Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Строки вступної кампанії 2018 року у ВНЗ України
Строки вступної кампанії 2018 року у ВНЗ України

Строки формування рейтингових списків, прийому документів, конкурсного відбору та зарахування

Строки вступної кампанії 2018 року у ВНЗ України

Вступ у вищі навчальні заклади у 2018 році відбувається на підставі чинних Правил прийому до вищих навчальних закладів (далі – Правила прийому), що затверджені наказом Міністерства освіти і науки України № 1378 від 13 жовтня 2017 року.

Вступники можуть подати до семи заяв на місця державного та регіонального замовлення не більше ніж з чотирьох спеціальностей. Подання заяв на навчання за контрактом не обмежується.

Для вступу до вищого навчального закладу для навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра абітурієнт має подати до ВНЗ сертифікати ЗНО з трьох конкурсних предметів. У 2018 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016, 2017 та 2018 років, крім сертифікатів з англійської, французької, німецької та іспанської мов. Сертифікати ЗНО з англійської, французької, німецької та іспанської мов приймаються лише за 2018 рік.

Конкурсні предмети, з яких вступник має надати сертифікати ЗНО, визначені Умовами прийому до вищих навчальних закладів у 2018 році, в залежності від спеціальності, обраної абітурієнтом.

Для вступу на окремі медичні спеціальності буде встановлено мінімальну кількість балів з біології, хімії або математики. Вона становитиме 150 балів і стосуватиметься спеціальностей «Стоматологія», «Медицина» і «Педіатрія».

Вступники на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання подають заяви тільки в електронній формі. У паперовій формі подаються заяви:

  • для реалізації права на вступ за співбесідою, іспитами та/або квотою-1, квотою-2 відповідно до цих Умов;
  • за наявності розбіжностей у прізвищі, імені, по батькові, даті народження, статі або громадянстві вступника в його документах;
  • у разі подання іноземного документа про освіту;
  • у разі подання документа про повну загальну середню освіту, виданого до запровадження фотополімерних технологій їх виготовлення;
  • у разі відсутності в Єдиній базі відомостей про документи про середню або вищу освіту, які є підставою для допуску до участі в конкурсі;
  • у разі неможливості зареєструвати електронний кабінет або подати заяву в електронній формі з інших причин, підтвердженої довідкою приймальної комісії закладу вищої освіти.

Дати прийому документів та проведення іспитів (творчих конкурсів)

Вступна кампанія 2018 року розпочинається 12 липня. Із цього дня вищі навчальні заклади України починають приймати від абітурієнтів документи для вступу в електронній та паперовій формі.

Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження до електронних кабінетів додатків до документів про повну загальну середню освіту починається раніше — 2 липня та закінчується о 18 год. 00 хв. 25 липня.

Медичні огляди та інші доконкурсні процедури, якщо це викликано установленими законодавством особливими умовами конкурсного відбору за відповідними конкурсними пропозиціями, проводяться до 11 липня.

Прийом заяв та документів від вступників починається 12 липня, крім військових вищих навчальних закладів (військових підрозділів вищих навчальних закладів) та закінчується о 18 годині 20 липня для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів та о 18 годині 26 липня для осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання.

Строки проведення творчих конкурсів, іспитів та співбесід:

  • Творчі конкурси проводяться у кілька сесій з 14 до 26 липня включно.
  • Вступні іспити проводяться з 21 до 26 липня включно.
  • Співбесіди проводяться з 21 до 23 липня включно.

Строки формування рейтингових списків та зарахування

Рейтинговий список вступників, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, творчих конкурсів або вступних іспитів із повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за державним або регіональним замовленням оприлюднюється не пізніше 01 серпня.

Рейтинговий список осіб, рекомендованих до зарахування за результатами співбесіди та за квотами-2, з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за державним або регіональним замовленням здійснюється не пізніше 12.00 години 24 липня. Вступники, які отримали рекомендації, повинні виконати вимоги до зарахування на місця державного замовлення до 18.00 години 25 липня, а також подати письмову заяву про виключення з конкурсу на інші місця державного замовлення. Зарахування цієї категорії вступників за державним замовленням відбувається не пізніше 12.00 години 26 липня. Зараховані особи впродовж 26 липня виключаються з конкурсу на інші місця державного замовлення.

