Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Строки вступної кампанії 2018 року у ВНЗ України
Строки вступної кампанії 2018 року у ВНЗ України

Строки формування рейтингових списків, прийому документів, конкурсного відбору та зарахування

Строки вступної кампанії 2018 року у ВНЗ України

Вступ у вищі навчальні заклади у 2018 році відбувається на підставі чинних Правил прийому до вищих навчальних закладів (далі – Правила прийому), що затверджені наказом Міністерства освіти і науки України № 1378 від 13 жовтня 2017 року.

Вступники можуть подати до семи заяв на місця державного та регіонального замовлення не більше ніж з чотирьох спеціальностей. Подання заяв на навчання за контрактом не обмежується.

Для вступу до вищого навчального закладу для навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра абітурієнт має подати до ВНЗ сертифікати ЗНО з трьох конкурсних предметів. У 2018 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016, 2017 та 2018 років, крім сертифікатів з англійської, французької, німецької та іспанської мов. Сертифікати ЗНО з англійської, французької, німецької та іспанської мов приймаються лише за 2018 рік.

Конкурсні предмети, з яких вступник має надати сертифікати ЗНО, визначені Умовами прийому до вищих навчальних закладів у 2018 році, в залежності від спеціальності, обраної абітурієнтом.

Для вступу на окремі медичні спеціальності буде встановлено мінімальну кількість балів з біології, хімії або математики. Вона становитиме 150 балів і стосуватиметься спеціальностей «Стоматологія», «Медицина» і «Педіатрія».

Вступники на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання подають заяви тільки в електронній формі. У паперовій формі подаються заяви:

  • для реалізації права на вступ за співбесідою, іспитами та/або квотою-1, квотою-2 відповідно до цих Умов;
  • за наявності розбіжностей у прізвищі, імені, по батькові, даті народження, статі або громадянстві вступника в його документах;
  • у разі подання іноземного документа про освіту;
  • у разі подання документа про повну загальну середню освіту, виданого до запровадження фотополімерних технологій їх виготовлення;
  • у разі відсутності в Єдиній базі відомостей про документи про середню або вищу освіту, які є підставою для допуску до участі в конкурсі;
  • у разі неможливості зареєструвати електронний кабінет або подати заяву в електронній формі з інших причин, підтвердженої довідкою приймальної комісії закладу вищої освіти.

Дати прийому документів та проведення іспитів (творчих конкурсів)

Вступна кампанія 2018 року розпочинається 12 липня. Із цього дня вищі навчальні заклади України починають приймати від абітурієнтів документи для вступу в електронній та паперовій формі.

Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження до електронних кабінетів додатків до документів про повну загальну середню освіту починається раніше — 2 липня та закінчується о 18 год. 00 хв. 25 липня.

Медичні огляди та інші доконкурсні процедури, якщо це викликано установленими законодавством особливими умовами конкурсного відбору за відповідними конкурсними пропозиціями, проводяться до 11 липня.

Прийом заяв та документів від вступників починається 12 липня, крім військових вищих навчальних закладів (військових підрозділів вищих навчальних закладів) та закінчується о 18 годині 20 липня для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів та о 18 годині 26 липня для осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання.

Строки проведення творчих конкурсів, іспитів та співбесід:

  • Творчі конкурси проводяться у кілька сесій з 14 до 26 липня включно.
  • Вступні іспити проводяться з 21 до 26 липня включно.
  • Співбесіди проводяться з 21 до 23 липня включно.

Строки формування рейтингових списків та зарахування

Рейтинговий список вступників, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, творчих конкурсів або вступних іспитів із повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за державним або регіональним замовленням оприлюднюється не пізніше 01 серпня.

Рейтинговий список осіб, рекомендованих до зарахування за результатами співбесіди та за квотами-2, з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за державним або регіональним замовленням здійснюється не пізніше 12.00 години 24 липня. Вступники, які отримали рекомендації, повинні виконати вимоги до зарахування на місця державного замовлення до 18.00 години 25 липня, а також подати письмову заяву про виключення з конкурсу на інші місця державного замовлення. Зарахування цієї категорії вступників за державним замовленням відбувається не пізніше 12.00 години 26 липня. Зараховані особи впродовж 26 липня виключаються з конкурсу на інші місця державного замовлення.

Строки та терміни прийому заяв, проведення творчих конкурсів, співбесід, вступних іспитів, оприлюднення рейтингових списків, зарахування вступників на місця державного замовлення, які вступають на навчання для підготовки військових фахівців з вищою освітою, визначаються Правилами прийому навчального закладу. Вищі військові навчальні заклади та військові підрозділи вищих навчальних закладів забезпечують виключення зарахованих на місця державного замовлення вступників з конкурсу на інші місця державного замовлення не пізніше 23 липня.

Виконання вступниками вимог до зарахування

Рейтингові списки вступників, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, творчих конкурсів та вступних іспитів (у тому числі за квотою-1 та квотою-3), із зазначенням рекомендованих до зарахування формуються на основі конкурсного бала за кожною конкурсною пропозицією згідно з виставленими вступниками пріоритетностями з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за державним або регіональним замовленням та оприлюднюються не пізніше 01 серпня.

Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 18.00 години 06 серпня.

Зарахування вступників за державним або регіональним замовленням проводиться не пізніше 12.00 години 07 серпня. Зарахування вступників на навчання за рахунок цільових пільгових державних кредитів та за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) проводиться не пізніше 30 вересня 2018 року.

Переведення на вакантні місця державного, регіонального замовлення за рахунок цільових пільгових державних кредитів осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб на основі повної загальної середньої освіти здійснюється не пізніше 18 серпня.

Інші категорії вступників

Для вступу на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за денною формою навчання строки прийому заяв та документів закінчуються о 18.00 годині 24 липня. Фахові вступні випробування проводяться з 25 липня до 31 липня.

Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання визначаються правилами прийому навчального закладу, при цьому прийом документів закінчується не раніше 26 липня, а зарахування на навчання за державним замовленням відбувається не пізніше 15 вересня.

Для всіх інших категорій вступників строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання визначаються правилами прийому навчального закладу, при цьому зарахування на навчання за державним замовленням закінчується не пізніше 15 вересня, крім випадків, передбачених розділом ХІІІ Умов прийому до вищих навчальних закладів України.

Складено відповідно до положень Умов прийому до вищих навчальних закладів України у 2018 році.

Освіта.ua
15.03.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
Доброго дня, підкажіть, будь ласка, до якого ВНЗ можна поступити у жовтні для отримання юридичної освіти? Цікавить дистанційна або заочна форма навчання. Дякую.
angelina
Підкажіть будь ласка якого числа співбесіда з деканом для вступників на спеціальність підприємництво торшівля та біржова діяльність?
Лілія
Чи можна ще вступити на заочну фармацію (контракт), якщо місць 128, а донька у списку 131? Чи все втрачено цьогоріч, так як сьогодні вже 18.08.18 і оприлюднено списки зарахованих. Дякую.
DOCENT
Для Лілія: термін подання оригіналів на контракт визначається правилами прийому. Кінцевий термін зарахування 30.09.2018
Юлія
Дзвоніть у цей виш, там вам нададуть вичерпну інформацію.
Коментувати
Сергей
Чи може дитина потрапити на бюджетне вакантне місце з контракту, якщо вона перед цим відмовилася від запропонованого місця (бюджет)по пріорітету.
DOCENT
Для Сергей: ні. Неможе
Коментувати
Ната
Как будут заполнятся вакантные места на бюджет? Или они так останутся не заполнеными? А все кто ниже в списке так и пойдут на контракт или все таки есть шанс попасть на бюджет?
ЛЮБА
Для Ната: вакантні місця можуть бути тільки тоді, коли той, хто отримав бюджетне місце не подав документи, заповнюється квотниками, якщо різниця в балах не менше 10-20 балів. В кожного вузу своя планка
Коментувати
Наталія
При втупі ми подали оригінали документів у один коледж, а нам подзвонили і сказали,що наш син проходить в інший( той що він хотів). Скажіть будь ласка, чи можна забрати оригінали документів з одного коледжу і подати в інший?
Люба
Для Наталія: можна. Тільки Ви зразу могли подати туди, куди хотіли, навіщо подали в другий...
Коментувати
Оля
Скажіть будь ласка, яким чином моя дитина може поступити на нс контрактне навчання, якщо, він навчався 4 роки за межами України. Я хочу сказати, що навчання в Канаді дуже відрізняється, і таке поняття, як здача зно для нас нереальне. Що нам робити в такому випадку.
Люба
Для Оля: звернутися в приймальну комісію конкретного вузу і все розпитати
Галина
Для Оля: Я звісно вибачаюсь, але чому після 4-х років навчання в Канаді Ваша дитина хоче вступати до вишу України? Зазвичай їдуть в старшу школи іншої країни у випадку, якщо і вступати збираються там. Гадаю у вас є достатньо часу аби підготуватись до ЗНО з 3-х предметів для вступу у наступному році (на підготовку у Вас майже рік).
Коментувати
Татьяна
Хто вступає на контракт заочна форма навчання, що робити коли статус "включено до наказу"? Їхати до внз чи вони позвонять? Коли платити за навчання?
!
Для Татьяна: подзвоніть у приймальну комісію самі, і там все скажуть. У всіх ВУЗах прийом проходить по різному.
Коментувати
Ольга
Підскажіть, чи є у мене можливість поступити у ВУЗ, якщо я не подавала заявку з електронного кабінету та неможу її подати тому як реєструвалась не я, а кода до нього незнаю.
