Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Строки вступної кампанії 2017 року у ВНЗ України
Строки вступної кампанії 2017 року у ВНЗ України

Строки формування рейтингових списків, прийому документів, конкурсного відбору та зарахування

Строки вступної кампанії 2017 року у ВНЗ України

Вступ у вищі навчальні заклади у 2017 році відбувається на підставі чинних Правил прийому до вищих навчальних закладів (далі – Правила прийому), що затверджені наказом Міністерства освіти і науки України № 1236 від 13 жовтня 2016 року.

Вступники можуть подати до дев’яти заяв на місця державного та регіонального замовлення не більше ніж з чотирьох спеціальностей. Подання заяв на навчання за контрактом не обмежується.

Дати прийому документів та проведення іспитів (творчих конкурсів)

Вступна кампанія 2017 року розпочинається 12 липня. Із цього дня вищі навчальні заклади України починають приймати від абітурієнтів документи для вступу в електронній та паперовій формі.

Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження до електронних кабінетів додатків до документів про повну загальну середню освіту починається 29 червня та закінчується о 18 год. 00 хв. 25 липня.

Медичні огляди та інші доконкурсні процедури, якщо це викликано установленими законодавством особливими умовами конкурсного відбору за відповідними конкурсними пропозиціями, проводяться до 11 липня.

Прийом заяв та документів від вступників починається 12 липня, крім військових вищих навчальних закладів (військових підрозділів вищих навчальних закладів) та закінчується о 18 годині 20 липня для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів та о 18 годині 26 липня для осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання.

Строки проведення творчих конкурсів, іспитів та співбесід:

  • Творчі конкурси проводяться у кілька сесій з 17 до 26 липня включно.
  • Вступні іспити проводяться з 21 до 26 липня включно.
  • Співбесіди проводяться з 21 до 23 липня включно.

Строки формування рейтингових списків та зарахування

Рейтинговий список вступників, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, творчих конкурсів або вступних іспитів із повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за державним або регіональним замовленням оприлюднюється не пізніше 12.00 години 01 серпня.

Рейтинговий список осіб, рекомендованих до зарахування за результатами співбесіди та за квотами-2, з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за державним або регіональним замовленням здійснюється не пізніше 12.00 години 24 липня. Вступники, які отримали рекомендації, повинні виконати вимоги до зарахування на місця державного замовлення до 18.00 години 25 липня, а також подати письмову заяву про виключення з конкурсу на інші місця державного замовлення. Зарахування цієї категорії вступників за державним замовленням відбувається не пізніше 12.00 години 26 липня. Зараховані особи впродовж 26 липня виключаються з конкурсу на інші місця державного замовлення;

Строки та терміни прийому заяв, проведення творчих конкурсів, співбесід, вступних іспитів, оприлюднення рейтингових списків, зарахування вступників на місця державного замовлення, які вступають на навчання для підготовки військових фахівців з вищою освітою, визначаються Правилами прийому навчального закладу. Вищі військові навчальні заклади та військові підрозділи вищих навчальних закладів забезпечують виключення зарахованих на місця державного замовлення вступників з конкурсу на інші місця державного замовлення не пізніше 23 липня.

Виконання вступниками вимог до зарахування

Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 12.00 години 05 серпня;

Зарахування вступників за державним або регіональним замовленням проводиться не пізніше 12.00 години 07 серпня. Зарахування вступників на навчання за рахунок цільових пільгових державних кредитів та за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) проводиться не пізніше 30 вересня 2017 року.

Переведення на вакантні місця державного, регіонального замовлення за рахунок цільових пільгових державних кредитів осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб на основі повної загальної середньої освіти здійснюється не пізніше 18 серпня.

Інші категорії вступників

Для вступу на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за денною формою навчання строки прийому заяв та документів закінчуються о 18.00 годині 24 липня. Фахові вступні випробування проводяться з 25 липня до 31 липня.

Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання визначаються правилами прийому навчального закладу, при цьому прийом документів закінчується не раніше 24 липня, а зарахування на навчання за державним замовленням відбувається не пізніше 15 вересня.