Строки та терміни прийому заяв, проведення творчих конкурсів, співбесід, вступних іспитів, оприлюднення рейтингових списків, зарахування вступників на місця державного замовлення, які вступають на навчання для підготовки військових фахівців з вищою освітою, визначаються Правилами прийому навчального закладу. Вищі військові навчальні заклади та військові підрозділи вищих навчальних закладів забезпечують виключення зарахованих на місця державного замовлення вступників з конкурсу на інші місця державного замовлення не пізніше 23 липня.

Виконання вступниками вимог до зарахування

Рейтингові списки вступників, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, творчих конкурсів та вступних іспитів (у тому числі за квотою-1 та квотою-3), із зазначенням рекомендованих до зарахування формуються на основі конкурсного бала за кожною конкурсною пропозицією згідно з виставленими вступниками пріоритетностями з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за державним або регіональним замовленням та оприлюднюються не пізніше 01 серпня.

Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 18.00 години 06 серпня.

Зарахування вступників за державним або регіональним замовленням проводиться не пізніше 12.00 години 07 серпня. Зарахування вступників на навчання за рахунок цільових пільгових державних кредитів та за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) проводиться не пізніше 30 вересня 2018 року.

Переведення на вакантні місця державного, регіонального замовлення за рахунок цільових пільгових державних кредитів осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб на основі повної загальної середньої освіти здійснюється не пізніше 18 серпня.

Інші категорії вступників

Для вступу на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за денною формою навчання строки прийому заяв та документів закінчуються о 18.00 годині 24 липня. Фахові вступні випробування проводяться з 25 липня до 31 липня.

Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання визначаються правилами прийому навчального закладу, при цьому прийом документів закінчується не раніше 26 липня, а зарахування на навчання за державним замовленням відбувається не пізніше 15 вересня.

Для всіх інших категорій вступників строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання визначаються правилами прийому навчального закладу, при цьому зарахування на навчання за державним замовленням закінчується не пізніше 15 вересня, крім випадків, передбачених розділом ХІІІ Умов прийому до вищих навчальних закладів України.

Складено відповідно до положень Умов прийому до вищих навчальних закладів України у 2018 році.

