Рада відкрила доступ до фінансової допомоги для НУШ

Україна отримає 6 млн євро допомоги для покращення підготовки в педагогічних університетах

Рада відкрила доступ до фінансової допомоги для НУШ

Верховна Рада здійснила ратифікацію угоди між Україною та Фінляндією щодо підтримки реформи Нова українська школа. Відповідний закон про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Фінляндії про реалізацію проекту «Фінська підтримка реформи української школи» було підтримано українським парламентом.

За ратифікацію угоди проголосувало 247 народних депутатів.

Планується, що отримана фінансова допомога буде спрямована на підвищення кваліфікації вчителів.

«Як відомо фінська загальна середня освіта є однією з провідних у світі. При цьому Фінляндія обрала одним із пріоритетів співпраці з Україною саме напрям освіти, оскільки вони оцінили нашу реформу як надзвичайно прогресивну. Ми маємо після ратифікації отримати 6 млн євро безповоротної допомоги. І ці гроші будуть спрямовані найперше на підвищення кваліфікації вчителів, зокрема покращення підготовки в педагогічних університетах», - пояснила міністр освіти Лілія Гриневич.

Згідно з угодою, окрім підвищення кваліфікації вчителів, Україна та Фінляндія також працюватимуть над популяризацією освіти та вдосконаленням освітнього середовища, зокрема йдеться про розробку електронних навчальних матеріалів.

Фінансова допомога розрахована на 4 роки.

Освіта.ua
04.07.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Аня, Буковина, Драчинці
Чому учителі ділять дітей на учительських та чужих? На багатих і бідних. Скільки можна здавати грошей? Чому батьки повинні за свої гроші робити ремонти першокласникам? Знайте скільки у нашій школі йдуть дітей до 10 і 11 класу? 5, 6 учнів. Вже нерви не витримують. На останньому дзвонику були раховані батьки. Це що така освіта? За нашу школу дуже багато писали. Спочатку ми тих людей не підтримували, а тепер розуміємо. Вони були праві.