Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Строки вступної кампанії 2017 року у ВНЗ України
Строки вступної кампанії 2017 року у ВНЗ України

Строки формування рейтингових списків, прийому документів, конкурсного відбору та зарахування

Строки вступної кампанії 2017 року у ВНЗ України

Вступ у вищі навчальні заклади у 2017 році відбувається на підставі чинних Правил прийому до вищих навчальних закладів (далі – Правила прийому), що затверджені наказом Міністерства освіти і науки України № 1236 від 13 жовтня 2016 року.

Вступники можуть подати до дев’яти заяв на місця державного та регіонального замовлення не більше ніж з чотирьох спеціальностей. Подання заяв на навчання за контрактом не обмежується.

Дати прийому документів та проведення іспитів (творчих конкурсів)

Вступна кампанія 2017 року розпочинається 12 липня. Із цього дня вищі навчальні заклади України починають приймати від абітурієнтів документи для вступу в електронній та паперовій формі.

Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження до електронних кабінетів додатків до документів про повну загальну середню освіту починається 29 червня та закінчується о 18 год. 00 хв. 25 липня.

Медичні огляди та інші доконкурсні процедури, якщо це викликано установленими законодавством особливими умовами конкурсного відбору за відповідними конкурсними пропозиціями, проводяться до 11 липня.

Прийом заяв та документів від вступників починається 12 липня, крім військових вищих навчальних закладів (військових підрозділів вищих навчальних закладів) та закінчується о 18 годині 20 липня для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів та о 18 годині 26 липня для осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання.

Строки проведення творчих конкурсів, іспитів та співбесід:

  • Творчі конкурси проводяться у кілька сесій з 17 до 26 липня включно.
  • Вступні іспити проводяться з 21 до 26 липня включно.
  • Співбесіди проводяться з 21 до 23 липня включно.

Строки формування рейтингових списків та зарахування

Рейтинговий список вступників, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, творчих конкурсів або вступних іспитів із повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за державним або регіональним замовленням оприлюднюється не пізніше 12.00 години 01 серпня.

Рейтинговий список осіб, рекомендованих до зарахування за результатами співбесіди та за квотами-2, з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за державним або регіональним замовленням здійснюється не пізніше 12.00 години 24 липня. Вступники, які отримали рекомендації, повинні виконати вимоги до зарахування на місця державного замовлення до 18.00 години 25 липня, а також подати письмову заяву про виключення з конкурсу на інші місця державного замовлення. Зарахування цієї категорії вступників за державним замовленням відбувається не пізніше 12.00 години 26 липня. Зараховані особи впродовж 26 липня виключаються з конкурсу на інші місця державного замовлення;

Строки та терміни прийому заяв, проведення творчих конкурсів, співбесід, вступних іспитів, оприлюднення рейтингових списків, зарахування вступників на місця державного замовлення, які вступають на навчання для підготовки військових фахівців з вищою освітою, визначаються Правилами прийому навчального закладу. Вищі військові навчальні заклади та військові підрозділи вищих навчальних закладів забезпечують виключення зарахованих на місця державного замовлення вступників з конкурсу на інші місця державного замовлення не пізніше 23 липня.

Виконання вступниками вимог до зарахування

Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 12.00 години 05 серпня;

Зарахування вступників за державним або регіональним замовленням проводиться не пізніше 12.00 години 07 серпня. Зарахування вступників на навчання за рахунок цільових пільгових державних кредитів та за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) проводиться не пізніше 30 вересня 2017 року.

Переведення на вакантні місця державного, регіонального замовлення за рахунок цільових пільгових державних кредитів осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб на основі повної загальної середньої освіти здійснюється не пізніше 18 серпня.

Інші категорії вступників

Для вступу на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за денною формою навчання строки прийому заяв та документів закінчуються о 18.00 годині 24 липня. Фахові вступні випробування проводяться з 25 липня до 31 липня.

Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання визначаються правилами прийому навчального закладу, при цьому прийом документів закінчується не раніше 24 липня, а зарахування на навчання за державним замовленням відбувається не пізніше 15 вересня.

Для всіх інших категорій вступників строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання визначаються правилами прийому навчального закладу, при цьому зарахування на навчання за державним замовленням закінчується не пізніше 15 вересня, крім випадків, передбачених розділом ХІІІ Умов прийому до вищих навчальних закладів України.

Складено відповідно до положень Умов прийому до вищих навчальних закладів України у 2017 році.

