Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Затверджено умови прийому на навчання до ВНЗ
Затверджено умови прийому на навчання до ВНЗ

Умови прийому на навчання до ВНЗ містять низку особливостей вступної кампанії у 2016 році

Затверджено умови прийому на навчання до ВНЗ

Міністерством освіти і науки затверджені Умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2016 році. Документ вже пройшов державну реєстрацію у Міністерстві юстиції та офіційно оприлюднений Міністерством освіти і науки.

Також наказом МОН затверджено Перелік спеціальностей, прийом на навчання за якими здійснюватиметься з урахуванням рівня творчих та/або фізичних здібностей вступників та Порядок подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі в 2016 році.

У Міністерстві освіти і науки, звертають увагу абітурієнтів та зацікавлених осіб на низку особливостей Умов прийому на навчання до вишів в 2016 році.

Зокрема, вперше Умови прийому до ВНЗ України охоплюють ступені молодшого бакалавра та доктора філософії, а набір на освітньо-кваліфікаційні рівні вищої освіти молодшого спеціаліста та спеціаліста в 2016 році відбуватиметься в останнє.

Набір студентів до ВНЗ на всі ступені та освітньо-кваліфікаційні рівні у 2016 році буде здійснюватись за новим єдиним Переліком галузей та спеціальностей, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 266.

Також закон "Про вищу освіту" передбачає деякі зміни моделі держзамовлення, згідно з якими МОН визначатиме загальну кількість бюджетних місць за спеціальностями та спеціалізаціями окремих спеціальностей. У свою чергу, вищі навчальні заклади встановлюватимуть мінімальні та максимальні обсяги вступників, які вони можуть і готові прийняти. Розподіл вступників по ВНЗ, з урахуванням їх пріоритетів, здійснюватиме Єдина державна електронна база з питань освіти.

Вступники на молодшого бакалавра, бакалавра, магістра і спеціаліста медичного, ветеринарного та фармацевтичного спрямування на основі повної загальної середньої освіти, (крім осіб, які мають право на участь у конкурсі за результатами вступних екзаменів на основі повної загальної середньої освіти, зарахування за співбесідою та зарахування поза конкурсом) подаватимуть заяви про вступ тільки в електронній формі.

Абітурієнти зможуть подати до п’ятнадцяти заяв на п’ять спеціальностей, на яких передбачено прийом за державні кошти.

Кількість подання заяв в електронній формі на освітні програми, на яких не передбачається прийому за державні кошти, обмежуватися не буде.

Також буде змінено розклад вступної кампанії, зокрема, початок прийому заяв та документів на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти відбудеться 11 липня.

Завершення прийому заяв та документів від абітурієнтів, які проходять співбесіди, екзамени, творчі конкурси відбудеться 20 липня, їх проведення – 21 – 27 липня.

Завершення прийому заяв та документів від вступників, які вступають на основі ЗНО відбудеться 27 липня, оголошення рекомендацій на місця держзамовлення – 1 серпня.

Умовами прийому до вишів передбачено, що у межах кожного рейтингового списку вступників за кожною спеціальністю рішенням Кабінету Міністрів України може визначатися гарантований обсяг (до 5 %) місць державного замовлення для пільгових категорій вступників.

