Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти (ДпРЦОЯО)

Сфера відповідальності: Дніпропетровська та Запорізька області

Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти (ДпРЦОЯО)

Адреса: 49083, м. Дніпро, вул. Новоселівська, 27.

Телефон: (056) 790-24-99;

e-mail: rc.dnepr@dp.testportal.gov.ua

Сайт: www.dneprtest.dp.ua

Дніпропетровський РЦОЯО відповідає за проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) в таких регіонах:

  • Дніпропетровська область;
  • Запорізька область.

Освіта.ua
03.09.2008

Популярні новини
Оголошені дати проведення пробного ЗНО у 2022 році Пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться 19 та 26 березня 2022 року
Готуйтеся до зовнішнього оцінювання 2022 року онлайн Користуйтесь ефективним онлайн-сервісом для комфортної підготовки до ЗНО
Як проходитиме зовнішнє оцінювання 2022 року Що необхідно знати про ЗНО і ДПА випускникам шкіл і вступникам до вишів 2022 року
Опитування: ЗНО сприяє рівності учасників на етапі вступу Спостерігається позитивна динаміка зростання кількості українців, у яких ЗНО асоціюється з рівністю
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Крістіна
Доброго дня, якщо учень зареєструвався на ЗНО, але згодом передумав здавати, як правильно діяти в такій ситуації?
Катерина
Коментарій для поліпшення. Було б зручніше, якщо б при реєстрації на ЗНО, коли з’являється посилання на роздрукування реєстраційної картки, відправляти її ще й на вказану електрону пошту, за вимогою, коли не правильно заповнив картку чи ще що. Був доступ до швидкого повторного роздрукування. Адже на сайті, після отриманого посилання ти закриваєшь вікно із посиланням і більше не можешь скачати, а шукати десь на комп’ютері дуже важко.
Ольга Орлова
Добрый день. По какой причине не удается перейти по ссылке на сайт для регистрации?
Ольга
Здравствуйте. Если я не сдала укр.мова и укр.лит-не склав по результатам, могу ли я зарегистрироваться на дополнительную сессию ЗНО в этом году? Не смогла дозвонится чтобы узнать.
Галина
Для Ольга: Ні!
Коментувати
Den
Я тоже не могу зайти в личный кабинет. Раньше заходил, видел оплату. Сегодня пишет e-mail не зарегистрирован. Телефон не отвечает . Посоветуйте , что делать ? Как получить приглашение на пробное ЗНО. Оплаты ( распечатки с EDUPAY) есть.
Dima Martovskij
Что делать, если я оплатил пробное ЗНО. А в личный кабинет зайти не могу, якобы показует, что его не существует. Подскажите что мне делать???
898
Для Dima Martovskij: дзвоніть в центр оцінювання. пачите, вище написаний телефон?
Коментувати
Никита
Здравствуйте. Не могу найти приглашение на ПЗНО. В личном кабинете статус оплачено. Подскажите, куда зайти за приглашением?
Ольга
Здравствуйте. Сегодня 2.03 я не получила приглашение. В личном кабинете статус оплачено
Ольга
Здраствуйте ,я отдала документы о том ,что по состаянию здоровья освобождена от ЗНО,но преподавателе коледжа не знают ,что делать дальше. Подскажите куда дальше нужно здавать документы?
М
Для Ольга: не знаю чи моя відповідь чимось Вам допоможе?по стану здоров’я учень не здавав ЗНО і він не може поступити у ВНЗ (всюди вимагають ЗНО),хіба,що беруть в училище. (Новосад писала,діти-переселенці без ЗНО можуть поступати,значить-це ЗНО - не таке вже й важливе(я маю на увазі поступають кращі,бали мають бути),бо там професії були всі(наприклад,лікар-це відповідальна професія).
Коментувати
Анастасия
Здравствуйте, я хотела бы узнать, действует ли в 2019 году ЗНО, которое я сдавала в 2018 году? Смогу ли я поступить по нему в этом году?
Игорь
Подскажите пожалуйста, что делать если не успел вовремя подать документы? Находился на длительном лечении. Документы на руках а сегодня последний срок.
Ола
Для Игорь: сдавай 25.03. только заказным со штемпелем на конверте 25.03
Коментувати
Сергей
оплатили пробное зно и нет информации об оплате и нет приглашения.все квитанции об оплате естьюи что делать,не понятно. зачем это всё?очередной развод! это капец!!!
I
Для Сергей: зверніться завтра у свій регіональний центр. Запрошення має бути у Вашому особистому кабінеті. Запрошення потрібно роздрукувати самому. Деталі тут: http://testportal.gov.ua/2019/02/28/yak-diznatysya-adresy-punktiv-probnogo-zno/#more-11983 16 березня вже пробне ЗНО з української мови та літератури.
Коментувати
Валентина
В школі змінився Засновник та директор Як внести зміни до Інформаційної картки закладу?
Наталія Миколаївна
Навіщо створювати інформаційні сторінки, якщо вони не працюють? Результати переглянути неможливо!? А може це спеціально - щоб не подавали апеляцій ! Тоді сумнівна прозорість і чесність самого ЗНО
Наталия
Для Наталія Миколаївна: Як завжди, швидше за все, великий наплив - всів хочуть глянути свої бали. Все ж таки 229958 абітурієнтів.
Коментувати
Ярослав
можно сегодня приехать у ваш центр и восстановить сертификат? если да , то до скольки вы работаете?
Дарья
Не пришло приглашение и не могу зайти в личный кабинет.Что мне делать?Завтра пробное зно куда мне обратиться?
Светлана
Здравствуйте! Подскажите пожалуйста, если запишусь на четвертый дополнительный предмет по ЗНО и не приду на него по какой-то причине или сдам плохо, сильно повлияет на общие баллы?
Любов Володимирівна
Для Светлана: Бал за четвертий екзамен ЗНО в атестат не виставляється і не впливає на загальний бал атестата
Коментувати
Kate
где найти квитанцию для оплаты и ознакомиться с правилами оплаты на пробное зно?
Kate
где найти квитанцию для оплаты и ознакомиться с правилами оплаты на пробное зно?
Юлия Талышева
Подскажите пожалуйста, когда и где подавать документы на регистрацию ЗНО в Городе Кривом Роге, если я закончила школу в 2001 году. Спасибо за ответ.