Вартість пробного ЗНО становитиме від 129 до 137 грн

Регіональні центри оцінювання визначили вартість участі у пробному зовнішньому оцінюванні

Вартість пробного ЗНО становитиме від 129 до 137 грн

Регіональні центри оцінювання якості освіти визначили вартість участі у пробному зовнішньому оцінюванні для осіб, які мають намір використати цей інструмент при підготовці до тестування.

Цього року вартість складання одного пробного тесту коливатиметься від 129 до 137 грн в залежності від регіону проживання учасника.

Найменшу вартість за складання пробного ЗНО у 2018 році запропонують Винницький і Харківський регіональні центри оцінювання якості освіти, що обслуговують мешканців Житомирської, Хмельницької Сумської, Полтавської, та відповідно, Вінницької та Харківської областей. Ці учасники матимуть можливість пройти одне пробне тестування за 129 грн.

Мешканці Донецької і Луганської областей, яких обслуговує Донецький РЦОЯО, зможуть скласти один тест пробного ЗНО за 137 грн.

Для учасників пробного ЗНО, які мешкають в інших областях та столиці України, пробне тестування з одного предмета коштуватиме 132 грн.

Реєстрація для участі у пробному тестуванні розпочнеться 9 січня та триватиме до 31 січня 2018 року. Реєстрацію здійснюватимуть регіональні центри оцінювання якості освіти.

Саме ж тестування відбудеться наприкінці березня. Пробний тест з української мови і літератури буде проведений 24 березня.

31 березня учасники пробного ЗНО матимуть можливість скласти один з тестів, які включені до переліку загальної програми тестування: історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької або французької мов.

Як відомо, пробне тестування є однією зі складових підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Під час пробного ЗНО абітурієнти мають можливість ознайомитись із процедурою проведення тестування та виконати тестові завдання, що будуть максимально наближені до завдань, які будуть запропоновані учасникам ЗНО під час основної сесії тестування.

Після виконання тестових робіт усім учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання буде виданий тестовий зошит із відповідями на тестові завдання та схемами підрахунку тестових балів.

Увага! Результати ПЗНО не використовуються для оцінювання навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти.

Регіональні центри оцінювання якості освіти:

Освіта.ua
09.01.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
люда
добрий вечір якщо проплата була здійснена 5 лютого . це не пізно
Ksenia Semi
Доброго вечора! Скажіть будь ласка, 129 гривень це вартість за обидва предмети? Чи за кожен окремо? Буду вдячна за відповідь
Nadya
Для Ksenia Semi: Доброго вечора. 129 гривень це тільки за один предмет.Так що, якщо ви будете здавати два пробних ЗНО, то ви сплатите 258 гривень. P.S.Будь ласка
Коментувати
Діма Бондар
в мене виникло таке птитання. Якщо зно проводиця тільки за двома датами то виходить то можна здати тільки два ЗНО і в одну тільки Укр мову і літ. Наприклад я укр мову і літ влюбому випадку здаватиму. а от спробувати анг і фізиц, щоб опредилитись який здавати предмет. Як бути в такому випадку?Чи можна спробувати?
Олeся
Для Діма Бондар: пробное ЗНО нужно только для того, чтобы почувствовать атмосферу екзамена и попробовать уложиться в отведенное время. Двух раз достаточно. А материалы через день будут в сети, как и материалы прошлых лет. Тренируйтесь на здоровье.
Коментувати
Геннадий
А чому дати з пробного ЗНО співпадають з датами ІV етапу Всеукраїнської олімпіади ?????Як бути цим дітям, учасникам олімпіади??? Коли вже наведуть лад у цьому міністерстві!! Ліва рука не знає, що робить права!
оля
Для Геннадий: нема чого йти на пробне. пуста трата часу. Все одно обстановка далека від ЗНО, діти добре розуміють, що це тільки проба. На спрвжньому ЗНО нервування, хвилювання зашкалює наіть у олімпіадників, особливо на першому.
Валентина
Ви не праві. Потрібно все-таки пройти репетицію
оля
Для Валентина: йшлося про дітей. які дійшли аж до четвертого етапу Всеукраїнських олімпіад. Вони вже стільки репетицій пройшли на них...Іншим дітям, звичайно варто побувати а атмосфері , де не списати, ні спитати.. і час обмежений. А на ЗНО додадуться стрес, нервування та дядечки з металошукачами і не завжди привітні інструктори.
Коментувати
Мама
І чому це ціна різна? Вартість зошита і оплата праці інструкторів залежить від місця проживання?
Andrii Nochkin
Для Мама: так, вартість зошита залежить від місця проживання, погодинна оплата праці інструктора - не залежить, але наповнюваність аудиторій впливає на внесок одного учасника пробного з аудиторії в оплату праці інструктора
Коментувати
Олена
Підскажіть, будь ласка, як можна зареєструватись на пробне ЗНО?
Анна
Для Олена: https://goo.gl/9TpxHv - як реєструватись.
Коментувати