Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Строки вступної кампанії 2016 року у ВНЗ України
Строки вступної кампанії 2016 року у ВНЗ України

Строки формування рейтингових списків, прийому документів, конкурсного відбору та зарахування

Строки вступної кампанії 2016 року у ВНЗ України

Вступ у вищі навчальні заклади у 2016 році відбувається на підставі чинних Правил прийому до вищих навчальних закладів (далі – Правила прийому), що затверджені наказом Міністерства освіти і науки України № 1085 від 15 жовтня 2015 року.

У 2016 році абітурієнти мають право подати на вступ до п’ятнадцяти заяв на п’ять спеціальностей (спеціалізацій), на яких передбачено прийом за кошти державного бюджету. Заяви, подані на певну спеціальність (спеціалізацію, освітню програму, напрям підготовки) до одного вищого навчального закладу за різними формами навчання, вважаються фактом подання однієї заяви.

Подання заяв в електронній формі на спеціальності (спеціалізації), на яких не передбачається прийому за кошти державного бюджету, не обмежується.

Дати прийому документів та проведення іспитів (творчих конкурсів)

Вступна кампанія 2016 року розпочинається 11 липня. Із цього дня вищі навчальні заклади України починають приймати від абітурієнтів документи для вступу в електронній та паперовій формі.

Прийом документів у осіб, які для вступу на навчання повинні проходити творчі конкурси у вищих навчальних закладах, закінчується о 18 годині 20 липня. Творчі конкурси проводяться в кілька сесій з 18 липня до 27 липня 2016 року.

Прийом документів у осіб, які повинні складати вступні іспити або проходити співбесіду у вищих навчальних закладах, закінчується о 18 годині 20 липня. Вступні іспити та співбесіди проводяться починаючи з 21 липня до 28 липня 2016 року.

Прийом документів в усіх інших абітурієнтів, які вступають у ВНЗ на основі повної загальної середньої освіти та подають для вступу результати зовнішнього незалежного оцінювання, закінчується о 18 годині 27 липня 2016 року.

Прийом заяв та документів від осіб, які вступають для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, закінчується о 18 годині 20 липня. Вступні іспити проводяться з 21 липня до 27 липня 2016 року.

Прийом документів від осіб, які вступають на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста або ступеня бакалавра за скороченими програмами відповідно до пунктів 3, 5 розділу III Умов прийому до вищих навчальних закладів закінчується о 18.00 годині 20 липня. Фахові вступні випробування проводяться з 21 липня до 27 липня 2016 року.

Строки прийому заяв та документів на навчання на основі повної загальної середньої освіти за вечірньою, заочною та дистанційною формами навчання визначаються правилами прийому вищого навчального закладу, тривалість прийому документів має становити не більше одного місяця. Прийом документів починається не раніше 11 липня 2016 року. Зарахування проводиться не пізніше ніж через 15 днів після завершення прийому заяв та документів, протягом яких проводиться конкурсний відбір.

Строки вступної кампанії на навчання на основі ступенів бакалавра, магістра, освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста, за усіма формами навчання визначаються правилами прийому до вищого навчального закладу. При цьому зарахування на навчання за кошти державного бюджету закінчується не пізніше 15 вересня 2016 року, крім випадків, передбачених у розділі XVIII Умов прийому до вищих начальних закладів (Особливості прийому та навчання іноземців та осіб без громадянства).

Строки формування рейтингових списків та зарахування

Рейтинговий список вступників, які вступають для здобуття ступеня молодшого бакалавра та бакалавра (магістра і спеціаліста медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань), із зазначенням рекомендованих до зарахування формується на основі конкурсного бала та пріоритетності заяв за кожним вищим навчальним закладом, ступенем, спеціальністю (спеціалізацією), з повідомленням про отримання чи неотримання вступниками права здобувати вищу освіту за кошти державного бюджету оприлюднюється не пізніше 12.00 години 01 серпня.

При цьому вважається, що вступник обрав ступінь, спеціальність (спеціалізацію) та вищий навчальний заклад, яким відповідає найвища пріоритетність серед тих, за якими він отримав право здобувати вищу освіту за кошти державного бюджету.

Рейтинговий список вступників, які вступають для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста на основі повної загальної середньої освіти, оприлюднюється не пізніше 12.00 години 01 серпня.

Рейтинговий список формується на підставі визначених вступником пріоритетних спеціальностей.

Вступники, які отримали рекомендації до зарахування на навчання за кошти державного бюджету, повинні виконати вимоги до зарахування не пізніше 18.00 години 05 серпня 2016 року

Вступники, які отримали рекомендації до зарахування на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт), повинні виконати вимоги до зарахування не пізніше 10 серпня 2016 року

Зарахування вступників на денну форму навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти на навчання за державним замовленням відбувається не пізніше 12.00 години 6 серпня.

Зарахування вступників на денну форму навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти на навчання за рахунок цільових пільгових державних кредитів, за кошти фізичних та юридичних осіб (за умови виконання набору за кошти державного бюджету за відповідною спеціальністю (спеціалізацією)) відбувається не пізніше 12 серпня 2016 року.

Складено відповідно до положень Умов прийому до вищих навчальних закладів України у 2016 році.

