Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО)

Український центр оцінювання якості освіти проводить підготовку до проведення та організовує проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО)

Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО)

Адреса: 04053, м. Київ, вул. Володимира Винниченка, 5

Інформаційний центр: (044) 486-09-62
(пн-чт з 9-00 до 18-00)
(пт з 9-00 до 16-45)

e-mail: zno_info@testportal.gov.ua

Офіційний сайт УЦОЯО: www.testportal.gov.ua

Про Український центр оцінювання якості освіти

Український центр оцінювання якості освіти створено в 2005 році на виконання Указу Президента України "Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти в Україні", постанови Кабінету Міністрів України "Деякі питання запровадження зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти", постанови Кабінету Міністрів України "Про невідкладні заходи щодо запровадження зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти".

     

У своїй діяльності Український центр оцінювання якості освіти керується Конституцією і законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства освіти і науки України.

З 2006 р. діють дев′ять регіональних центрів оцінювання якості освіти, які знаходяться у містах Вінниці, Дніпропетровську, Донецьку, Івано-Франківську, Києві, Львові, Одесі, Сімферополі та Харкові. У вересні 2014 року Сімферопольський РЦОЯО було ліквідовано, його функції в Херсонській області виконує створений Херсонський регіональний центр оцінювання якості освіти.

Діяльність Українського центру оцінювання якості освіти спрямована на розроблення та апробацію моделей зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) навчальних досягнень учнів загальноосвітніх навчальних закладів для створення умов рівного доступу до вищої освіти. Український центр орієнтується на вдосконалення технологічних аспектів зовнішнього незалежного оцінювання, наповнення банку тестових завдань, поширення знань про зовнішнє незалежне оцінювання серед учнівського загалу і педагогічної громадськості.

Основні завдання Українського центру оцінювання якості освіти:

  • підготовка здійснення зовнішнього незалежного оцінювання;
  • проведення моніторингу якості освіти;
  • проведення соціально-психологічних досліджень та атестації педагогічних працівників;
  • ведення реєстру осіб, які пройшли зовнішнє незалежне оцінювання;
  • оформлення і видача особам, які пройшли зовнішнє незалежне оцінювання, сертифікатів;
  • надання інформації про результати зовнішнього незалежного оцінювання за запитами загальноосвітніх навчальних закладів та вищих навчальних закладів.

