Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО)

Український центр оцінювання якості освіти проводить підготовку до проведення та організовує проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО)

Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО)

Адреса: 04053, м. Київ, вул. Володимира Винниченка, 5.

Інформаційний центр: (044) 486-09-62, (095) 903-95-10, (044) 486-09-67 (приймальня).
(пн-чт з 9-00 до 18-00)
(пт з 9-00 до 16-45)

e-mail: zno_info@testportal.gov.ua

Офіційний сайт УЦОЯО: www.testportal.gov.ua

Про Український центр оцінювання якості освіти

Український центр оцінювання якості освіти створено в 2005 році на виконання Указу Президента України "Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти в Україні", постанови Кабінету Міністрів України "Деякі питання запровадження зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти", постанови Кабінету Міністрів України "Про невідкладні заходи щодо запровадження зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти".

     

У своїй діяльності Український центр оцінювання якості освіти керується Конституцією і законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства освіти і науки України.

З 2006 р. діють дев′ять регіональних центрів оцінювання якості освіти, які знаходяться у містах Вінниці, Дніпрі, Донецьку, Івано-Франківську, Києві, Львові, Одесі, Сімферополі та Харкові. У вересні 2014 року Сімферопольський РЦОЯО було ліквідовано, його функції в Херсонській області виконує створений Херсонський регіональний центр оцінювання якості освіти. Донецький центр з 2014 року працює в Слов‘янську.

Діяльність Українського центру оцінювання якості освіти спрямована на розроблення та апробацію моделей зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) навчальних досягнень учнів загальноосвітніх навчальних закладів для створення умов рівного доступу до вищої освіти. Український центр орієнтується на вдосконалення технологічних аспектів зовнішнього незалежного оцінювання, наповнення банку тестових завдань, поширення знань про зовнішнє незалежне оцінювання серед учнівського загалу і педагогічної громадськості.

Основні завдання Українського центру оцінювання якості освіти:

  • підготовка здійснення зовнішнього незалежного оцінювання;
  • проведення моніторингу якості освіти;
  • проведення соціально-психологічних досліджень та атестації педагогічних працівників;
  • ведення реєстру осіб, які пройшли зовнішнє незалежне оцінювання;
  • оформлення і видача особам, які пройшли зовнішнє незалежне оцінювання, сертифікатів;
  • надання інформації про результати зовнішнього незалежного оцінювання за запитами загальноосвітніх навчальних закладів та вищих навчальних закладів.

