Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Строки вступної кампанії 2017 року у ВНЗ України
Строки вступної кампанії 2017 року у ВНЗ України

Строки формування рейтингових списків, прийому документів, конкурсного відбору та зарахування

Строки вступної кампанії 2017 року у ВНЗ України

Вступ у вищі навчальні заклади у 2017 році відбувається на підставі чинних Правил прийому до вищих навчальних закладів (далі – Правила прийому), що затверджені наказом Міністерства освіти і науки України № 1236 від 13 жовтня 2016 року.

Вступники можуть подати до дев’яти заяв на місця державного та регіонального замовлення не більше ніж з чотирьох спеціальностей. Подання заяв на навчання за контрактом не обмежується.

Дати прийому документів та проведення іспитів (творчих конкурсів)

Вступна кампанія 2017 року розпочинається 12 липня. Із цього дня вищі навчальні заклади України починають приймати від абітурієнтів документи для вступу в електронній та паперовій формі.

Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження до електронних кабінетів додатків до документів про повну загальну середню освіту починається 29 червня та закінчується о 18 год. 00 хв. 25 липня.

Медичні огляди та інші доконкурсні процедури, якщо це викликано установленими законодавством особливими умовами конкурсного відбору за відповідними конкурсними пропозиціями, проводяться до 11 липня.

Прийом заяв та документів від вступників починається 12 липня, крім військових вищих навчальних закладів (військових підрозділів вищих навчальних закладів) та закінчується о 18 годині 20 липня для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів та о 18 годині 26 липня для осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання.

Строки проведення творчих конкурсів, іспитів та співбесід:

  • Творчі конкурси проводяться у кілька сесій з 17 до 26 липня включно.
  • Вступні іспити проводяться з 21 до 26 липня включно.
  • Співбесіди проводяться з 21 до 23 липня включно.

Строки формування рейтингових списків та зарахування

Рейтинговий список вступників, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, творчих конкурсів або вступних іспитів із повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за державним або регіональним замовленням оприлюднюється не пізніше 12.00 години 01 серпня.

Рейтинговий список осіб, рекомендованих до зарахування за результатами співбесіди та за квотами-2, з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за державним або регіональним замовленням здійснюється не пізніше 12.00 години 24 липня. Вступники, які отримали рекомендації, повинні виконати вимоги до зарахування на місця державного замовлення до 18.00 години 25 липня, а також подати письмову заяву про виключення з конкурсу на інші місця державного замовлення. Зарахування цієї категорії вступників за державним замовленням відбувається не пізніше 12.00 години 26 липня. Зараховані особи впродовж 26 липня виключаються з конкурсу на інші місця державного замовлення;

Строки та терміни прийому заяв, проведення творчих конкурсів, співбесід, вступних іспитів, оприлюднення рейтингових списків, зарахування вступників на місця державного замовлення, які вступають на навчання для підготовки військових фахівців з вищою освітою, визначаються Правилами прийому навчального закладу. Вищі військові навчальні заклади та військові підрозділи вищих навчальних закладів забезпечують виключення зарахованих на місця державного замовлення вступників з конкурсу на інші місця державного замовлення не пізніше 23 липня.

Виконання вступниками вимог до зарахування

Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 12.00 години 05 серпня;

Зарахування вступників за державним або регіональним замовленням проводиться не пізніше 12.00 години 07 серпня. Зарахування вступників на навчання за рахунок цільових пільгових державних кредитів та за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) проводиться не пізніше 30 вересня 2017 року.

Переведення на вакантні місця державного, регіонального замовлення за рахунок цільових пільгових державних кредитів осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб на основі повної загальної середньої освіти здійснюється не пізніше 18 серпня.

Інші категорії вступників

Для вступу на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за денною формою навчання строки прийому заяв та документів закінчуються о 18.00 годині 24 липня. Фахові вступні випробування проводяться з 25 липня до 31 липня.

Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання визначаються правилами прийому навчального закладу, при цьому прийом документів закінчується не раніше 24 липня, а зарахування на навчання за державним замовленням відбувається не пізніше 15 вересня.

Для всіх інших категорій вступників строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання визначаються правилами прийому навчального закладу, при цьому зарахування на навчання за державним замовленням закінчується не пізніше 15 вересня, крім випадків, передбачених розділом ХІІІ Умов прийому до вищих навчальних закладів України.

Складено відповідно до положень Умов прийому до вищих навчальних закладів України у 2017 році.