Освіта.ua
16.11.2015

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина
Скажите пожалуйсто где можно узнать поступила ли я или нет в ВНЗ?
Альона
Объясните я выбрала 5 специальностей и во все 15 вузов только на эти 5 специальностей подавать? И я продаю на платное обучение?
Snickersson
Для Альона: тількість на ці
Коментувати
Денис
Ребят у меня такая проблема.вообщем я зарегестрировался на сайте что бы подать документы ,вроде все норм .но вместо скана аттестата скинул фотку .вроде загрузилось без проблем,но я ошибся и скинул не ту сторону аттестата.и теперь в 3 заявлениях которые я подал желтый статус.я одному вузу прислала лично на почту аттестат они приняли.но другой вуз пока не отвечает ,как мне быть при следующих подачах ,сразу кидать на почту аттестата то ли?
Аня
Скажіть будь які документи потрібні,коли подавати документи у внз,коли вже вкзти оригінали
ЮЛя
Для Аня: дивися на офіційному сайті того внз. там все написано, дано перелік
Коментувати
Аня
Скажіть будь ласка,коли подавати у внз,довідка про склад сім’ї та медична довідка потрібна від місця проживання(постійне місце проживання-селище) чи від місця прописки(прописана у місті)
Дарина
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, на контрактну форму навчання документи подаються окремо? в якій кількості їх можна подавати на контракт і чи в електронному варіанті також???
Вячеслав
Поясніть будь ласка, як розуміти "Абітурієнти зможуть подати до п’ятнадцяти заяв на п’ять спеціальностей, на яких передбачено прийом за державні кошти." ?????
Іра
Чи можна подавати..Наприклад: у 7 вузів на 2 спеціальності (1-ий - лікар, 2 -юрист..і т.д)??
Генріетта
Добрий день!на заочну форму теж можна в електонній формі подавати документи?
Ліза
Скажіть, будь-ласка, які конкретно документи потрібно подавати при вступі цього року.
Viacheslav Zhovtaniuk
Поясніть будь ласка, як розуміти "Абітурієнти зможуть подати до п’ятнадцяти заяв на п’ять спеціальностей, на яких передбачено прийом за державні кошти." ?????
Михайло
Доброго дня. Розкажіть, будь-ласка, в скільки вузів я можу подавати документи
Ольга
Для Михайло: в 15 вузів,але тільки на 5 спеціальностей,наприклад: історія,фізика,менеджмент,геодезія,лікар,ці 5 професій можеш подати в 15 вузів
Коментувати
Олена
Працюю волонтером у будинку україно-німецької дружби та співробітництва, маю тісні зв’язки із Гете-інститутом в Україні та в Німеччині, а також працюю із багатьма фондами, у яких у діяльності є напрямом у тому числі і співробітництво у галузі студенцтва, культури, освіти та ін. Ніколи не думала, що мій син, складаючи іспит з німецької, та написавши її непогано - всього лише 6 помилок та бал за відкрите питання майже максимальний - отримає настільки низький згідно із таблицею бал, а якщо порівняти з іншими дітьми з такою ж кількістю помилок в англійській, то вийде більше 10 конкурсних балів різниці на користь усіх інших мов. Цей іспит складався як третій і не профільний, маючи за мету як раз конкурувати з англійською, бо інші хлопці за англійську із 12 помилками мають такий самий бал до вступу у ВНЗ. Це обов’язково я розповім як знущання над німецькою мовою, усюди, де працюю, і навіть попрошу аудієнцію у консула ФРН, нехай знають про "дружні" стосунки між нашими країнами. Це ганьба!
Івн
Для Олена: Бал рейтинговий , ніякого відношення немає до інших предметів.
Коментувати
Анастасія
Доброго дня.Допоможіть мені я не розумію в 2016 році можна подавати документи в один а в усі в електроному вигляді чи і в інші можна подавати так документи як і в пріорітетний?
Ольга
Для Анастасія: все подається тільки в електронному вигляді,в усі 15 вузів
Коментувати
мария
добрий день, хотіла спитати,чи можу я на перекладача подавати документи онлайн?
Ольга
Для мария: ви всюди подаєте заяви онлайн,тобто в електронному вигляді
Коментувати
Азиз
Добрый день. Подскажите пожалуйста правила поступления. В 2001 закончил медицинский колледж младший специалист. В этом году заканчиваю вуз магистр деловод. Решил поступать на провизора, позвонил в приёмную комиссию говорят сдавайте независимое тестирование. Вопрос по существу, имея такой багаж дипломов какое может быть тестирование. Заранее спасибо.
Катя
Здравствуйте! Скажите пжл, нужна ли медицинская справка при поступлении в ВУЗ?
Татьяна
Для Катя: Да обязательно
Лена
в перечнях документов для приема медицинских справок нету, вроде их отменили в прошлом году....
Оля
Так нужна медсправка или нет? Кто точно знает ??
Коментувати
Савіна Наталія
Доброго дня! виникло питання , чи можливо вступити до ВНЗ не маючи серьифіката ЗНО, якщо я випускник 1997 року?
Татьяна
Для Савіна Наталія: Ні
Коментувати
Вова
На сайтах внз для вступу на 1 курс є спеціальності та спеціалізації. 15 заяв - приорітетів подаються на спеціальності чи спеціалізації?
Татьяна
Для Вова: Спеціальності
Коментувати
Максим
Доброго вечора! В мене базова вища освіта за спеціальністю системний інженер. маю намір поступити до ВНЗ за напрямом правознавство. На який курс мене зможуть зарахувати і які вступні іспити мені потрібно здавати чи за співбесідою?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!