Освіта.ua
15.03.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Інна
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи потрібно створювати новий електронний кабінет, якщо у 2017р. вже створювали для вступу?
Олеся
Здравствуйте! В этом году подавать документы лично нужно с 1.08 по 6.08. А в выходные дни приемная комиссия работает?
Іван
Для Олеся: Да.
Коментувати
Софія
Добрий день! Скажіть будь ласка, чи можна наприклад подати один предмет з2017, а 2 інші предмети з 2018?
Іван
Для Софія: Так.
Коментувати
Yana
Здравствуйте,подскажите,когда начинается и заканчивается подача заявления на заочку? И есть ли конкурс для заочников?
Іван
Для Yana: Начинается 12 июля, заканчивается 26 июля. Конкурс есть.
Коментувати
kaxa87
Добрий день . Поясніть, будь ласка, як треба подавати заяви, на бюджет і на контракт разом , чи окремо? І якщо не пройшов на бюджет, то на контракт подавати пізніше?
Іван
Для kaxa87: Ви можете подати лише на бюджет+контракт або на чистий контракт. Інших варіантів вибору немає. Якщо ви обрали перший варіант - то якщо не пройшли на бюджет берете участь в конкурсі на контракт автоматично. Якщо ви хочете подати заяву лише на контракт - це потрібно зробити в ті ж терміни, що й на бюджет+контракт - з 12 по 26 липня.
Коментувати
////
Для Леры: можно подавать 7 заявлений на бюджет, не более чем на 4 факультета и сколько хотите на контракт.
Лера
Для ////: спасибо
Іван
4 не факультета, а СПЕЦИАЛЬНОСТИ! Это могут быть и 7 разных факультетов.
Коментувати
яна
Про які вимоги йдеться при регіональному зарахуванні до 6 серпня ?Коли дізнався результат вступу,до якого часу потрібно приїхати особисто до ВНЗ?
Іван
Для яна: Результат 1 серпня, приїхати і подати оригінали до 6 серпня.
Коментувати
Лера
Подскажите пожалуйста, я могу подать 7 заявлений на бюджет и еще сколько хочу на контракт:? Или если я подаю на бюджет то на контракт уже нельзя:?
Оксана
До якої дати можа точно дізнатись про зарахування на контракт? Чи можливо до 10 серпня подати оригінали документів та бути зарахованою?
Іван
Для Оксана: Документи подати можна, а коли буде наказ про зарахування - у кожному виші це індивідуально.
Коментувати
Віктор
Доброго дня ! Підскажіть будь ласка дати коли дізнаються про вступ контрактщики та на які дати припадає подача оригіналів (подача саме для студентів які потрапили на контракт) ?! Де можна прочитати підтвердження Вашої інформації ? Дякую !!!
Іван
Для Віктор: Читайте умови прийому і правила прийому того вишу, куди ви плануєте вступати. Там є відповіді на усі ваші питання.
Коментувати
Светлана
Доброго дня, чи могли б ви точніше пояснити речення :"Вступники можуть подати до семи заяв на місця державного та регіонального замовлення не більше ніж з чотирьох спеціальностей"?
Іван
Для Светлана: Яке саме слово потребує пояснення? Можна подати не більше 7 заяв з 4 спеціальностей на бюджет (державне). Можна подати всі 7 заяв на 1 спеціальність, можна на 2, можна на 3, можна на 4. На 5 не можна! І більше 7 заяв не можна. Можна подати менше 7 заяв.
Светлана
Я не могу понять, зачем несколько заявлений на одну специальность. Или эти заявления чем-то отличаются?
Іван
Одна и та же специальность бывает во-первых на разных факультетах в одном вузе, во-вторых в разных вузах.
Коментувати
Володимир
Чи маю я право на пільги при поступленні до ВНЗ, якщо у мене цукровий діабет 1 типу?
валентина
підкажіть будь ласка чи має випускник (дитина інвалід) льготи при вступі до вузу
Іван
Для валентина: Дивлячись який інвалід. Якщо захворювання входить до переліку, який дає право не здавати ЗНО - то має. Якщо не входить - то не має.
Коментувати
Оксана
Підкажуть будь ласка чи будуть пільги при вступі до ВНЗ у мого сина ,якщо батько помер, а сім’ї троє дітей
Тетяна
Розкажіть будь ласка на контракт потрібно теж подавати заявки в електронній формі і в який термін
Іван
Для Тетяна: Так, потрібно. 12-26 липня.
Коментувати
Наталія
Доброго дня!Підскажіть будь ласка,чи потрібно дно для вступу до внз,якщо я школу закінчила і 2003 році?На заочну форму навчання?
Дмитро
Для Наталія: потрібно
Коментувати
Богдан
Доброго дня, підкажіть, будь ласка, коли починається зарахування вступників на платну форму навчання. Тобто, як я зрозумів, до 12 год 7 серпня зараховуються вступники за державним замовленням, а платники зараховуються до 18 серпня. Але з якого числа не вказано.
Іван
Для Богдан: Теоретично можуть брати документи з 1 серпня, але з 1 по 6 будуть черги з бюджетників - то навіщо їм заважати? Приходьте 8 й нічого не втратите.
Коментувати
Христина
Підкажіть, будь ласка, чи можна подавати документи на магістратуру (право) в електронному вигляді?
Олег
А шо потрібно для вступу в магістратуру, якщо я рік тому закінчив спеціаліста? І 1 рік пропрацював за спеціальністю, але захотів підучитись. І чи є у мене відстрочка від армії?
Taniya
Добрый день! Подскажите пожалуйста, есть ли льготы при поступлении детям участников АТО. Если есть, то какие?
Іван
Для Taniya: Нет никаких.
Владимир
http://fdlx.com/politic/ukr/106408-lgoty-detyam-uchastnikov-ato-pri-postuplenii-v-vuz-po-zakonu-6298.html
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!