Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Строки вступу на бакалавра у 2019 році
Строки вступу на бакалавра у 2019 році

Строки формування рейтингових списків, прийому документів, конкурсного відбору та зарахування

Строки вступу на бакалавра у 2019 році

У цьому матеріалі зазначені строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання для здобуття ступеня молодшого бакалавра, бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти.

Вступ до закладів вищої освіти у 2019 році відбувається на підставі чинних Правил прийому на навчання до закладів вищої освіти, що затверджені наказом Міністерства освіти і науки України № 1096 від 11 жовтня 2018 року.

Вступники на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання подають заяви в електронній формі крім випадків передбачених п.1 розділу VI Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти.

ВСТУП НА ДЕННУ ФОРМУ НАВЧАННЯ

Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження до електронного кабінету необхідних документів розпочинається 01 липня 2019 року.

Медичні огляди та інші доконкурсні процедури, якщо це викликано установленими законодавством особливими умовами конкурсного відбору за відповідними конкурсними пропозиціями, проводяться до 9 липня 2019 року.

Прийом заяв та документів від вступників розпочинається 10 липня, крім вищих військових навчальних закладів (закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання), військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти.

Прийом документів закінчується:

  • о 18.00 годині 16 липня 2019 року — для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів;
  • о 18.00 годині 22 липня 2019 року — для осіб, які вступають тільки за результатами зовнішнього незалежного оцінювання.

Творчі заліки

Якщо для певної конкурсної пропозиції передбачено складання творчого заліку, то особа допускається до конкурсного відбору в разі успішного складання творчого заліку, який проводиться з 01 лютого 2019 року до дня завершення прийому документів на відповідну конкурсну пропозицію.

Творчі конкурси, вступні іспити та співбесіди

Творчі конкурси проводяться в кілька сесій з 01 по 10 липня (12 липня для спеціальності 025 «Музичне мистецтво») включно (для вступників на місця державного та регіонального замовлення за графіком, що має бути поданим 15 лютого на погодження до Міністерства освіти і науки України), у період з 11 по 22 липня можуть проводитись додаткові сесії творчих конкурсів для вступників, які вступають на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

Порядок реєстрації учасників творчих конкурсів, їх організація та проведення визначається Порядком проведення творчих конкурсів для вступу до закладів вищої освіти України. У творчих конкурсах мають право брати участь особи, які здобули документ про повну загальну середню освіту, або завершують її здобуття до 10 липня, що підтверджується довідкою відповідного закладу освіти.

Вступні іспити у закладах вищої освіти проводяться з 17 до 22 липня 2019 року включно.

Співбесіди у закладах вищої освіти проводяться з 17 до 19 липня 2019 року включно.

Строки прийому заяв, проведення творчих заліків та творчих конкурсів, співбесід, вступних іспитів, оприлюднення рейтингових списків з повідомленням про отримання чи неотримання вступниками права здобувати вищу освіту за державним замовленням, виконання вимог до зарахування на місця державного замовлення, зарахування вступників на місця державного замовлення та виключення заяв зарахованих на інші місця державного замовлення для осіб, які вступають на навчання для підготовки військових фахівців з вищою освітою, визначаються правилами прийому закладу освіти. Вищі військові навчальні заклади (заклади вищої освіти із специфічними умовами навчання) та військові підрозділи закладів вищої освіти забезпечують виключення заяв зарахованих на місця державного замовлення вступників з конкурсів на інші місця державного замовлення не пізніше 20 липня.

Оприлюднення рейтингових списків

Оприлюднення списків осіб, рекомендованих до зарахування за результатами співбесіди та за квотою-2, з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за кошти державного або регіонального бюджету (за державним або регіональним замовленням) здійснюється не пізніше 12.00 години 20 липня. Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного замовлення до 10.00 години 22 липня, а також подати письмову заяву про виключення заяв на інші місця державного замовлення. Зарахування цієї категорії вступників за державним замовленням відбувається не пізніше 15.00 години 22 липня. Заяви зарахованих осіб на інші місця державного замовлення виключаються впродовж 22 липня.

Формування рейтингових списків вступників, які вступають на основі результатів зовнішнього незалежного оцінювання, творчих конкурсів та вступних іспитів (у тому числі за квотою-1 та квотою-3, квотою-4), надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за кошти державного або регіонального бюджету (за державним або регіональним замовленням) здійснюються не пізніше 18.00 години 26 липня.

Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 18.00 години 31 липня.

Зарахування на навчання

Зарахування вступників за кошти державного або регіонального бюджету (за державним або регіональним замовленням) проводиться не пізніше 12.00 години 01 серпня 2019 року.

Зарахування на навчання вступників за рахунок цільових пільгових державних кредитів, за кошти фізичних та/або юридичних осіб — не пізніше 30 вересня 2019 року.

Переведення на вакантні місця державного, регіонального замовлення та на місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб на основі повної загальної середньої освіти — не пізніше 09 серпня.

Надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих для вступників, які вступають на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб на відкриті та фіксовані (закриті) конкурсні пропозиції здійснюється не раніше 12.00 години 01 серпня.

