Osvita.ua Середня освіта ДПА 2016 року Атестація в основній школі ДПА-2016 з математики в основній школі (9 клас)
ДПА-2016 з математики в основній школі (9 клас)

Порядок державної підсумкової атестації учнів 9-х класів з математики у 2016 році

ДПА-2016 з математики в основній школі (9 клас)

Математика. ДПА 9 клас

Для проведення державної підсумкової атестації готують декілька варіантів атестаційних робіт. Для учнів загальноосвітніх класів пропонується поділити роботу на 3 частини.

Перша частина - 10-12 завдань у тестовій формі з однією правильною відповіддю на кожне завдання. Для кожного тестового завдання рекомендується подати 4-5 варіантів відповіді.

Наприклад:

Частина перша (завдання 1 - 10)

Виконуючи завдання першої частини, учень не повинен наводити будь-які міркування. Завдання з вибором відповіді вважається виконаним правильно, якщо в роботі указана тільки одна літера, якою позначена правильна відповідь.

Друга частина атестаційної роботи може складатися із 4-6 завдань відкритої форми з короткою відповіддю.

Наприклад:

Частина друга (завдання 11-16)

Розв’яжіть завдання і подайте до кожного відповідь:

19. Вишиванки для хлопчика і дівчинки коштували разом 750 грн. Після того, як вишиванка для хлопчиків подешевшала на 20%, а для дівчаток подорожчала на 20%, вони стали коштувати 660 грн. Знайдіть початкову ціну кожної вишиванки.

20. Довжини сторін трикутника дорівнюють 5 см, 6 см, 10 см. Знайти довжину медіани, проведеної до більшої сторони трикутника.

Завдання третьої частини вважаються виконаними правильно, якщо учень навів розгорнутий запис розв’язування завдання з обґрунтуванням кожного етапу розв'язання та надав правильну відповідь. Правильність виконання завдань третьої частини оцінює вчитель відповідно до критеріїв і схеми оцінювання завдань, з якими учні завчасно ознайомлені.

Для класів з поглибленим вивченням математики пропонується додати четверту частину роботи. Її рекомендується скласти із з завдань, що відповідають програмі поглибленого вивчення математики.

Наприклад:

Частина четверта (завдання 21 - 23)

Розв’яжіть завдання:

21. Розв’яжіть рівняння

У кожній iз частин атестаційної роботи рекомендується поєднати завдання з алгебри і геометрії у орієнтовному відношенні 2 до 1. Також завдання мають охоплювати увесь курс математики 5-9 класу.

Завдання третьої та четвертої частин атестаційної роботи учні виконують на аркушах зі штампом відповідного загальноосвітнього навчального закладу.

Державна підсумкова атестація з математики проводиться протягом 135 хв. для учнів загальноосвітніх класів.

Учні класів з поглибленим вивченням математики виконують атестаційну роботу протягом 180 хвилин.

Для оцінювання письмової роботи необхідно користуватися критеріями оцінювання затвердженими наказом МОН від 21.08.2013 № 1222 «Про затвердження орієнтовних вимог оцінювання навчальних досягнень учнів із базових дисциплін у системі загальної середньої освіти». Систему переведення балів у оцінку обґрунтовують і оприлюднюють.

Складено на підставі Орієнтовних вимог до проведення Державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році, затверджених Наказом МОН № 94 від 08 лютого 2016 року

Освіта.ua
10.02.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
МОН закликали долучитись до заборони Вконтакте В Україні пропонують ввести заборону на використання «Вконтакте» та «Одноклассники»
Групи з оновлення програм отримали перші пропозиції Після двох діб роботи з оновлення програм, робочі групи отримали 1431 пропозицію
Розпочато обговорення програм базової школи Взяти участь в оновленні програм та запропонувати необхідні зміни зможе кожен бажаючий
Сьогоднішня система дає знання на папері, - міністр Міністр освіти і науки висловила переконання, що діти мають право на вибір предметів
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Микола
скажіт який білет брати? я його витягну ................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
Мария
з якого року будут брати дпа ? Точно учитель складає завданя ?
Дима
1. Чи можна брати на ДПА свою чернетку? 2. Чи будуть вчителі дивитися на чернетку в бланкі, чи відіграє вона роль, чи буде просто достатньо написати відповідь???
Ученик
Що дозволяється на ДПА з математики ( калькулятор, лінійка, транспортир, циркуль ... )?
Юля
Чому колись нам давали білети і ми могли спокійно готуватись до іспитів, а зараз білетів нема а приклад завдань брати з других років, як дитина може підготуватись..
Іван
Для Юля: Це провірка знать, а не здатності зазубрити майбутній білет. Всі завдання є типовими.
Юля
Для Іван: А якщо вчителі не дають тих знань з математики,а репетиторів нема , що робити??????
самому
самому. P.S. я до зно з укр.мови і літ. готувався з січня. 4 місяці. література з повного нуля, найповнішого. з мови не знав майже всіх правил. 197. з математики можливо те саме, готуйтеся!
Коментувати
Луценко Катерина Іванівна
як оцінюються завдання ДПА з математики в 2016 році?
Артур....
Хто складатиме тести держава чи учитель? ?
тонієвич ілля сергійович
Для Артур....: учитель
Коментувати
Марина
Чи можна використовувати збірники з математики за 2014 рік для ДПА 2016 р. ?
Легда
А может кто то скинуть пожалуйста книгу ДПА для 2016 года, пожалуйста.
Євгенія
Для Легда: Для Марина: http://nashol.com/2016021888309/dpa-2016-matematika-9-klas-ebirnik-zavdan-ister-o-s-ergina-o-v.html
Коментувати
Лика
"готують декілька варіантів атестаційних робіт" , виникає запитання: "Скільки варіантів?"
Євгенія
Для Лика: 2 варіанти
Коментувати
Лика
Чи можна використовувати збірники з математики за 2014 рік для ДПА 2016 р. ?
Софійка)
як оцінюються завдання?
Ірина
хто-небудь підкажіть, будь-ласка, чи можна використовувати збірники за 2014 рік?
Пасіхов Петро Якович
Для Ірина: Можна
Коментувати
Вчитель
3 виходи: за рахунок шкільних коштів, батьків або власних. В школі грошей немає, з батьків зберете - корупція... (ще віллу на Канарах на залишок купите...) - оптимальним для всіх (крім вчителя) є за рахунок власних коштів - ні проблем з адміністрацією, ні з батьками, ні з прокуратурою...
Вчитель математики
За чий рахунок вчитель повинен складати і роздруковувати матеріали до ДПА, якщо він викладає в трьох девятих класах. Чи можливо використати минулорічні збірники ДПА?
Я
Для Вчитель математики: што такойе ДЫПЫА????!!!!
не я
ДПА - Державна Податкова Адміністрація
oksana
ДПА - Державна Підсумкова Атестація.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!