Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Строки вступної кампанії 2016 року у ВНЗ України
Строки вступної кампанії 2016 року у ВНЗ України

Строки формування рейтингових списків, прийому документів, конкурсного відбору та зарахування

Строки вступної кампанії 2016 року у ВНЗ України

Вступ у вищі навчальні заклади у 2016 році відбувається на підставі чинних Правил прийому до вищих навчальних закладів (далі – Правила прийому), що затверджені наказом Міністерства освіти і науки України № 1085 від 15 жовтня 2015 року.

У 2016 році абітурієнти мають право подати на вступ до п’ятнадцяти заяв на п’ять спеціальностей (спеціалізацій), на яких передбачено прийом за кошти державного бюджету. Заяви, подані на певну спеціальність (спеціалізацію, освітню програму, напрям підготовки) до одного вищого навчального закладу за різними формами навчання, вважаються фактом подання однієї заяви.

Подання заяв в електронній формі на спеціальності (спеціалізації), на яких не передбачається прийому за кошти державного бюджету, не обмежується.

Дати прийому документів та проведення іспитів (творчих конкурсів)

Вступна кампанія 2016 року розпочинається 11 липня. Із цього дня вищі навчальні заклади України починають приймати від абітурієнтів документи для вступу в електронній та паперовій формі.

Прийом документів у осіб, які для вступу на навчання повинні проходити творчі конкурси у вищих навчальних закладах, закінчується о 18 годині 20 липня. Творчі конкурси проводяться в кілька сесій з 18 липня до 27 липня 2016 року.

Прийом документів у осіб, які повинні складати вступні іспити або проходити співбесіду у вищих навчальних закладах, закінчується о 18 годині 20 липня. Вступні іспити та співбесіди проводяться починаючи з 21 липня до 28 липня 2016 року.

Прийом документів в усіх інших абітурієнтів, які вступають у ВНЗ на основі повної загальної середньої освіти та подають для вступу результати зовнішнього незалежного оцінювання, закінчується о 18 годині 27 липня 2016 року.

Прийом заяв та документів від осіб, які вступають для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, закінчується о 18 годині 20 липня. Вступні іспити проводяться з 21 липня до 27 липня 2016 року.

Прийом документів від осіб, які вступають на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста або ступеня бакалавра за скороченими програмами відповідно до пунктів 3, 5 розділу III Умов прийому до вищих навчальних закладів закінчується о 18.00 годині 20 липня. Фахові вступні випробування проводяться з 21 липня до 27 липня 2016 року.

Строки прийому заяв та документів на навчання на основі повної загальної середньої освіти за вечірньою, заочною та дистанційною формами навчання визначаються правилами прийому вищого навчального закладу, тривалість прийому документів має становити не більше одного місяця. Прийом документів починається не раніше 11 липня 2016 року. Зарахування проводиться не пізніше ніж через 15 днів після завершення прийому заяв та документів, протягом яких проводиться конкурсний відбір.

Строки вступної кампанії на навчання на основі ступенів бакалавра, магістра, освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста, за усіма формами навчання визначаються правилами прийому до вищого навчального закладу. При цьому зарахування на навчання за кошти державного бюджету закінчується не пізніше 15 вересня 2016 року, крім випадків, передбачених у розділі XVIII Умов прийому до вищих начальних закладів (Особливості прийому та навчання іноземців та осіб без громадянства).

Строки формування рейтингових списків та зарахування

Рейтинговий список вступників, які вступають для здобуття ступеня молодшого бакалавра та бакалавра (магістра і спеціаліста медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань), із зазначенням рекомендованих до зарахування формується на основі конкурсного бала та пріоритетності заяв за кожним вищим навчальним закладом, ступенем, спеціальністю (спеціалізацією), з повідомленням про отримання чи неотримання вступниками права здобувати вищу освіту за кошти державного бюджету оприлюднюється не пізніше 12.00 години 01 серпня.

При цьому вважається, що вступник обрав ступінь, спеціальність (спеціалізацію) та вищий навчальний заклад, яким відповідає найвища пріоритетність серед тих, за якими він отримав право здобувати вищу освіту за кошти державного бюджету.

Рейтинговий список вступників, які вступають для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста на основі повної загальної середньої освіти, оприлюднюється не пізніше 12.00 години 01 серпня.

Рейтинговий список формується на підставі визначених вступником пріоритетних спеціальностей.

Вступники, які отримали рекомендації до зарахування на навчання за кошти державного бюджету, повинні виконати вимоги до зарахування не пізніше 18.00 години 05 серпня 2016 року

Вступники, які отримали рекомендації до зарахування на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт), повинні виконати вимоги до зарахування не пізніше 10 серпня 2016 року

Зарахування вступників на денну форму навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти на навчання за державним замовленням відбувається не пізніше 12.00 години 6 серпня.

Зарахування вступників на денну форму навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти на навчання за рахунок цільових пільгових державних кредитів, за кошти фізичних та юридичних осіб (за умови виконання набору за кошти державного бюджету за відповідною спеціальністю (спеціалізацією)) відбувається не пізніше 12 серпня 2016 року.

Складено відповідно до положень Умов прийому до вищих навчальних закладів України у 2016 році.