ЛЮБА
Для Ольга: навіть якби Ви знали код, то прийом заяв закінчився 26 липня. Вже пізно.
Павло
Для Ольга: І ви лише зараз про це питаєте.
Коментувати
Зоряна
Підкажіть хто знає, навчаюсь на денному в одному внз, документи на заочку завезла і інший(всі, крім оригіналу атестату), вже там мені повідомили що треба було принести заяву з мого вузу про те що там знаходиться оригінал атестату.документи таки взяли,сказали що довідку можу донести. однак в рейтингових списках мене немає. мене можуть не прийняти до вузу через цю довідку?
SonyaSonka
Підкажіть будь ласка я вже відвезла оригінали на jlye спецільність там ще подають документи а результати будуть 17 серпня, чи можу я забрати оригінал із тої спеціальності і подати на іншу в тому ж вузі? (контракт)
Keri
Для SonyaSonka: так
Коментувати
Аня
До якого числа можна заносити оригінали на контрактній основі,???? На заочне навчання, бакалавр
Тетяна
Який кінцевий термін подачі оригіналів документів до магістратури для зарахування на бюджет?
Аліна
Які документи(копії) потрібні для вступу на заочну форму навчання, якщо оригінали в іншому ВНЗ?
Ірна
Я подала документи на заочне(контракт),змін на сайті немає. До сих пір Допущено, але в іншому виші Рекомендовано до зарахування. Можу я забрати документи (оригінали)?
ЛЮБА
Для Ірна: Як там можуть бути зміни, якщо сьогодні тільки до наказу були бюджетники? нАКАЗ ДЛЯ КОНТРАКТНИКІВ ВІД 8 ЧИСЛА САМЕ РАНІШЕ, В ДЕЯКИХ ВНЗ 11 ЧИСЛА
Коментувати
Ольга
Якщо мені не телефонували,але в кабінеті вказано"допущено до наказу",чи можна заносити дткументи на контрактне місце?
ЛЮБА
Для Ольга: МОЖНА, ЩЕ З 1 ЧИСЛА ПОДАЮТЬ, НЕ ЧЕКАЙТЕ НІЯКИХ ЗМІН СТАТУСУ, ЇХ МОЖЕ Ї НЕ БУТИ
юхимчук
откройте правительственный сайт: https://vstup.edbo.gov.ua/ можно отследить кто еще претендует на контрактное место. Смотрят по баллам. Введете специальность, форму обучения, универ выпишете на листик тех, кто выше вас по баллам(фамилию, баллы по зно). Потом на этом же сайте, вверху этой странице есть "Пошук заяв вступників" вы введете там фамилию конкурентов и баллы по трем ЗНО через пробел - и отследите : те кто выше вас по баллам сдали уже куда-нибудь оригиналы? Так и узнаете кол-во претендентов и вычтете их из кол-ва контрактников= ваш шанс. Уcпеха!
Коментувати
Влад
"включено до наказу" - це вже все ? я офіційно студент ? чи потрібно ще чогось чекати додаткового ?
ЛЮБА
Для Влад: ТАК
Коментувати
Аня
Скажіть будь ласка, якщо мість 10 а я в списку 68, то яка вірогідність того що мене візьмуть по контракту ? Чи шансів взагалі немає
Коментатор
Для Аня: контрактних місць 10? А яка ж тоді ліцензія, 15? Яка спеціальність, де це? Цікаво.
Аня
Спеціальна освіта 016
юхимчук
откройте правительственный сайт: https://vstup.edbo.gov.ua/ можно отследить кто еще претендует на контрактное место. Смотрят по баллам. Введете специальность, форму обучения, универ выпишете на листик тех, кто выше вас по баллам(фамилию, баллы по зно). Потом на этом же сайте, вверху этой странице есть "Пошук заяв вступників" вы введете там фамилию конкурентов и баллы по трем ЗНО через пробел - и отследите : те кто выше вас по баллам сдали уже куда-нибудь оригиналы? Так и узнаете кол-во претендентов и вычтете их из кол-ва контрактников= ваш шанс. Уcпеха!
Коментувати
Оля
Скажіть будь ласка, якщо у особистому кабінеті пише "Допущено до конкурсу" ( по контракту), а з того виша ще не телефонували , то я можу йти нести документи чи немає сенсу ?
Галина
Для Оля: чому ви взагілі вирішили, що вам хтось зобов’язаний телефонувати? Частіше телефонують ті хто боїться залишитись без студентів, або мтудентам з дійсно хорошими результатами, яких хочуть переманити собі. Наприклад нам телефонувади виші з нижчими пріоритетами при тому, що пройшли на бюджет за 1-м пріоритетом. Але вони вмовляли йти саме до них на контракт, а вони буцімто потім переведуть на бюджет
Люба
7 днів приймають документи. У деких уже набрали обсяг контрактників на 100%. Аивони чидять і чекають дзвінка. Така прям жага до навчання!!
Люба
А вони сидять*
Коментувати
Яна
Доброї ночі! Потрібно підписати контракт на магістратуру. Мене немає в Україні, підкажіть,як бути в цій ситуації . ? Дякую!
Галина
Для Яна: а варіант приїхати, не варіант? Ну то не підписуйте. Виж якось планували свій від’їзд.
Гість
Довіреність на батьків, наприклад.
Люба
По довіреності не можна. Треба бути особисто
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!