Молодь може пройти безкоштовну профорієнтацію

В Україні презентовано портал, що дозволяє молоді скласти безкоштовний профорієнтаційний тест

Молодь може пройти безкоштовну профорієнтацію

Програмою розвитку ООН презентовано портал, що дозволяє українській молоді скласти безкоштовний профорієнтаційний тест.

Розробники програми зазначають, що тест визначає інтереси та здібності, а також ступінь самовизначення, здатність до прогнозування, здатність сприймати критику, взаємодіяти з іншими людьми та вирішувати проблеми.

За результатами тесту можна визначити не лише професії, що найбільше підходять конкретній дитині, а також дізнатись чи варто здобувати освіту в ВНЗ іншого міста або за кордоном.

Проект "Моя Кар’єра" реалізується Програмою розвитку ООН в Україні у партнерстві з Міністерством освіти і науки та Міністерством молоді та спорту.

Тест може пройти молодь віком від 14 до 25 на порталі MyCareer.org.ua.

Освіта.ua
09.10.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Нкелани-Глория
З давніх часів добрих гостей зустрічають в Україні хлібом-сіллю, які подають на рушниках, оздоблених чудовою вишивкою. Можна побачити рушники і на весіллі, рушниками прикрашають образи в хаті. Часто можна побачити портрет великого Кобзаря, прикрашений вишитим рушником. Вишивають в Україні на білому тлі, найчастіше червоними і чорними нитками, але можна зустріти і жовто-голубі орнаменти. Жовтий і блакитний — символи золотих ланів і синього неба, а про червоний і чорний говорять, що червоний — то любов і радість, а чорний — журба. Вони переплелися в житті людини, як орнаменти на рушнику. У давні часи рушники вважали за обереги. Вони мали оберігати житло від злих сил, а людину — від негараздів. Тому вишивані рушники дарували; та й зараз дарують "на щастя, на долю", як співається у відомій пісні.
Юлія
Як пройти тест? Що це за система? Не приходять листи після реастрації! Сама ідея сайту гарна, але щось недоробили!
Nast17
Жахливо! Пройти цей тест майже не можливо! Спершу не приходять листи, що підтверджують реєстрацію. Спрацювало лише з 3 спроби, коли я дала е-mail mail.ru!, якою вже роки два не користуюсь. Після проходження тесту кнопка "Надіслати" не спрацьовує,з’являється повідомлення "пройдіть тест повністю", хоча я пройшла вже 5 рівнів і заповнила форму з персональними даними. Зберігати гарний настрій при цьому складно. Прошу виправлень сайту.
ВРЯТУЙТЕ ВІД ДИРЕКЦІЇ "ХУНТИ"
Скільки можна. Профорієнтація буває і примусовою. У Полонській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Хмельницької області, де директорую Валентина Лапець все відбувається під сталінським контролем, їй нічого не буде, бо колишній очільник школи Фасоля тепер Директор Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА. Сама Лапець йде у депутати і пропагує українське, коли минулі роки неодноразово підтримувала регіоналів, на Майдані не була, зате керувати вміє. Слідкує за всім дуже суворо, не дає продихнути, одні дурнуваті документи дає писати, ше й до всього експлутує учнів. В школі завжди сабантуї, за призові місця може очі видерти і всім працівникам районо сраку гарно лиже і має купу грамот на день вчителя. Думає що влада буде вічною у її руках. Ну а якщо треба колектив посварити, то також вміє, має власних шестірок. Таких тіки туалети підмітати, а не в директори!