Osvita.ua Середня освіта ДПА 2018 року Атестація в основній школі ДПА-2018 з математики в основній школі (9 клас)
ДПА-2018 з математики в основній школі (9 клас)

Порядок державної підсумкової атестації учнів 9-х класів з математики у 2018 році

ДПА-2018 з математики в основній школі (9 клас)

Державна підсумкова атестація з математики проводиться за програмами, затвердженими Міністерством освіти і науки України, а саме: «Математика. 5-9 класи» та «Навчальна програма для поглибленого вивчення математики в 8-9 класах загальноосвітніх навчальних закладів», розміщені на сайті МОН.

Для проведення державної підсумкової атестації готують не менше 10 варіантів контрольних робіт (якщо кількість учнів в класі менша 10, то по одному варіанту на кожного учня). Для учнів загальноосвітніх класів пропонується поділити роботу на 3 частини.

Перша частина – 10-12 завдань у тестовій формі з однією правильною відповіддю на кожне завдання. Для кожного тестового завдання рекомендується подати 4-5 варіантів відповіді. Завдання з вибором відповіді вважається виконаним правильно, якщо в роботі указана тільки одна літера, якою позначена правильна відповідь. При цьому учень не повинен наводити будь-які міркування, що пояснюють його вибір.

Друга частина атестаційної роботи може складатися із 4-6 завдань відкритої форми з короткою відповіддю. Такі завдання вважаються виконаними правильно, якщо записана правильна відповідь (наприклад: число, вираз, корені рівняння тощо). Усі необхідні обчислення, перетворення тощо учні виконують на чернетках.

Третя частина атестаційної роботи може складатися з 3-4 завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю. Завдання третьої частини вважаються виконаними правильно, якщо учень навів розгорнутий запис розв’язування завдання з обґрунтуванням кожного етапу розв'язку та надав правильну відповідь. Правильність виконання завдань третьої частини оцінює вчитель відповідно до критеріїв і схеми оцінювання завдань з якими учні завчасно ознайомлені.

Для класів з поглибленим вивченням математики пропонується додати четверту частину роботи. Її рекомендується скласти із 3 завдань, що відповідають програмі поглибленого вивчення математики.

У кожній із частин атестаційної роботи рекомендується поєднати завдання з алгебри і геометрії у орієнтовному відношенні 2 до 1. Також завдання мають охоплювати весь курс математики 5-9 класу.

Завдання третьої та четвертої частин атестаційної роботи учні виконують на аркушах зі штампом відповідного загальноосвітнього навчального закладу.

Державна підсумкова атестація з математики проводиться протягом 135 хв. для учнів загальноосвітніх класів.

Учні класів з поглибленим вивченням математики виконують атестаційну роботу протягом 180 хвилин.

При оцінюванні письмової роботи необхідно користуватися критеріями оцінювання затвердженими наказом МОН від 21.08.2013 № 1222 «Про затвердження орієнтовних вимог оцінювання навчальних досягнень учнів із базових дисциплін у системі загальної середньої освіти». Систему переведення балів у оцінку обґрунтовують і оприлюднюють.

Складено на підставі орієнтовних вимог до змісту атестаційних робіт для учнів 9 класу, відповідно до листа МОН № 1/9-185 від 27 березня 2018 року.

Освіта.ua
29.03.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
МОН затвердило нові шкільні освітні програми Міністерство освіти затвердило нові типові освітні програми початкової, базової та старшої школи
Вільні місця у школах розподілятимуть через лотерею За словами міністра, порядок прийому школярів у перший клас буде передбачати лотерею
«Учитель року» покликаний виявляти новаторів, - Гриневич У заключному етапі конкурсу «Учитель року-2018» змагатимуться 100 вчителів
Принцип "гроші ходять за дитиною" запрацює з 2019 року За словами Гриневич, у новий закон «Про освіту» закладено низку прогресивних норм
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
kum
Анекдот всі про Біллі Гейтса і секс пам’ятаєте ? тіпа, коли він сука сдитить на кроваті і 3 години поспіль розповідає - який же буде гарний секс ??? ЙОБ ВАШУ МАТЬ))) ДЕ ПОСИЛАННЯ НА САМЕ ДПА ??? НАХУЙ ВИ ВИСТАВЛЯТЕ ВСЯКЕ ГІВНО, ЯКЕ НІКОМУ І НАХЕР НЕ ПОТРІБНЕ ???
Іринка
НАРЕШТІ! Чому стаття за 15.03.2017 р.? Це що довго прийшлось думати, щоб ту саму статтю подати у 2018 році?
Амелія
Це просто аут. Нема збірника, а ще ця нова программа. Хто знає, де можна скачати збірник завдань?
komarbogdan91@gmail.com
Сука чого ці дпа зно придумали блядь ????????????????????
мама
Щось мені вже страшно за дитину. 3 години робити завдання - це жах!! можна забути як тебе звати і куди ти прийшов.
Катя
Весь в жах в тому, що по ідеї нам мали давати білети, щоб до них готуватись, а там уже рандомно. Ну у батьків так було і у нас в школі 3-тім предметом вибрали англійську і ми всі готуємо ті білети і їх вчимо. А тут і предмет тяжкіший і білети не дають і не знаєш взагалі, що тебе очікує і вже 10 квітня а нам дали розклад і першим екзаменом буде іменно математика. АААААААААААААААААА
Марія Коваль
Жах, я ж не зможу впоратися з цими завданнями, і не складу ДПА. І як мені тепер в коледж поступати? Що робити? Мені буде каюк
Аноним
Для Марія Коваль: Не бойтесь,вас запугивают, ДПА очень простое, а учетиля говорят что не вы не здадите, потому что им дадут догаму если все плохо напишут + у меня куча знакомых которые без подготовки ДПА сдавали
Коментувати
рома
Це щось не те(( цього року має бути інший збірник
Nastia
Для рома: який збірник? Нічого не казали
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!