаю на магистратуру, я хотел про статус заявки узнать, если допушено к конкурсу, это значит что на минимум я сдал вступительный экзамен или ещё ничего не значит
Яяя
Допущен, значит, молодец, участвуешь в конкурсе на бюджетное место.
Коментувати
Марина
Доброго дня! Під скажіть мені будь ласка, якщо в статусі до сих під написано " Зареєстровано" в мене є шанси вступу? Чи надії на те щоб вступити є марними?
Галина
Для Марина: Які можуть бути надії? Вас навіть до конкурсу не допустили. Хіба може Ви вступаєте на магістратуру і у Вас ще невиставлені бали за фаховий іспит?
Коментувати
Наталья
Доброе утро! Подскажите, а то вообще ничего не понятно. У нас статус "Допущено". Документы привезли в ВУЗ, подали, подписали контракт только со своей стороны. В кабинете статус все тот же "Допущено". Что это значит? Это не означает что нас приняли? Вопрос отправила в ВУЗ, но они не отвечают? Волнуемся, ведь у нас допущено по всем заявлениям. Не получится так, что документы приняли, а потом передумали и мы вообще никуда не поступим?
Тарас
Для Наталья: На контракт Вас можуть рекомендувати не раніше 10 серпня. Після цього ще повинен бути наказ про зарахування і лише тоді Вам поставлять статус "Включено до наказу (навчання за кошти фізичних та юридичних осіб)". Тому на зміну статусу зараз чекати не варто. Раз у Вас вже взяли документи, то приймальна комісія впевнена, що на цю спеціальність конкурсу не буде і вони зможуть зарахувати Вас на контракт (але зробити вони це мусять з дотриманням визначених Умовами прийому строків).
Вікторія
Доброї ночі,Тарасе. Чи може бути така ситуація, що в електронному кабінеті 10,11 і до 16.08 так і залишиться "допущено до конкурсу", тобто універ взагалі не поставить жодної позначки з приводу заяви на контракт ні рекомендовано, ні відмова? При цьому документи та контракт укладати не поспішають(
Коментувати
Стас
Что, если в статусе до сих пор написано "Зареєстровано у закладі освіти"? Они обновят или нужно узнавать?
Алёна
Для Стас: что ж ты до 23 июля не узнал то? Нужно было позвонить в приёмную комиссию. Они должны были сменить статус в течении 3 дней, когда ещё была регистрация. Сейчас поздно уже что-либо делать, скорее всего.
Стас
Результаты добавили 28-го и я не знал, что на обновление статуса у них есть 3 дня. Если что, обновили на "Допущено до конкурсу"
Коментувати
Ірина
Добрий вечір. Подавала на бюджет, але туди нікуди не пройшла. Зараз в статусі пише ’’допущено до конкурсу’’, тобто це лише контракт. Також дзвонили з університету і казали, що я поступила на контрактну форму навчання. Чи потрібно підтверджувати контракт через активні дії в електронному кабінеті?
Тарас
Для Ірина: Ні, оскільки Ви не отримали бюджету, то всі ваші заяви автоматично беруть участь у конкурсі на контракт. Тому додатково нічого підтверджувати не потрібно.
Коментувати
Ирина
Добрый день, подскажите пожалуйста ели есть льгота (УБД и справка переселенца) можно ли рассчитывать на Рекомендовано до зарахування на бюджет или уже ВУЗ ничего дополнительно не рассматривает?
Галина
Для Ирина: рекомендації вже надано. Єдине на що можете претендувати, на переведення з контракту. Для цього спочатку маєте подати документи на контракт, а тоді, якщо будуть вакантні місця (хтось не подасть документи на бюджет) Вас за конкурсом з іншими можуть перевести на вакантне місце
Коментувати
Пронько Ірина
Я пільговик КВ1. 1 пріорітетом поставила менеджмент , а на 2 і 3 туризм тільки 1 пише , що Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету) , а інші не змінилися пише й досі що допущенно до конкурсу , чи є вірогідність що може змінитися статус. Якщо не зміниться то я повина подавати за 1 пріоритетом? Щиро дякую за відповідь
Галина
Для Пронько Ірина: Вам вже виділили бюджетне місце. Яких змін Ви чекаєте. Бюджетне місце дається лише за однією заяваю. Вам дали саме найбажаніше для Вас, Ви ж його поставили як 1 пріоритет
Коментувати
Сергей
в одесском политехе,сказали ждать изменения статуса в кабинете рек.на контракт и доки пока не принимаем???
Олександра Руснак
28.07 в усіх заявах статус " Допущенна до конкурсу". Як це розуміти? Можна подавати документи? Чи потрібно ще проходити якийсь конкурс?
Яяя
Для Олександра Руснак: это значит, что на бюджет вы не прошли, теперь допущены к конкурсу на контракт
Коментувати