Особливості вступу на медичні спеціальності у 2022 році

В Умовах прийому визначені мінімальні значення балів ЗНО при вступі на медичні спеціальності

Особливості вступу на медичні спеціальності у 2022 році

У 2022 році для вступу на спеціальності галузі знань «Охорона здоров’я» абітурієнтам необхідно надати приймальним комісіям сертифікати з результатами ЗНО з трьох навчальних предметів:

Замість результатів ЗНО з української мови можна використати для вступу результати ЗНО з української мови і літератури.

До галузі знань «Охорона здоров’я» належать такі спеціальності:

Мінімальні значення кількості балів зі вступних випробувань для вступу на основі повної загальної середньої освіти для спеціальностей «Стоматологія», «Медицина» та «Педіатрія» не можуть бути менше ніж 150 балів з другого та третього конкурсних предметів, за винятком випадків, коли загальний конкурсний бал вступника більше ніж 175.

Конкурсний бал для вступу на основі повної загальної середньої освіти для здобуття ступеня магістра за спеціальністю «Фармація, промислова фармація» не може бути менше ніж 130 балів.

У 2022 році для вступу приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2019, 2020, 2021 та 2022 років.

Складено на підставі Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2022 році.

Освіта.ua
20.10.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Влада
Чи можна при вступі "змішувати" ЗНО різних років? Тобто взяти математику минулорічну, а сертифікат з фізики 2022-го року
Оксана
Це стосується кожного медичного університету в Україні? Бо минулого року кожен медуніверситет мав свої умови вступу(предмети)
Якось так
Для Оксана: це стосується обов’язкових предметів для вступу на спеціальності галузі "охорона здоров’я". Бо широкий конкурс проводиться не в університет, а на конкретні спеціальності. Власне так само (хоча і набір предметів був інший) і минулого року. І предмети в різних університетах були однакові. Єдине, що могло бути різним це вагові коефіцієнти предметів сертифікату ЗНО.
Коментувати
Ендрю
Добрий день.Я так розумію ,що я можу здавати математику і хімію ,але для вуза я зможу запропонувати той сертифікат ,де буде більше балів?
Якось так
Для Ендрю: Ви все правильно розумієте.
Коментувати
Прот
Спочатку готували біологію, потім в жовтні змінили порядок ЗНО, оплатили курси в Богомольця за хімію, , тепер ці курси не потрібні і знову готувати біологію, це за півроку до вступу. При своєму глузді ????
Нюта
Вони там взагалі з головою не дружать. Спочатку так і було, місяць тому змінили, тепер знову! В міністерстві точно здорові люди працюють?
Степан
Щоб поступити на мед. фах потрібно: Українська мова (без літератури), математика(профільний),хімія на зно
Вчитель
Для Степан: У 2022 році для вступу на спеціальності галузі знань «Охорона здоров’я» абітурієнтам необхідно надати приймальним комісіям сертифікати з результатами ЗНО з трьох навчальних предметів: українська мова; математика або хімія (другий конкурсний предмет); фізика або ​біологія (третій конкурсний предмет).
Коментувати
Якось так
Міністерством освіти змінений перелік необхідних сертифікатів ЗНО для вступу на спеціальності галузі знань «Міжнародні відносини» та «Охорона здоров’я». Тому попередні відповіді щодо предметів ЗНО тепер можуть бути неактуальними. https://osvita.ua/consultations/85126/
Ірина
Яка саме потрібна математика? Рівня стандарту чи профільна? ніде не можу знайти такої інформації....
Якось так
Для Ірина: Формально в ЗНО для вступу до ЗВО рівнів НЕМАЄ. Рівні є в ДПА для отримання Свідоцтва про закінчення школи. Проте фактично Вам потрібно "замовити" при написанні заяви профільний зошит ЗНО поставивши галочку в стовпчику "отримати оцінку за шкалою оцінювання 100-200 балів". І відповідати на ВСІ питання повноцінного "профільного" зошиту ЗНО з математики. А стосовно "ніде не можу знайти такої інформації", то погортайте питання/відповіді нижче і знайдете десятки таких же однотипних питань ;)