Освіта.ua
10.07.2015

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віталій
Чи є друга хвиля прийому документів? Підскажіть будь-ласка хто знає
Павло
Доброго дня. Склалися обставини при яких я ще не отримав диплом бакалавра(17.08.16) . Маю намір йти на магістратуру заочно... диплом як би на руках але я ще не виключений з попереднього університету. Тому вони не можуть зареєструвати мене в базу. Не знаю як бути, коли завершиться вступна кампанія. Підскажіть які можливі варіанти. Можливо є метод поступити після її завершення.
Виктория
До якого числа ще можна подати документи до вузу на контракт на стаціонар,наприклад якщо є недобір -вільні місця, чи приймуть документи у вересні?
Anna
Для Виктория: в этом году нет недобора на бюджет. И прием доков закончен. Подавать документы можно в след году даже на контракт
Коментувати
Денис
Подали документы для поступления на бюджет на заочно, на специалист. В приёмной комиссии настояли на том, чтобы сразу написать заявление и на контракт. Не получится так, что из-за этого заявления, мы не сможем поступить а бюджет? Нас уверяли что проблем не будет, но появились сомнения...
Олег Грица
Для Денис: все може бути. змісту наперед подавати заяву на контракт - не має. тим більше ви в любий момент можете подати доки на контракт і ви самі із декількох варіантів по контракту будете вибирати. у вас думка де вчитися за гроші може змінюватись декілька разі.
Коментувати
Julia Kovalchuk
А коли статус заявки на сайті http://ez.osvitavsim.org.ua/ із "Рекомендовано до зарахування на бюджет" має змінитися на "Включено до наказу"?
Anna
Для Julia Kovalchuk: вроде до 6 августа должен был. Вообще ищите себя в списках на сайте вуза.
Julia Kovalchuk
Для Anna: в тому то й і річ, документи подала, на сайті ВНЗ, як і на http://vstup.info, є в списках зарахованих, але заява на http://ez.osvitavsim.org.ua/ не змінюється, хіба що змінилася із "Рекомендовано до зарахування" на "Рекомендовано до зарахування на бюджет"
Олег Грица
Для Julia Kovalchuk: просто не всі вузи оперативно подають інформацію. наприклад, ЛНУ Франка на праві до сих пір взагалі не має інформації по контрактниках (можна подумати що вони жодної заяви не прийняли). хоча списки бюджетників уже закриті. а ось ЛП навпаки все чітко і своєчасно робить. тому не переживайте, а краще перепитайте в ПК.
Коментувати
Ліля
До якого числа потрібно укласти договір та оплатити у внз?
Anna
Для Ліля: вопрос конкретно к вашему вузу.
Коментувати
12352
Підскажіть будь ласка , чи є в Києві університет , в який можна всупити у вересні ?
Anna
Для 12352: нет. уже закончилась вступительная кампания
лера
є можливість в КУП НАН поступити у вересні.
Коментувати
Валя
Скажіть а є якісь коледжі в Києві в який можна поступити у вересні Якщо ти не успіла поступити раніше
лера
Для Валя: вступайте в КУП НАНУ у вересні.
Коментувати
Анастасия
Якщо не поступила на бюджет, і вже другого завезла документи на контракт, але на сайті ще немає "рекомендовано..на контракт", то мене приймуть взагалі чи ні? бо "рекомендовано..на контракт" є від іншого вузу, але ж оригінали вже віддано?? Будь ласка допоможіть!!
Anna
Для Анастасия: позвоните в тот универ где ваши оригиналы и спросите все ли ок
Коментувати
іра
Скажіть будь ласка якщо писало "рекомендовано до зарахування на контракт " , а зараз зникло ,що це означає??????????
Юлія
Для іра: а що саме пише тепер? Можливо ви не подали оригінали документів тому ваша заявка на бюджет анулювалася.
Коментувати
Абітурієнтка
Не вступила на бюджет. Які "вимоги до зарахування" на контракт я маю виконати? Треба писати заяву?
Марія
Я поступила на контракт на заочне відділення, скажіть будь-ласка коли я повинна завести оригінали документів????
Саша
Скажіть будь ласка, якщо я не попав у перші рядки списку "ліцензійний обсяг", то можна подавати документи до 5 числа, чи все одно не приймуть.
Олександр
Я рекомедований на платне,до якого числа потрібно завезти оригінали?і до якого числа можуть ще зателефонувати що рекомендований?
Маша
Якщо я знаходжусь на місці, яке входить до ліцензованого обсягу прийому, мені можна уже везти документи на котракт???
Віка
Я пройшла на контракт до якого числа я повинна привести оригінал документи?
Тоня
пройшла на бюджет, чи має значення коли привезеш оригінали, чи головне встигнути до 6 серпня?
Вадім
Доброго дня. Скажіть будь ласка, якщо я на сьогоднішній момент ні куди не прохожу на бюджет, то чи є в мене хоть якийсь шанс потрапити туди до 5 числа? Чи будуть звільнятись бюджетні місця, якщо абітурієнт, який пройшов на бюджет забере свої документи, так як це було 2014?
вчитель
Для Вадім: на жаль в цьому році такого немає.Якщо вже не пройшов, то все. Тільки контракт.
Коментувати
Іван
Пройшов на державне за 11 пріоритетом, але хочу вчитися в іншому вузі (в нього був вищий пріоритет, але багато місць зрізали, тому не пройшов на бюджет). Іду на контракт. Чи може той вуз, де я пройшов на бюджет, віддати місце комусь, якщо я відмовлю заздалегідь?
вчитель
Для Іван: ні, не може.
Коментувати
Виктор
Я подавал несколько заявок, не прошел на гос. на платное рекомендован в одном из вузов по 9 му приоритету, но хочу на контракт по 1 му приоритету в другой вуз, но там до 5 числа неизвестно еще пройду ли я на платное. Вопрос? Не пропадет ли рекомендация по 9 му до 05.08.?
Марина
Для Виктор: не пропадет, до 10 у тебя есть время , я так же жду
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!