Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Строки вступної кампанії 2017 року у ВНЗ України
Строки вступної кампанії 2017 року у ВНЗ України

Строки формування рейтингових списків, прийому документів, конкурсного відбору та зарахування

Строки вступної кампанії 2017 року у ВНЗ України

Вступ у вищі навчальні заклади у 2017 році відбувається на підставі чинних Правил прийому до вищих навчальних закладів (далі – Правила прийому), що затверджені наказом Міністерства освіти і науки України № 1236 від 13 жовтня 2016 року.

Вступники можуть подати до дев’яти заяв на місця державного та регіонального замовлення не більше ніж з чотирьох спеціальностей. Подання заяв на навчання за контрактом не обмежується.

Дати прийому документів та проведення іспитів (творчих конкурсів)

Вступна кампанія 2017 року розпочинається 12 липня. Із цього дня вищі навчальні заклади України починають приймати від абітурієнтів документи для вступу в електронній та паперовій формі.

Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження до електронних кабінетів додатків до документів про повну загальну середню освіту починається 29 червня та закінчується о 18 год. 00 хв. 25 липня.

Медичні огляди та інші доконкурсні процедури, якщо це викликано установленими законодавством особливими умовами конкурсного відбору за відповідними конкурсними пропозиціями, проводяться до 11 липня.

Прийом заяв та документів від вступників починається 12 липня, крім військових вищих навчальних закладів (військових підрозділів вищих навчальних закладів) та закінчується о 18 годині 20 липня для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів та о 18 годині 26 липня для осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання.

Строки проведення творчих конкурсів, іспитів та співбесід:

  • Творчі конкурси проводяться у кілька сесій з 17 до 26 липня включно.
  • Вступні іспити проводяться з 21 до 26 липня включно.
  • Співбесіди проводяться з 21 до 23 липня включно.

Строки формування рейтингових списків та зарахування

Рейтинговий список вступників, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, творчих конкурсів або вступних іспитів із повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за державним або регіональним замовленням оприлюднюється не пізніше 12.00 години 01 серпня.

Рейтинговий список осіб, рекомендованих до зарахування за результатами співбесіди та за квотами-2, з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за державним або регіональним замовленням здійснюється не пізніше 12.00 години 24 липня. Вступники, які отримали рекомендації, повинні виконати вимоги до зарахування на місця державного замовлення до 18.00 години 25 липня, а також подати письмову заяву про виключення з конкурсу на інші місця державного замовлення. Зарахування цієї категорії вступників за державним замовленням відбувається не пізніше 12.00 години 26 липня. Зараховані особи впродовж 26 липня виключаються з конкурсу на інші місця державного замовлення;

Строки та терміни прийому заяв, проведення творчих конкурсів, співбесід, вступних іспитів, оприлюднення рейтингових списків, зарахування вступників на місця державного замовлення, які вступають на навчання для підготовки військових фахівців з вищою освітою, визначаються Правилами прийому навчального закладу. Вищі військові навчальні заклади та військові підрозділи вищих навчальних закладів забезпечують виключення зарахованих на місця державного замовлення вступників з конкурсу на інші місця державного замовлення не пізніше 23 липня.

Виконання вступниками вимог до зарахування

Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 12.00 години 05 серпня;

Зарахування вступників за державним або регіональним замовленням проводиться не пізніше 12.00 години 07 серпня. Зарахування вступників на навчання за рахунок цільових пільгових державних кредитів та за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) проводиться не пізніше 30 вересня 2017 року.

Переведення на вакантні місця державного, регіонального замовлення за рахунок цільових пільгових державних кредитів осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб на основі повної загальної середньої освіти здійснюється не пізніше 18 серпня.

Інші категорії вступників

Для вступу на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за денною формою навчання строки прийому заяв та документів закінчуються о 18.00 годині 24 липня. Фахові вступні випробування проводяться з 25 липня до 31 липня.

Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання визначаються правилами прийому навчального закладу, при цьому прийом документів закінчується не раніше 24 липня, а зарахування на навчання за державним замовленням відбувається не пізніше 15 вересня.

Для всіх інших категорій вступників строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання визначаються правилами прийому навчального закладу, при цьому зарахування на навчання за державним замовленням закінчується не пізніше 15 вересня, крім випадків, передбачених розділом ХІІІ Умов прийому до вищих навчальних закладів України.

Складено відповідно до положень Умов прийому до вищих навчальних закладів України у 2017 році.