ВСТУП НА ІНШІ ФОРМИ НАВЧАННЯ (КРІМ ДЕННОЇ)

Строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання за іншими (крім денної) формами здобуття освіти за кошти державного або регіонального бюджету або за рахунок цільових пільгових державних кредитів не відрізняються від строків прийому документів на денну форму навчання.

Строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб визначаються правилами прийому закладу освіти, при цьому прийом документів починається не раніше 10 липня, тривалість кожної сесії прийому документів становить не більше 30 днів, зарахування проводиться не пізніше ніж через 15 днів після завершення чергової сесії прийому заяв та документів, протягом яких проводиться конкурсний відбір, але не пізніше 30 листопада 2019 року.

ВСТУП НА ОСНОВІ ОКР МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА

Для вступу на основі освітню-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за денною формою здобуття освіти прийом заяв та документів розпочинається 10 липня і закінчується о 18.00 годині 22 липня. Фахові вступні випробування проводяться з 23 липня до 30 липня.

ІНШІ УМОВИ

Для тих категорій вступників, для яких строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання не встановлені, визначаються правилами прийому закладу освіти. Реєстрація електронних кабінетів вступників закінчується 30 серпня.

Складено відповідно до положень Правил прийому на навчання до закладів вищої освіти у 2019 році.