Освіта.ua
06.09.2008

Популярні новини
Оприлюднений новий графік проведення ЗНО-2020 Міністерством освіти визначений новий графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання
ЗНО-2020 розпочнеться 25 червня Міністерство освіти планує реалізувати перший з двох сценаріїв проведення ЗНО
ЗНО-2020 розпочнеться 25 червня, - в.о. міністра Випускники зможуть отримати документи про освіту після проведення ДПА у формі ЗНО
Дати проведення пробного ЗНО визначать до 21 травня Після карантину всі зареєстровані учасники зможуть пройти пробне тестування
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іван
Підкажіть будь ласка, як відновити другий додаток до сертифікату ЗНО за 2014 рік. Перший додаток маю, а другий навіть ніколи не бачив....
Ярослава
Доброго дні, я не встигла зберегти сертифікат і тепер я не можу зайти в кабінет бо не пам’ятаю ні пароля ні логіна .
Таня
Дайте на хімію калькулятор . Там числа великі ділити довго . Розрахунки забирають час
Светлана Полюшина
Зачем менять школы в другие районы? Не понимаю. Одесса , английский язык ,детей с Киевского района поставили на поселок Котовского ,что бы попасть к 10.30 нужно выехать в 8 утра. Смысл в чем? Для многих затратно. пробки!
Spiridon Pivovarov
добрый вечер,ребята пожалуйста подскажите где находится информационная страничка доступ к которой я буду должен производить с помощью номера сертификата и пинкода,для информации здачи ЗНО.для заочников.Спасибо огромное
serj
Для Spiridon Pivovarov: https://zno.testportal.com.ua/info/login
Коментувати
Карина
Я погоджуюся з думкою про те,що якість запису була жахливою,я сиділа не передостанній парті та чутно майже не було ,як у вакуумі. Завдання були іноді некорректно поставленні. А також ,якщо до зно додали більше завдань,потрібно було надати дітям більше часу,бо зустрічалися завдання рівню Б2,а також треба було встигнути написати твір. Було несправедливо,багато дітей ,які справді знають,повинні мати хороший бал,бо не усі вибрали по 4 предмети вони були впевнені,що складуть цей екзамен Прошу зарахувати більшу кількість балів за завдання 17-58. А аудіювання або виключити зовсім,або зарахувати усі завдання з цієї частини. Писала ЗНО 1.0.6.2018 року. Запорізький національний університет. 9 аудиторія
Настя
Я приєднуюсь до тих, хто здавав зно з англійської мови і відповідно у мене також не приємні емоції щодо проведення аудіювання з нього. В класі, де воно проводилось була жахлива акустика, а сам носій мови мав нерозбірливу дикцію більш того усі слова зливались і половину тексту чути не було. Багато завдань учні робили наосліп. А також одне із письмових завдань було рівня Б-2 хоча ми здавали, рівень Б-1.
Аліна
Я дуже прошу Вас вирішити питання щодо зарахування балів Аудіювання з англійської мови.Якість звуку була недостатньо сприйнятною,особливо для тих,хто сидів за останньою партою.Деякі частини текстів неможливо було зрозуміти,саме тому більша частина учнів не змогла надати правильну відповідь на запитання.Я складала ЗНО у Загальноосвітній школі |-||| ступенів номер 1 в аудиторії номер 4.Прошу оцінити роботу без урахування запитань 1-16 і виставляти максимальний бал за завдання 17-58,як це було у попередні роки!
Ганна
1.06 я складала зно з англійської мови (307 школа, 1 аудиторія) та умови його проведення були незадовільними. По-перше, школа не змогла забезпечити якісним обладнанням для виконання завдань аудіювання (перед самим початком іспиту комп’ютер перестав працювати, інструктори змушені були принести ноутбук; колонки були просто жахливі- дуже голосні та із підвищеними басами, речення зливались в одне). По-друге, якість запису я вважаю незадовільною через вимову дикторів. Коли ввімкнули запис для перевірки з українським диктором, то було більш-менш зрозуміло, але далі... жах. По-третє питання 4 та 6 є досить суперечливими, адже, прослухавши запис ще раз вдома в нормальних умовах, я прийшла до висновку, що обидві відповіді, які є у варіантах, - вірні. Таким чином, зно не показало моїх РЕАЛЬНИХ знань завдяки жахливій організації та неправильно сформульованим питанням. ДЯКУЮ!!!
natka05
Якщо написав 22 правильні відповіді, то склав чи ні? Хто знає.скажіть,будь ласка
Оксана
Здравствуйте,я пишу вам по поводу зно с английского языка.Аудиювання было ужасным,диск заедает, ничего не слышно,что делать?Разве вам не жалко наших детей,или вам мало суецидов?Я мама прошу примите меры.
Катя
Як дістати інформаційну карту до сертифікату 2015року??????????
Юлія
Якщо зно з трьох предметів за 2016 , чи можу здати четвертий-з математики у 2017?
сергій
яким чином можна подати заяву на некоректне запитання в зно з географії
Светлана
Как будут получать сертификаты ЗНО,их заказывать или они сами придут по почте?
Ксенія
Де потрібно ввести номер реєстраційної картки для того,щоб дізнатися,зареєстрована я чи ні?
vz
Для Ксенія: https://reg2016.testportal.com.ua/track
Коментувати
Ірина Скибка
Здравствуйте. Есть ли какая-то альтернатива чтобы изменить предмет в сертификате? Правила на оф сайте, конечно,прекрасны. Но сертификат мне до сих пор не отправлен, а в колл центре сообщают,что "значить ви не зміните вже предмет". Ждать следующего года?Или еще есть к кому обратиться
наталья
хотелось бы детям более простые вопросы, которые и в жизни пригодятся, и невозможно запомнить все пуговицы на персонажах повестей, легенд начиная с 5 по 11 класс есть у детей просто жизнь
Марія
Біологія, ЗНО наприклад, рекомендована для підготовки до ЗНО література не розкриває питання везикулярного транспорту на стільки, що учень зміг зробити висновок про те, які ж речовини можуть виводитись везикулами – стероїди, чи травні ферменти. Стосовно питання «Спільною морфологічною ознакою всіх водоростей є наявність...хлоропласта» виникає недоречніть: хлоропласт не є МОРФОЛОГІЧНОЮ ознакою, оскільки це внутрішньоклітинна структура, яка різниться за формою у предстаників різних відділів водоростей. Питання про патологію хромосомного набору батька в результаті мейозу містить всі правильні відповіді, в тому числі варіант ХХХ, але ж, оскільки запитується про каріотип саме батька, а не батьків взагалі, доцільніше було б не включати варіант ХХХ до правильної відповіді.
Максим
Цікаво, чи буде розглядатися питання, яке було задане у тесті з хімії про амінооцтову кислоту, а саме те, що на це запитання було 2 відповіді: 1. її добувають гідролізом жирів, вона є амфотерною сполукою, 2. З амінокислот добувають капронові волокна, і як в першій відповіді вона є амфотерною сполукою. На мою думку це питання є досить прискіпливим, і виходячи із загальних знань про амінокислоти друга відповідь є також правильною!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!