Освіта.ua
10.07.2015


Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дмитро
Подав заяви на бюджетні місця 24.07, в особистому кабінеті - допущено до конкурсу по всіх заявах, але на абітпошуку та рейтингових списках мого прізвища немає.
Марія
Скажіть будь ласка, якщо я не пройду на державну форму , я автоматично опинюся в конкурсі на платну, чи потрібно зараз ще подавати окрему електронну заяву на платну форму?
Еріка
Для бажаючих навчатися в рекламованому УжНУ читати ОБОВ’ЯЗКОВО! http://zaknews.in.ua/novini/6360-pristrast-navkolo-4-gurtozhitku-uzhnu-ne-vschuhayut-studenti-oburen.html, http://mizgir.com.ua/news/obschestvo-1/2909-mi-platimo-odnakovo-275-griven-ale-chomu-odnim-remont-a-nshim-gribok-na-stnah.html
Bekkie
Для Еріка: і я так кажу. Вони роблять буклети, реклами, ходять по школах і запрошують до себе, показуючи який у них гарний вуз. Шкода, але на цьому вся їхня робота закінчується.
Коментувати
Eugenie
Який крайній строк подачі заяви на заочну форму? І ще така ситуація: я подала у два вузи заочні заяви. В обидва мене наче беруть на бюджет. якими принципами керуються при зарахуванні на заочну(рекомендовано до зарахування у той вуз де я вища у списку чи як?). Дякую
Марина
Есть ли такие, кто уже учится на дневном на бюджете, и подал заяву на конкурс на бюджет, с условием что в первом вузе заберет документы после зачисления? В базе зарегистрировались?
Anna
Для Марина: если и то и то бакалавр то прийдется возместить деньги за учебу в первом вузе ( и сумма 100% больше чем стоимость контракта) так что смотрите как вам выгоднее будет ( оплатить первый вуз или второй)
Марина
да, это я знаю) просто меня даже с таким условием не хотят допускать до конкурса пока я не отчислюс совсем. а гарантии что поступлю ведь нету.
Марина
а оплачивать во второй вуз
Коментувати
студент
Підскажіть будь ласка як довідатися чи пройду я на контракт у лну ? Дякую
Ann Prok
Я ніяк не зрозумію,коли ж то оригінали документів завозити в ВУЗ!? Підскажіть будь-ласка..!
студент
Для Ann Prok:Вступники, які отримали рекомендації до зарахування на «бюджет» (рейтингові списки оприлюднюються до 12 години 01 серпня) повинні подати оригінали документів до 18.00 години 05 серпня; на платне навчання - не пізніше 10 серпня.Зарахування на «бюджет» відбудеться до 12.00 години 06 серпня;на платне навчання – не пізніше 12 серпня.
Коментувати
Сніжана
чи можна ще подавати документи для вступу на заочну форму навчанням
Андрій
чи можна подати електронну заяву до коледжу
Маріанна
Підкажіть будь ласка,чи можна подавати електронну заявку на заочну форму навчання?
сергій
Для Маріанна: не треба
Коментувати
Олександра
Скажіть будь ласка як видали заявку на вступ до Вузу якщо помилився наприклад і не те вибрав? Статус заявки: зареєстровано у ВНЗ
Таня
Для Олександра: не можна вже видалити
Таня
Вибачте, я помилилася. Якщо заявка зареєстрована, то можна її відмінити, там внизу заявки, треби натиснути на "скасувати заявку", але, якщо в статусі: допущено до конкурсу, то вже не можна
Коментувати
анастасія
по яке число можна подавати по пільгах? на деяких сайтах пишеться, що по 15, а на деяких по 20, а на інших взагалі по 27
Діма
Скажіть будь ласка, якщо я не пройду на державну форму , я автоматично опинюся в конкурсі на платну, чи потрібно подавати окрему електронну заяву?
Вікторія Вікторі
Підскажіть будь ласка як треба подавати документи на заочну форму навчання?(можливо через сайт?) Також питання коли останній день подачі документів на заочну форму навчання???? Чекаю відповіді, дякую, хто допоможе "+5 до карми"
таня
Не хватає нервів до цього всього !!!! Чому зникли списки прізвищ студентів, які подали документи на спеціаліста і на магістра???? Як студент, який проживає в селі , не має інтернетуможе бути впевненим після цього всього , що його дані будуть вірні і він буде в списках , і його прізвище напишуть правильно ? Списку не має!!!! Порушення правил!
Таня Шепелюк
СРОЧНО!! скажіть , будь ласка, подача документів у коледж на базі 11 класу із сертифікатом ЗНО до 27 липня????
Катя
Для Таня Шепелюк: так
Коментувати
Irina
Привет) я студентка факультета адвокатуры Национального университета "Одесская юридическая академия"!! У нас очень качественное образование, лекции преподают известные адвокаты Украины еще есть английские лекции + идеальные условия, чтобы проводить свой досуг(разные конкурсы, мероприятия, спортивные секции)!! Хорошие и комфортные условия в общежитиях и тем более учиться в городе возле моря, что может быть лучше? МЫ ЖДЕМ ВАС!! ФАКУЛЬТЕТ АДВОКАТУРЫ НУ ОЮА!!! Подробней здесь: http://vk.com/onua_fa
Валерия
Привет) Я студентка, учусь в НУ "ОЮА" на факультете адвокатуры) поступайте к нам, у нас очень хороший декан, классные преподователи, постоянно устраивают встречи с ведущими адвокатами Украины и заграницы и многое другое)) Всем кто собирается связать свою жизнь с правом советую поступать в наш вуз на факультет адвокатуры) Подробнее вы можете почитать на сайте факультета http://fa.onua.edu.ua/
Каріна
Для Валерия: я чула, що на адвокатуру в юракадемію одеську можна подавати документи на місці, ніби там є якісь консультанти, що допомагають з реєстрацією в системі, дома це нереально. Це правда?
Irina
Так, дійсно у нашому університеті є такі консультанти)
Коментувати
Ірина
Якщо середній бал диплому бакалавра 79,то це який коефіцієнт?
Николай Карпенко
Люди,чи було в когось таке,що не відкриває перелік інститутів або він взагалі обмежений?Чи всі поля відкриваються? Це повна лажа. У мене немає слів.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Розвиток дитини

Дякую,
не показуйте мені це!