Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Строки вступної кампанії 2016 року у ВНЗ України
Строки вступної кампанії 2016 року у ВНЗ України

Строки формування рейтингових списків, прийому документів, конкурсного відбору та зарахування

Строки вступної кампанії 2016 року у ВНЗ України

Вступ у вищі навчальні заклади у 2016 році відбувається на підставі чинних Правил прийому до вищих навчальних закладів (далі – Правила прийому), що затверджені наказом Міністерства освіти і науки України № 1085 від 15 жовтня 2015 року.

У 2016 році абітурієнти мають право подати на вступ до п’ятнадцяти заяв на п’ять спеціальностей (спеціалізацій), на яких передбачено прийом за кошти державного бюджету. Заяви, подані на певну спеціальність (спеціалізацію, освітню програму, напрям підготовки) до одного вищого навчального закладу за різними формами навчання, вважаються фактом подання однієї заяви.

Подання заяв в електронній формі на спеціальності (спеціалізації), на яких не передбачається прийому за кошти державного бюджету, не обмежується.

Дати прийому документів та проведення іспитів (творчих конкурсів)

Вступна кампанія 2016 року розпочинається 11 липня. Із цього дня вищі навчальні заклади України починають приймати від абітурієнтів документи для вступу в електронній та паперовій формі.

Прийом документів у осіб, які для вступу на навчання повинні проходити творчі конкурси у вищих навчальних закладах, закінчується о 18 годині 20 липня. Творчі конкурси проводяться в кілька сесій з 18 липня до 27 липня 2016 року.

Прийом документів у осіб, які повинні складати вступні іспити або проходити співбесіду у вищих навчальних закладах, закінчується о 18 годині 20 липня. Вступні іспити та співбесіди проводяться починаючи з 21 липня до 28 липня 2016 року.

Прийом документів в усіх інших абітурієнтів, які вступають у ВНЗ на основі повної загальної середньої освіти та подають для вступу результати зовнішнього незалежного оцінювання, закінчується о 18 годині 27 липня 2016 року.

Прийом заяв та документів від осіб, які вступають для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, закінчується о 18 годині 20 липня. Вступні іспити проводяться з 21 липня до 27 липня 2016 року.

Прийом документів від осіб, які вступають на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста або ступеня бакалавра за скороченими програмами відповідно до пунктів 3, 5 розділу III Умов прийому до вищих навчальних закладів закінчується о 18.00 годині 20 липня. Фахові вступні випробування проводяться з 21 липня до 27 липня 2016 року.

Строки прийому заяв та документів на навчання на основі повної загальної середньої освіти за вечірньою, заочною та дистанційною формами навчання визначаються правилами прийому вищого навчального закладу, тривалість прийому документів має становити не більше одного місяця. Прийом документів починається не раніше 11 липня 2016 року. Зарахування проводиться не пізніше ніж через 15 днів після завершення прийому заяв та документів, протягом яких проводиться конкурсний відбір.

Строки вступної кампанії на навчання на основі ступенів бакалавра, магістра, освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста, за усіма формами навчання визначаються правилами прийому до вищого навчального закладу. При цьому зарахування на навчання за кошти державного бюджету закінчується не пізніше 15 вересня 2016 року, крім випадків, передбачених у розділі XVIII Умов прийому до вищих начальних закладів (Особливості прийому та навчання іноземців та осіб без громадянства).

Строки формування рейтингових списків та зарахування

Рейтинговий список вступників, які вступають для здобуття ступеня молодшого бакалавра та бакалавра (магістра і спеціаліста медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань), із зазначенням рекомендованих до зарахування формується на основі конкурсного бала та пріоритетності заяв за кожним вищим навчальним закладом, ступенем, спеціальністю (спеціалізацією), з повідомленням про отримання чи неотримання вступниками права здобувати вищу освіту за кошти державного бюджету оприлюднюється не пізніше 12.00 години 01 серпня.

При цьому вважається, що вступник обрав ступінь, спеціальність (спеціалізацію) та вищий навчальний заклад, яким відповідає найвища пріоритетність серед тих, за якими він отримав право здобувати вищу освіту за кошти державного бюджету.

Рейтинговий список вступників, які вступають для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста на основі повної загальної середньої освіти, оприлюднюється не пізніше 12.00 години 01 серпня.

Рейтинговий список формується на підставі визначених вступником пріоритетних спеціальностей.

Вступники, які отримали рекомендації до зарахування на навчання за кошти державного бюджету, повинні виконати вимоги до зарахування не пізніше 18.00 години 05 серпня 2016 року

Вступники, які отримали рекомендації до зарахування на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт), повинні виконати вимоги до зарахування не пізніше 10 серпня 2016 року

Зарахування вступників на денну форму навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти на навчання за державним замовленням відбувається не пізніше 12.00 години 6 серпня.

Зарахування вступників на денну форму навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти на навчання за рахунок цільових пільгових державних кредитів, за кошти фізичних та юридичних осіб (за умови виконання набору за кошти державного бюджету за відповідною спеціальністю (спеціалізацією)) відбувається не пізніше 12 серпня 2016 року.

Складено відповідно до положень Умов прийому до вищих навчальних закладів України у 2016 році.

