Osvita.ua ЗНО Центри оцінювання Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти (ВРЦОЯО)
Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти (ВРЦОЯО)

Сфера відповідальності: Вінницька, Житомирська та Хмельницька область

Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти (ВРЦОЯО)

Адреса: 21009, м. Вінниця, вул. Київська, 46;

Телефон: (0432) 65-65-35;

e-maill: rc.vinnitsya@testportal.com.ua , vintest@ukr.net;

сайт: www.vintest.org.ua

Вінницький РЦОЯО відповідає за проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) в таких регіонах:

  • Вінницька область;
  • Житомирська область;
  • Хмельницька область.

Освіта.ua
04.09.2008

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
Розпочалась реєстрація на ЗНО у магістратуру Реєстрація вступників для участі в єдиному фаховому вступному іспиті триватиме до 25 липня
Учасники ЗНО можуть роздрукувати свої результати Учасники тестування можуть роздрукувати Інформаційну картку з результатами тестування
В Україні завершилось проведення ЗНО Оголошенням результатів тестування завершено проведення основної сесії ЗНО
Визначено результати ЗНО з географії Результати тестування розміщені на персональних сторінках учасників зовнішнього оцінювання
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ірина
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, факультет переклад з німецької і англійської, факультет китайська мова і переклад, факультет турецька мовата та переклад, англійська мова, факультет англійська філологія та переклад - це будуть рахуватись як одна спеціальність чи різні при подачі документів?
Данило
Доброго дня.При реєстрації потрібно вказати вказати предмети для сдачі.Але на сторінці реєстрації такого поля немає
Вікторія
Шановний ВРЦОЯО, яку відповідь потрібно обрати у полі "Тип навчання", реєструючись на пробне тестування, якщо ЗНО хоче здавати учень 10 класу? Адже, він не є випускником 2017 року і не є випускником минулих років..? Дякую за відповідь.
Тетяна
Доброго дня .Мене цікавит де я можу здати зно, якщо я навчалась в Липовецькому р-н і після того вступила в Брацлавський агроекономічний технікум ,який закінчила в 2015 р зараз бажаю вступити в університет ВНТУ тобто в 2017 році де мені потрібно здавати зно?
Сорочинська Агата Францівна
Шановний Вінницький регіональний центр оцінювання у мене вкрали сумку у якій знаходився сертифікат,як можна піти на ЗНО без нього або до кого можна звернутись з цією проблемою?
111
Для Сорочинська Агата Францівна: У реквізитах центру оцінювання є номер телефону та електронна адреса для таких звернень
Коментувати
Володимир
Шановний Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти прошу вас перевірити яка кількість абітурієнтів здавала ЗНО з Історії України у м.Калинівка Школа№1 авдиторія №13. ЯК що 15 підписів у протоколі присутніх у тій авдиторії буде то знайте що там було явних 14. Я можу помилятись , але коли я розписувався у протоколі мені здалось що там було 15 людей а явних у авдиторії 14, я був перед останній хто здавав бланк відповідей і присутній при запакуванні пакунку з відповідями де рахувались бланки, мною очно нараховано 15 озвучили 14 і в документі який заповнювали наглядачі озвучили число 14 але яке поставили і чому не запросили нас тих хто залишився трьох оглянути пакет як запакований ? ми на момент процедури підрахунку і упаковки залишались на своїми місцями. Прошу вибачення як що я помилився, але навіть як що це так то значить що є ще ті хто не байдужий і буде спостерігати і контролювати всі процеси в нашій країні щоб збудувати чисту прозору не корумповану країну.
Ірина
Для чого дітей з одного району звозять до інших районних центрів для здачі ЗНО,невже не можна цього зробити за місцем навчання ? Діти приїздять втомлені їх захитує, автобуси без кондеціонерів, після цього вони ще мають три години працювати! Невже ви вважаєте що це справедливе оцінювання знань дитити, яке вирішить її подальшу долю в отриманні освіти???? Я вже не говорю про нечітко сформульованні питання у тестах коли важко зрозуміти чого від тебе хочуть! Складається враження що усе робиться для того щоб як найменша кількість дітей мали змогу отримати вищу освіту. І якщо вже говорити про справедливість, то потрібно відмінити оті пільги при вступі тому що діти які набагато гірше навчалися проходять на державні місця!
Саша
У мене виникли певні проблеми?щоб зайти на інформаційну сторінку потрібно зайти в особистий кабінет
Саша
Підкажіть , як зайти на свою інформаційну сторінку ? Аби знати коли здаеш ЗНО
Ольга
Добрий день. Мій син закінчив 9 класів і зараз навчається у Польщі в ліцеї. Чи може від здавати ЗНО на Украіні через 2 роки? Дякую
Ольга
Скажіть , якщо син після 9 класу продовжує навчання у Польщі у ліцеї. Але по термінам після 11 класу хотів би здавати ЗНО. Чи можливо це? І як нам діяти? Дякую
Ирена
Що робити ,якщо я на 3 курсі отримала атестат,мені обов*язково здавати англійську і історію ?
Иванна
Якщо я здавала ЗНО в 2014 и поступила в пту и хочу зарегистрировала на ЗНО в 2016 то треба копия аттестата ? Чи можна зарееструвати документами подними в минулих роках?
Иванна
Сколько зберiгаються документов тех кто репатриировался на ЗНО в прошли годах?
Михайло
Міністерство освіти нашої крани постійно робить недоступнішо. вищу освіту !!! Для чого це потрібно ????
Антон
Шановні розробники ЗНО ! Це випробування було створене як протидія корупції у ВУЗах України, проте навіщо було змінювати правила здачі цього випробування (кожен ВУЗ встановлює свою кількість балів) ? Відповідно до цього корупція зараз процвітатиме ! Також зверніть увагу на завдання в цьому тесті ! Щоб здати всі предмети потрібно хоча б за 1 рік до них готовитись(ходити по вчителям), а це ж купа грошей ! А що робити дітям чиї батьки не мають коштів на вчителів ? Постійно ускладнюються завдання ! Навіть вчителі не можуть здати цей тест відмінно на всі 100% !!!
shkola-pukljaki@rambler.ru
ЩО ПОТРІБНО ЩОБ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ДЛЯ ЗДАЧІ ЗНО
Козак Микола
Козак Микола, закінчив в 2014році коледж в М.Хмельницькому
Козак Микола
ЩО ПОТРІБНО ЩОБ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ДЛЯ ЗДАЧІ ЗНО
Юлія Овчарук
Пидчас реэстрации забула вказати школу а коли замитила то уже проплата прийшла шо тепер робити ???

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!