Освіта.ua
28.06.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Игорь
Подскажите пажаласта што нужна штоб вступить в детьськмй ваений марфлот если знаете то пазваните на етат номер 0974024540 пажалуста мне 11лет
Анастасія
Доброго вечора! Чи можливо вступити до ВНЗ у вересеі?
Игорь
Для Анастасія: да канешна удачи
Юля
Для Игорь: Учи грамматику! Не позорься
Коментувати
Аля
Чи можна вступити до внз у вересні на контрактну форму навчання?
Mariana67
Доброго дня. Я подавала до НАУКМА заяву на контракт, бал 167,15. Ліцензований обсяг 125, а я 122. чи є шанси пройти на контракт? (я залишила оригінали документів також)
Міла
Чи можна подавати документи на контракт в університет, якщо він не зареєстрований електроному кабінеті? Дякую.
Василь
Якщо я здав оригінали документів де обрав приорітет і там не пройду.Яка процедура подачі документів в інші вузи і чи встигну це зробити коли вони в інших областях.А можна не пройти і в наступному.
Оксана Довганюк
коли будуть списки рeкомeндованих на контракт?!коли здавати оригінали докумeнтів?
Катя
Для Оксана Довганюк: Здавайте тоді, коли вам зручно. Коли будуть списки, уточніть у виші.
Коментувати
Tanushka
Коли будуть відомі списки рекомендованих на контракт? І якщо я на 420 місці у списку із 340, в мене є ще шанси?
Катя
Для Tanushka: Важливо не те, на якому ви місці, а кількість ліцензійного обсягу. Але думаю, що у вас прекрасні шанси. Подавайте документи, решту вам скажуть у виші.
Коментувати
Денис
Як гадаете,чи є у мене шанс вступити у ВНЗ на контракт?Я на 269 місці із 240?
Друзілла Галицька
Для Денис: звісно перегляньте тих хто попереду вас і відніміть тих хто йшов на початку списку але не був рекомендований - вони вступили до інших закладів
Коментувати
Діана Процюк
Доброго дня, скажіть будь ласка, коли можна буде дізнатися списки тих хто пройшов на контракт?
Таня Макаренко
Для Діана Процюк: а їх немає...хто подасть документи того і візьмуть
Діана Процюк
мда, дурдом веселка, дякую.
Коментувати
Таня Макаренко
Добрий вечір!!!!Ражду всім хто бажає на контракт не чакати 5.08 бо ми тільки із вступу повернулися додому.Контрактники разом із бюджетниками масово подають документи на вступ....стояли в одній черзі....чула розмови. що на платне понабирали вже багато дітей.В цьому році великий потік....Поспішайте зайняти своє місце в рейтингу..Щасливо!!!
Олег Грица
Для Таня Макаренко: плюсанув випадково. не нагнітайте обстанлвку. на контрак також важливі бали. тому якщо дитина вашу не приймуть, бо "уже не має місць", а там зі 100-120 прийняті... (через суд відновите права дитини) але відразу уточнюю - буде недобір, тому не панікуйте. якщо ви щирі - вкажіть вуз де так уже всі хочуть вчитись за гроші,але місць не має
Катя
У цьому році великий потік? Хотілося б знати, звідки він взявся? Підтримую попередній коментар: не нагнітайте! На контракт у 99 % недобір, ЛО вузів значно більше, ніж абітурієнтів.
Друзілла Галицька
Для Таня Макаренко: можливо їх там багато тому, що зараз подають додаткову заяву ті хто хотів лише на бюджет але не пройшов
Коментувати
Таня Макаренко
Добрий вечір .Напишіть,прошу,чи може ще хтось пройти на державне...чи може змінитися статус на рекомендовано,якщо звільняться місця із державних(що не влаштували вступника)чи це неможливо...іще не розумію чому в деяких вузах є незаповнена кількість державних ...?!! Написано 55 а взяли 35
Ruslan Sliusarenko
Для Таня Макаренко: навряд чи. Може, то 55 загалом?
Артём
Нет, действительно. Например, ліцензований обсяг - 100, макс державне замовлення - 55, рекомендовано - 38
Друзілла Галицька
Для Таня Макаренко: місця могли віддати іншим вишам де діти прийшли на цю спеціальність з вищими балами. Я знаю випадок, коли при максимумі 14 рекомендовано 28 на бюджет, тобто там удвічі збільшили замовлення. Конкурс то всеукраїнський
Коментувати
Назар Червоний
Чи можу я подавати оригінали в вуз на даний момент якщо я йду на заочне?
Вікторія Чвалова
Чи можна в ЛП подавати заяву на контракт раніше 5 червня?
Таня Олійник
Для Вікторія Чвалова: Можливо ви мали наувазі 5серпня,то так, з 1 серпня можна подавати
Коментувати
Natalya
Підкажіть будь ласка.Чи можу я подати документи на контракт у ВНЗ ,якщо на ту спеціальність не подавала електронну заяву(за умови,що я подавала на той факультет,але на іншу спеціальність,наприклад подавала на німецьку філологію,а тепер хочу подати на анлійську)
Назар Лазаренко
Чи можу я відвести документи на контракт зараз а не після 5 серпня коли зарахують всіх бюджетників??? І де я зможу подивитися рейтинговий список контратнтків???
Maria Us
З якого числа можна подати документи на контракт?
Таня Олійник
Для Maria Us: з 1серпня
Олег Грица
Для Maria Us: офіційно після 5/08 (неофіціно -можна уже спілкуватись з приймальною комісією. все залежить від вуза, ваших балів і т.д. деякі уже будуть брати доки на контракт)
Коментувати
Yana Kulakova
А можно ли платить за учёбу помесячно в херсонськом государственом университете?
Vert1238
До якого числа треба подати оригінали документів на контракт ?
Таня Олійник
Для Vert1238: 7 серпня
Анна
Для Таня Олійник: Ви вже подали документи на контракт?
Олег Грица
Для Yana Kulakova: "Зарахування вступників за державним або регіональним замовленням (БЮДЖЕТ) проводиться не пізніше 12.00 години 07 серпня. Зарахування вступників на навчання за рахунок цільових пільгових державних кредитів та за кошти фізичних та юридичних осіб (КОНТРАКТ) проводиться не пізніше 30 вересня 2017 року."
Коментувати
Микола
В особовому кабінеті досі пише допущений до конкурсу, що це значить? Мені десь треба шукати результати зарахування до внз чи ще почекати, доки оновиться статус?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!