Для всіх інших категорій вступників строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання визначаються правилами прийому навчального закладу, при цьому зарахування на навчання за державним замовленням закінчується не пізніше 15 вересня, крім випадків, передбачених розділом ХІІІ Умов прийому до вищих навчальних закладів України.

Складено відповідно до положень Умов прийому до вищих навчальних закладів України у 2017 році.

Освіта.ua
27.04.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
чи можу я вступити на економіста на бюджетне місце якщо я не відмінниця але в школі я вчилась і маю не погані оцінки
Соня
Здраствуйте, я хочу поступить в ДДУВС у меня папу убили в АТО... я смогу туда поступить на бюджет?
oksanap
Я мама двох студентів, які навчаються на бюджеті (син - лікувальна справа, дочка - факультет права), які вступили без жодних квот і це завдяки ЗНО, а самі ми із сільської місцевості і ніяких ліцеїх та гімназій діти не закінчували. Навчались у звичайній школі, не були медалістами, але в 11 класі ходили на додаткові заняття з трьох предметів. Я хочу сказати велике ДЯКУЮ тим людям, які придумали ЗНО, бо інакше розумні діти не могли б поступити без хабара на навчання в омріяний ВНЗ. Тому бажаю вам не втрачати надії. Якщо дитина відповідально ставитися до навчання і готується серйозно до іспитів, то все в її руках, а не тільки в кишені батьків. Успіхів усім у здачі ЗНО.
N
І чому у нас все через , вибачаюсь , жопу ?.Чому завжди є якісь виключення , якісь квоти та регіональні замовлення? Невже так важко створити умови вступу без корупційних складових ? Вступ на державний бюджет має бути виключно за знннями. Хтось хоче лікувати своїх рідних у лікаря який вступав до вузу по квотах ????
V
Для N: Я також за знання, а не квоти й т.і., все робиться так, як комусь потрібно, а знання нікому на потрібне, ЗНО все до лампочки, тільки говорять, що все прозоро, одна КОРУПЦІЯ
Мама студента
Благодаря ЗНО, коррупция уменьшилась в разы! Но в вузах,те студенты которые слабенько сдали ЗНО, как-то умудряются с контракта переводиться по льготе на бюджет,и учиться лучше, чем остальные студенты с высокими баллами ЗНО. Пренебрегая словесами Жизнь убеждает нас опять: Талантам надо помогать, Бездарности пробьются сами
Коментувати
Абітурієнтка
В мeнe питання такe- чи будуть підтягувати списки абітурієнтів, чи ні (на дeнну, заочну). Хто знає, відпишіться будь-ласка по кожній формі навчання.
oksanap
Для Абітурієнтка: у 2015 році списки підтягували, а в минулому - ні, бюджетні місця просто згорали. У мене два роки підряд були абітурієнти (тепер уже студенти), тому це питання я добре вивчила. Не відправляйте документи у перші три дні прийому документів (зависає система подачі заяв через велику загруженість і подивіться уважно на сайті Вступ інфо, з якими балами проходили минулого року на бюджет, щоб оцінити свої реальні можливості). Визначіться добре з ВНЗ, в який хочете подавати заяви, розставте собі приорітети, бо потім змінити нічого не зможете. Минулого року було так, що абітурієнти подали заяви на платне навчання (приорітетів не потрібно), бо перші два дні не пускала система подавати документи на бюджет, а потім уже нічого змінити не могли. Якщо ви вступаєте на бюджет в один ВНЗ(а не дуже туда хотіли), то більше у вас шансів немає пройти на бюджет в інший ВНЗ. Перш, ніж подати заяву, добре ознайомтеся з умовами прийому. Бажаю успіхів.
Вчители зі стажем
Добра порада - Не відправляйте документи у перші три дні прийому документів- у моєму випадку дуже обачно віднесіться до розставлення пріоритетів - потім виправити дійсно НЕМОЖЛИВО. 2016 року деякі вузи оновили спеціальності після початку вступної компанії. Якщо маєте можливість відвідайте ОБОВЯЗКОВО КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ЦЕНТРИ при вузах багато чого нового можете почути ... Бажаю всім здоровя та успіхів.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!