Коментувати
Ангеліна
Доброго дня на яку кількість балів потрібно здати тести на фармацію??? На яку кількість укр. мову, математику та хімію?
Вчитель
Для Ангеліна:У 2022 році для вступу на спеціальності галузі знань «Охорона здоров’я» абітурієнтам необхідно надати приймальним комісіям сертифікати з результатами ЗНО з трьох навчальних предметів: українська мова (від 100 балів); математика або хімія (не менше 150); фізика або ​біологія (не менше 150).
Коментувати
Вероніка
Тобто, щоб поступити на стоматолога достатньо здати ЗНО з математики, укр.мови і хімії?
Якось так
Для Вероніка: так.
Коментувати
Вероніка
Тобто, щоб поступити на стоматолога достатньо здати укр. мову, математику і хімію?
Вчитель
Для Вероніка: Ні, потрібно здати укр.мову, математику і біологію....або укр.мову. хімію і біологію. Діти, ви читати вмієте?
Коментувати
Вероніка
Добрий вечір,a який потрібно мінімальний бал з української мови?Для вступу на Стоматологію
Галина
Для Вероніка: 100 балів
Коментувати
Анжела
Доброго вечора чи можна поступити після 9 класу на медсестринство? Та які вимоги можливі?
Галина
Для Анжела: після 9 класу вступають не в університет, а в коледж. Взнавайте в коледжі до якого збираєтесь вступати
Коментувати
Лера
Підскажіть будь ласка,чи потрібна математика для вступу на фармацію, якщо я вступаю на наступний рік після закінчення школи?
Якось так
Для Лера: при вступі у 2022 році на спеціальності галузі знань «Охорона здоров’я» можна замість сертифіката ЗНО з математики подати сертифікат з біології. Про що власне і написано у статті. І шкільне ДПА тут зовсім ні до чого.
Коментувати
Катя
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, що потрібно здавати на факультет "лікувальна справа": 1. (Українська мова і література) та (математика першого рівня складності); ЧИ 2. (українська мова) та (математика другого рівня складності). P.S. Другим конкурсним предметом, я вибрала біологію. Дуже дякую!
Галина
Для Катя: Ви взагалі куди вступаєте? в коледж чи університет? Якщо в університет, то перелік предметів в статті, під якою Ви пишете. І ніяких рівнів складності в ЗНО не існує.
Коментувати
Анастасія
Підкажіть будь-ласка, я здаватиму у 11 класі укр мову, математику, історію, біологію,чи можу я навчатися на медика з цими предметами?
...
Для Анастасія: прочитайте перший абзац (до кінця) статті під якою Ви пишите запитання. Якщо Ваше питання залишаються актуальним, то вища освіта, то не Ваше.
Коментувати
Ела
Підкажіть, будь ласка. Якщо вступати в КОЛЕДЖ на спеціальність "Медсестринство" або "Лікувальна справа", то теж потрібен цей перелік предметів із ЗНО?
Назар
От бидла ці міністри чи хто це придумав, нафіга потрібно посеред навчального року таке творити бо їм так захотілося щоб ті що готувались до певних предметів провалилися і вступили на платне. Короче до чого я корупціїя і теорія змови. Тільки хтось попробує сказати що я не правий пошлю під три чорти. Ясно!
Назар
От бидла ці міністри чи хто це придумав, нафіга потрібно посеред навчального року таке творити бо їм так захотілося щоб ті що готувались до певних предметів провалилися і вступили на платне. Короче до чого я корупціїя і теорія змови. Тільки хтось попробує сказати що я не правий пошлю під три чорти. Ясно!
Оксана
Ужас!!! Куди не сунишся, 95 квартал! Два роки готувалися до одних предметів, а тепер за півроку повідомили про хімію, Ще й 150 балів. Ще й в такий важкий час пандемії, коли половина навчання дистанційно. І де є совість у людей? За їх розум я взагалі вже не буду говорити. Хто знає, як можна вийти на журналістів чи якось підняти громадськість?