Освіта.ua
05.11.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
Доброго дня, підкажіть, будь ласка, до якого ВНЗ можна поступити у жовтні для отримання юридичної освіти? Цікавить дистанційна або заочна форма навчання. Дякую.
angelina
Підкажіть будь ласка якого числа співбесіда з деканом для вступників на спеціальність підприємництво торшівля та біржова діяльність?
Іван
Для angelina: З 17 по 19 липня. А ви маєте право на співбесіду? Це досить рідкісна пільга.
Коментувати
Лілія
Чи можна ще вступити на заочну фармацію (контракт), якщо місць 128, а донька у списку 131? Чи все втрачено цьогоріч, так як сьогодні вже 18.08.18 і оприлюднено списки зарахованих. Дякую.
DOCENT
Для Лілія: термін подання оригіналів на контракт визначається правилами прийому. Кінцевий термін зарахування 30.09.2018
Юлія
Дзвоніть у цей виш, там вам нададуть вичерпну інформацію.
Коментувати
Сергей
Чи може дитина потрапити на бюджетне вакантне місце з контракту, якщо вона перед цим відмовилася від запропонованого місця (бюджет)по пріорітету.
DOCENT
Для Сергей: ні. Неможе
Коментувати
Ната
Как будут заполнятся вакантные места на бюджет? Или они так останутся не заполнеными? А все кто ниже в списке так и пойдут на контракт или все таки есть шанс попасть на бюджет?
ЛЮБА
Для Ната: вакантні місця можуть бути тільки тоді, коли той, хто отримав бюджетне місце не подав документи, заповнюється квотниками, якщо різниця в балах не менше 10-20 балів. В кожного вузу своя планка
Коментувати
Наталія
При втупі ми подали оригінали документів у один коледж, а нам подзвонили і сказали,що наш син проходить в інший( той що він хотів). Скажіть будь ласка, чи можна забрати оригінали документів з одного коледжу і подати в інший?
Люба
Для Наталія: можна. Тільки Ви зразу могли подати туди, куди хотіли, навіщо подали в другий...
Коментувати
Оля
Скажіть будь ласка, яким чином моя дитина може поступити на нс контрактне навчання, якщо, він навчався 4 роки за межами України. Я хочу сказати, що навчання в Канаді дуже відрізняється, і таке поняття, як здача зно для нас нереальне. Що нам робити в такому випадку.
Люба
Для Оля: звернутися в приймальну комісію конкретного вузу і все розпитати
Галина
Для Оля: Я звісно вибачаюсь, але чому після 4-х років навчання в Канаді Ваша дитина хоче вступати до вишу України? Зазвичай їдуть в старшу школи іншої країни у випадку, якщо і вступати збираються там. Гадаю у вас є достатньо часу аби підготуватись до ЗНО з 3-х предметів для вступу у наступному році (на підготовку у Вас майже рік).
Коментувати
Татьяна
Хто вступає на контракт заочна форма навчання, що робити коли статус "включено до наказу"? Їхати до внз чи вони позвонять? Коли платити за навчання?
!
Для Татьяна: подзвоніть у приймальну комісію самі, і там все скажуть. У всіх ВУЗах прийом проходить по різному.
Коментувати
Ольга
Підскажіть, чи є у мене можливість поступити у ВУЗ, якщо я не подавала заявку з електронного кабінету та неможу її подати тому як реєструвалась не я, а кода до нього незнаю.
ЛЮБА
Для Ольга: навіть якби Ви знали код, то прийом заяв закінчився 26 липня. Вже пізно.
Павло
Для Ольга: І ви лише зараз про це питаєте.
Коментувати
Зоряна
Підкажіть хто знає, навчаюсь на денному в одному внз, документи на заочку завезла і інший(всі, крім оригіналу атестату), вже там мені повідомили що треба було принести заяву з мого вузу про те що там знаходиться оригінал атестату.документи таки взяли,сказали що довідку можу донести. однак в рейтингових списках мене немає. мене можуть не прийняти до вузу через цю довідку?
SonyaSonka
Підкажіть будь ласка я вже відвезла оригінали на jlye спецільність там ще подають документи а результати будуть 17 серпня, чи можу я забрати оригінал із тої спеціальності і подати на іншу в тому ж вузі? (контракт)
Keri
Для SonyaSonka: так
Коментувати
Аня
До якого числа можна заносити оригінали на контрактній основі,???? На заочне навчання, бакалавр
Тетяна
Який кінцевий термін подачі оригіналів документів до магістратури для зарахування на бюджет?
Аліна
Які документи(копії) потрібні для вступу на заочну форму навчання, якщо оригінали в іншому ВНЗ?
Ірна
Я подала документи на заочне(контракт),змін на сайті немає. До сих пір Допущено, але в іншому виші Рекомендовано до зарахування. Можу я забрати документи (оригінали)?
ЛЮБА
Для Ірна: Як там можуть бути зміни, якщо сьогодні тільки до наказу були бюджетники? нАКАЗ ДЛЯ КОНТРАКТНИКІВ ВІД 8 ЧИСЛА САМЕ РАНІШЕ, В ДЕЯКИХ ВНЗ 11 ЧИСЛА
Коментувати
Ольга
Якщо мені не телефонували,але в кабінеті вказано"допущено до наказу",чи можна заносити дткументи на контрактне місце?
ЛЮБА
Для Ольга: МОЖНА, ЩЕ З 1 ЧИСЛА ПОДАЮТЬ, НЕ ЧЕКАЙТЕ НІЯКИХ ЗМІН СТАТУСУ, ЇХ МОЖЕ Ї НЕ БУТИ
юхимчук
откройте правительственный сайт: https://vstup.edbo.gov.ua/ можно отследить кто еще претендует на контрактное место. Смотрят по баллам. Введете специальность, форму обучения, универ выпишете на листик тех, кто выше вас по баллам(фамилию, баллы по зно). Потом на этом же сайте, вверху этой странице есть "Пошук заяв вступників" вы введете там фамилию конкурентов и баллы по трем ЗНО через пробел - и отследите : те кто выше вас по баллам сдали уже куда-нибудь оригиналы? Так и узнаете кол-во претендентов и вычтете их из кол-ва контрактников= ваш шанс. Уcпеха!
Коментувати
Влад
"включено до наказу" - це вже все ? я офіційно студент ? чи потрібно ще чогось чекати додаткового ?
ЛЮБА
Для Влад: ТАК
Коментувати
Аня
Скажіть будь ласка, якщо мість 10 а я в списку 68, то яка вірогідність того що мене візьмуть по контракту ? Чи шансів взагалі немає
Коментатор
Для Аня: контрактних місць 10? А яка ж тоді ліцензія, 15? Яка спеціальність, де це? Цікаво.
Аня
Спеціальна освіта 016
юхимчук
откройте правительственный сайт: https://vstup.edbo.gov.ua/ можно отследить кто еще претендует на контрактное место. Смотрят по баллам. Введете специальность, форму обучения, универ выпишете на листик тех, кто выше вас по баллам(фамилию, баллы по зно). Потом на этом же сайте, вверху этой странице есть "Пошук заяв вступників" вы введете там фамилию конкурентов и баллы по трем ЗНО через пробел - и отследите : те кто выше вас по баллам сдали уже куда-нибудь оригиналы? Так и узнаете кол-во претендентов и вычтете их из кол-ва контрактников= ваш шанс. Уcпеха!
Коментувати
Оля
Скажіть будь ласка, якщо у особистому кабінеті пише "Допущено до конкурсу" ( по контракту), а з того виша ще не телефонували , то я можу йти нести документи чи немає сенсу ?
Галина
Для Оля: чому ви взагілі вирішили, що вам хтось зобов’язаний телефонувати? Частіше телефонують ті хто боїться залишитись без студентів, або мтудентам з дійсно хорошими результатами, яких хочуть переманити собі. Наприклад нам телефонувади виші з нижчими пріоритетами при тому, що пройшли на бюджет за 1-м пріоритетом. Але вони вмовляли йти саме до них на контракт, а вони буцімто потім переведуть на бюджет
Люба
7 днів приймають документи. У деких уже набрали обсяг контрактників на 100%. Аивони чидять і чекають дзвінка. Така прям жага до навчання!!
Люба
А вони сидять*
Коментувати
Яна
Доброї ночі! Потрібно підписати контракт на магістратуру. Мене немає в Україні, підкажіть,як бути в цій ситуації . ? Дякую!
Галина
Для Яна: а варіант приїхати, не варіант? Ну то не підписуйте. Виж якось планували свій від’їзд.
Гість
Довіреність на батьків, наприклад.
Люба
По довіреності не можна. Треба бути особисто
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!