Освіта.ua
04.11.2021

Популярні новини
ЗНО у 2023 році проведуть з 12 предметів Зовнішнє незалежне оцінювання у 2023 році буде проведено у звичному форматі 
Дорожня карта учасника ЗНО-2022: національний мультитест Інформаційні матеріали для підготовки до національного мультипредметного тесту
Учасники ЗНО отримали дані для входу до е-кабінетів Учасники ЗНО отримали SMS з даними для входу на свою Інформаційну сторінку
Тривалість мультитесту ЗНО буде продовжена до 120 хвилин На вимогу освітян і батьків випускників тривалість мультимедійного тесту продовжена до 120 хвилин
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ульяна
Добрий вечір, хочу подати заяву на вступ до університету але результати тесту не надійшли до електронного кабінету, чому так? Що мені робити?
Dasha
Добрий день. Хотіла запитати що робити коли коректно ввожу логін та пароль сертифікату до ЗНО, а видає що такого немає взагалі.Що робити?
Валентина
Доброго дня. Зараз з донькою знаходимось в Німеччині. Донька зареєструвалась на НМТ у Франкфурт. Дата та час були на 03.08.2022 на 03:00. Це на третю годину ранку? Незабаром дата та час зникли. Зовсім. Що робити? Маємо тільки скріншот з датою та часом.
Марія
Добрий день, прошу розглянути питання УЦОЯО щодо перенесення дат проведення мультитесту, які співпадають з державними святами. Навіщо збирати таку кількість дітей в одному приміщенні без наявності задовільного бомбосховища в день Украйнської державності? Ви не можете гарантувати, що в цей день держава агрессор не виришить додатково щось продемонструвати за допомогою зброї, та також не можете забезпечити, що всї молоді люди в разі повітряної тревого пійдуть до найближчого метро.
Оксана
Для Марія: Відколи розпочалась війна, в Україні усі дні робочі!!!
Коментувати
Віка
Доброго вечора,якщо я зараз навчаюся в уніаерситеті,то мені потрібна довідка про навчання?І можна буде 9 квітня надіслати всі документи ?
Попова Тетяна
Доброго дня,якщо двічі змінено прізвище у зв’язку із шлюбом.Потрібно надати копію свідоцтва про перший шлюб і копію судового рішення про розірвання шлюбу і копію свідоцтва про другий шлюб?
Галина
Для Попова Тетяна: візьміть витяг про зміну прізвище із загсу так буде найкраще
Попова Тетяна
Доброго дня, ще раз,дзвонила до РАЦС у,в моєму випадку нададуть два витяги, тому що два рази змінювалося прізвище,(такий порядок),в одному витязі не пишеться за два рази.А кожен витяг коштує 450 грн,постає питання,чи все ж таки можна копії???
Попова Тетяна
Якщо ж все таки потрібні витяги,то присилати копії і завіряти власноруч?
Коментувати
Попова Тетяна
Доброго вечора,чи можна подати при реєстрації не атестат,а диплом молодшого спеціаліста.Так як атестат втрачено,а поновити дублікат займе час,не встигну на реєстрацію?
Іванка
Доброго дня, якщо загублено сертифікат( і не пам*ятаю номер і пін-код) ЗНО за 2018 р. А для реєстрації Кабінету вступника це необхідно, що робити?
Галина
Для Іванка: Відновлювати. Звертайтесь до свого територіального центру оцінювання.
Коментувати
Володимир
Доброго вечора. Якщо не здав ЄВІ на основній сесії, коли можна реєструватися (і як?) На додаткову сесію? Дякую за відповідь
Наталія
Доброго дня. Де можна отримати сертифікат ЗНО 2021? Яким чином вони повинні видаватися?
Руслан
Доброго дня, що робити якщо дитина втратила Сертифікат ЗНО а перший іспит сьогодні о 11:00 чи можна якось без сертифікату
Яна
Що робити коли лист прийшов на відділення ,а його забрала якась невідома особа? Чи можливо перевипустити запрошення?
Светлана
Укр.центр оценивания, что вы натворили??? Баллы занижены по укр.языку и литературе в этом карантинном году, по сравнению с 2019 г! Комиссия из 20 человек порешала судьбу около 200 000 детей. Кто теперь за это ответит? На 5-2 балла, в среднем, занизили! Дети самостоятельно готовились к ЗНО в условиях карантина, мало того, что скидки не сделали, так еще и занизили! Ганьба всем, кто имеет к этому отношение!!!
...
Для Светлана: Кількість успішніших за вас не зміниться, якщо додати бали. Додадуть усім, тому ви будете в рейтингу на тій самій позиціі.
Коментувати
Наталія
Добрий день,чому змінили пороговий бал з 19 на 22 може дитина на щось розоаховувала
...
Для Наталія: Пройдіть тест онлайн самі, і тоді зрозумієте, чи могла дитина на щось розраховувати, якщо не вчилася. Не здати поріг просто неможливо.
Влад
Може б Ваша дитина краще вчилася? Не скласти може тільки двієчник
Коментувати
Виктория
Украинский центр оценивания! Вы УКРАЛИ баллы у абитуриентов 2020 г. по укрмове и литературе. За правильных 48 тестов, что соответствует по таблице 2020 г. - 138 баллов, а по таблице 2019 г. это составило бы - 143 балла, по таблице 2018 г. - 141 балл. Дети ведь готовились самостоятельно в условиях жесткого карантина, что ж вы так их подвели!!!! На вашей совести украденные баллы в этом непростом для всех коронавирусном 2020 году! От имени всех родителей!!!
Анна
Як,що під час проведення ЗНО я знаходжуся за межами країни ,чи є це підставою для перенесяння на додаткову сесію ЗНО
Іван
Підкажіть будь ласка, як відновити другий додаток до сертифікату ЗНО за 2014 рік. Перший додаток маю, а другий навіть ніколи не бачив....
Ярослава
Доброго дні, я не встигла зберегти сертифікат і тепер я не можу зайти в кабінет бо не пам’ятаю ні пароля ні логіна .
Таня
Дайте на хімію калькулятор . Там числа великі ділити довго . Розрахунки забирають час
Светлана Полюшина
Зачем менять школы в другие районы? Не понимаю. Одесса , английский язык ,детей с Киевского района поставили на поселок Котовского ,что бы попасть к 10.30 нужно выехать в 8 утра. Смысл в чем? Для многих затратно. пробки!