Освіта.ua
10.07.2015


Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Читайте також
Коментарі
Аватар
Введіть ваше ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Введіть код:
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Оксана
Скажіть будь ласка з якого числа вже можна подаватм оригінали?
Богдан
Если я поступаю на заочку, мне нужны оригиналы документов? Просто копия аттестата у меня есть, а оригинал где то потерялся.
Алина
до якого числа будуть приймати заяви на контракт?
Богдана
Для Алина: після 9 класу до 20, після 11 класу до 27
Аліна
добрій день, а якщор я отримала ступінь молодшого спеціаліста, і вирішила вступати на інщу спеціалізацію, які правила прийому для мене будуть дійсні? я буду проходити співбесіду, або будуть враховувати ЗНО ??
Надія
В постанові 266 введено Коди спеціальностей (а не спеціалізацій). В «Умовах прийому .. в 2016 році» роз’яснюється термін Спеціалізація:«пріоритетність-заздалегідь встановлена вступником черговість заяв (від 1до15, де 1 є показником найбільш пріоритетної заяви), за якою визначається вибір спеціальності (спеціалізаціями окремих спеціальностей:014 Середня освіта (за предметними спеціалізаціями), 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями),..».В п VI. Порядку прийому .. : «Вони можуть подати до п’ятнадцяти заяв на п’ять спеціальностей (спеціалізацій), на яких передбачено прийом за кошти державного бюджету.» Що саме мається на увазі під терміном «спеціалізацій» в даному пункті? У Львів Університеті на одній спеціальності 051 є 4 спеціалізації: Міжн.екон; Екон.кібернет; Бізнес-економ; Бізнес-статист та аналіт Написавши заяви на 4 спеціалізації з спеціальності 051, то ми вибрали фактично ОДНУ (з п’яти дозволених) спеціальністей 051? І можна ще визначатись з чотирма спеціальностями (11 заяв). Дякую.
Віталій
Доброго дня! А якщо навчальний заклад затримуватиме видачу мені диплому, чи можу я на підставі того, що подав на на них в суд, подавати пізніше на кілька днів документи в вуз у який маю намір поступити?
Шура
Поясніть, коли проводиться зарахування на магістратуру чи спеціаліста? У вузах Національний авіаційний університет та Київський політехнічний інститут рейтингові списки є, але не внесені дані щодо наявності оригіналів. По вузах показані зарахування, а тут все відсутнє.
UP
Для Шура: читайте Правила ступу цих ВНЗ, на магістратуру і спеціаліста ці дати встановлював кожен ВНЗ окремо.
олександр
чи приймають оригінали 10 числа? якщо так то до якої години?
Богдана
Для олександр: не приймають
Віталій
Прошу підтримати і максимально поширити петицію http://www.petitions247.net/121886
Ashley Bertrib
Т.е. я подаю оригиналы на контракт только после того, как список будет, такой же как и для бюджетников? А нельзя так подать? обязательно ждать 10 числа или когда там эти списки?
Яна Кравчук
Підскажіть будь ласка, якщо я пройшла на бюджет в один коледж, а хочу навчатись в іншому на контракт ,де ще не відомо чи я пройшла чи ні. Буде відомо до 17 серпня.А оригінали треба подати протягом 5 днів. Чи можу я подати оригінали на бюджет,а в разі проходження в інший коледж забрати документи ?
Леся
Бачу кругом одні запитання с якого часу можна контрактникам подавати документи, а от відповіді на це просте питання ніде немає. До якого часу подавати є і на даному сайті і на сайтах вишів. Щось воно підозріло виглядає.
Іван
до якого числа можна потрапити на заочну форму навчання?
Ярослав
До 31 грудння
Роман
з якого числа контрактникам можна нести оригінали?
Максим
я не можу ніяк зайти у рейтингові списки? що робити? підскажіть через який сайт заходити????
Альона
http://vstup.info/2015/index.html#2015
Аліса
якщо у мене пріоритет 1 , то я проходжу на бютжетне місце і не беру участі у конкурсі на державне?
Ірина
Скажіть будь ласка!!Як саме дивитися чи ти пройшов набюджет??вибирати колонку за пріоритетом чи за конкурсним балом??
Махира
Можна пояснити суть пріоритетності??? Як саме вона впливає на мій вибір ВНЗ???
Loralay
Для Махира: Дуже просто. Згідно пріоритету вам вибиратиметься бюджетне місце. Наприклад, згідно першого пріоритету ви потрапляєте на бюджет, а це значить, що ви уже не приймаєте участь у конкурсі на бюджет в інших 14 позиціях, та можете там претендувати на платне. Якщо за першим пріоритетом для вас немає бюджету, то від буде підбиратися за другим, а якщо немає за другим, то третім і т.д.
Іра
Якщо 4.08 мене прийняли на бюдже на факультет 9 за списком моїх пріоритетів, і я подала туди оригінали, а потім після того як всі подали оригінали чи не подали, звільнилося одне бюджетне місце на факультеті 1 за пріоритетом і я по рейтингу на нього попадаю, то зможу я забрати документи з 9 і подати оригінали в 1 ща пріоритетом вуз?
дмитро
Для Іра: нет
володимир
коли будуть результати вступних іспитів? т-ство та маркетинг

Щоб отримувати першим
всі новини від «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть
«Подобається»

Дякую,
не показуйте це мені!