Освіта.ua
10.07.2015

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віталій
Чи є друга хвиля прийому документів? Підскажіть будь-ласка хто знає
Павло
Доброго дня. Склалися обставини при яких я ще не отримав диплом бакалавра(17.08.16) . Маю намір йти на магістратуру заочно... диплом як би на руках але я ще не виключений з попереднього університету. Тому вони не можуть зареєструвати мене в базу. Не знаю як бути, коли завершиться вступна кампанія. Підскажіть які можливі варіанти. Можливо є метод поступити після її завершення.
Виктория
До якого числа ще можна подати документи до вузу на контракт на стаціонар,наприклад якщо є недобір -вільні місця, чи приймуть документи у вересні?
Anna
Для Виктория: в этом году нет недобора на бюджет. И прием доков закончен. Подавать документы можно в след году даже на контракт
Коментувати
Денис
Подали документы для поступления на бюджет на заочно, на специалист. В приёмной комиссии настояли на том, чтобы сразу написать заявление и на контракт. Не получится так, что из-за этого заявления, мы не сможем поступить а бюджет? Нас уверяли что проблем не будет, но появились сомнения...
Олег Грица
Для Денис: все може бути. змісту наперед подавати заяву на контракт - не має. тим більше ви в любий момент можете подати доки на контракт і ви самі із декількох варіантів по контракту будете вибирати. у вас думка де вчитися за гроші може змінюватись декілька разі.
Коментувати
Julia Kovalchuk
А коли статус заявки на сайті http://ez.osvitavsim.org.ua/ із "Рекомендовано до зарахування на бюджет" має змінитися на "Включено до наказу"?
Anna
Для Julia Kovalchuk: вроде до 6 августа должен был. Вообще ищите себя в списках на сайте вуза.
Julia Kovalchuk
Для Anna: в тому то й і річ, документи подала, на сайті ВНЗ, як і на http://vstup.info, є в списках зарахованих, але заява на http://ez.osvitavsim.org.ua/ не змінюється, хіба що змінилася із "Рекомендовано до зарахування" на "Рекомендовано до зарахування на бюджет"
Олег Грица
Для Julia Kovalchuk: просто не всі вузи оперативно подають інформацію. наприклад, ЛНУ Франка на праві до сих пір взагалі не має інформації по контрактниках (можна подумати що вони жодної заяви не прийняли). хоча списки бюджетників уже закриті. а ось ЛП навпаки все чітко і своєчасно робить. тому не переживайте, а краще перепитайте в ПК.
Коментувати
Ліля
До якого числа потрібно укласти договір та оплатити у внз?
Anna
Для Ліля: вопрос конкретно к вашему вузу.
Коментувати
12352
Підскажіть будь ласка , чи є в Києві університет , в який можна всупити у вересні ?
Anna
Для 12352: нет. уже закончилась вступительная кампания
лера
є можливість в КУП НАН поступити у вересні.
Коментувати
Валя
Скажіть а є якісь коледжі в Києві в який можна поступити у вересні Якщо ти не успіла поступити раніше
лера
Для Валя: вступайте в КУП НАНУ у вересні.
Коментувати
Анастасия
Якщо не поступила на бюджет, і вже другого завезла документи на контракт, але на сайті ще немає "рекомендовано..на контракт", то мене приймуть взагалі чи ні? бо "рекомендовано..на контракт" є від іншого вузу, але ж оригінали вже віддано?? Будь ласка допоможіть!!
Anna
Для Анастасия: позвоните в тот универ где ваши оригиналы и спросите все ли ок
Коментувати
іра
Скажіть будь ласка якщо писало "рекомендовано до зарахування на контракт " , а зараз зникло ,що це означає??????????
Юлія
Для іра: а що саме пише тепер? Можливо ви не подали оригінали документів тому ваша заявка на бюджет анулювалася.
Коментувати
Абітурієнтка
Не вступила на бюджет. Які "вимоги до зарахування" на контракт я маю виконати? Треба писати заяву?
Марія
Я поступила на контракт на заочне відділення, скажіть будь-ласка коли я повинна завести оригінали документів????
Саша
Скажіть будь ласка, якщо я не попав у перші рядки списку "ліцензійний обсяг", то можна подавати документи до 5 числа, чи все одно не приймуть.
Олександр
Я рекомедований на платне,до якого числа потрібно завезти оригінали?і до якого числа можуть ще зателефонувати що рекомендований?
Маша
Якщо я знаходжусь на місці, яке входить до ліцензованого обсягу прийому, мені можна уже везти документи на котракт???
Віка
Я пройшла на контракт до якого числа я повинна привести оригінал документи?
Тоня
пройшла на бюджет, чи має значення коли привезеш оригінали, чи головне встигнути до 6 серпня?
Вадім
Доброго дня. Скажіть будь ласка, якщо я на сьогоднішній момент ні куди не прохожу на бюджет, то чи є в мене хоть якийсь шанс потрапити туди до 5 числа? Чи будуть звільнятись бюджетні місця, якщо абітурієнт, який пройшов на бюджет забере свої документи, так як це було 2014?
вчитель
Для Вадім: на жаль в цьому році такого немає.Якщо вже не пройшов, то все. Тільки контракт.
Коментувати
Іван
Пройшов на державне за 11 пріоритетом, але хочу вчитися в іншому вузі (в нього був вищий пріоритет, але багато місць зрізали, тому не пройшов на бюджет). Іду на контракт. Чи може той вуз, де я пройшов на бюджет, віддати місце комусь, якщо я відмовлю заздалегідь?
вчитель
Для Іван: ні, не може.
Коментувати
Виктор
Я подавал несколько заявок, не прошел на гос. на платное рекомендован в одном из вузов по 9 му приоритету, но хочу на контракт по 1 му приоритету в другой вуз, но там до 5 числа неизвестно еще пройду ли я на платное. Вопрос? Не пропадет ли рекомендация по 9 му до 05.08.?
Марина
Для Виктор: не пропадет, до 10 у тебя есть время , я так же жду
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!