Osvita.ua Середня освіта ДПА 2019 року Проведення ДПА в основній школі у 2019 році (9 клас)
Проведення ДПА в основній школі у 2019 році (9 клас)

У 2018/2019 навчальному році підсумкова атестація учнів 9-го класу проводиться з трьох предметів

Проведення ДПА в основній школі у 2019 році (9 клас)

Державна підсумкова атестація (ДПА) в основній школі (9 клас) в 2018/2019 навчальному році проводиться відповідно до «Порядку проведення державної підсумкової атестації», наказу МОН «Про проведення в 2018/2019 навчальному році державної підсумкової атестації осіб, які здобувають загальну середню освіту» та листа МОН «Щодо методичних рекомендацій про проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти в 2018/2019 навчальному році».

Строки проведення. Заклади загальної середньої освіти самостійно визначають строки проведення державної підсумкової атестації, свята «Останній дзвоник» та випускних вечорів.

У 9-х класах державна підсумкова атестація проводиться з трьох предметів:

1. Українська мова.

2. Математика.

3. Третій предмет:

  • Для учнів класів з українською мовою навчання, у яких не вивчається мова національної меншини, один із навчальних предметів зі списку: біологія, всесвітня історія, географія, зарубіжна література, іноземна мова (англійська, іспанська, німецька або французька мова відповідно до навчального плану закладу освіти), інформатика, історія України, правознавство (практичний курс), українська література, фізика, хімія.
  • Для учнів класів з навчанням або вивченням мови національної меншини один із навчальних предметів зі списку: біологія, всесвітня історія, географія, література, іноземна мова (англійська, іспанська, німецька або французька мова відповідно до навчального плану закладу освіти), інформатика, інтегрований курс «Література», історія України, мова національної меншини, правознавство (практичний курс), українська література, фізика, хімія.

Третій предмет встановлюється за рішенням педагогічної ради закладу освіти, ухваленим з урахуванням побажань учнів, та затвердженим наказом керівника закладу освіти. Процедуру вибору третього предмета, керуючись чинним в Україні законодавством, а саме статтею 23 та підпунктом 1 частини першої статті 1 Закону України «Про освіту», встановлює заклад освіти.

Результати атестації не враховуються під час виставлення річних оцінок із навчальних предметів.

Орієнтовні вимоги до змісту атестаційних робіт у 9-му класі:

Складено на підставі «Порядку проведення державної підсумкової атестації», наказу МОН «Про проведення в 2018/2019 навчальному році державної підсумкової атестації осіб, які здобувають загальну середню освіту» та листа МОН «Щодо методичних рекомендацій про проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти в 2018/2019 навчальному році».

Освіта.ua
29.04.2019

Популярні новини
Профспілка: 70 тисяч учителів-пенсіонерів буде звільнено Профспілка працівників освіти просить не підписувати закон «Про повну загальну середню освіту»
Закон надає можливість введення додаткових занять з учнями За словами міністра освіти, закон дає право на «репетиторство» в українських школах
Рада ухвалила новий закон про середню освіту Ухвалення закону обумовлено потребою в нормативному забезпеченні реформування шкільної освіти
МОН оновило рекомендації з ведення класного журналу НУШ Документ містить вимоги до заповнення журналу класними керівниками та вчителями
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
валeнтина
Якщо пів класу склали дпа з укрмови на оцінку 1, діти нe отримають атeстат? Чи можна пeрeскласти?
Ariel
А коли я здавала ДПА у 2007 році, то предметів було 5, а тепер чомусь всього 3. Чому так?
Mahammadali Nabiev
чи можна перездати ДПА по Укрмову, якщо, отримав низьку оцiнку випадково(хвилювався ,то що)?
Максима
Для Mahammadali Nabiev: Ні, не можна.
Коментувати
олег
чи мають право батьки побачити роботу своєї дитини з дпа після виставлення оцінки
Анна
Скільки потрібно набрати балів з ДПА щоб отримати свідоцтво про здобуття базової середньої освіти?
Віталій
Для Анна: 4
Коментувати
ольга
Підкажіть будь-ласка, третій предмет ДПА у 9 класі повинен бути один для всіх учнів класу чи можна обирати із переліку декілька предметів (для різних учнів різні предмети
Марія
Підкажіть, будь-ласка, скільки варіантів завдань необхідно для ДПА з фізики? Чи достатньо 4 варіанти на 13 учнів?
Влада
Підкажіть будь-ласка, третій предмет ДПА у 9 класі повинен бути один для всіх учнів класу чи педагогам можна обирати із переліку декілька предметів (для різних учнів різні предмети)
Ольга
Для Влада: Предмет один для всіх учнів паралелі. Його обирає педагогічна рада вчителів. Це в 11 класі кожен учень обирає свій предмет. В 9 такого немає.
Коментувати
Микола
Підкажіть, будь ласка, де можна взяти критерії оцінювання ДПА 9 клас з української літератури? З повагою, Микола

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!