Освіта.ua
28.06.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Василь
А что делать,если у меня еще есть проблемы с припесным? Я звонил в ВУЗ и мне сказали, что это не проблема, что можно будет донести потом в течение августа.
Оля
Всі хто хоче дізнатись вірогідність вступу 2017 вам сюди: https://catcut.net/s/wwI9
Незнайомка
З якого по яке число по трібно завозити оригінали у внз
Алла
Чи можна виконати вимоги до зарахування через интернет, не везти документи у приймальну комисию?
Sergey
Для Алла: Если ты рекомендована к зачислению,то ты должна отвезти оригиналы документов обязательно!
Коментувати
лтваодц
з якого по якє число треба завозити оригінали у внз ?
Лера
Якщо 1 серпня я не пройду на державне,то тоді потрібно подавати на контракт?Чи лише до 26 числа можна подавати заяви на держ і на контр?
Танюха
З якого числа можна буде здавати оригінали у внз на контракт і до якого числа зарахують
Артём
Если я подал все заявки с отметкой "...виключно на місця державного та регіонального замовлення", то если я ни на одно место не попадаю на бюджет - я смогу пойти на контракт или нужно подавать отдельную заявку?
Арина
Для Артём: если выключно на держ замовлення- то да , надо подать отдельно на контракт.Если отметили первый пункт- и туда и туда, то не надо.
Артём
Спасибо за ответ
Коментувати
Петро Лазорик
Чи можливо в кабінеті замінити довідку про місце реєстрації проживання
Ліля
Підкажіть,будь ласка,пільговики можуть побачити себе зараз на сайті вступ інфо ,що вони зараховуються в університеті?
Evgenia
скажіть будь ласка, що буде якщо вказати невірний варіант про раніше здобутий освітній рівень за держ. кошти? тобто якщо я провчилась 2-3 місяці не закінчивши семестр ще в 2015, то вказавши варіант "ніколи не здобувався" мою заяву відхилять?
Іван
Для Evgenia: Подання неправдивих даних є підставою для виключення з конкурсу.
Коментувати
Олена
Де знайти рейтингові списки вступників 2017 року
Оппп
Для Олена: ніде, після закінчення прийому побачите.
Катя
Для Олена: сайт вступ інфо, але поки що він з перебоями працює.
Коментувати
Петро Лазорик
тоді може на завтра ??? на цьому самому сайті після обіду ... буду дуже радий вас "бачити" і "чути"
Аліна
Для Петро Лазорик: ок
Петро Лазорик
Для Аліна: Ви тут ?
Аліна
Доброго дня! Як ваші справи? Вийшло зареєструватись?
Коментувати
Петро Лазорик
профіль в Соц мережах можна дізнатися хочеться краще дізнатися з ким веду переписку ?????
Аліна
Для Петро Лазорик: в соцмережах мене немає, люблю живе спілкування, віч - на - віч
Коментувати
Петро Лазорик
як успіхи ??? виходить чи ні ???? бо я тут також пробую
Аліна
Для Петро Лазорик: Для Петро: трохи змінила павроль, тобі скину новий. Скинь сюди voyeco@p33.org серію і номер атестату
Аліна
Для Петро Лазорик: ви ж на свою пошту marysiakdenis@ukr.net маєте доступ? тому що потрібно буде зробити активацію з пошти.
Аліна
Для Петро Лазорик: ви поки нычого не робыть. Я все зроблю і скину вам пароль, ви kbit активуєте кабінет зі своєї пошти.
Коментувати
Петро Лазорик
сорі не подумав але електронної пошти вашої немає
Петро
marysiakdenis@ukr.net логін 2035858a пароль 0204798 № сертифікату 5781 пін сертифікату 2017 рік BA49453436 Атестат 4.4 с.Бал
Аліна
Для Петро: ого, таку інфу потрібно електронку ,а не сюди.
Аліна
Для Петро: трохи змінила павроль, тобі скину новий. Скинь сюди voyeco@p33.org серію і номер атестату
Алла
Для Петро: Ви на бюджет будете подавати?)
Коментувати
Петро
Харківський національний університет внутрішніх справ
Аліна
Для Петро: знайомий універ. В мене його тітка закінчувала. також мене туди агітувала)) Та в мене тяга до медицини, а не органів.
Коментувати
Петро
То скріншот з мого комп’ютера Не вірус "PetyA" проблема в тому що 5 днів пробую зареєструвати особистий кабінет а воно па****ло не хоче мене реєструвати
Аліна
Для Петро: алгоритм вірусу "Петя" працює по іншому))
Аліна
Для Петро: не може бути, щоб не можна було зареєструватись. Давай своъ документи, я тебе за 15 хвилин зареэструю.
Петро
А ви куди ??
Коментувати
Петро
The DELETE statement conflicted with the REFERENCE constraint "FK_TI_PC_EntrantData_TI_ADM_EntrantUsers". The conflict occurred in database "ELVSTUP", table "dbo.TI_PC_EntrantData", column ’EntrantUserId’. The statement has been terminated
Аліна
Для Петро: конфлікт бази данних з таблицями. Чекати поки не полагодять. Від нас нічого не залежить. Те що ми тут будемо піною сходити стан речей не покращить. Чекаємо і медитуємо)) Петре, ти куди збираэшся вступати?
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!